418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Pales27
    #368072
    gondolom az ilyeneket szidjuk állandóan, ha egy csapatba kerülünk velük
  • haflac
    #368071
    Az a tank maga a WOT történelem. :)
    Azok a régi idők Type 59 invázió volt.Emlékszem akkor tartottam a kv-nál,és nem volt elég,hogy az akkori legeslegjobb tank ellen dobálta(is4),még a rengeteg type is ott volt.Jaj de utáltam őket. :)
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2016.02.06. 17:54:33
  • haflac
    #368070
    Ő a munkatársam,és nagyon vagány csávó,nem haragszok rá,meg nem utáltam meg stb,mert már egyszer lemondtam az accról,csak bepróbálkoztam,hogy hátha.
  • barret
    #368069
    E-25 hogyan pótolható?
  • Rammsch31n
    #368068
    hát, erre mondják, hogy szarügy, mert se type-od se e25-öd nem lesz már... ezért kell nagyon jól meggondolni, hogy eladja-e valaki az accját...vagy akkor is valami nem fullretardnak, mint a te esetedben... ez is valaki olyan volt, akinek apja vette a dolgot?
  • brasco84
    #368067
    :D type 59 nekem is van, természetesen azt nem adnám el soha :D a többi meg pótolható egy kis farmolással..
  • haflac
    #368066
    Tavaly decemberben megváltam a régi accomtól,de most megint agyalok,rajta,hogy elkezdem de már nyugisba.Annak akinek átadtam közöltem,ha esetleg olyan a szitu visszavásárolnám.Első kérdésem az volt,hogy tankot adott-e el.Azt mondja,persze valami typot.Ez az ember eladta a type 59-et!!!,type 64-et,e-25-öt!!!rengeteg 5-ös prém tankot meg az ettől kisebbeket is.Fel sem fogta,hogy mit csinált.Pótolhatatlan tankok.Artyt,meg ferdinándot láttam az accján,mert beléptem pár percre.Ezek után persze,hogy nem veszem már meg,vissza,még fele annyiért sem.Az új accountomon már van egy t34-85m,meg 4-5 kicsit.
  • Plata
    #368065
    Nem biztos,T14-el is csináltam már csúnya csatát T6-ban.
  • Angelus1991ster
    #368064
    Ha t6-ban lettem volna :D 1-2 kill azt kész.
    Legjobb t5-ös heavy ami megéri a prémiumok közül.
  • lexlutor
    #368063
    igazi meszarszek! :)
  • Angelus1991ster
    #368062
    Churchminátor III és a medáleső.

    Győzelem!
    Csata: Winterberg
    Járművek: Churchill III
    Szerzett tapasztalat: 2 716
    Szerzett kredit: 47 048 (kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 175)
    Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Acélfal, Pool medál, Naydin Medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    Ja meg persze, hogy csalónak neveztek:


