1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Victorpictor76
    #1637
    Azzal nagyságrendekkel jobb lesz?
    Nincs mèg sajnos hozzá jb, ami nekem fontos, kizárólag az xbmc miatt.
  • GregSB
    #1636
    7.1-et kell feltenni
  • Victorpictor76
    #1635
    Retina ipad Mini mitől ugyanolyan darabos iOS 7 alatt, mint az elődje? Váltanék, de elbizonytalanodtam...
  • mousee
    #1634
    +1, iPhone topikban a napokban vágtam le egy hasonló hisztit :)
  • Bercy #1633
    Azt vedd figyelembe, hogy az akkumlatorok toltottsegi szintjet eleg nehez megmondani. Ezek a szazalekos adatok igencsak pontatlanok. Egy akkumlator toltottseget nem lehet olyan egyszeruen merni, mint pl a homersekletet. Arra a nyavajas szazalekra jobb nem is figyelni. A legjobb ha ki is kapcsolod, sok ertelme nincs.
  • Solt
    #1632
    Ez tiszta, de az i4-m mindig 100%-n van amikor leveszem a töltőről, plusz olyat soha nem csinál, hogy 9x%-s töltöttségnél, ha töltőre dugom, akkor felugrik azonnal 100%-ra, ha egyből Kihúzom, akkor meg újra 9x%-t mutat... Ez szerintem nem normális. :)
  • Xing
    #1631
    Ha az elektronika nem korlátozna le már kinyírtad volna az akksit :)
    Lithium-ion akksiknak nem tesz jót ha folyamatosan 100%-on vannak, ezért ha egyfolytában a töltőn tartod akkor is lekapcsol a töltést időnként.

    "Bár a lítium-ionos akkumulátorok celláit 4,2 Voltra lehetne tölteni, a töltők általában 4,1 Voltnál megállnak. Ezzel a kapacitás 10%-kal csökken, de az élettartam nagyban javul...
    ...a cellafeszültség gyakorlatilag az első órában eléri a kívánt szintet, ekkor a töltőáramot a töltő elkezdi csökkenteni. A következő 20 percben csökken a töltőáram és az akkumulátor eléri a maximális töltöttségi szintjét. Ekkor e töltőáram drasztikusen elkezd csökkenni és az ezt követő 3 órában gyakorlatilag a töltésnek nincs is értelme."

    http://www.technet.hu/hir/20090831/akumulator_akademia_-_amit_az_akksikrol_tudni_erdemes/
  • franc0
    #1630
    Szerintem túl sok a szabadidőd.
  • Solt
    #1629
    Üdv Urak!

    Az miért lehet, hogy több óra után is csak 99%-ig töltődik fel az iPad? Kihúzom, visszadugom, utána elmegy 100%-ig. Ma például azt csinálta, hogy 99%-ig töltötte fel, lehúztam, pár percet nyomkodtam, leesett 96%-ig, töltőre dugtam, erre kiírja, hogy 100%... Kihúzom, visszadugom, megint 96%... Kicsi zavart érzek az erőben... :(

    (0-ra merítés és teljes feltöltés megvolt már!)
  • GregSB
    #1627
    Múlt hét kedd óta
  • precision
    #1626
    igazából már tavaly ki kellett volna szórni az ipad2 -őt de valamiért meghagyták...
  • Botond #1625
    Mióta amúgy? Múlt héten még iPad2 volt, nem? Már akkor néztem, hogy azt kellene venni apu szülinapjára, csak visszatartott az öreg hardver, meg hogy ki tudja meddig támogatják még. Megérte picit várni.
  • Botond #1624
    Már rendeltem is egyet. Ajándékba. :)
  • GregSB
    #1623
    Igen jol. Konkrétabban az iPad4 van a 2 helyett, változatlan áron.
  • Botond #1622
    Levették a storeból az ipad2t és az iPad az alapipad helyette? Jól látom?
  • GregSB
    #1621


