44
Minden zenész rendelkezik temérdek ambícióval, próbák, fellépések, együttes.. a zene öröme
  • cprod
    #44
    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!


    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!

    Ceki Productions
    Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
    Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
    Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
    Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
    Érdeklődés : [email protected] email címen!
  • kkwx
    #43
    Hellósztok

    Sopronból vagy a környékéről keresünk tagokat a nem rég alakult NuMetal / PunkRock / Alternatív zenekarunkba (Delírium):
    - szintist
    - énekesnőt
    - gitárosokat

    Ha érdekel, jelentkezz a [email protected] címen.

    Itt megtekinthető egy dal (többek között ezt is játsszuk majd ha összeáll a banda :) ):

    http://www.rtlklub.hu/dalverseny/6769_kevinkain_-_se_nyugat_se_kelet

    Ha tetszett szavazz (Csak egy gyors regisztráció, amihez még e-mail visszaigazolás se szükséges) és terjeszd ismerőseid között, és töltsd le a lemezemet a weblapomról (http://kevinkain.hu/).

    Előre is kösz minden szavazatot :).
  • szlivike
    #42
    Zenekedvelők és zenekarok!

    Gyertek és nézzétek meg ezt az oldalt! Regisztráljatok, nyerjétek el a közönség tetszését a zenétekkel, hogy ti számotokból készüljön el a világraszóló klipetek!

    belépéshez katt ide

    Kedvelheted, kommentálhatod, és megoszthatod a feltörekvő zenenemzedék legfrissebb szerzeményeit. Lehetőség van zenehallgatásra, és zenei ízlésed szerint csatlakozhatsz a zenekarok rajongótáborába!
  • bcrics
    #41
    Fariplay-nyomd a gázt

  • bcrics
    #40
    hoppáre

    túlos

    amuygmeg ma alvin a zpben
  • Verseghy
    #39
    Én szeretnék egy énekest, de nincs.:D Amúgy én énekelek. Én úgy vélem a magyar szöveg nem illik ehhez a stílushoz. A kiejtés majd kiforr egy idő után, én is hallom, hogy szar..:)
  • bcrics
    #38
    Hello,nemhogy megpróbálnátok magyarul énekelni..?!Egész jó kis hungarian green day lehetnétek:)
    Egész jó,csak az énekre feküdjetek rá,azt tök jó kis bulis zenekar lesz ez:)
  • Verseghy
    #37
    Egykét új szám a Baby on the Woods Myspace-én. Véleményezzétek!:)
  • Verseghy
    #36
    Haladtok. Ez már jobb szerintem, mint az előzőek.:) Bár nem az én stílusom, de mégis azt mondom, hogyha jó minőségbe lenne akkor lehet belőletek Magyarországon valaki. Viszont még fejlődni kéne, az ének egyszer-kétszer hamis és a szólóban is akadt egy két hamis hang. De ezeket az idő kiküszöböli. Csak hajrá!:)
  • bcrics
    #35
    köszkösz:D
  • Aquir
    #34
    nem rossz :)
  • bcrics
    #33
    Szevasztok,Felvettünk 1 uj dalt,kb majdnem kész,apró finomítások meg keverés van még hátra,.
    Vélemény?
    Nem Stúdió Munka!!
    Túl késő
  • trevorbácsi
    #32
    Szóló gitározok másfél éve. Hendrix stílű zenék előnyben nálam.
    Székesfehérvár előnyben. :P
  • Crokin
    #31
    Én basserozom, több mint 1 éve, kezdő szinten vagyok de benne lennék valami közös mókában :) kőbánya előnyben.
  • Verseghy
    #30
    Én vagyok, bár szerintem rengeteget rontok és sok a hamis rész. Igaza van az előttünk szólónak, hogy képezni kéne a hangom, de szerintem nincs értelme, mert szar hangom van.:D Csak azért énekelek, mert muszáj. De örülök, hogy neked tetszik, mutasd meg sokmindenkinek, ismerjenek az emberek:D
  • SrAta
    #29
    te vagy az aki végig énekel nem?
  • SrAta
    #28
    ui: ezen a videón kvajó hangod van:)
  • SrAta
    #27
    Szerintem a soft punk pl a blink 182,sum 41, billy talent stb. Ezek is jól állnának nektek:)
  • bcrics
    #26
    Ám sztem rá kéne feküdni az énekre ha énekelni akarsz mert ez így még sántít,meghallgatnám az énekescsajjal készult dalokat is,kb nekünk is az énekessel az a baj hogy lemezfelvételkor kurvaszar hangja van,élőben már egész jó,bár ráférne már 1 énektanár,de talán most elkezdi,és igen,szórni kell a hangzóanyagot mindenfelé,rockrádiókba,kiadókhoz,tehetségkutatókat kell vadászni iesmi-

