418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • András77
    #367616
    Kellett panaszkodnom a med15 miatt :)

    Nyilván nem spóroltam a 4 darab arany lőszeremmel a jpze100-on, de majd az ideg szétvágott, hogy csak 1856 sebzésem volt akkor és egy tortoise maradt ellenfélnek. Mondjuk azért gondoltam, hogy ezt lehozzuk, csak azon imádkoztam, nehogy a nyílt terepen maradjon valahogy és az arty meg kicsapja. Mindegy, sikerült végül is a másodlagos küldetés is most.

  • Pales27
    #367615
    10000 csatánként nekem összejön 1x :D
  • Gyuszopapa
    #367614
    Tegnap sikerült egy FADIN medál.Mennyire ritka ez?
  • Angelus1991ster
    #367613
    Dezertálás a WoT-ban.
  • András77
    #367612
    na, random az, nem mindig azt adja be, de jobb ha arra számítasz, mert pofára esel különben, annyira gyakran azt adja...

    nem tom érthető-e, random az, wg random...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.26. 21:24:33
  • Kubukli
    #367611
    "...mert tutira azt fogja beadni. "
    Mert RANDOM, éééérteeem?
  • András77
    #367610
    Utolsó esély logika, igen, ezért kell vigyázni, ha a minimum sebzésed kevesebb, mint az ellenfél hp-ja, mert tutira azt fogja beadni.
  • Schundi
    #367609
    Az másnak is feltűnt, hogy elég sok alkalommal maradnak meg a tankok 1 - 99 HP között? Én is, meg az ellenfelek is.

  • András77
    #367608
    Tegnap is léptem előre az IM-ben, megcsináltam a t55a spg területsebzést a francia tier9-el mines. Felment egy amx50100 meg egy t49 a dombra és valahogy sikerült úgy közéjük lőnöm, hogy az amx50100 kimúlt és sebeztem a t49-t is.

    Az spg13 elsőre az fv304-el, az spg 14 meg harmadikra a francia 9-el meglett, a szakaszos küldetések könnyűek.

    Viszont most vagyok gondban, mert a francia nehéz vonalra akarom a legénységet tenni, de oda csak 4 kell. Eddig megvan a td-15 kitüntetéssel és a med-15, de az csak az alap.

    Arra gondoltam, hogy nem szenvedek a med-15-el, hanem megcsinálom inkább az spg-15-t is, lehet hamarabb meglesz, az a med küldetés qrva nehéz, pontosabban ritka az olyan csata, hogy ki tudom lőni a nagyobb tier td-t és a 2e sebzés hozzá ugye legalább tier8-t kér, hogy ne kelljen a sebzésért nagyon megfeszülni, de ott meg már böszme td-ket kéne kilőni.

    Ha viszont megpróbálom mind az 5 15-ös küldetést, akkor ad majd egy plusz tankost, akit nem tudok hova tenni per pillanat.

    Egy kérdés, a cseh tier10 tank megéri a szenvedést? A táras tankok mindig érdekesek és ha jó tank lenne, akkor rátenném parancsnoknak a cseh ágra, csak nekem eddig tier6-ig nem igazán meggyőző a cseh ág, ezért kérdezem, hátha valakinek van személyes tapasztalata már, ha volt jó sok szabad xpéje.
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.01.26. 20:36:34
  • walert
    #367607
    Mennyit kaszálhat a WG, ezen a spenótszószon, annyi van belőle.
  • walert
    #367606
    Miért ilyen sok a száraz spenót a pályán ?

    Egyébként pont úgy néz ki, mint a frigóból, előkapott spenót, amikor már elfogyott a pörkölt és tartalék kaját kell enni. A színe kísérteties és az a fehéres paca rajta, pont a beleolvadt telföl és még a tornya is pont olyan, mintha lapos merőkanállal éppen odanyomták volna a tányérra

    Spenót Mucus confirmed.

    Jó étvágyat a Muchoz.
    Utoljára szerkesztette: walert, 2016.01.26. 19:49:28
  • Nihili
    #367605
    Orzanel most éppen gun markot farmol vele streamen. Én speciel kedvet kaptam a vásárláshoz, az más kérdés, hogy így hó végén ez most esélytelen. :S
  • walert
    #367604
    Nos, Mucus streaming ?

