418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • R3nton
    #367911
    Egyik kedvenc tankom, mentem már vele egy pool medált is. Inkább azt mondanám, hogy mindenben átlagos. És ehhez jön a 10 fokos gundep, a lövegpajzs igen is nagyon jó, főleg a szintjén! És akkor még a 268as átütésű apcr goldammo-ról nem is beszéltünk. Szerintem nagyon jó kis tank!
  • András77
    #367910
    A storm egyszer néven is nevezte azt a f.szt, aki előállt a gold ammo kreditért ötlettel. Az a faszi szerintem már vezető beosztású, hiszen az ötletével hatalmasat kaszál a WG. A csaták kredit igénye jelentősen megnőtt és nem csak a gold ammora kell gondolni, de a szenvedő fél is több javítási költséget fog fizetni garantáltan és lehet már járulékos hatása is, pl ez a nagyüzemi rush is szerintem összefügg valamennyire vele, legalábbis nem lenne akkora arca a rusholó mednek néha, ha nem aranyat köpne és nem tudna haladni, de őt meg szétszednék. Egy maus-t, e3-t nem lehetne ilyen hamar szétkapni, tehát a csaták tovább tartanának, mert taktikázni, gondolkodni kéne (micsoda probléma ugye).

    Ez mekkora duma már: "Gold ammo for silver is important part of game economy." Ugye itt mindenki nagy naívan arra gondol, hogy a játék gazdasága, tehát a csaták utáni kredithozam és a szükséges kredit mennyiség az, amire gondol. Ez részben igaz, de leginkább arra gondol, hogy WoT a WG játékja és WG-nek fűződik erős gazdasági érdeke ahhoz, hogy a jelenlegi helyzetet konzerválja.

    Pedig hogy pofáztak, hogy ez nem P2W játék, nem 100%-ban persze, de az arany lőszer már egy erőteljes lépés ebbe az irányba, hiszen ha megveszed például a Boss csomagot ákciósan, akkor ott már burkoltan úgy is hirdetik, hogy okádhatod az arany lőszert, mert kapsz a csomagban 4,5 milla kreditet, nem kell a farmolással p.csölni.

    Meg ez a duma is, hogy van olyan arany lőszer, ami nagyobbat sebez, ja van, talán 3 tankon a játékban (su, meg a két halálcsillag, nekem más most nem ugrik be). Talán artykon is van, de azokat annyira nem ismerem, mindenesetre kb a tankok 2-3%-nál van így, de persze ez a hülye úgy hivatkozik rá, mintha gyakori dolog lenne. Egyébként sem értem, hogy ezek miért jó magyarázatok arra, hogy miért nem lehet csökkenteni az arany lőszer alfáját?

    A WG konzerválni akarja a jelenlegi helyzetet, mert nekik nagyon jó az, hogy a sok retard okádja az aranyat és nem győzik a kreditet termelni hozzá prém előfizetéssel meg prém tankokkal.

    Most már egyre gyakoribbak az olyan csatáim, amikor gyakorlatilag full aranyat vagy esetleg he-t lőnek rám. Ezalatt az értem, hogy 75%-nál több és nem csak a maus-ra jelzem, márt tier5-ben is egyre gyakoribb.

    Láttam olyan csávót, hogy alig volt meg neki az 1e csatája, de full aranyat tolt az ARL-ből (ami mellesleg az egyik legjobb átütésű 6-os tank, de neki az sem elég). Prém tankja volt ugyan természetesen, de keveset ment vele úgyhogy nem onnan jött a kredit neki. Mást nem tudok elképzelni, mint prém fiók + valamilyen főnöki csomagban vett pár milla kreditet indulásnak vagy valamilyen trükkös módon resetelt acc (vett egy csomó fogyócuccot és eladta reset után, bukta a fele kreditet, de még így is szép mennyiséggel indulhat újra, de akkor is egy barom, aki reseteltet szerintem).
  • vasasgabri
    #367909
    Inkább pár hónapja!:-)
    Tegnap belenéztem Rudii játékába és hát nekik sem ment valami fényesen. Most már kicsit meg nyugodtam hogy nem csak én pattogok mindenről,és nem csak nekem lő mellé.:-)
  • lexlutor
    #367908
    goldammo kapcsan kiemelnem a lentibol: Gold ammo for silver is important part of game economy.
    en innentol eselytelennek latom, h ertelmes megoldas szuletne a problemara, lasd a nagyszeru otletek... kivancsi lennek, hanyan toltenek sima ap helyett goldot 5-6k krediert, h gyorsabb legyen a lovedek, vagy tobb kritikus lojjon... esetleg opcio lehetne meg, h tobb lepattanot lehessen loni vele :P