    http://wotreplays.com/site/2463088#winterberg-angelus1991ster-churchill_iii
  • brasco84
    #368061
    ismerős érzés, anno szerintem vagy 3 szor adtam el az Is 4 et meg Is 7-t. azóta inkább csak uninstallálom a játékot, januárba ez is sikerült vagy 2 szer, bár most megint játszom :D
  • Sunsetjoy
    #368060
    Tankeladási limit nagyon régóta van a játékban. Még azelőtt is volt, hogy be kellett írni az eladási árát, hogy biztosan el akarod-e adni.
    Talán a véletlen eladások, illetve a beszabadult rosszakarók eladásai miatt van limit. Mint mondtam, nagyon régóta.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.02.06. 16:33:53
  • yossarianHUN
    #368059
    Inkább add meg az accneved, elleszek én azzal
  • sempike
    #368058
    Sikerült ma elérnem a 14 csata, 14 vereség kombinációt. Gondoltam egy nagyon és elkezdtem eladni a tankjaimat. A terv az volt hogy aztán veszek újakat és azokat is eladom így számolva fel szisztematikusan az accomat. Na de, kiderült hogy van tank eladási napi limit oO. Ezek a faszoka a WG-nél már azt is megmondják hogy hány tankot adhatsz el egy nap. (nem tudom mennyit sikerült eladnom, kb 60 vagy kicsivel több tank volt a garázsban)
  • Plata
    #368057
    Rohadtul szeretem a sima M41-et,de 7300 aranyam nincs,és szerintem nem is veszek.Hátha egyszer véletlen lesz rá valami event.
  • Sherman0070
    #368056
    J1mB0 xvm configja olyannak tűnik
  • Sherman0070
    #368055
    valaki tud olyan XVM modot ami a wotinfo.net szerint színezi a pontokat?
  • Sunsetjoy
    #368054
    Naja, de pénzt arra nem is fogok költeni...
  • haflac
    #368053
    "Az FV prémre majd ráhajtok mindenképp, az lehetne az első 8-asom." Na azzal csak óvatosan,mert Quickybaby valami WG-s accot streamelt,amiben már benne volt ez a tank.Hát esett-kelt vele.
  • yossarianHUN
    #368052
    A prém Bulldog közel ugyanolyan imba lesz, mint a sima, csak kérdés, hogy később milyen nerfek érik majd. És mivel T7, a 7300 körüli arany rentábilisnak tűnik.
  • Sunsetjoy
    #368051
    Egy kis kérdésem lenne.

    - Van most 7296 aranyam, de kb. ezzel az évben ki is merítettem azt az összeget, amit költeni akartam rá.
    - Van-e olyan kombináció, amivel most megéri venni valami magasabb prémtankot (úgy, hogy francia legényem nincs, illetve skill 1 alatti, ruszki, amcsi meg német van több, kínai van medlegény, japán meg a két ágon haladó)
    - Az elkövetkező prémek közül előfordulhat-e megérő tank, amire megéri várni, és kijöhet árban?
    Az FV prémre majd ráhajtok mindenképp, az lehetne az első 8-asom.
    Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.02.06. 12:54:22
  • Plata
    #368050
    De most előjött egy új hack,ami csak akkor működik ha mindkét csapatban van legalább egy játékos aki használja.
    Mert ugye ha használod a csatában a csapattársaid helyzetét elküldöd annak aki szintén használja a modot,cserébe te is látod az ő csapattársainak a helyzetét.
    Mielőtt arra gondolnál én nem használom,csak olvastam róla.
  • Angelus1991ster
    #368049
    Ami reméljük sokat pattint :D
  • András77
    #368048
    Nekem már réges régen elfelejtődött a PH-s jelszavam , de van egy fórum fórum beszélgetés erről és ott van egy link (a wot-shot-os), a linken van egy cheats menü és és és

    Szerintem ebből nincs elérhető működő verzióm de aki kutat esetleg talál. Utána akartam olvasni, hogyan működik és mit lehet ellene tenni, de nem nagyon találni működő verzió, amúgy map (radar) hack a becsületes neve és érdemes a dátumokra is figyelni, 2012-es !!! történet, furcsa, hogy most újra előjött...
  • Plata
    #368047
    Hát akkor felejtős.Nincs annyi aranyam,és nem is lesz.
  • yossarianHUN
    #368046
    És p*ccsel az elején :P
  • Angelus1991ster
    #368045
    Sentinel az Őrszem :D Várós! Döntött Cromwell Tog II ágyúval :)

    Minden missziót megcsináltatnák a kitalálójával.
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.02.06. 12:08:03
  • yossarianHUN
    #368044
    T7 német prémium.
  • Plata
    #368043
    M41 és T25 tetszik,többi szár,a grille meg erősen oneshot gyanús.
    Az M41 német light lesz vagy valami prémium?
  • yossarianHUN
    #368042
    Grille 15, Sentinel AC IE2 IV, Char de 25t, leKpz M41 90 mm, T25 Pilot, Kirovets-1.











