1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Xing
    #1718
    Ingyenes a Republique
  • G_ArchAngel #1717
    Sunrise desktop
  • Piszkos  Fred
    #1716
    Ott a pont, még a 128-asat is meg tudnám tölteni, nem hogy ezt a 32-est.
  • passatgt
    #1715
    az air nekem 12,8gb-ot ír, 50 programmal van 5,6 giga szabad

    nekem elég a 16gb
  • precision
    #1714
    iPad mini retina vásárlását tervezem, most már tényleg :) pár héten belül... :)

    ios7 mennyit eszik meg a tárhelyből? gondolkodom hogy kell e nekem a 32 gigás vagy elég a 16?

    zárójeles megjegyzés: rohadjon meg az Apple meg úgy általában az összes gyártó akik a tárhely növekedésével ennyire emelik az árat... figyelembe véve, hogy gyakorlatilag filléres dolog a memória... érdekes a OnePlus nevezetű kínai cég meg tudja oldani hogy csak 50 dollár különbség van a 16 gigás és a 64! gigás verziójú telefonja között
  • G_ArchAngel #1713
    Jobb, mint Sunrise?
  • GregSB
    #1712
    Calendars 5 ingyenes
  • Pistike 007
    #1711
    Végre :) Bár gondolom egy tonna bugot hoz majd magával.
  • GregSB
    #1710
    Állítólag jön split screen multitasking iPadekre iOS 8-al.

    +

    "In addition to allowing for two iPad apps to be used at the same time, the feature is designed to allow for apps to more easily interact, according to the sources. For example, a user may be able to drag content, such as text, video, or images, from one app to another. Apple is said to be developing capabilities for developers to be able to design their apps to interact with each other. This functionality may mean that Apple is finally ready to enable “XPC” support in iOS, which means that developers could design App Store apps that could share content."
  • Botond #1708
    Nekem ajeszba adták a storeban a tokot. :)
  • Piszkos  Fred
    #1707
    Ezzel egyetértek, azonban szerintem érdemes megtalálni az arany középutat. Én a megjelenés után pár nappal vettem meg az iPad-em, amikor még kb. 1-2 féle noname sebtében összetákolt tok volt hozzá, meg is vettem egyet 10k-ért, kb. mostanra szét is ment. Bementem egy Media Marktba (helyettesítsd az internettel), szétnéztem, láttam egy csomó jófélét, megvettem egy ilyet, elégedett vagyok vele. Annyi, hogy ezen nehezebb jól beállítani ilyen különböző állásokba. Nem azt mondom, hogy ezt vedd, de azért van lehetőség bőven :)
  • Xing
    #1706
    Ez valóban túl olcsónak tűnik de tanácstalan vagyok a vásárlást illetően. Ti hol vettetek tokot az iPadetekre?

    Az Apple termékeit is túlárazottnak tartom. Megveszem, mert megér ennyit a minőség és a szolgáltatások amiket nyújtanak az eszközeik mellé de áruljátok el nekem, miért kerül egy Smart Case 24.000 forintba?
    Tisztában vagyok vele, hogy akik vásárolnak egy iPadet valószínűleg nagyobb fizetési hajlandóságot mutatnak kiegészítők és alkalmazások terén is, ezért el lehet kérni többet egy termékért mint amennyit ér, de ez szerintem már a ló másik oldala.