    "How about just decreasing the damage of prem. ammo by 50% .<snip>"
    -No. Rebalancing prem ammo is okay tho. Things like 420 pen HEAT will have to go away.
    Q's: Can Slava explain on this? It is a bit contradicting to read 'no' followed by 're-balancing prem ammo is okay'. What did he have in mind, what direction?
    In which direction should we, us players, be thinking in regards to your vision on how this is could be rebalanced?Ó
    -Reduction of dmg of premium ammo? I don’t like the idea of ruining premium ammo, that’s what these “let’s nerf gold dmg by 30-50%” questions are – some people ask us to take away gold ammo one way or another. Gold ammo for silver is important part of game economy.
    So the idea is that premium ammo is a better ammo. Does better always mean more penetration? No, it doesn’t.
    Options:
    More pen or more dmg or faster speed or more crits or…there are many options.
    For example, Su100Y already has different gold ammo – more dmg one. For some tanks we can go that way, why not?
  • joe662
    #367907
    Nekem nem jelez,mert nem használok semmilyen irtót
  • Gyuszopapa
    #367906
    Nekem is vírust jelez ebben a topikban az avast.
  • barret
    #367905
    Én sem panaszkodom,a tegnap előtti mérlegem 13%win...:D
  • ratgab
    #367904
    Nem szoktam panaszkodni jönni, de félelmetes az utóbbi pár hete a játékosállomány. Nincs szinte olyan csata amikor ne 1 irányba indulna el legalább 12 tank. Amivel amúgy nem lenne baj, ha nem 0 damage-el zárna a kör végén mindegyik....Tényleg ilyen agyatlan lett a játékosállomány?
  • sempike
    #367903
    /Ja még annyit, hogy az avast szerint vírusos az oldal és külön piszkálnom kellet hogy engedje ezt a két kommentet ide beverni./
  • sempike
    #367902
    Valaki mondja el nekem mit lehet a Pershinggel kezdeni mert ez idáig a leggyűlöltebb tankom és még nagyon sok XP-t kell vele összeszednem.
    A torony páncél semmit sem ér (t10-et kap semmi mást), mobilitás nincs, camo nincs. A pen nagyon gyenge az előbb leírtakhoz képest. Ha egy arti meglát rád céloz mert felülről vaj a tank és nincs annyira fordulékony hogy elpucolj. A spotshot-ot el is felejtheted, 10m-ről is csak a földet kapálja. Az átlag sebzésem 1300 vele és nem tudom feljebb tornászni. Azt írják a fórumokon milyen szuper kis amerikai med, erre kiderül hogy igazából mindenben vacak.
  • joe662
    #367901
    Kőszi:-)
    Pedig ràkèszűltem rendesen,még a rinyalàmpàt is felàldoztam,a sasszem perkèrt:-!
    Most csinálhatom visza:-)
  • lexlutor
    #367900
    t55 td7 misszio: lojj ki 3at, ne kapj serulest - 3 kill megvan, tuleltem, gyoztunk - a vege elott megnyomtam a nagy szereloladat, javitott is mindent , nem volt serult a legenysegben es nem adta meg.. meg jo h egy ev utan is bugos ez a fos..
  • yossarianHUN
    #367899
    OFF