    énekesünk élő hangja egész jó,persze jóó a zene is :D
    itt pedig az énekeslány hangja,Mad worldben.
    uj dal,only gitár,ének,,
  • Verseghy
    #25
    Gitározok is, meg szólózok.:) Amúgy it egy videó rólunk, egy akusztikus koncerten készült. Nekünk igazából a Backyard Babies lenne a kijelölt stílusunk nem a pánk, de a különbség nagyon kevés. Azt kell mondjam, hogy hangzás és előadásmód a diferencia. Hát igyekszünk, remélem majd ha elküldjük nyáron az anyagot kiadóknak a világ minden tájára, akkor legalább egy majd azt válaszolja, hogy tök jó lássunk mit tudtok.:) Vagy valami ilyesmi. Na itt a vidi:
  • SrAta
    #24
    pont ezt akartam mondani, hogy tiszta green day:P
    De nembaj ez jobb:)))
    Gitározol is közbe vagy only sing?
  • SrAta
    #23
    ui:
    Ilyen Billy Talent, Blink 182 féle laza punkot. (Bicóspááánnkkk)
    Ilyenekben nem gondolkoztok??
  • SrAta
    #22
    sokkal jobb lett:D
    Kvajól énekelsz!:)
  • SZilaJMaGGoT
    #21
    Én is zenélgettem ilyen helyi vidéki punk/rock/metál zenekarokba(basszer) de már inkább csak magam szenvedgetek dub beatekkel fruity-ba + basszerral tolom fel a basslinet... :D
  • Verseghy
    #20
    Jah igen, sokan mondják.:) Lehet boy ez járt a fejemben mikor született.:)
  • bcrics
    #19
    get off picit green day holiday:D
  • Aquir
    #18
    ott a leírásban, és a zenék egyáltalán nem rosszak
  • Jim Morrison
    #17
    ezt milyen progival csinaltad?
  • n3whous3
    #16
    Én 2 hete kezdtem gitározni tanulni :) Szorgalmas vagyok, még ha szoros is a napi beosztásom, hogy minden nap dolgozás, meg tanulás... Rámjött a gitározhatnék és vettem közreműködésével gitárt azt' ennyi. Szívesen fogadok mindenféle pdf formátumú könyvet, ami erről szól meg tanulni lehet belőle .D
  • Verseghy
    #15
    Csak kirúgtk az énekeslányt és én énekelek. Ennyi a változás:) Ja meg a név.:) Nem tetszik?
  • SrAta
    #14
    mivan a lies in bed megszűnt???
  • bakvarnyu
    #13
    Az most a nagy hír, magyar másodgitáros került a Nevermore-ba.
  • Verseghy
    #12
    Mi is igyekszünk a zenekarral. Itt a MySpaceünk. Májusba lesznek új számok.
  • sz4bolcs
    #11
    Nem. :)
  • Desiderata #10
    szerintem minden ember rockzenész akar lenni, csak keveseknek jön össze
    kitartást!
    [van egy gitárja csak sose használja :)]
  • Kaplan
    #9
    Az sajnálatos, pedig egy zenekar lelke a basszeros és a dobos, nem lett volna rossz mindjárt így kezdeni.
  • ViniSoundz
    #8
    SZia! Én meg énekest keresek!

    Tudsz szöveget írni angolul és el is tudod énekelni, valamint fel is tudod venni élvezhető minőségben? Ha igen és érdekel eletronikus zene, akkor itt megtalálsz pár zenémet és össze is dolgozhatnánk.

    Majd írgyáá :)
    páás
  • Narxis
    #7
    Mi haverokkal alapítottunk egy rock zenekart, "Az öcsém gennyes füle" nevet választottuk.
  • tigeroo
    #6
    nah én basszer vagyok, és a funk stílus nem áll messze tőlem, sajnos pesti vagy...:P pedig valami acid jazz/soul/funk buliban benne szeretnék majd lenni
  • Frayer
    #5
    és jól el is tudod játszani ezeket a számokat?