1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • KaBuTo666
    #1677
    Nem értelek. Semmi féle susmust nem csinálok/csinálnék. :)
    Leépítés se történhet meg. :)
  • GregSB
    #1676
    Obazneg azt hittem ami mai cikk, nem lattam hogy apr 1. En erdemlek analizalast :-)
  • passatgt
    #1675
    ápr 1?
  • GregSB
    #1674
    Őőő WTF?!

    Ha ez tényleg igaz akkor az Apple helyében baseballutovel szárazon analizalnam Handrast amíg lánynak nem vallja magát. Sehol nem szivárgott ki erről info, qrva nagy amatőrseg hogy ezt kiírta.
  • franc0
    #1673
    Nem jó cost-driven bizniszben utazni, csak nehogy egyszer téged is leépítsenek :)
  • KaBuTo666
    #1672

    Én vagyok a kissboss, egyszerűen csak próbálok a költségekből lefaragni. :)
  • Botond #1671
    Mi a gond ipad4en az iOS7-el? Pont tegnap ajándékoztam egy ipad4et iOS7.1el, akkor most kibasztam az ajándékozottal? :D
  • franc0
    #1670
    Nem értem.
    Önfoglalkoztató vagy? Ha igen, akkor rohadt skót is.
    Ha nem, akkor bemész a bosshoz hogy neked kell a munkádhoz és kész.
    Nálunk mindenkinek van Office365 hozzáférése.

    Egyébként sajnos az MS Officehoz iOS7 kell, úgyhogy meg is hirdettem a négyes iPadem :( Veszek egy Airt én is.
  • KaBuTo666
    #1669
    Mindenféleképp ipad kellene, mivel a mérnök/gépészet szakmámban is ezeket használják az ügyfelek, így kompatibilitás miatt szükség van rá, meg ennek az akkumulátora bírja legtovább, mérnök szoftverek vannak rá, stabil a rendszer és a programok, egyszóval a követelményeimnek tökéletesen megfelel és jó olcsón megtudom szerezni céges úton.

    De közben az egyik fórumtárs jelezte, hogy tavasztól jön olcsóbb office link, szerintem akkor ezzel élni fogok.

    Megnézem majd ezt az apple féle excelt is, hogy mit tud.

    Köszönöm mindenkitől a segítséget!
  • Dzsega #1668
    Samsung ATIV Smart PC?
  • passatgt
    #1667
    Hát, az apple féle excel az ingyenes, sokat tud, de közel sem annyit, mint a desktop verzió, de szerintem egyszerű árajánlatokat simán lehet vele készíteni és lehet vele pdf-be exportálni(lehet sima xlsbe is), szóval kompatibilitás így teljesen megoldott

    De valószínűleg jobban járnál windowsos tablettel, szerintem ahhoz is adnak valamilyen excelt
  • precision
    #1666
    ha komolyabb excel vagy egyéb office feladatokra kell eszköz akkor inkább notebookot vegyél, szerintem
    vannak már ilyen átfordítom a kijelzőt és touchscreenes dolog ha fontos az érintőképernyő, de legalább windows és a teljes pc -s office -t használhatod, ami azért nem hátrány

    persze ez csak az én véleményem
  • KaBuTo666
    #1665
    Szeretnék venni egy ipad airt. Na most számomra ez 100%-ban munkaeszköz lenne, azaz nekem excel táblázatokat kellene vele megnyitnom és szerkesztenem, árajánlatokat csinálnom. Az office viszont valami vicc, hogy mennyire drága...van egyéb program, vagy lehetőség?
    Természetesen ilyen root féleségbe nem szeretnék belemenni.
    Van az officehoz valami diákverzió, azzal jóval olcsóbb lenne, esetleg ez ügyben valaki tudna valamit?
  • rastaman
    #1664
    én 100 euróért biztos nem veszem meg az office csomagot. kicsit soknak érzem az árát.
  • Victorpictor76
    #1663
    Van már valami alternatívája az XBMC-nek App store-ból? Csak emiatt van nálam jb, olyan lejátszó kéne, ami lejátszik samba-ról és nincs kiherélve belőle az AC3 kodek.
  • precision
    #1662
    most néztem ph -n és nem igazán tűnik úgy, hogy tömeges jelenség lenne, hogy vadiúj ipad mini retina wifi+cellular verziókat adnának olcsóbban mint a mostani akciós ár... amit te linkeltél már az is elkelt... én azon kívül nem nagyon találtam másikat

    szóval mielőtt úgy beszélsz az emberrel mint egy kutyával azért te is nézz szét alaposabban...

    részemről befejeztem...
  • precision
    #1661
    imádom amikor a magadfajtáknál elgurul a gyógyszer
    szerintem én normálisan írtam, nem értem miért kell ilyen alpári hangnemben írnod és ráadásul személyeskedned is

    oké, 10el olcsóbb ph -n... remek... inkább veszem üzletben (vagy venném ha ipad vásárlását tervezném)... hangsúlyozom, a mostani akciós árról beszélek... ennyiért inkább besétálok az üzletbe és megveszem ott, az a biztos

    tudom, balf*sz vagyok meg mittudomén. nem kell megismételned.
  • GregSB
    #1660
    Microsoft unveils Office for iPad, free for reading and presenting
  • GregSB
    #1659
    Ez nálad valami kényszer hogy egy 10 IQ-jú tahó színvonalára váltasz néha beszélgetés közben?

