418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #368354
    Jol tudod,kb most màr tied az acc:-) Bàrmit vàltoztatsz a mobilra megy a kód.
    Viszont az acc nevedet ezutàn màr ne nagyon tedd kőzzè:-) mert ugye a"dőgőljőn meg a màsik tehene" orszàga vagyunk sajnos:O
    Tisztelet a kivètelnek.
  • haflac
    #368353
    Nem volt még mobil hozzáadva.Én aktiváltam tegnap este,éjjel,és 13 nap múlva engedi az email cserét.Amennyire tudom,most már minden accountot érintő változás mobilra jön,vagy valami ott kapott kóddal kell engedélyezni.De ebben nem vagyok teljesen képben.Valaki aki ezt vágja megoszthatná az infót,hogy mennyi az annyi ebben a témában.Az email jelszavát bármikor megváltoztathatom.
  • Maala
    #368352
    És az emailhez tartozó titkos jelszót/mobilszámot mikor változtathatod meg? :)
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.02.11. 08:39:38
  • haflac
    #368351
    Tegnap meglett az új accom.35 euro volt.Van rajta kettő tier 8-as medium prém tank(T-54 mod,Superpersing).Mindkettő festve,matricázva,szövegezve,és aranyért.400 csatás,és még 1000 old is volt rajta.A hozzá tartozó emailcímet is megkaptam,13 nap múlva változtatom meg.Ebay-en volt az üzlet.Most még happy van.:)
  • besti
    #368350
    És ami bonus, nem esik szét a célkör lövések között, ki lehet használni a rövid töltésidőt - nem olyan vacak, mint a francia tárasok.
  • besti
    #368349
    A nyolcassal bezárólag tömény unalom az ág, jellegtelen tankokkal (6-ostalán kivétel). A kilences, hibátlan. Szerintem csak a Leo PTA gyorsabb nála azon a szinten. Talán a tornya kicsit lassan fordul, meg a gun dep kevéske, de azért nem egy kínai. És végre van kellő átütés.
  • Angelus1991ster
    #368348
    Ennek megfelelője a legalja stream-elés a Pc videójátékok terén.

    Legjobbak a jósműsorok YD. Amennyi faszságot azok összehordanak.
    Péénnzzmágijjjaaa!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak lenne Magyarországon egy normálisan működő médiahatóság ami ezeket betiltaná a szaros teleshop mellett.


  • R3nton
    #368347
    mozgékonyságra milyen a 9-es? Jobb, mint ez a 8-as? Mert amúgy papíron nem rossz a motor 700 lóerő, de valahogy mégis nagyon lassan mozog, gondolom katasztrofális talajellenállása van. Remélem a 9es meg a 10es jobban pörög...
  • András77
    #368346
    Az átlag BK néző valószínűleg már kiégette az agyát ezzel és a hasonló sorozatokkal, úgyhogy messze az átlag WoT játékos szintje alatt van, innentől meg a kérdés nem releváns, mert mindegy, mit mondanak a szereplők, csak mozogjon a szájuk meg hangokat adjanak ki és a néző elégedett.
  • besti
    #368345
    Ki kell bírni a kilencesig, addig fárasztó az az ág. A kilencesre én tartogattam free XP-t, és (2-3 kört próbáltam az alap ágyúval) azonnal megkapta a táras löveget. Így most 2300+ az átlagsebzésem jelenleg vele 176 csata után, és ami a lényegesebb jó vele menni (az unikumoknak 3300 körül van). Szerintem az FV küldihez is jó lesz.

    Farmolok egy kis kreditet a napi szorzók után az FV küldire készülve. 2 egymást követő csata:


    Farmolni lehet a JT-vel, de nyerni nem - és nem is túl élvezetes. Mondjuk 6e forintos árához képest verhetetlen.
  • R3nton
    #368344
    A Type5, az melyik a 9es vagy 10es? Az pedig elég jónak tűnik papíron...

