1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • franc0
    #1758
    Még reménykedem azért, hogy nem lesz az.
    Ezen múlik, megveszem-e.
  • szucsy89
    #1757
    szerintem ezért pont nem érdemes megvárni, egy parasztvakitó ficsör
  • KaBuTo666
    #1756
    Akartam venni, de úgy döntöttem hogy inkább megvárom a következőt. Addig kibírom, mivel az már ujjlenyomatos lesz. Már azért megéri megvárni.
  • szucsy89
    #1755
    Sziasztok!

    Megéri most iPad Air-re beruházni? Van tabletem, szóval nem sürgős, tudnék várni a következőig... megéri majd a 2 a felárat?
  • robotnyk
    #1754
    Ingyenes az Assasins Creed Pirates
  • Botond #1753
    Ha esetleg más is töprengene a civilization revolution 2 beszerzésén, akkor ne tegye!
  • precision
    #1752
  • Botond #1751
    Juhú! Remélem kicsit komplexebb lesz, mint az első!

    Meg megjelent egy újabb lego cím is ipadre, a marvel heroes. Az is jóság!
  • Dzsega #1750
    Az megvan. Csak most már nagyon idegesít, van egy pálya amin nem jutok túl... (Dark Tribe 4)
    Akkor ez felejtős. Köszi az infókat!
  • robotnyk
    #1749
  • G_ArchAngel #1748
    Komolyan mondom, a sok bling-bling szar helyett en jobban elvezem a Blek, TwoDots es ilyesmi minimal jatekokat
  • robotnyk
    #1747
    9 helyett 6 euró most az FTL, ajánlott, jó játék, jó port
  • Botond #1746
    Szóval, ha rtsre fáj a fogad, akkor settlers.
  • Botond #1745
    Csúnya, mert nem retina, hanem még ipad1-2re írták (Ez igaz a settlersre is, hogy nem retina, az mégis szebb). Az irányítást is rém leegyszerűsítve tudták átvinni, de ebben pl a settlersé sokkal jobb. Ott tudsz kijelölni a kép egy részét kijelölve, ez nem érti a többujjas dologokat. A játékmenet sem vmi hűmegha. Leraksz egy főépületet, egy bányát (nem jön ki belőle harvester, csak pörgeti a pénzt), egy barakkot vagy gyárat, sorozatban gyártod az egységeket és küldöd előre őket. Dűne2 szintjét sem éri el.
  • Dzsega #1744
    Tudom hülyén hangzik, de nem akarok még 200Ft-ot sem kiadni olyanért, amivel aztán nem játszok.
    Megkérhetlek, hogy egy kicsit fejtsd ki bővebben. Annó pc nagyon szerettem, igazándiból mivel fizetős ezért nem szabadna, hogy más legyen a játékmenet (várakozási időkre gondolok), az irányítás viszont kétséges számomra.
    Köszi!
  • GregSB
    #1743
    Igazából nem is kell hogy nagyon nagyot ujitsanak rajta, a mostani is egy tökéletes eszköz.
  • Botond #1742
    Rém gyenge az is.
  • precision
    #1741
    eddig semmi, de ami szinte biztos, hogy lesz touch id, talán nagyon picit véknyabb és könnyebb lesz, és szokásos twice as fast :D

    kijelző szerintem nem változik... ha nagyobb felbontást hoznak be azt csak a nagy iPad fogja megkapni szerintem, a mini csak a következő verzióban jövőre
  • Dzsega #1740
    Az valóban nagy csalódás volt!
    A C&C-n gondolkodom...
  • mousee
    #1739
    EA játékot soha többet. Dungeon Keeper óta azonnal ignore ahol meglátom a nevét :)
  • Dzsega #1738
    Minden EA játék ,89€.
  • GregSB
    #1737
    + kb borítékolható, hogy kap TouchID-t.
  • GregSB
    #1736
    Kíváncsi vagyok hogy idén hozzányúlnak -e kinézethez. 2 éve van mini és ugyanúgy néz ki, lehet idn vékonyodni fog :)
  • mousee
    #1735
    Egészen konkrétan pontosan ugyanezt tettem én is :D
  • GregSB
    #1734
    Semmi. De tenyleg. Most a 6-os Szifon körül van a nag hype :)

