418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lucifer001
    #414328
    De ha meg úgy akarom megközelíteni , hogy most is kaptam 8 nap prémiumot , tegnap egy prémium 9 es tankot ( ingyen ) . Szóval nézőpont kérdése.
  • Lucifer001
    #414327
    Bizony az ember torkán csak fokozatosan lassan lehet lenyomni a kaksit , mert egyébként megfullad . Igazad van a hamburgerrel kapcsolatban , és hát bőven nem vagyunk már gyerekek , hogy a hobbira ennyit ne engedjünk meg magunknak . Csak tudod ezt már mi megvettük , kifarmoltuk . Igen elolvastam az eulát , tisztában vagyok vele , hogy nem az enyém . De ha ezt így valaki korrektnek látja , akkor ott a józan gondolkozással is baj van .
  • lammaer
    #414326
    De miért KELL venni új felszerelést?
  • lammaer
    #414325
    Értem én hogy sok tank, de ha választani kell hogy egy többszáezres modulra kifarmolom a creditet, elhasználom a bondod vagy 10 aranyt rádobok, akkor az utóbbi mérhetetlenül olcsóbb mint a többi opció.

    100 tanknál is 3K, ha tényleg annyira le akarjátok cserélni az összeset (amire sztem nincs szükség), jó, ez két jóféle hamburger ára. De legyen 3 ha a keletiben veszitek és nem a mekiben.... Vagy szarráfarmoljátok magatokat. :)
    Én a mai napig 2 dolgot tartok reális árúnak a játékban (mert hát lássuk be, vmiből fenn kell tartani a játékot, nem lehet minden ingyé): a prémium accot, meg ezt a 10 aranyat a leszerelésre.

    Prrémtankokat pl brutálisan túlárazottnak tartom.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.02. 18:22:34
  • Lucifer001
    #414324
    kampfpanzer 50 t tegnap fel sem szereltem , kis sem próbáltam még . Majd a pach után . Pont 40 db álcahálót , és periszkópot szereltem le .
  • Lucifer001
    #414323
    130 tank van a garázsban .Ebből 109 teljesen felszerelve . Köszönöm WG
  • lammaer
    #414322
    Na emiatt mostmár én is rühellem őket...
  • popey8
    #414321
    "Mostantól ugyebár megszűnnek az ingyen leszerelhető felszerelések (láda, álcaháló, periszkóp)" Mi a f@sz? Átnéztem a cikket még1x és tényleg. Hogy fulladjanak meg -.-
  • asolyom
    #414320
    Szerintem nem minden felszerelés kerül levételre automatikusan, legalább is én így értelmeztem. Csak a T1-T3 tankokról szedik le az összes felszerelést. Ami mondjuk érdekesebb számomra, hogy most pl. T95-ön van töltésgyorsító, optika és szerszámos láda, és vajon a "rammer" majd bekerül a tűzerő slotba automatikusan, vagy nekem kell átrakni?

    Mostantól ugyebár megszűnnek az ingyen leszerelhető felszerelések (láda, álcaháló, periszkóp), cserébe viszont tiertől függően ezek mind olcsóbbak lesznek, tehát Matildára nem kell 500k kreditért csigaszemet venni, hanem csak 50k kredit lesz az ára.
  • Rammsch31n
    #414319
    ha egy progetto 3D álca, 10K... sztem igen!...
    azért ez a tank még mindig elég ritka sztem... :"D

    szaros FV heavy 15k.... v mennyi... most az az 5k kredit, az semmi ahhoz képest...
  • Plata
    #414318
    Nem hinném.
  • Lucifer001
    #414317
    20 K kötvényt nem akarok adni érte , de ennyit már csak meg ér nem ?

  • Plata
    #414316
    Hát ez az,tele a garázsom T8-10 tankokkal,ki a franc tud ezekre venni mind új felszerelést?
  • Rammsch31n
    #414315
    az a baj, amit Plata ír... nekem van 110 tankom... 80%-a fel van szerelve...