    Ettől a TVP-VTU-tól sírógörcsöt kapok, gyakorlatilag panther88 szint, undorító...sőt szarabb, mert sokkal modulérzékenyebb.
  • Angelus1991ster
    #368343
    Ezért edwoodi az egész sorozat XD
  • yossarianHUN
    #368342
    Nem mintha nagy elvárásaim lennének a Barátok Közt-tel kapcsolatban, de ezeknek a dialógusoknak az írói még egy két perces guglizásra sem veszik a fáradságot?
  • Angelus1991ster
    #368341
    Csak a wg-sek ne lássák!
  • csagataj
    #368340
    Én a Type 5-nél álltam meg, de gyűlölöm.
  • Plata
    #368339
    M41 után T49 először szar lesz,meg kell szokni.
    M41 olyan mint az a mókus a Túl a sövényen című rajzfilmben.Asszem mókus volt.
    T49 az M41 után olyan mintha teknősbékára váltottál volna.
  • AlucardHuN
    #368338
    Én O-I-nál álltam meg. Egyébként néha hasznos az AP, ugye így pl egy oi exp-be 700 körül lehet sebezni meg egyéb "közép puha" célpontokba.
  • András77
    #368337
    Én pontosan ezért álltam meg az oho-val, mert egy tohonya dög és tier8-ban már nagyon jók az ellenfél gyors tankjai. Az O-ho-nak ráadásul úgy vannak a csöcstornyai, hogy jobbra előre van normális gun dep, bal irányba meg nem tudok vele a sarkon támadni, mert nem tudom lehajlítani eléggé vagy ki kell toljam az elejét 90 fokban és akkor meg szétlövik meg leláncolnak, kösz azt nem, ez jobbkormányos tank, tehát jobb irányba tud támadni

    Még az O-ni elmegy szódával, bár az is szenved eléggé, de az o-ho már borzalmasan rosszul játszható és semmi jót nem hallottam a tier9-10-ről sem. Nem tudom, de nagyon nem vonz ez az ág tovább, lehet még az o-ho-val kiszenvedem a fejlesztést valahogy és visszarakom a bandát az O-I-ra, azzal még fun volt a játék, ha nincs túl nagy arty veszély, mert az artyk persze hamar megtanulták, hogy nagy és lassú és kövéreket bele lehet b.szni az oldalába meg a tetejére.

    A sebzés rekordom 1050 körüli volt egy WT-be az O-I-val és volt ugatás, mert egy kazal modul meg legény ment vele.

    Érdekes, mert a troll ágyún én csak HE-t használtam, AP-t soha, de most elgondolkodtatott, hogy írtátok az alap lőszert, mert tényleg elég lehet sok tankra.

    Egyszer egy dodgem amx megpróbált trükközni, hogy nem tudom majd lőni, ha az oldalamhoz simul, de nem is kellett lőnöm, mert eltapostam szétrobbant a tank rajtam, elszámolta a kerülő út ívét.

    Még most is van pár olyan idétlen, de amikor bejött az OI rendszeresen azzal szórakoztak a debilek, hogy beforgatták a kisebb tankokat a csapatjukból indulásnál és tolták maguk előtt. A szerencsétlen egyszerűen nem tudott elszabadulni. Nagy móka lehetett a retardoknak.
  • AlucardHuN
    #368336
    Múltkor egy chaffe szopatta a kv 2-met az apátság udvaráról, rohadt is idegesítő volt, én viszont türelmes úgyhogy amikor komolyabban kidugta a pofáját az oszlopok közé (nem csaliból) akkor megtudta mi a soviet BIAxD

    Most t37-nél tartok, az is kellemes de remélem hamar elérek a bulldoghoz meg a t49-hez.
  • Plata
    #368335
    Igen,ha nyiltabb terepen találkozik japó nehéz tankkal akkor szivacs,ha nincs mellette valaki aki védje akkor régen rossz.
    Westfielden legutóbb a faluba menekült előlem type 4,de hiába nem tudott olyan gyorsan fordulni hogy elkapjon,én meg a házakat kerülgetve is belőttem.Piszkosul ugatott hogy neki milyen szar csapata van.
    Ha meg ki megy nyilt területre ott tényleg semmi esélye gyors scout ellen.
  • AlucardHuN
    #368334
    T49? Na ha az meglesz nekem akkor meglesz a troll triumvirátus:D
  • AlucardHuN
    #368333
    Bzinyos esetekben mindkettőnek kell skill hogy elintézzék egymást:D
  • Plata
    #368332
    Én meg T8-10-ben szeretem a nagy testvéreit ki filézni troll ágyúval.
    Ha nem szűk utcában van a tehene akkor kampec neki.
    Le sem tud követni tornyával.
  • AlucardHuN
    #368331
    Vicces mert a függőleges részt át kéne ütnie de az rng gondolom valamelyik toronyra vitte rá. A He meg vagy a láncközeli weakspotra ment, vagy a kistornyok közelében a tetőlemezt:D

    Anyway Goldot nem használok vele, nem engedi a becsület meg skót vagyok. Ráadásul ez a 130 pen életképesebb t6-ban mint az E100 235-je t10-ben. Ráadásul a He is "effektívebb".