    Légyszi beszélgess úgy mint akinek volt gyerekszobája. A jövőben az ilyen színvonalú böfögéseket automatikusan törölni fogom ebben a topicban, figyelmeztetés nélkül.
  • franc0
    #1658
    Persze.
    Azon kevés termék közé tartozik, amit ha a haverod megvesz NY-ban, itthon is szó nélkül megcsinálják.

    Mondjuk itthon olcsóbb. Amerikában egy mini2lte mai árfolyamon 120 ezer nettó.
  • passatgt
    #1657
    + ha jól tudom ipad világgaranciás, szóval besétálhatsz vele akár az istyle-hoz is gariztatni
  • franc0
    #1656
    Tessék, hogy ne csak a levegőbe pofázzak, mint egyesek.

    Lent akciósan:
    Retina kijelzős iPad mini 16 GB Wi-Fi + Cellular: 119 900

    Ugyanez PH-n
  • franc0
    #1655
    Nyilván bontatlant a bontatlannal hasonlítok.
    Imádom amikor a magadfajta balfaszok azt hiszik kurvaokosat mondtak, pedig gecire nem.
  • precision
    #1654
    ph -n? akarod mondani hardverapro.hu?
    ha igen akkor inkább megveszem egy kicsivel drágábban üzletben újan garanciával :)
  • franc0
    #1653
    Magánemberként még így sem éri meg, PH-n olcsóbb.
    Cégként már igen.
  • GregSB
    #1652
    Cellural iPadekre
  • GregSB
    #1651
    40 - 55 ezer Ft kedvezmény céloztak iPadekre az iStyleban
  • GregSB
    #1650
    Ja értem már. Olyan appokról beszél amik csak pl a Cydiaban vannak, onnan tölthetőek le.

    Definíció szerint azok az appok is "3rd party appok" amelyek az AppStoreban vannak.
  • passatgt
    #1649
    példát tudsz mondani 3rd party appra?
  • skinnyman
    #1648
    En 3rd party programok alatt a "nem appstore"-os appokat ertettem, ahogy az elejen is mondtam. Az ilyen appok meg jailbreak nelkul nem is leteznek, szoval gondolom nincs is mirol beszelni...
  • GregSB
    #1647
    Restoreal minden eltűnik a készülékről, és jailbreakes backupot sem javallott visszatenni. Viszont ami ingyenes vagy fizetős appokat az appstoreból leszedtél / megvettél az mind ott lesz a "purchased" oldalon, onnan le tudod szedni őket.
  • GregSB
    #1646
    Ha már megvetted őket akkor újra le tudod őket tölteni. A warezoltak elvesznek, igen.
  • skinnyman
    #1645
    3rd party appok restore-al meg el is vesznek gondolom, szoval sokat az se segit..
  • GregSB
    #1644
    Jailbreakelt rendszert ha frissíted gyári új OS-re, akkor teli lesz buggal, valszeg ezért nem mennek a sima 3rd party appok sem. Myomj neki egy restoret, aztán majd jailbreakeled ha lesz rá.
  • skinnyman
    #1643
    Ha jol latom, ez csak regi keszulekekre vonatkozik amiknel hardveres exploit van (amit soha semmilyen ios frissitessel nem tudnak befoltozni). Es gondolom ha talalnanak is valamit, nem sutnek el a kovetkezo fo verzioig. Szoval akkor ugy tunik ugy all a helyzet, ahogy gondoltam, koszi azert a megerositest.
  • Bercy #1642
    Hat ha szerinted egy NEM jailbreakelt iPad csak vagodeszkanak jo akkor az a te bajod papa ;)
  • Xing
    #1641
    Eddig sem működtek warez és 3rd party appok iOS alatt, tehát ha frissítettél ezen nincs mit csodálkozni :p

    iOS 7.1 jailbreak: winocm már jól halad, de közben ih8sn0w is dolgozik rajta

    Másik megoldás
  • skinnyman
    #1640
    Ha egy ipad3 (veletlenul) frissult 7.1-re, gyakorlatilag egy vagodeszka lett belole, ugye? Magyarul nem lehet jailbreak-elni, nem lehet visszafrissiteni, es nincs is jelenleg kilatas se ra, hogy a kozeljovoben valamikor valtozna a helyzet, csak abban lehet bizni, hogy az uber-biztonsagos ios-ben most is talalnak egy rendszer szintu feltorest engedelyezo exploit-ot (mint eddig mindig). Jol latom a helyzetet?
    A legviccesebb amugy, hogy most nem csak azok az appok nem indulnak, amik appstore-osak es masik forrasbol lettek felteve, hanem a tisztan 3rd party appok sem, amik teljesen ingyenesek/legalisak es soha nem is voltak appstore-on.
  • Victorpictor76
    #1639
    Egy gyenge ion-os gépen vannak a filmek, nem járható út.
  • Xing
    #1638
    Plexet próbáltad már?