    Elég sokat láttam ma. Mi lehet az oka ? Vajon ennyire OP lenne a Mucikám vagy csupán az EU-n mindent megvesznek azonnal ?
    Vajon mi lehet a magyrázat?
  • ilsalon
    #367603
    Hát komám, tízerze forintos.
  • Angelus1991ster
    #367602
    Valami SDcontent izét.
  • Angelus1991ster
    #367601
    Áldassék a GrrrGaming! Áldott legyen az ORI!
  • Rammsch31n
    #367600
    Mit frissített a launcher ma?!?
  • Sunsetjoy
    #367599
    Már írta, hogy úgy gondolta, hogy mivel áldozott a vásárlással a WG oltárán, megengedte neki csinálni a szenvedős lt-15 küldetést. Nem a mucival csinálta meg :D
  • MuldR
    #367598
    Ilsalon:
    A Mutz az milyen cheat, hogy medium tankkal meg lehetett az LT-15-ot csinalni? :)
  • joe662
    #367597
    Is7-el és artival is lőttem már,csak meddel nem sikerül nekem se
  • Angelus1991ster
    #367596
    Táras Skoda T-25?
  • Desmodromic
    #367595
    Alacsonyabb tierben kéne próbálkoznod, a minap O-I Experimental-al lőttem Pascuccit. Ha azzal lehet, bármivel lehet. :)
  • lacibacsi
    #367594
    A Wargaming részvényeinek 51%-át javaslom.
  • joe662
    #367593
    Faxnak álltál az ö helyére
  • dave9004
    #367592
    hát ez kész. lövöldözgetek fedezékből, majd megjön az 5 percig afk excelsior és kitol a fedezékből, hogy megöljenek.
  • ilsalon
    #367591
    És tényleg.
  • Frankie69
    #367590
    Hát félév prémium fiókot természetesen. Én vettem és nem bántam meg. Egyszerűen csodákat művel. Mindig top tank vagyok, csak unicum és kék csapattársakat kapok, a magánéleti problémáim rendeződtek, azóta nem vagyok beteg, a lányom egymás után hozza az ötösöket az iskolából, volt egy lyukas fogam, de halogattam a fogorvost és most az is magától meggyógyult. Ja, és ugyanannyi sabalpálma kivonatot tartalmaz mint a Prostamol Uno, de sokkal kedvezőbb áron.
  • ilsalon
    #367589
    Már csak azt nem tudom mit kellene megvenni, hogy a meddel lőj ki három artyt meglegyen.
  • Angelus1991ster
    #367588
    Ami csak abban különbözik, hogy nincs festése és a benzines kannák és egy tároló doboz nincs az eslő sárvédőkön. Ja és 7700 gold az ára 8700 gold helyett.
  • lacibacsi
    #367587
    Akkor ez nem is Mutz, hanem Musu! (védelmező-szerencsehozó sárkány)
  • Rammsch31n
    #367586
    Úgy látszik az a titka a küldetéseknek, hogy vásárolj náluk, aztán a rendszer tuti felismeri a paramétereket, és így olyan csapatba tesz... :"""D
    *illuminati confirmed*
  • Pales27
    #367585
    szinte biztosan megkapja, mint az amx 13 57 gf
  • Pales27
    #367584
    a játékfájlokban benne van a sima változat is, amin nincs medve
  • Kryon
    #367583
    Sima, festhető változat biztosa nem lesz? Megvenném, de 10e-ért nem akarom ezt a foszöld alapszínt bámulni.
  • ilsalon
    #367582
    Hát még nem találtam adatot, hogy mennyi az értéke alapból, lehet alapból megkapja a 3%-ot föstés nélkül.
  • ilsalon
    #367581
    Hát ezer éve csinálom. Megvettem a mucikát és a következő meccsen 1390-el 8k+-t spottoltam Prokhorovkán.

    Szokásos spot bokor és mindenki lőtte a spottomat. Hihetetlennek tűnt, de mikor röpködtek az ezres damagek, akkor kezdtem reménykedni és meg is lett. Még lehetett volna több is, de elfogyott az ellen a mi oldalunkról, a másik oldalról még csíptem pár lövést és ennyi.

    Ez a muci műve biztosan.
  • lacibacsi
    #367580
    Jó tank lehet ez a Mutz, ha még az lt15 is sikerült vele!
  • Pales27
    #367579
    alapból camobonust kap a medve miatt sztem
  • ilsalon
    #367578
    Az fura, hogy sem festeni, sem feliratozni nem lehet Mucikát. Ilyenformán el lehet tekinteni camo bonustól.

  • Angelus1991ster
    #367577
    Sziasztok! Páncélátütés jelző színeit lehet szerkeszteni valahol? Melyik .xml fájlt kell átírni? Előre is köszönöm. Egy klántársamnak jól jönne.