    Idáig a legnagyobb gigalol az volt mikor egy Super perzsa közelről nem tudott megsebezni én meg megettem HEvel. Mondjuk ilyen 30-40 valahány% wr-es marha volt aki a leglehetetlenebb szögekben tudott meglőni...

    Vagy amikor 900-at kapott egy IS 3...
  • walert
    #368330
    Ezt az ordas nagy marhaságot meg honnan vetted? Ez az új összzesküvés elmélet?

    Én már béta óta nyomom és nagyon car MM-eket, meg winrateokat lök, ha nem vagyok prém
  • Angelus1991ster
    #368329
    O-I vs t6-os med/light.
  • robogo81 #368328
    Jártam ugy az O-I-val,hogy 2x lőttem rá szemből a su100y-nal.és mind 2x pattintotta,elég messze volt hogy ne lásson,akkor mindegy alapon ráküttem egy repeszt is,az meg 600 körülit sebzett(még mindig szemből).
    Szerintem is nagyobb troll mint a kv2,az nem üti át szemből,csak egy zsák mákkal,ennek meg van vagy 150 körüli penje a prém lőszerének(ha rosszul tudnám bocs,de épp nem játszok).
  • AlucardHuN
    #368326
    Mondjuk néha az arty meg az RNG elrontja az élményt meg a goldosok akik lusták a papír oldalát lőni, de emellett mindig jó érzés a trollgunnal aprítani a népet (akár t8-at is).
  • AlucardHuN
    #368325
    Az O-I a t6 E 100-a. Egyszerűen imádom, kv 2 mellett másik kedvenc.
  • laca412
    #368324
    Üdv mki!

    Kb. fél éve játszottam utoljára a játékkal. A láthatósági rendszeren javítottak valamit azóta? Gondolom nem...
  • Angelus1991ster
    #368323
    Az O-I csak visszahozza azokat az időket amikor a páncél ért valamit. Tier 6 rettenthetetlen kolosszális titánja.
    Legyőzhető, de akkor is egy titán.
    Múltkor azon röhögtem, hogy egy Bromwell oldalának simulva lőtte az O-I-t. Az O-I-meg nem tudta kilőni a Bromwellt, mert még a -10 fokos lehajlás is kevés volt hozzá.

    Skoda Chi-Ri valóban jó tank,érdekes vele a játék menet. De tier 8-ban olyan mint Chi-Ri-vel tier9-esek közt, alig ér valamit. Így a hátulsó sorban kell csipegetni.
  • András77
    #368322
    Gondolom most éppen nincs semmi speciális ajánlatuk és ha üres, akkor nem látszik. Ha megnézed az NA szervert, akkor ott vannak speciális ajánlatok, boss csomag, pár tank, ilyesmi.

    EU-n nem szabad meglepődni nagyon, ha nem törik magukat ajánlatokkal.

    Más téma, hogy most, hogy fullos a skoda t25 kezdem egészen megkedvelni. Ha ki tudom játszani a táras ágyúját, akkor egész élvezetes köröket megyek vele, de, ugye mindig van de, a WG-nek sikerült teljesen szétb.szni a játékegyensúlyt tier5-6 környékén nagyobb részben az OI-val, kisebb részben az OI-exp-el. Az OI exp-t legalább tudom sebezni szemből, az OI-t nem igazán, azt még a rudyval is, aminek pontosabb és nagyobb átütésű ágyúja van is csak szerencsés lövéssel tudom sebezni a lánctalp felett, a T25-el eddig egyszer sem találtam el a gyenge pontját szemből. Tudom, nem az a dolgom, hogy szemből harcoljak az OI-val, hanem flankolni kell, persze, mert majd odamegyek, hogy benyeljek egyet a troll ágyú lövéséből, hogy flankolni tudjam. Ha nem tudunk legalább L alakban felállni és valaki lőni az oldalát, vagy arty vagy nagyobb átütésű ágyúk nem segítenek, akkor kész, mehetek garázsba.

