418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #414288
    az szép... nem tudják hol kell belőni v mi? :D
  • Plata
    #414287
    Nem tudom.
    De elfogadta valamire.
    Is5-el mentem egy kört,full T8 csata volt,mivel nem volt kedvem kempelni így előre mentem,szereztem is vele egy Felderítő medált.
    Bele ütköztem egy csapatba és túléltem,Is3,Obj252U,Su-130,Emil1,Somua SM és 703II nem tudott beütni,nekem meg Emil-t is sikerült szemből alap lőszerrel.Egyedül a bázisuk mögötti dombon kempelő párduc tudott egyszer megsebezni.Tőbbi mind le pattant.
  • Rammsch31n
    #414286
    de nem a hajósba adja? :D
    wotba nekem nem lett több xd
  • joe662
    #414285
    Mintha azt olvastam volna h 400k creditet.
    Ha a gyerek odaenged a géphez akkor megnézem :-D
  • Plata
    #414284
    Ühüm,erre én is rájöttem,cseten írták,de azt nem hogy mit ad.
  • Rammsch31n
    #414283
    elfogadta, de de rejtély h mit ad..... :"D
  • Plata
    #414282
    GENUSGADUS
    Nem tudom mit ad.Elvileg wot kód.
  • Plata
    #414281
    Egy csata elég volt ma a három napi küldetéshez.EBR-t a saját bázisa mellett lőttem ki.Olyan 700 méterről.
  • tutyimutyi2
    #414280
    A heat lőszer csodákra képes :D
  • Rammsch31n
    #414279
    mostanában elég bugos, beakad, mint nálad is :"D
  • Plata
    #414278
    Kicsit hülye a küldetés kijelző.
    Meg lett a küldi,de azt írta még nincs meg.
  • Plata
    #414277
    Mert volt olyan küldi amihez csak prém tank volt jó.
  • lammaer
    #414276
    Nade küldikhez minek prémtank? van egy rakat t5-t6 a játékban ezüstért, minek költeni értées goldot vagy bondot vagy mittomén mit egy t5-t6 tankra?
  • Plata
    #414275
    Vannak olyan küldik amikhez T5-T6 tankok kellenek arra jó.
    Én kicsik közül asszem Skoda-t,svéd T6-ot és amcsi T14-et vettem pénzért.Többi jött eventen és egyéb hülyeségért.
  • lammaer
    #414274
    Hát ezeknél a prémtankoknál mindig elgondolkodom hogy mi alapján mondjuk rá hogy vacak vagy nem.

    Pl T34-re mindenki mondja hogy vacak (én se szeretem), a t34-85M-re meg hogy jó. Ami végül is lehet igaz, a tierjükhöz képest.
    De a prémtank a credit farmolásról szól, márpedig sztem ott egy t6 sose lehet jobb egy t8nál. Nem állok neki t34-85el farmolni a T34 helyett...

    szóval igazából nem is tudom az emberek miért invesztálnak t5-t6 prémtankokba (tudom, sokan 'ingyen' kapták)... akár jó, akár nem, creditarmra biztos nem lesznek jók a t8asokhoz képest (esetleg t7). Vagy ezen s variált már vmit a wg?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.07.28. 11:52:51
  • Plata
    #414273
    Nekem csak azért kellett volna mert sörmi.
  • asolyom
    #414272
    Én a Firefly VC-t kivettem, de nem vagyok elájulva tőle, csak ritkán megyek vele.
  • Plata
    #414271
    Aha T34S vacak,de a T34-85M az jó.
    Mind a kettő megvan mert tényleg szinte ingyen hozzád vágták tavaly.
    Vicc hogy tavaly rakás prém tankot ki lehetett szedni szinte csak napi pár csatával,az idén meg alig tudtam eventet le tolni mert sokat kéne játszani hozzá.Sörmis event sem jött össze a mostani sem az előző sem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.27. 19:00:13
  • asolyom
    #414270
    Ja jó, már értem, a T-34.
  • Plata
    #414268
    Én már írtam egyszer valakinek hogy az szar,az M jó de az S rossz.
    Nekem megvan,mert valami event adta őket tavaly.
  • asolyom
    #414267
    A WoT és RNG rejtelmei.

    Most bánom, hogy elcsesztem 1500 kötvényt arra a szutyok T-34S-re. Ha azok a kötvények meglennének most tudnék venni kötvényes szerszámos ládát a T95-re. No mindegy lassan csak kifarmolom.
  • Plata
    #414266
    Tudod mi a röhej?
    Másik csatában két convay csesztette városban Is5-ömet,alap lőszerrel úgy pofán vertem őket mint a fene,de mivel golddal kezdtek lőni,bár az is pattant,én is goldra váltottam,itt jött a csavar,amíg alappal beütöttem szemből gold lőszerrel nem még oldalról sem.
    Ne mondja már nekem senki hogy 221 penes beüti 271 meg nem.
  • asolyom
    #414265
    Hány ilyen volt nekem tegnap....

    Mindenkinek lehet egy rosszul sikerült csatája, de amikor a csapat fele 0 sebzéssel hal meg, öt másik meg egy lövés után, akkor ott más a baj.
  • Plata
    #414264
    Na ezt nézd meg.