  • Plata
    #368041
    Nem értem néha a Wn8-at mire adja a rendszer.
    Győzelem
    Overlord
    T49
    Szerzett tapasztalat:2 014 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit 27 599 (bírság a csapattársaknak okozott sérülésekért: 185)
    Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"

    Javítás: -6 099
    Lőszer: -4 500
    Fogyóeszköz: -3 000
    Total: 14 000 WN8: 4 838 (100)

    6 lövés 5 találat,2677 sebzés.Próbáltam ugratás közben lőni,de fölé ment.
    És ami a csúcs,az hogy Obj 261 telibe nyomott,sebzés nélkül.de a tornyom sérült.
  • joe662
    #368040
    http://m.prohardver.hu/tema/world_of_tanks_mmo/hsz_109933-109933.html

    Valaki segítsenàr csórikàmnak:-)
  • LSSAHPAUL
    #368039
    Petibácsi! Most volt 20 goldos küldi, még annak is feltünt aki minden nap játszik hogy a játék a mélypontjára süllyedt.
    Amikor játszottál akkor erre a játékra a hardcore playerek kattantak rá, exbattlefield, cod, stb, akik hozták a minőséget, napjainkra boldog boldogtalan, ovodás, iskolás, középiskolás tolja, borzalom, csak kláncsatákban szabad játszani, szerencsére ezen a téren komoly lehetőségek nyíltak meg.
  • Nihili
    #368038
    Napi kedvenc játékosom egy francia tag:bot

    Feltételezem a világ legrosszabbul megírt botját használja a srác. Igaz, hogy még csak 700 meccse van, de ezeket 8-as prémium tankokkal futotta, amelyekkel kemény 51-es átlagsebzést ért el. Ennek így ebben a formában mi értelme van? Egyébként sem értem miért éri meg botot használni, pláne ennyire szarul megírt botot, ráadásul erre az account-ra pénzt költeni....
  • András77
    #368037
    Egy su101 ász kör. Igazából nehéz eldönteni, hogy jobb-e az új nagyágyú rajta, egy ideje ezzel tolom, de olyan nagyon nem vagyok elájulva tőle, mert pontatlanabb jóval, célzás idő stb. Képes egész közelről is mellé lőni és bizonyos helyzetekben jobb lenne 2 gyors lövés kisebb alfával. Minden estre ha ki lehet játszani a nagyobb alfát, akkor erősen tud pusztítani.

    A csatáról csak annyit, hogy direkt elmentem a med helyre, hogy tűzerőt biztosítsak a mi kis medjeinknek, aztán persze viszonylag hamar beledöglött a rush-ba az összes és utána kellett egy kicsit ügyeskedni a győzelemhez.

    Nem tudom, hogy ezen a pályán a fennsíkon lehet-e értelmesen td-vel bármit is játszani. Felmenni a dombra életveszély, bármit csinálok felspotolnak ott és vagy arty vagy az ellen keményfejűi kiszednek. Ez is egy pálya a hosszú sorban, ami jó TD hely volt és teljesen szétb.szták a fennsíkot, pedig nem volt rossz előtte, de tele kellett szórni dombocskákkal.

    Nem tudom, még emlékeztek-e az assault módra, ami elég trollos csata volt, de szerintem tök izgalmas volt mindkét oldalról. A qrva ballansz miatt kiszedték, mert a védőknek tényleg volt egy erős előnye, pedig tényleg bárkivel beszéltem, tetszett neki a játék menet érdekes módon mindkét oldalról. Esetleg ha pár házat még beleraktak volna akkoriban a kör közelében, akkor egy jobban kiegyensúlyozott és tök jó és érdekes csatamenetet biztosító pálya lehetett volna, de persze a WG-nek semmi nem jó, ami picit is érdekes és nem illeszkedik az egyen pálya elképzeléseikbe...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.05. 23:53:32
  • Angelus1991ster
    #368036
    Mai nap itten :D
  • Plata
    #368035
    Én most mentem.
  • Plata
    #368034
    Volt egy kis időm játszani T49-el.
    A találati arányom 91.7% lett.
    Az átütés 100%.
  • joe662
    #368033
    Mi van itt,mindenkinek most jött meg?