    10 arany nem egy nagy was ist das, de sok kicsi sokra megy...

    meg kreditbe is sok... emelik az árakat is...
  • Plata
    #414314
    De 3x10 arany,ami 100 tanknál már kicsit sok.
  • Plata
    #414313
    MACHINES20WILLWIN
    Bónuszkód.
  • lammaer
    #414312
    hát, 10 arany az azért annyira nem gáz a levételért, szerintem az roppant kedvező ár. Inkább ráköltöm azt a 10 forintot mint hogy grindeljek. Egy hambi árából meglenne az összes tankok.

    Persze értem, vannak elvek de ez tán belefér :)
  • popey8
    #414311
    Nem is tudom. Érdekes lesz, de sztem - legalább is a jó playerek részéről - nem fogja megtörni a mostani venti/rammer/stab szentháromságot, még mindig ezek tűnnek a leghasználhatóbbnak heavy, TD de még meden is.. Bár kétség kívül vannak érdekes új cuccok, kérdés mennyit fog számítani csatában. A scouting rész azaz a light meg egyes med tankokat biztos megbolygatja, ott van több felszerelés is, elég hasznosnak tűnik pl. low noise exhaust system, improved radio set és ami számomra kicsit már felháborító is, az a commander's vision system, ami megnyirbálja az enemy camoját mozgás közben és bokor mögött. Azért eddig nem volt olyan cucc, ami az ellenfél/én tankom tulajdonságait piszkálta meg a másik oldalról. Turbocharger is jó lehet, bár elfoglal egy slotot és vannak sokkal hasznosabb dolgok. Vagy pl. az improved rotation mechanism vszeg kiüti az EGLD-t bizonyos tankokon, ha rá lehet tenni.

    Egy nagy kérdésem van nekem személy szerint: improved hardening... egyrészt növeli 10%-al a HP-t,ami akár papír tankokon, akár egy mauson jól jöhet. És van egy rész benne, amit nem tudom jól értek-e, de ha igen, akkor az elég gáz lesz. X% to hull damage caused by suspension damage during impact. Na most ha jól értem ez azt jelenti, h ha láncon keresztül sebzed az ellent (oldalról vagy görgőn keresztül), ez a cucc felére csökkenti a sebzést/HP vesztést. Jól értem szerintetek? Mit gondoltok erről, ha ez tényleg így lesz?
  • Rammsch31n
    #414310
    hogy lecseréljem erre a 2.0-ás verzióra... nem biztos, hogy ugyanazokat használnám, elvégre ez lenne a lényege...
  • tutyimutyi2
    #414309
    És mégis miért akarnád eladni minden tankodról az összes felszerelést?
  • Rammsch31n
    #414308
    ti mit szóltok ehhez a felszerelések 2.0-ához?

    engem nem húzna föl, ha mindent INGYEN beletennének a depóba, és eredeti áron lehetne megszabadulni tőlük............

    de nem... majd grindeljek demount kit-et... meg költsek rá kreditet meg aranyat... még mit nem...
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.01. 11:35:02
  • Plata
    #414307
    Is5-el megint sikerült felderítőt összeszednem.
    Három Td-t is kilőttem,tortoise,wt pz4,skorpió g,WT és skorpió piszkosul messziről sikerült,pedig alig látszott valami belőlük.
    De a legjobb az volt hogy mázlim volt vele,hét t8-9 tank lőtt,de hiába,az arty valahonnan a francból tudott sebezni,de az OBj 704 gold lőszere is simán lepattant.Meg volt egy ELC even aki párszor be próbálkozott,de nem tudott beütni sehol sem,sem oldalt sem hátul,nem is foglalkoztam vele.
    Érdekes hogy papíron az Is5 gold lőszere jobb,de szerintem nem,alap lőszerrel belőttem tortoise-t is szemből.
    Gold lőszer meg puha tankról is képes lepattanni,a gold kumulatív az alap meg APCR.
  • Plata
    #414306
    Utolsó csatában még egy buzgó mócsingot is sikerült megtanítani szót fogadni.

