8
  • AgentKis
    #8
    Különben is, a nagymamám nem küldhet 200 SMS-t, vagy nem töltögethet 10KB-ot 12 forintért?? Miért nem? Persze, leginkább azért mert nem él...

    Mit fog szólni az ombucman ehhez?
  • AgentKis
    #7
    Orosz Barbara a lehető legjobb reklámarc, mert 30 múl decemberben. Orosz Barbara Tehát ő ilyet, csak az unokahugi nevére vehet, ha van neki...
  • kovadam87
    #6
    Amúgy amióta van mobilom pannonnál voltam vagyok leszek, de ez a pannon online annyira áttekinthetetlen hogy valami borzadály :S Remélem majd helyre rakják és normalizálódik a helyzet :) Amúgy hajrá PANNON!
  • kovadam87
    #5
    Na most akkor ez hogy van? Hogy ha én a pannontól marha fejjel annó ezt vettem kártyás csomagban, vagy átváltottam erre akkor én már a kis dolgaimat csak velük a pannontól függetlenül tudom majd intézni? Akkor ez most egy "új" szolgáltató? tehát pannon trémobájl voda és djuice? :D jesszusom... (amúgy meg mi az hogy "mobilmárka"? Elsőre úgy tűnik mint pl a nokia... az "mobil márka") :P
  • TeDDyRuSh
    #4
    Hatalmas respekt Bíró Balázsnak, hogy be tudta adni a Telenornak, hogy ez Mo-n működni fog. Örülök, hogy vannak ilyen kreatív és innovatív gondolkodású emberek. Kár, hogy itt pazarolják el a tehetségüket. Srácok, sok sikert! Dolgoztam a szakmában, ezért nyugodtan mondom, hogy baromi kis tábort tudtok majd megszólítani a termékcsatolással. Csak a percdíj a tuti, persze amíg a Voda meg a T nem pörköl oda.
  • cSuwwi
    #3
    nem dobnak ki, átkerülsz a pannonhoz
    így is a pannonnál maradsz és az újak is 20-as számot kapnak, illetve az ő hálózatukat használják, csak saját branddel futnak majd
  • PetiX87
    #2
    én már évek óta a djuice csomagot használom, tehát majd egyser csak azt mondják, hogy vége, keressek másikat (3 év múlva nekem is)? nem jó ez így
  • szombi
    #1
    ezt a kirekesztést! 26 év alattikanak? 3 év múlva engem kidobnának?