418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Rammsch31n
    #414728
    de legalább gyorsan lehet haladni... mentem vagy 5 kört, és már 8-asnál járok...
    így hogy nem lehet chevront bukni....... még a végén megcsinálom a 4 szakaszt :D
  • tutyimutyi2
    #414727
    Nekem is volt olyan hogy egymást löttük, megláttunk egy németet azt szarrá löttük aztán folytattuk a saját harcunkat.
  • lammaer
    #414726
    Ja, azt írták a steelhunter leírásban hogya suttyomban összeállást megnehezítették.
  • Rammsch31n
    #414725
    most hogy mondod... az elején egymást lőtték, aztán megláttak engem és úgy kezdtek rámjönni... de azért volt érthetetlen, mert full hp-m volt...
    nekik meg nem... és még volt jó pár tank rajtunk kívül is...
  • tutyimutyi2
    #414724
    Tavaly mi is 3-an számoltunk össze és úgy csináltuk a chevronos verzióban(a wg akkor totálisan leszarta a teamelést) most valamit megpiszkáltak az mm-ben és így már annyira ritka a teamelés hogy össz visz 1 alkalommal láttam olyat ami kicsit gyanus volt. Mellesleg csak és kizárólag téged löttek mindketten avagy csak a túlélésük érdekében öltek meg téged aztán egymásnak estek?
  • Plata
    #414723
    Láttam ėn olyat is hogy 3 barom együtt mászkált.
    Mindig egyedül mentem.
  • Rammsch31n
    #414722
    mikor 2 tök random ember összejátszik ellened... az kicsit azért felhúz....
    de legalább az egyiket magammal vittem :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.19. 17:36:49
  • tutyimutyi2
    #414721
    soloban 8. helyre nem kapsz pontot.
    Szakaszban ha jól megy mindhármótoknak akkor ige de ott ugye ott az a nehezítés hogy muszály elosztanotok egymás közt a lootot és onnantól kezdve hogy 1-2 társad meghal már sokkal nehezebb 2-3 fős szakaszok ellen, nomeg szakaszban csak a top3 ad pontot.
  • Rammsch31n
    #414720
    szakaszba nem gyorsabb ez a mód? :D
  • Rammsch31n
    #414719
    rájöttem, hogy azért van... mert sztem még a tank a csatába van... ha mégsem... akkor tényleg offos xD
  • Rammsch31n
    #414718
    szaros acélvadász módban megöltem 1 tankot... és meg sem adta a küldetésre járó 100 pontot... 8. lettem... arra sem kaptam pontot...

    wtf... sztem ez így offos...
  • tutyimutyi2
    #414717
    Jah azt az egy dolgot leszámítva hogy az ágyú jobb statokkal rendelkezik az Excelsioron mint ezen a szutykon.
  • Angelus1991ster
    #414716
    A Steel Hunter módban előrelépés jó egyszerű lett. Pacsi a Wg-nek. Munka mellett 1,5-2 óra alatt megszerezhető a napi küldetésekből 1100 pont, az összpontszám meg 4500. Így 4 nap alatt ha csak egyszer is vagy top 5-ben a 15. szint megvan.
  • asolyom
    #414715
    Szerintem ugyanaz a ratyi ágyú van ezen is, mint az Excelsioron.
  • tothgyorgy
    #414714
    köszi
  • tutyimutyi2
    #414713
    És ezt az A46-ot kapod meg cserébe(és hát valianthoz hasonlóan itt se sikerült valami értelmeset összetákolniuk).
  • Plata
    #414712
    T2 T3 és egy T5 eventes tankokkal kell harcolni,a T5 eventes kb csak golddal tud érvényesülni.Mivel ugyanolyan T5 eventes jön szembe és sima lőszerrel nem ütöd át.És T6 tankot kapsz,de én megveszem tokenből,a franc sem szarakodik low tierben.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.19. 09:13:20
  • tothgyorgy
    #414711
    Nem vagyok bent a játékban. Milyen küldetések kellenek a t6 prémtankért? És milyen tankot lehet kapni?
  • Plata
    #414710
    Tényleg úgy lövöldöztek mintha vakok lennének.Hol a falat lőtte el mellettem hol előttem a földet.
    Vagy elfelejtettek lövész tenni a tankba.
    Esetleg -100% skilles volt.
  • Rammsch31n
    #414709
    0 dmg... azosztigen...
  • Plata
    #414708
    Vereség
    Csata: Studzianki
    Járművek: IS-5 (Object 730)
    Szerzett tapasztalat: 1 841
    Kapott előrehaladási pontok: 5
    Szerzett kredit: 113 577
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 11 358
    Ezek a gyökerek megint istenverte barmok voltak,otthagytak egyedül a szarban.
    Jah,nem lőttem goldot,de a rendes lőszer épp elfogyott amikor kilőttek.
    Alap lőszerrel Löwe-t belőttem szemből tornyán.

    Legdurvább asz volt hogy ezek a birkák csordában kimentek a nyílt terepre 3 arty mellett.
    Hiába kértem segítséget tojtak rá,ott voltam egyedül egy rahedli ellenséggel szemben.
  • Plata
    #414707
    Srácok most voltam egy T8-9 csatában Is6-al voltam,összetalálkoztam egy Is3 platoon-al,azt hittem megölnek.
    De ezek basszus vakok voltak mint atom,nem is tudtak megsebezni,sőt legtöbbször eltalálni sem találtak el.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.19. 00:00:36
  • tutyimutyi2
    #414706
    "Nem látom a tankokat csak magam előtt... Wtf?" Igen benne is van a játékmód leírásában tudtommal + a tippek is néha feldobják hogy 50 métereskörzetedben spotolódnak avagy az elötted lévő területen amit még a minitérkép is jelez :D

