418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #414087
    Az E4 olyan, mintha 1 tornyos heavy lenne... :D
  • Plata
    #414086
    T25 is jó.
    T28 most is garáusban van de nem az igazi.
    Light és lerekes hordák miatt nem jó.
    T110E4 is megvan.Egész jó.
    T30 mégjpbb.Visszakéne venni.
    Jackson eredetileg Slugger volt.
    Nagyon szerettem.Sokáig a garázsban volt.Sokat mentem vele.
  • asolyom
    #414085
    Köszi. Kihúzom a Jacksont és a Hellcatet is, aztán majd látom, hogy melyikkel hogy megy.
  • Plata
    #414084
    Szerintem tornyos magas tierbem.
  • asolyom
    #414083
    Amerikai TD ágakból melyik az élvezhetőbb? Küldikhez kellene. Elindulnék a Wolverinetől.
  • joe662
    #414082
    Mikor a Pável warriorok,megkapják a 10es tankokat
  • joe662
    #414081
    Kicsit remegett kezem-lábam a végére de lehoztam.
  • Plata
    #414080
    Nem tudom,valamelyik ax,mindig összekeverem,pedig nekem is van.
    Egyébként szerintem centurion,de mindig összekeverem,mind a kettő C betűve kezdődik,
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.10. 21:31:51
  • tutyimutyi2
    #414079
    caernarvon ax?
  • Plata
    #414078
    Meg van csapatsebzés is.
    Győzelem!
    Csata: Murovanka
    Járművek: 60TP Lewandowskiego
    Szerzett tapasztalat: 852 (x2 minden nap az első csatáért)
    Évfordulós érméket kaptál: 10
    Szerzett kredit: 23 733
    Küldetés teljesítve! Jutalom: "Halloween 2017" embléma hozzáadva: (x6)
    "A nagy verseny 2019" felirat hozzáadva: (x6)
    Befoglaltuk lazán,az ellenség meg körbe ment a pálya szélén,mire körbe ért hárman befoglaltuk.
    Obj140 és caernarvon ax egymást lődözték.
    Sajnos itt van csapatsebzés újra.
  • asolyom
    #414077
    Az elmúlt három csatában az ellenfélnél mindig Top Gun-t csinált valaki, úgy szépen megtaláltam az "Exit" gombot.
  • joe662
    #414076
    Persze, még a napi szorzókat is el lehet lőni.
  • Plata
    #414075
    Xp-t lehet kapni?Mert akkor legénység húzásra nem is rossz.
  • joe662
    #414074
    Simán lehet, a multkorinál is azt csináltam.
    Kis fogyócikk,+50% credit booster,+no gold.
    Itt tétje úgy sincs.
  • Rammsch31n
    #414073
    t10-be kreditet farmolni? :DDD

    az milyen varázslat? xD
  • joe662
    #414072
    De jó,megint van 7v7,megyek is délután kreditet farmolni,csifténnel+279-el
  • asolyom
    #414071
    Azért ez a 203-as csak mókásabb. Az M43-mal egy Caernarvonra lőttem, csak éppen mellette állt egy Bourrasque, amit nem láttam, de elakadt benne a lőszer, és 840 HP-ról csaptam ki.
  • Plata
    #414070
    Úgy sem rossz,elég sűrűn fogsz vele lőni.
  • asolyom
    #414069
    Az M53/M55 mennyire élvezhető a stock löveggel? Nem szívesen tolnék bele 64k free xp-t a 203-asba főleg, hogy az M43-ra már feltettem majdnem ugyanezt az ágyút.
  • tutyimutyi2
    #414068
    Kis kiegészítés, eredetileg az IS-5 (9.8-as patch, 2015 közepe) még abban az időben került be a játékba mikor még volt WTF E-100 és Hidden village pálya a játékban.
    A KV-4 Kreslavsky pedig szintén CW reward tank volt az pedig valamikor 2016 végén-2017 elején kerülhetett be a játékba, QB készített róla bemutató videót még 2016 szeptemberében.(bár eme utóbbi kb ugyan olyan használhatatlannak tűnik mint a sima KV4 köszönhetően hogy ennek is ott a plusz weakspot a tetején nehogymár használható tank legyen...)
    Illetve mintha a legutóbbi CW alkalmával beszerezhető lett volna mind2 tank.
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.07.08. 16:46:22
  • Plata
    #414067
    Az előbb Su-130-al nagyon rossz helyre mentem,pont nem jött arra semmi,minden pont a a másik oldalt ment és lószart sem láttam,lőni sem tudtam semmire.
    Mikor megláttam skoda T50-et sziklák mögött vagy 400 méterre,a sziklák közt volt egy lófing nagyságú rés,nem hittem hogy sikerül belőni,mert a célkör kb tízszer nagyobb volt,de azért is sikerült,pont átment.508-at sebeztem belé és láncoltam is.
    Több lövésem sem volt,mert hiába mentem én az ellenség felé tök gázzal,a csata vérgáz volt és semmit sem láttam.
    15-2 lett a vége és pillanatok alatt nyertünk.
  • Plata
    #414066
    Jézus,ne is mond,nekem is rengeteg tankom,van és mind felszerelve.
    Nincs pénzem még a negyedének a felszerelésére sem.
    Bár lehet pont ezért csinálja a WG hogy költs.
  • Rammsch31n
    #414065
    nemtom, csak valahogy úgy kéne, h ne nagyon én költsek 10 aranyakat, vagy h be kelljen zúzni őket, és újravenni......... mert az nagyon gáz volna...
  • joe662
    #414064
    Na,az nagy élmény lenne,150+ tankot újra felszerelni.
    Anno mikor még bohóckodtam modokkal,aslain-os volt amelyik egyszer csak lekapta az összesről az álcát.Azt hittem agyvérzést kapok
    Szerintem csak azokról fog lekerülni,amelyikre nem lesz kompatibilis a mostani cucc.
  • Rammsch31n
    #414063
    igen érdekes játék ez a wot... ha nem lenne rng, meg a jól bevállt campelős helyek, ezek mind nem történnének meg.... :"D