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerkesztőt keres az Armored Warfare témájú AW Base blog. A feladat hírek fordítása és közzététele lenne angolról magyarra, illetve alkalmanként egyéb cikkek, tankismertetők, oktató videók, egyebek készítése. A szerkesztői státusz a megfelelő teljesítmény esetén játékon belüli juttatásokkal (gold, prém, prémium/exkluzív járművek, stb.) jár. Jelentkezni nálam, privátban.
  • Kryon
    #367898
    Csal a kép. A képen el van fordítva a tornya, azért tűnik sokkal nagyobbnak az ágyú a valóságosnál.
  • Lunki88
    #367897
    Ez a WT helyére érkező tank tényleg így fog kinézni? Ha ez tényleg elkészült volna, a löveg súlya lehúzta volna az egészet a földre de legalábbis felborult volna lövés után. :D
  • xotyi
    #367896
    Gratula, full rng mission, a poén hogy még tisztán emlékszem mikor meglett, szegény Löwe meg IS3 :D
  • Gyuszopapa
    #367895
    Sajnos igazad van.Minél több lengyel és cseh játékos van a csapatodban annál biztosabb a bukta.
  • joe662
    #367893
    Basszus ezt a mákot több hónapnyi sikertelen pasucci medálos med küldetést tegnap,átkapcsoltam a 2x gyujtósra,gondoltam ezzel is elleszek még pár honapig.
    Erre a 4 csatára beadta
  • Zsoze19
    #367892
    wow,miért az olyan jó?Inkább med,light tankokat kedvelem jobban
  • Angelus1991ster
    #367891
    Vegyél egy darab O-I-t !
  • Zsoze19
    #367890
    Tegnap volt szerencsém csapatozni pár kevésbé magasan kvalifikált játékossal (300wn8) személyes értékelésem nagyon visszaesett ,hogy tudom visszahúzni legalább az eredeti állapotba?Milyen tankal érdemes statothúzni?Üdv
  • Angelus1991ster
    #367889
    "Hát igen, az emberek érdekesek." ( Ryuk )
    De miről szóljon? WoT-stat-pöcs méricskélésről?
    Hadd kakaskodjanak, csak tegyék spoiler-be és off-ba, hisz arra való. Tényleg! Hova tűnt az OFF gomb?
  • liberty2
    #367888
    Megfelelő videóval. :D Ne tudd meg mennyit röhögtünk tegnap. Nekem konkrétan a könnyem is kicsordult amikor a másodikat is megnyertük.
  • yossarianHUN
    #367887
    1: a linkelt hsz-eknek közük nincs ahhoz, amivel az előbb jöttél. Izzadságszag.
    2: az utolsóval (363077) direkt az én állításomat támasztod alá. Szép munka.
    3: próbáld meg értelmezni a hsz-em második felét, mert láthatóan nem sikerült.

    Az, hogy nem fárasztod tovább a többieket, dicséretes. Tartsd meg ezt a jó szokásod. Csóközön.
  • viper07
    #367886
    Hát az kur.ára tetszene, ha nem a "kakaskodásról" szólna ez a fórum. Kösz.
    Utoljára szerkesztette: viper07, 2016.02.03. 13:18:30
  • Kubukli
    #367885
    Azért a tények makacs dolgok.
    Nézzünk néhány hozzászólást mester. És mielőtt erre hárítanál: nem az a gondom, hogy mit írsz, csak az hogy nem vállalod.
    363772
    363608
    363355
    363077
    És van még ott, ahonnan ez jött.
    "Amit mondtam, megmondtam."
    "...ha még ha így is lenne, akkor se lenne jelentősége."
    Na ez volt ám frappáns válasz. Kár hogy az Általad felvetett példára adott válaszom mellett megint sikerült elsiklanod.
    Bravo!
    Én befejeztem lásd a fenti epic mondás Tőled. Nem fárasztom a többieket. Veled.


    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.03. 13:01:41
  • Pales27
    #367884
    5mp alatt idegbajt kapok ettől a zenétől, nem tudom ti hogy bírjátok?
  • liberty2
    #367883
    Az a WT konkrétan úgy néz ki mintha a gravitációval komoly gondjai lennének. Pici kátyú és máris a löveg beleállt a földbe, a harckocsi meg a levegőben egy átfordulásos, bukfencet csinál. Aztán folytatja az útját, hacsak nem láncolta le magát.....
  • Angelus1991ster
    #367882
    WT auf Panzer IV-el is ez a helyzet. Annak is valami hátulsó részen lévő támasztó berendezés kellett volna.
    Wg miért akar megint hitelesdit játszani?

    Nem fér meg a kettő azon az ágon? Harmadik t10-es TD-ként?
    Remélem az álcája a legjobb lesz azon a szinten. Hamár a páncélja a legpapírabb a szinten.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az még viccesebb lenne, ha a T28 Prototype-ot kivennék. Több ezer dollárból megcsináltatták a HD modellt utánna meg lecserélnék a francba.
    Volt rá példa: Maüschen.
  • yossarianHUN
    #367881
    Mondjuk még laikusként is szinte biztosra veszem (de ha esetleg DavidB erre jár, majd nyújt szakvéleményt), hogy ez a Grille soha az életben nem tudott volna működni, tervektől függetlenül. Egy az, hogy az ágyú miatt kapásból orra bukott volna (oldalra fordított toronynál meg aztán főleg), kettő az, hogy lövéskor akkora dupla hátraszaltót csinált volna, hogy a Cirque du Soleil kapásból leszerződteti, három az, hogy az ágyúcső rohadtul berezonált volna lövés után (többek között ezért nem jutott tovább a tesztfázisnál a 88mm L/100 se), négy az, hogy harcérintkezésen kívül atomjaira kellett volna szedni, különben az ágyúcső egy pillanat alatt eldeformálódott volna, arról meg ne is beszéljünk, hogy vezetni egy ilyen rohadt kiegyensúlyozatlan dögöt mekkora élvezet lett volna.
  • yossarianHUN
    #367880
    A Grillénél a toronyforgatás a poén. 4 másodperc alatt teljesen körbefordul a tornya.
  • yossarianHUN
    #367879
    Amit mondtam, megmondtam.