    No comment.
  • Plata
    #414263
    Na ilyen se sűrűn van.
    Az egész ellenséges csapat szinte egy kupacban kempelt.
    Na és pont a másik oldalon mint ahol én mentem,három lövést tudtam leadni,körbe mentem a pálya bal oldalán és beértem a bázisukra is,de késő,le lettek darálva,bele lőttem egy T10-be egy standard B-be meg vakon belelőttem egy artyba,ezt csak csata után tudtam hogy mi volt.Rálőttem a kidőlő kerítésre,játék nem jelzett ki semmit,de jelentésben benne volt,artyba lőttem.
    Jah T10 le sem tojt,egyszerűen hátat fordított nekem,low hp-s csapattársat kezdte el üldözni,kapott egy szép össztüzet.
  • Plata
    #414262
    Én az előbb egy süket Pro-t szívattam meg,60TP-vel olyan hülyén helyezkedett folyton hogy belőttem,három tagot a legénységéből meg két modulját is kicsaptam.
    De nem tanult mindig ugyanolyan bénán helyezkedett.
    Ráadásul nem volt egyedül E100 és M103 volt vele,de mind a három bénán helyezkedett,M103-at is kilőttem,neki is öt modul és legénység ment a levesbe.
  • asolyom
    #414261
    Ma Redshiren mire a HT dühöngőbe értem a T95-tel már csak egy E75TS maradt, és szemben volt 6-7 ellenséges tank. A háttérből egy Jagdtiger támogatott, meg két tüzér, és úgy megállítottuk ellenséget, hogy csak na. Egyedül az Object 263 tudott beütni arannyal, de azzal is csak egyszer. Ennek szépen le is kaptam a HP-ja nagyját, mert elég borzalmasan helyezkedett. Ráláttam az alsó lemezére és azt vitte az alap lőszer is. A végén egy Even megkerülte és kinyírta, miközben én egy Defendert intéztem el. A maradék Defendert meg az arty kapta le 250 HP-ról.

    Agyatlan Defender hordákat remekül lehet szopatni ezzel a tankkal. :)
  • asolyom
    #414260
    A T28 tetszett, és ezen az ágon érdemesebb az ágyúkat kihúzni, mert a forgó tornyosoknál előbb a tornyot kell feltenni. A T28-cal Studziankin két ruszki duplacsövű 9-est is sorban pattintottam, mert nem bírták a kupolát ellőni. Az egyiket ki is szedtem, de a másik végül golddal megölt. Valami 4200 pattintás lett a vége.

    Tegnap meg összefutottam egy olyan csókával, hogy csak pislogtam. Volt 102k csatája, csak a T-34-85M-mel 7.6k, és az egyik, ha nem a legjobb T6 meddel végig ott kempelt a térkép egyik sarkában.
  • Plata
    #414259
    Nekem sok sok éve ki van fejlesztve de sosem vettem meg.
  • asolyom
    #414258
    Az új szerzemény. Csatában még nem mertem bevinni, mert amit eddig ma a játék adott az nem semmi. Tegnap még lehetett jó csatákat menni, de ma megint amőbák játszanak, vagy legalább is szinte mindig ezekkel rak egybe. Kezdve a 3,5 perc alatti 0-15 csatáktól, egészen a rögtön kezdés után magát vízbe fojtó M44-ig.
  • asolyom
    #414257
    Csak a szokásos hétvégi agyhalott banda.
  • Plata
    #414256
    Napi első csata ,artyval mentem mert küldikhez az volt a legjobb.
    Három kill jött össze ebből kettő vakon.
    Udes 16 kidöntötte a fát én meg őt.
    Wt-t meg csak úgy találomra sikerült telibe találni.
  • suba53
    #414255
    Megvan. A bővített kistérkép funkció kikapcsolt. Véletlen lehetett, de most jó. :-)
  • suba53
    #414254
    Egy modom van csak a battle assistant. Korábban nem csinált ilyet. Újra letöltöttem, és ugyanaz.
  • Rammsch31n
    #414253
    nem elszállt vmi mod neked? :D
  • suba53
    #414252
    A leduplázott tankkal a következő győzelemre, győzelmekre adja.
    Másnap ismét duplázni kell, hogy aktív legyen.
  • suba53
    #414251
    Sziasztok!
    Történt valami változás! Ezt ti is tapasztaljátok?
    Eddig a felderített ellenfelet, illetve a felderítés utolsó helyét hosszú ideig mutatta a kis térkép.
    Ma vettem észre, hogy csak addig látszik a kis térképen a felderített ellenfél, amíg spot alatt van, utána eltűnik.
    Ez vajon tudatos változtatás, vagy csak nálam állítódott el valami?
  • Plata
    #414250
    Duplázón azt hiszem nem használható fel.
    Vicces lehet egyszerre két accountal járszani.
  • lammaer
    #414249
    Kezd visszatérni a WOTos önbizalmam....
    Amikor saját magaddal vagy platoonban, és mind a két "karaktered" benne van a top5-ben... az most engem minősít vagy a csapatot? :D

    Hozott is 14 pontot a referral programba, győzelem, teamwork spéci medál és elegendő damage :D

    Kicsit olyan feelingje volt mint a frontlinenak, oda hívtam le az arty supportot ahova nekem kellett.. (a hellcatnak volt még 1400 spot damageja is, mert az arti is oda lőtt ahova kellett :) )


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.07.25. 14:32:39
  • asolyom
    #414248
    Valami csoda folytán ma nem csak agyhalott csapatokat kaptam. A Hellcat-tel mentem egy Tank Ászt, a T28-cal meg egy 1. osztályt.

    Ez amúgy hogy működik? Minden győzelem, bármely tankkal, az napi duplázó után ötszörös xp-t ad?