    Egyébként olyan élvezetes hogy itt is az elbaszott rng bassza el a meccsemet, ugyan azzal a tankkal vagyunk, ugyan az a test+torony+ágyú mind a ketten goldot lövünk, ő minden lövésével beüt én minden második lövésemmel pattanok...
    Utoljára szerkesztette: tutyimutyi2, 2020.08.18. 22:08:38
  • Plata
    #414705
    Steek hunterrel az a baj hogy sok olyan játékos van akik összejátszanak.
    Én nem adtam el a kis szarokat régen és kaptam is most jutalmul egy rakás pénzt meg egy valag tokent.
  • popey8
    #414704
    A kis low tier szarok, amiket most adtak, benn maradnak a garázsomban 24-e után is? Eladhatom mindegyiket? A 10 éves logo van rajtuk alul a kis képen. Mikor először kaptuk őket, akkor is eladtam, úgy sem játszom kis tierben, a kredit meg a garázshely jobban kell, vagyis a garázshely már nem, mióta eladtam majdnem az összes T9-et. Nem játszottam velük, eventekre sem jók, legalább lett kreditem, lassan 15 T10-et kéne megvenni és csak 50 millám van XD

    Ja amúgy kipróbáltam ezt a Steel Hunter-t, de ez vmi hihetetlenül unalmas és gagyi és szar. Nem látom a tankokat csak magam előtt... Wtf? Inkább húzom az ágakat tovább, nem fecsérlem az időmet. A Frontline az tetszett, annak van is vmi értelme, ezt csak a rewardok miatt érné meg pl. kötvény, de én nem kínlódok vele.
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.08.18. 21:07:47
  • lammaer
    #414703
    Valaki írta másutt,, az is járható út hogy beássa magát az embere a saját bázison, és kivárja hogy odaérjen a sok leharcolt szar azt abból megszedi magát. Úgyis sok a bukó csata, az ellenfél biztos jönni fog :)
  • tutyimutyi2
    #414702
    Én a valianttal úgy szenvedek hogy 15-20 gold lőszer+ turbótöltő meg a hp növelő felszerelés és úgy egész sokáig élve maradok és talán benne vagyok a top7-ben.
  • lammaer
    #414701
    Hát, van 2300... amúgy a low tier grind nem rossz, nagyon pörgős, hamar lemegy egy csata, szóval jó a toborzó eventhez.

    Azt írják az A46 amúgy is egy kalap szamóca, lehet veszek inkább matricát, vagy vmi hasznosat. Felesleges egy tré T6 prémium a garázsba...

    Úgyhogy gyorsan el is engedem ezt a valiantos marháskodást :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.18. 20:29:37
  • Rammsch31n
    #414700
    de te mindent IS megtudsz venni :D én csak szemeztem a nekem tetszőkből xD
  • Plata
    #414699
    De már egy csomót elvertem rá.
    Mivel a hat eventes kis fos a garázsban volt kamptam kompenzációt,600k creditet megy egy rahedli izét.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.18. 19:52:22
  • Rammsch31n
    #414698
    aztakurva :D az jó sok... nem vered el díszítésre? :D
    Utoljára szerkesztette: Rammsch31n, 2020.08.18. 19:45:06
  • Plata
    #414697
    Én is kiváltom izéből.
    Van majdnem 4k belőle.
  • Rammsch31n
    #414696
    nincs 1500 ilyen érméd???
    mert akkor aug 24-én meg lehet venni anélkül hogy low tierbe unatkoznál :')
  • lammaer
    #414695
    pedig a bt3 farm az fun, de ez a kötelező valiantos rész, túl nagy szivatás. Szerintem én ezt itt most el is engedem, vagy a gyereket kényszerítem hogy vagy jön téglát pakolni vagy farmol valianttal... de sztem 1 óra elteltéel jön téglázni ő is....
  • Rammsch31n
    #414694
    az A46 vagy miaszar is...... szar lett állítólag, majd 24-én megveszem...az legalább könnyűtank xD
  • lammaer
    #414693
    Na már látom hogy a 10 éves reward tankban is mi a kicseszés a WG részéről... ez a Valiant vmi katasztrófálisan szar, tetűlasú borzalom, konkrétan egy AT8 legyorsult :)
    És ezzel legyek top7ben, amikor berak tier 7 csatákba. Persze :)

    Megint arra megy ki hogy beetessék a jónépet, nyiljanak a pénztárcák :)
    De hát így is van jól, mindig az ünnepeltNEk szokás ajándékot adni :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.08.18. 19:18:07
  • Rammsch31n
    #414692
    ó kösz... nem értem miért kellett ezt megváltoztatni...

    asszondják mindig h egyszerűsíteni akarják a gamet....... ezért vettek ki egy csomó tankot.......
    erre sokszor csak bonyolítanak... ezzel is... meg pl. az új felszerelésekkel is...
  • Malarki
    #414691
    Tech treeben kiválasztod a tankot, jobb klikk a modulon és Mount/Demount. Hogy ezt miért kellett kivenni a garázsból nem tudom, értelme nem sok van.

    Btw tud valaki bármit erről as T6-os angol szutyokról amit a kis tankokkal lehet kifarmolni?
  • Rammsch31n
    #414690
    most ezek a retkek komolyan megcsinálták, hogy ha van mondjuk a francia 7-es td... és a 8-asra is fel tudom pakolni a rádiót, motort, 2. ágyút... akkor már nem tudom rátenni a 7-esre a kisebbet, és továbbvinni a 8-asra???? újra meg kell venni őket?

    csak mert megváltoztatták a felületet, és most nem lelem, hogy ezt hol lehetne összehozni...

    valaki? (help!)
  • Plata
    #414689
    Lol,ezt hol nézted?
    Nem kicsit szar.