    BTW én eladtam az 1.gen minimet. Most meg jo áron elment, ősszel majd be akarok ruhazni a 3-asra :)
  • mousee
    #1733
    Üdv,

    Eddig milyen pletykák és okosságok derültek ki a 3. miniről?
  • G_ArchAngel #1732
    Van új Adobe...
    Mix
    Voice
    Lines
    Sketch
  • G_ArchAngel #1731
    Photoshop Mix from Adobe is available and free for iPad
  • Bercy #1730
    Ha jol tudom az iOS nem tamogat lapozofajlt. Az oka egyszeru, a NAND memoriak hamar tonkremennenek a swap file miatt. Egyszeruen nem arra vannak tervezve, hogy tul sok olvasas-iras tortenjen rajtuk.
  • G_ArchAngel #1729
    iPad Air, random tölti ujra, de akkor biztos, ha mar írtam 500 karakteres kommentet
  • dzsegameló
    #1728
    Én Mercury-t használok ott ritkábbak az újratöltések. De néha kilép az új verzió, ott valamit elcsesztek a régebbiekkel nem volt jellemző. Mondjuk az is igaz, hogy gyakran 10-15 tab is meg van nyitva és általában ilyenkor lép ki, de attól még zavaró.
    (iPad 4 16Gb)
  • Botond #1727
    Most lehet ostobaságot kérdezek, de csinál lapozó fájlt a safari? Lehet ennék köze ahhoz, hogy 16 gigás vagy 64 gigás az ipad? Mert nekem 64es, és tényleg nagyon ritkán tapasztalom ezt az újratöltés dolgot. Mondjuk az is igaz, hogy ahogy kilépek egy appból azonnal lövöm is ki a háttérből, kb csak safari ami nonstop fut.
  • Bercy #1726
    Mondjuk ez erdekes jelenseg. Azt hittem nalam azert van ez gyakran, mert ipad 2-est hasznalok es mar keves a hardver. iphone-on (5) meg az ezer evvel ezelott tabok is megvannak azaz ott eleg a memoria.
    Mondjuk iPad-en gondolom 1-1 jatek vagy masszivabb (vagy csak szarul megirt) alkalmazas hamar elfoglalja a memoria egeszet igy a safarinak at kell adni a helyet. A lenyeg, hogy baromira zavaro tud lenni...
  • Botond #1725
    Nekem random, hogy újratölti (ipad3), ha átmegyek más appba és abban sokat teszek veszek akkor újratölti, ha csak benézek az emailekbe, akkor meg nem, de sima tabot váltok safarin belül majd vissza olyankor a legritkább esetben csinálja ezt, szinte sose.
  • Xing
    #1724
    Nekem iPad Air-em van és ugyan úgy újratöltögeti a tabokat :(
  • Bercy #1723
    Szerintem nem, mert az nem egy feature, hogy frissitsen hanem az iPad memoriakezelesenek velejaroja. Ugye iOS-en nem lepsz ki appokbol, de ha elfogy a memoria akkor az epp nem aktiv alkalmazasoktol elveszi.
    Nekem egy ipad2-van es regebben nem volt ilyen gond de manapsag mar egy tyukszaros FB valtaskor is elveszi a memoriat a safaritol = ujratoltodnek a tabok ha visszalepek. Vegtelenul idegesito. Nem is ertem, hogy a FB app lett ennyire hulladek az idok folyaman vagy maga az ios sokkal memoria igenyesebb. Valoszinuleg mindketto es sajnos az ipad2 se mai gyerek.
    Neked milyen ipad van? Erdekelne, hogy mondjuk egy ujabb (A7-es) ipaden ez mennyire jellemzo.
  • G_ArchAngel #1722
    Nem lehet kikapcsolni, hogy az iPad Safari minden tab-váltáskor frissítsen?

    Agyfaszt kapok foleg, ha valamit gépeltem, vallanom kell mert kell info es visszaváltva frissítés utan eltűnik az addig gépelt szöveg :(((
  • Xing
    #1721
    Örülök, hogy nem fizettem érte. Nekem sem sikerült megszeretnem fél óra alatt :p
  • G_ArchAngel #1720
    En sajnos megvettem, de nekem nem jott be...
    Az plane nem tetszik, hogy mint a TWD-ben, minden epizodert fizetni kell.
  • GregSB
    #1719
    Koszi! Már rég vártam hogy ennek leessen az ára :)