    felszerelést nem rakok egyelőre semelyik újonnan vett tankra.... mert ha jönnek a 2.0-ás verziók... nem akarok a leszereléssel bajlódni... gyanítom azért majd külön perkálni kell, hogy én minden tankot újraszereljek majd... pedig bedobhatná minden tankról a garázsba ingyér a felszerelést a wg... azt majd eldöntöm, hogy mit akarok velük :P
  • Plata
    #414062
    Tegnap malinovkán elindult a csata,Kv2 csak úgy vaktában lőtt az ellenség bázisa felé,de kilőtt vele egy tankot.Az is vicces blind shot volt.
  • Rammsch31n
    #414061
    megvettem a guardot... 1. csata... 7 kill, abból 3 arty... 2 blind shot................ úgy, hogy javítót meg tűzoltót meg ezeket nem is vittem xDDDDDDD

    szerintem ma többet nem is játszok... mert ez nem lehet überelni :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.07.08. 07:14:08
  • Rammsch31n
    #414060
    az IS-5 CW-ből megszerezhető tank...
    a KV4-et is tán most onnan lehetett kiszedni, csak talán korábban.... de nemtom mert rég cw-ztem :D
  • Plata
    #414059
    Egy hét,klassz.
    Is5 azt nem tudom hova tenni,nem rémlik.
    K4 megint nem tom,talán Kv4?
    Chrysler nem kell,van T34,M46 sem mert van süketperzsa.
  • Rammsch31n
    #414058
    nem sajnos, nem vicc...
    mondjuk az IS6, meg az IS6-B között csak a camo a különbség...
    s állítólag 13-án, mikor indul a kövi ranked szezon........

    még annyit, hogy nem különböző tankok helyett, hanem állítólag AZOK MELLÉ jönnek... fórumon ezt írta a wg-s tag... de hát akkor is... wtf. :D
  • Plata
    #414057
    Ugye most viccelsz?
    Is6B?
    Tudom hülyeség,de én Is6-ra vágytam.
    Mikor kerülnek be?
  • Rammsch31n
    #414056
    krva életbe... várom már mióta, hogy frissül a bond-shop... erre betesznek HÁROM OROSZ HEAVY-t (IS6-B, IS5, K4-Krevlavsky)............ meg a Chrysler-t... meg az M46 Patton Kr-t...

    mivel usa heavy-m, meg medem van T8... illetve IS6-om is itt pihen régóta....(max. az IS-5 érné meg nekem a szovjetekből, de akkor az IS-6-tal mit kezdek? :D) ezért azon gondolkodom, hogy kiszedem a Guard-ot még most.............. mert szovjet medem prémbe csak t6 van....

    szerintetek?
  • asolyom
    #414055
    Én is azt nézem, hogy a Lóri kb. mindenben jobb, kivéve az álcát.
  • Plata
    #414054
    Lóri jobb lesz mint az amx.
  • asolyom
    #414053
    Utolsó csata az AMX 13 F3-mal, ezzel lett meg a Lorraine.
  • asolyom
    #414052
    Ez a Strv biztosan nagyon örült nekem.
  • asolyom
    #414051
    Ha a Wargayingnél úgy döntenek, hogy bevetted a szopó tablettát, akkor úgyis tök mindegy, hogy mit csinálsz.
  • suba53
    #414050
    Engem már nem izgat, hogy nyerünk vagy veszítünk. A legtöbb küldiben a csapatban kialakult helyezés szerint alakul a jutalom.
    Persze többet ad nyertes csata esetén, de lehet haladni amúgy is. Az a pár meg hogy nyerj x csatát teljesül előbb utóbb.
  • asolyom
    #414049
    Amellett, hogy az M44 nálam egy irgalmatlan retard mágnes, azért ma reggeli zakót tanítani kellene. Öt tank előnyben voltunk, és elvesztettük a csatát, mert mindegyik ment mint a lemmingek előre, de hajtotta a sebzést, és nem álltak be foglalni. Az ellenféltől a megmaradt két tank beállt, és nyertek is, mert mire a sok birka rájött, hogy baj van, már rég késő volt. Ez a borzalmas rákfenéje az xvm-nek, mert az csak sebzésre "fizet", így a legtöbb majom lesz@rja, hogy 5 tank előnyből bukjuk a csatát, de neki szép lila lesz véennyóca.
  • __Jacek__
    #414048
    Pontos faj az a Babuin :D