    "Még annyit, hogy mostanában egyre többet panaszkodsz Te is a játékosállomány, a misztikus rng és egyebek kapcsán." - Ezt meg nem tudom mire vélni, szerintem keversz valakivel. Mutass már tőlem ilyen hozzászólásokat. Általában pont én szoktam az lenni, aki leoltja az RNG-t misztifikálókat, így ha ez valamiféle visszavágási kísérlet, akkor elég gyenge lábakon áll. Egyébként meg látom nem érted, hogy ha még ha így is lenne, akkor se lenne jelentősége. Nem azzal van a baj, ha valaki panaszkodik. Elég sokan panaszkodnak itt nap mint nap, mégse macerálom őket. Azzal van a baj, mikor valaki folyamatosan, naponta többször panaszkodik, ÉS mást nem csinál. Ergo csak teleszemeteli a nyomorával a fórumot, a legminimálisabb konstruktivitást is nélkülözve. Mint te.
  • Rammsch31n
    #367878
    Hát na, akkor legalább nem írhatják, hogy kamu... csak annyit, hogy a németek fejében létezett. :DDD Legit. :"D
    és igen, kurva gyors és pontos TD lesz, de olyan ronda is. :DDD
  • Forolto
    #367877
    de a grille legalább papiron létezett,ellenben a wt auf e100 teljes mértékben WG kitaláció.Azért nézd meg az ágyú pontosságát 0,25 ami alapján ez ha jó álcája lesz szétszed mindent.Egyébként szerintem a játék legrondább tankja.
  • Kubukli
    #367876
    Mesterien csúsztatsz és terelsz már megint! Te nem valahol az állami médiában dolgozol?
    "fórumozók"...
    Egy vagy két egyébként általam sokkal jobb játékosnak elismert fórum tag (egyik asszem' Lammaer volt) azt mondta, hogy ne panaszkodjak a szerintem jelentősen szar lengyel játékosokra KV és KV-S tankokkal. Akkor kértem, hogy valaki rakjon már be olyan replay linket, ahol őt konkrétan kisegítette egy átlagos vagy jobb lengyel vagy lengyel platoon. (Számold, már 3x írtam le hogy lengyel!)
    Valóban volt egy-két kép, valószínűleg replay is... mások játéka kapcsán.
    Ez valamikor 2014 karácsonya körül volt, csak hogy segítsek az önkéntes rendőri hajlamaidat kiélni.
    Még annyit, hogy mostanában egyre többet panaszkodsz Te is a játékosállomány, a misztikus rng és egyebek kapcsán.
  • Rammsch31n
    #367875
    na pl.: a Bat lehetne IM reward... de ezek a rip-off prémiumok nevetségesek. Hány bőrt akarnak még lehúzni 1 tankról? Fizessenek a bolondok, + a WG ugyanúgy szarba sem fogja nézni az (EU) playereket, csak röhög majd szépen magában. (lásd ingyen FV az usákoknak)

    A WT replacement érdekes... nem táras... viszont rohadt gyors asszem mindent tekintve... a WT-t meg már rég úgy szétnerfelték, hogy használhatatlan...de mondjuk kva ronda, és asszem eredetileg artynak tervezték. :D
  • yossarianHUN
    #367874

    T25 Pilot, új T8 amcsi prém med (9.14)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Statistics:
    Tier: 10 TD
    Hitpoints: 1800
    Engine: 900 hp
    Weight: 40 tons
    Power-to-weight: 22,5 hp/t
    Maximum speed: 60/20 km/h
    Hull traverse: 26 deg/s
    Turret traverse angle: 90 deg/s ----100
    Terrain resistance: 1.055/1,151/1,918
    Viewrange: 400
    Radio range:750,9
    Hull armor: 30/16/?
    Turret armor: ?/0/?