    Jó kis reklám az appnak, mondjuk sztem drága, fele ennyiért megvenném és elökörködnék vele :)
  • Pistike 007
    #1620
    iPad 2 iOS frissítés után eltűnt a "dupla home" gomb utáni animáció.
  • Dzsega #1619
    Persze van, de ez egy feltöltőkártyás net, a havidíjasomat meg tudom osztani. Most már biztos vagyok, hogy a telekomos feltöltős netet tudtam osztani, csak a telenorosat nem.
    Mind1 nem baj, csak fura volt. Ill baj, de annyira nem érdekel...
  • Bercy #1618
    Rosszul fogalmaztam. Elofizetesi csomag fuggo, hogy adott szolgaltato engedelyezi-e a tetheringet. Telenornal is biztos van olyan csomag ahol engedelyezve van.
  • G_ArchAngel #1617
    Oké, de Greg néha jön jobb dealekkel is, amit nem tesznek ki a főoldalra
  • Botond #1616
    App store, bal szélen featured, és ott app of week, most éppen darklings van ingyen.
  • G_ArchAngel #1615
    Greg, csutortok van, mi van learazva? :)
  • dzsegameló
    #1614
    Klasssz... Úgy tűnik, a telenor nem volt a legjobb választás...
    Köszi!
  • Bercy #1613
    Ha a szolgaltato blokkolja a tetheringet akkor el is tunik a menusorbol.
  • Dzsega #1612
    Eltűnt, nem találom, vagy nem is volt internet megosztás iPad-on?
    (iPad 4gen, GSM, iOS 7.0.4)
  • GregSB
    #1611
    Nem vettem meg a játékot (tehát nem kezdhetek checkpointról), és már elértem az endless terembe. (10.000+ pont). Like a boss.
  • mousee
    #1610
    Nem tudom pontosan megmondani, úgy összességében. Programok indulása határozottan fürgébb, oldalok közötti lapozás is gyorsabb (sanszos hogy itt sima animáció idejét csökkentették), appok közötti váltásnál sem tököl, hanem egyből rajtrakész. Nagyobb appok sem lépkednek ki végre, csak akkor van bajban ha két nagy játék között váltok, pl san andreas elhal, ha rögtön deus ex után indítom. Ha várok egy percet, akkor van ideje kitakarítani maga után, hibátlanul fut. 7-esen ilyenkor csak a restart segített. Tetszetős frissítés. Akksiról még nem tudok nyilatkozni, este töltőn volt végig, remélem azt nem b±ß¼ták el :)
  • GregSB
    #1609
    Animációkra gondolsz? Csak mert nálam nem volt lassabb 7.0.x-el a mini mint iOS6-al, csak az animációk voltak lassabbak.
  • mousee
    #1608
    Mini megtáltosodott :) Végre használható, már kezd egy picit hasonlítani a 6os tempójára :)
  • G_ArchAngel #1607
    Igen, kicsit olyan mint az Apple alu keyboard
  • Botond #1606
    Más színűek lettek a billentyűzet gombjai?
  • G_ArchAngel #1605
    Old story bro :)
  • GregSB
    #1604
    7.1 in da hauz!
  • G_ArchAngel #1603
    Same shit here :)
  • GregSB
    #1602
    +1

    Smash hit

    ELkezdtem vele játszani és nem tudtam letenni vagy 20 percig :D
  • Botond #1601
    Féláron van a star wars knight of the old republic is, már univerzális app, és szerintem minden idők egyik legjobb rpgje, ha vki kihagyta ipadon pótolhatja. Jó angol tudással és minimális sw rajongással vmi iszonyat jó történettel lehet gazdagabb az ember. :)

    Meg a scotlandyard társasjáték is le van árazva, ha jól láttam.
  • G_ArchAngel #1600
    Köszi
  • GregSB
    #1599
    Deus Ex: The Fall most csak $1, normál esetben $7.
  • G_ArchAngel #1598
    Greg, mostanában nem igazán ajánlgatsz semmit, pedig régebben dobtál be egy-egy jobb app-ot...
  • robotnyk
    #1597
    lehet hogy mégis a fólia lesz, legalábbis nem ártana kizárni. gondolom újraindítást próbáltad már, esetleg próbáld meg fólia nélkül (bár tudom hogy gyakorlatilag pénzkidobás).