  • Pistike 007
    #1705
    +1
  • Piszkos  Fred
    #1704
    Te tudod, de nem biztos, hogy a 200+k-s iPad mellé 1700 Ft-ba kerülő tokot kellene venni.
  • Xing
    #1703
    Sziasztok!
    Használ valaki ilyen tokot?
    Attól félek, hogy ha rápattimtom a hátuljára az air-nek vagy össze karcolja vagy hosszú távon lekoptatja mondjuk a sarkainál. 4S bumperrel jártam így :(
    Szóval jó lenne ha valaki megcáfolna, mert tetszik ez a cover. Ráadásul jön mellé egy fólia és egy stylus is.
  • Botond #1702
    Én csak kitöröltem 4 szobát az alap kastélyból, elmentettem, és azzal lenyomtam a pályát, majd delete az egy szobásra. Az alap katona volt az 1 szoba.
  • G_ArchAngel #1701
    tehat csinalnom kell egy uj minikastelyt?
  • Botond #1700
    Igen, most már túl vagyok rajta és ez volt a megoldás, amit írtál.
  • Botond #1699
    Még nem tartok ott. :)
  • G_ArchAngel #1698
    Van egy pálya, keeping the keep, ahol ugy kell nyerni hogy egy szoba van a kastélyban, ezt hogy érem el? Csináljak új kastélyt?
  • Botond #1697
    FTL-el én is szemezgetek, de nem ismerem milyen cucc, így nem merem 9 euróért.

    Pirates nagy jóság. Ha még nem játszottad rongyosra PCn, mint én, akkor szerintem sok kellemes órát tartogat. Ha már PCn rongyosra játszottad, akkor is jópofa időnként nosztalgiázni.

    Ami szerintem még ilyen ütős portolás PCről/Xboxról az a Bastion, azt is figyeljétek mikor lesz olcsó, mert 1-2 eurt megér simán.
  • Botond #1696
    Nekem is ez a két játék pörög most felváltva. :D
  • G_ArchAngel #1695
    Castlestorm ugyanolyan gonosz drog, mint a Dwarven Den :(
  • robotnyk
    #1694
    kösz, a Piratesen gondolkodom, bár az értékelések max közepesek...
    most az FTL-t szeretném beszerezni igazából, akár full áron is :)
  • Botond #1693
    Assassin creed pirates 89 cent, és megjelent a Castlestorm, ami ingyenes és nagyon jó cucc!
  • GregSB
    #1692
    Notability ingyenes
  • Victorpictor76
    #1691
    Az csak egy streamer, nem maga az alkalmazás. Ez az egyetlen lejátszó, ami csomagolt állományokból is lejátszik, ac3 kodek is van benne és sambaról is lejátszik.
    Franco, nem ismerjük egymást, nem hiszem hogy személyeskedni kellene, előtte tájékozódj. Egyetlen warez app sincs a tableten, jb is csak emiatt van.
  • franc0
    #1690
    Van az a réteg, akinek a 0,99 is sok.
    Neki ingyen kell és kész.
  • Probatbicol
    #1689
    Azt elhiszem. Egyébként mit tud ez az XBMC amit más nem? Illetve jól látom, hogy 2,69 a store-ban? Biztos megéri ennyi miatt szívni?
    Vagy más oka van, hogy jb kell hozzá?
  • Victorpictor76
    #1688
    Baromi idegesítő, Safariban is csinálja, dilemma van, mert az xbmc miatt kell a jb, így viszont szinte használhatatlan...
  • Probatbicol
    #1687
    Nem normális, én nem is emlékszem, hogy az enyém kilépett volna valamiből váratlanul.
  • Victorpictor76
    #1686
    Első generációs minim egyre gyakrabban lépeget ki alkalmazásokból, pl. Dolphin, Facebook, fotók. Ez normális vagy esetleg a jb miatt van? Nincs szétpimpelve, csak xbmc van rajta.
  • G_ArchAngel #1685
    Köszi, régóta wishlist-es app volt nálam :)
  • robotnyk
    #1684
    először ingyenes a Horn, ha valakit érdekel
  • Botond #1683
    Hearthstone a neve, az lemaradt. :D
  • Botond #1682
    Megjelent a blizzard ingyenes kártyás játéka iOSre.
  • Xing
    #1681
    Köszi!
  • robotnyk
    #1680
    köszi, letöltve!
  • Botond #1679
    Warhammer quest ingyenes.
  • robotnyk
    #1678