  • Plata
    #414305
    Lehet,mert tortoise sem tudott beütni arannyal én meg úgy hasba rugdostam szemből hogy visítva menekült.
    Vagyis csak menekült volna,mert harmadik lövésbe bele döglött.
    Sőt T110E3 is lepattant.
    Jah meg Is7 is próbálkozott,neki 3 nem átütő találata volt.
    Szóval lehet hogy kicseszett nagy mázlim vót.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.31. 21:31:17
  • lammaer
    #414304
    Gondoltál arra hogy nem akkora állat volt, hanem szimplán csak veled volt a random?
  • Plata
    #414303
    Az előbb városi pályán szembe jött egy FV215 td,goldal lőtt,kétszer mellé lőtt az ökör egyszer meg lepattant.
    Mivel a kis aranyos golddal lőtt én is azzal válaszoltam.Sebeztem meg láncoltam is,amire ráfázott.
    Erre csata után valami rémes angolsággal rám irkált hogy mekkora gold noob vagyok.
    Szerintem az volt a problémája hogy engem nem tudott kilőni.De akkora állat volt,közvetlen közelről hol alám lőtt hol meg a kőrakást lőtte telibe amivel takartam a tankom testét.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.31. 21:14:59
  • Rammsch31n
    #414302
    utóbbival még nem játszottam, de ki van húzvva... csak arra várok, hogy legyen tier 10 leárazás is :DDD
  • kopaszeger
    #414301
    Szerintem azért a VK veri a PZ -t amit ki lehet húzni.
  • Rammsch31n
    #414300
    a vk megvan... mikor bejöttek ezek a tankok, az volt az 1.... még akkor cw-ztem és meglett :D de azóta ilyen tank már van a tech treeben is :D

    egy 907-et mondjuk elfogadnék még :D
  • Plata
    #414299
    Napi első csata.

    Be foglaltam az ellenség bázisát artyval.
    Csata után rám írt az egyik játékos az ellenfél csapatából,de a szokásos anyázás helyett azt írta hogy jól játszottam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.31. 10:25:50
  • kopaszeger
    #414298
    van közte az is megtudod nézni ha érdekel de sztem az obj 907 orosz med, vk német heavy, és a t95 angol heavy nagyon ott vannak a szeren.
  • Rammsch31n
    #414297
    jó sry :D nem vagyok érdekelt a cw-be már egy jó ideje... :S

    legalább jó tankokat lehetett volna elhozni kötvénnyel? :/ :D
  • kopaszeger
    #414296
    köszi az infót de sajna sztem nem lesz igazad mert az első ilyen lehetőségnél mikor licitálni lehetett 23-24 ezerért tudták elhozni a licites szerkentyűt. A következőnél én 33.000 tettem rá és 35.000 -t licitálók nyertek.Mostani még nem közismert de majd meglátjuk.
  • popey8
    #414295
    Szívesen. Akkor az 50 elég lett, mert mi már visszakaptuk. Gratula :) Kampány elején azt mondták, h múltkor 35k kellett, durva, h ennyire megnőtt. Mondjuk fame pontból is több kellett a top 8000-hez, mint amire tippeltek az emberek. Azért tettem egy próbát hátha :D De legalább a Caern AX meglesz, ha kegyeskedik a WG ideadni. Legközelebb remélhetőleg kevesebb bond/fame is elég lesz.
  • kopaszeger
    #414294
    köszi a választ én 50.000 tettem rá de még nem kaptam vissza eddig
  • popey8
    #414293
    Nem, hanem a Metal Wars CW kampányra. És a válasz: majd ha a WG úgy akarja :D Mindenesetre, 20.700 bond nem volt elég a tankra a biden, de klántárs szerint 47k sem LOL
  • Rammsch31n
    #414292
    a steelhunterre gondol xD
  • Plata
    #414291
    A micsodák?
  • kopaszeger
    #414290
    hali
    Olyan kérdésem lenne hogy az eventes összerakhatós illetve a licitálós tankok mikor jelennek meg a garázsba?
  • Plata
    #414289
    Mázli.
    Su-130 a hátamról pattant például.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.07.30. 12:06:29