    Ez nem csak az én egyéni szoc problémám, mert olvasom fórumokon is, hogy ki van a f.sza sok játékosnak főleg az OI-val (de az OI exp is terrorizálja a tier3-6-t, talán a tier7-nek nem kell tartania tőle annyira). Olyan játékosok, akiknek kedvenc tankja tier4-6-ban van, kicsit zabosak már az OI-ra, érthetően.

    Tudom, a megoldás, hogy akkor én is ezekkel megyek, de most csak azért, hogy terrorizáljam a kis tier-t, nem fogok egyikkel sem menni újra, mert már az oho-nál tartok (ami qrva sz.r, de az már egy más történet).

    Tényleg hogy kibasz.tt idegesítő dolog, hogy megyünk egy jó csatát és addig tudtunk játszani, amíg nem kerülünk szembe elkerülhetetlenül egy OI-val (vagy többel, ami az igazi fun játék). Mines-on már megszámolni nem tudom hányszor tolja le az ellen 1-2 OI-ja a városi bandát és kerül a hátunkba középen.

    Na mindegy is, amúgy jó tank ez a skoda t25, kicsit nyűgös az ágyúja, de ha sikerül kijátszani, jó köröket megyek vele, de az OI-k miatt már alig várom a tier8-t (mert tudom, hogy a tier7 az a szokásos szabad xp mágnes mocsok sz.r tank, ahogy a chiri, amx stb, elég gyakran a 7-es egy mocsok sz.r tank, hadd fogyjon a szabad xp alapon).

    Érdekes, hogy már az O-ni se dominálja ennyire a tier-t, mint ez a mocsok O-I.

    A rudyval kicsit kevesebbet szenvedek az O-I-val szemben, de azzal be tudom ütni, mert jobb az ágyúja, vagy nem sz.rozok és aranyat rántok, kitermeli, de a skoda t25 elvinné a gatyámat is arany lőszerrel, ráadásul a 185 pen az még határeset, a rudy 194 penje elég megbízhatóan beviszi, a 185 már nem, nagyon pattog, meg az ágyú is pontatlanabb...
    Utoljára szerkesztette: András77, 2016.02.10. 15:37:28
  • stalkeer
    #368321
    Sziasztok,valaki esetleg tudja,hogy a premium shop-ból a speciálisat miért vették ki,végleg vagy csak átdolgozzák?
  • Plata
    #368320
    Nekem is van.
    Meg ingyen T14 is.Meg hot dog.
  • Forolto
    #368319
    ha ügyes voltál kaptál ingyen egy t34-est is.:)
  • Plata
    #368318
    Ha jól rémlik valamikor 2010 őszén kaptam egy zárt béta kódot,amit fel is használtam és elkészítettem az accom,de akkor még nagyban WOW-oztam és nem foglalkoztam vele,csak valamikor decemberben vagy január elején kezdtem el játszani vele.De akkor sem túl sokat mentem vele,mikor jött haver is akkor vetettem bele magam jobban.Teszt végén kaptam valami ruszki taligát,arra emlékszem hogy Kv sem tudta át lőni szemből de lassú volt,és eladtam.
  • yossarianHUN
    #368317
    Nekem megvolt, de egy fostalicska. Eladtam.
  • Plata
    #368316
    Valami szutyok tankot kaptam,de én azt egyből eladtam.
    De az nem M4 volt,hanem valami orosz tank.
  • Angelus1991ster
    #368315
    Békások nem kaptak tier 5-ös amerikai M4A2E2 prémium tankot?

    De jó lenne egy olyan , hogy bizonyos kredit felajánlása után egy adott prémium tankot tesztelhetnénk random csatában vagy olyan speciális gyakorlócsatába, mint a WT-ben is van.

    András: nekem is fura volt, hogy újra van ilyen misszió. Most 160 goldot szerezhetünk. Így eddig 360 gold.
    Ha még 2-szer lesz ilyen (160+160gold) Akkor februárban 680 gold-ot szrezhetünk.

    Ajánlott ehhez Churchill III, T-28E és O-I :) meg más "rohadékok" :P
    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2016.02.09. 23:07:43
  • András77
    #368314
    Feltűnt nektek, hogy megint lehet 20+20 aranyat szerezni naponta? Most mentem egy újabb csatát az rgr1-el és írja, hogy 20 arany, mondom wtf.