    Gun: 15cm L/63 (no autoloader)
    Damage: 750/750/950
    Penetration: 279/334/75
    ROF: 4,171
    DPM: 3129
    Reload: 14,348s
    Accuracy: 0,259
    Aimtime: 2,21s
    Depression: -8/+15

    Grille 15 (WT E-100 csere)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Statistics:
    Tier: 9 MT
    Hitpoints: 1675
    Engine: 500 hp
    Weight: 24,7 tons
    Power-to-weight: 20.24 hp/t
    Maximum speed: 65/20 km/h
    Hull traverse: 42 deg/s
    Turret traverse: 48 deg/s
    Terrain resistance: 1,055/1,151/2,014
    Viewrange: 370
    Radio range: 570
    Hull armor: 30/25? mm
    Turret armor: 30/25/? mm



    Gun: Canon de 90mm V0 930 m/s
    Damage: 240/240/320
    Penetration: 200/250/45
    DPM: 2462,7
    ROF: 10,261
    Autoloader: 6 rounds
    Reload: 23,973
    Time between shots: 2,2s
    Accuracy: 0,384
    Aimtime: 3,07s

    BatChat. 25t AP (új T9 prém, valami event reward)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Statistics:
    Tier: 8 premium HT
    Hitpoints: 1550
    Engine: 520 hp
    Weight: 47,5 tons
    Power-to-weight: 10.95 hp/t
    Maximum speed: 42/20 km/h
    Hull traverse: 26 deg/s
    Turret traverse: 25 deg/s
    Terrain resistance: 0,959/1,055/1,918
    Viewrange: 360
    Radio range: 440
    Hull armor: 120/100/? mm
    Turret armor: 175/120/? mm



    Gun: 122mm D-25TA
    Damage: 390/390/530
    Penetration: 221/270/61
    DPM: 1877,1
    ROF: 4,813
    Reload: 12,466
    Accuracy: 0,432
    Aimtime: 3,16s

    Kirovets-1 (IS-3 protkó, T8 prém lesz)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Statistics:
    Tier: 7 premium LT
    Hitpoints: 900
    Engine: 500 hp
    Weight: 23,5 tons
    Power-to-weight: 21.28 hp/t
    Maximum speed: 72,4/24 km/h
    Hull traverse: 54 deg/s
    Turret traverse: 52,1 deg/s
    Terrain resistance: 0,575/0,671/1,151
    Viewrange: 400
    Radio range: 745
    Hull armor: 25,4/25,4/? mm
    Turret armor: 25,4/25,4/? mm


    Gun: 90/76 mm US-Kanone M 32
    Damage: 240/240/320
    Penetration: 170/206/102
    DPM: 2085,7
    ROF: 8,69
    Reload: 6,904

    Accuracy: 0,384

    leKpz M41 90mm (német Bulldog, T7 prém lesz)
  • yossarianHUN
    #367873
    Na azonosítsd magad a fél világgal, a fél világot esetleg bosszanthatják (már ha), de a fél világ nem kap tőlük idegrohamot naponta többször. Ráadásul te csak és kizárólag az idegrohamaid leírására vagy hajlandó használni a fórumot, más természetű hsz-t tőled még nem láttam, és ez ugyanígy volt évekkel ezelőtt. Arra is tisztán emlékszem, mikor a fórumozók rád szóltak, mert már elegük lett, erre te vörös fejjel kezdted követelni, hogy akkor mutassanak egy jó lengyel játékost (lol). Erre kapásból mutattak vagy ötöt, mire elhallgattál, és másnap kezdted elölről. Ez kb. két éve volt, azóta mit sem változott a helyzet. Viszont a fórum nem a te vélt vagy valós sérelmeidnek lelki szemeteskukája, úgyhogy egyezzünk meg, hogy mostantól a dührohamaid automatikusan törlésre kerülnek.
  • liberty2
    #367872
    Skacok, szerintetek is nevetséges felállással nyertünk 2 CW-t tegnap este? :D

  • Kubukli
    #367871
    Majd keresek néhány képet amikor a 30 játékosból 18-20, nem mondjuk ki milyen nemzetiségű géniusz próbálja kitalálni mit kellene ebben a játékban egyáltalán csinálni. Szerencsés esetben őket még megtámogatja 2-3 török, halmozott esetben vannak spanyol polihisztorok is.
    Egyébként meg húzd már ki a fejed a struccból, a fél világ az agyturkászra vár miattuk.
    SEIMKA!


    Utoljára szerkesztette: Kubukli, 2016.02.03. 07:49:43