1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • GregSB
    #1798
    Hmm érdekes.

    Tavaly iPad Mini 2 ugyan azt a HW-t kapta mint Air. Majdnem tök ugyan az volt a két tablet, csak más volt a képernyőméret.

    Idén az Air 2 kapott teljesen új hardvert, a mini 3 meg kapott egy TouchID-t és csókolom, minden maradt benne ugyan az mint a tavalyi modellben.

    Nem tetszik ez nekem.
  • precision
    #1797
    lesz rajtuk touch id? no shit... :P
  • Botond #1796
    soon!
  • Bercy #1795
    Es ez iPhone-on is megy. A lenyeg az iOS8.
  • G_ArchAngel #1794
    Koszi, nem erre szamitottam, de ha mas nincs ez is jo
  • cibi17
    #1793
    APPLE iPad 4 Wi-Fi 16GB fekete 1 év
    APPLE iPad Air 16GB ezüst 1 év
    APPLE iPad Air 16GB asztroszürke 1év
    APPLE iPad Air 32GB asztroszürke 1év
    APPLE iPad Air Wi-Fi + Cellular 64GB ezüst 1év
    APPLE iPad Air Wi-Fi + Cellular 64GB asztroszürke 1év
    valakit?
  • passatgt
    #1792
    amikor írsz egy új üzenetet vagy válaszolsz, húzd le a popupot alura
  • G_ArchAngel #1791
    Nem ugy volt hogy a mail olyan lesz iPadon Ios8 alatt, mint OSX-en? Továbbra sem tudok mozogni levelek kozott szerkesztés közben, amint kiléptek draft vagy delete
  • Botond #1790
    128 gigás fekete vagy ezüst első napos vétel lesz. :o
  • GregSB
    #1789
    iPad Air 2 leaks

  • GregSB
    #1788
    Most már az hírlik Okt 16.-n lesz a bemutató, es lesz arany szín is :)

    + érdekesség: újabb bírósági dokumentumok láttak napvilágot - anno nyilvánosságra hoztak egy csomo iPhone prototípus képet, most iPad proto képek:

    Link

    A CAD rajzok 2004-ből származnak :)
  • plas
    #1787
    2K drive iOS 6 Eur helyett free. Akit erdekel:


    2K drive
  • robotnyk
    #1786
    elvileg most még vissza lehet tenni a 7.1.2t, egy ismerős az ipad minire tette vissza, próbáld meg
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.09.24. 10:56:53
  • Pistike 007
    #1785
    iPad 2-re nem ajánlom senkinek az iOS 8-at, Safari sokszor belehal egy sima Google keresésbe.
  • Xing
    #1784
    Köszi az infót!
  • Bercy #1783
    Nalam mukodik de ugy vettem eszre, hogy az ertesitesek nem jonnek meg rola.
    Mondjuk pont schduled do not disturb-ba volt amikor probalta. De hiaba kapcsoltam ki akkor se jott ertesites...
  • Xing
    #1782
    Nálatok működik rendesen az iMessage?

    Én frissítés óta iPadre nem kapom meg az üzeneteket és ha írni akarok, akkor is az egyik iCloud mail címemről küldi el (külön beszélgetésben jelenik meg mindenkinél mint amit telefonról írok).
    Eddig ez működött rendesen, megkaptam az üzeneteket mindenhová. Ha megnézem az üzenetek beállításait, akkor nincs is ott a telefonszámom és csak email címet tudok hozzá adni :(
  • Botond #1781
    Várjuk, várjuk!

    iPad3 megérett a cserére! :)
  • Botond #1780
    Na végre haladnak. legend of grimrock for iOS!
  • G_ArchAngel #1779
    Majd felaron megvesszuk
  • GregSB
    #1778
    Itt a Bioshock
  • Dzsega #1777
    Milyen szinten van a boldogság?
    Nálam akkor volt ilyen mikor boldogtalanok voltak és átúsztak, persze születnek helyettük új emberek meg lesznek új bányászok, farmerek, csak nem mennek ki dolgozni...
  • Xing
    #1776
    Star Wars Commanderrel játszik valaki? Lehet irányítani az egységeket miután letettem őket harcnál?
  • Pistike 007
    #1775
    +1
  • G_ArchAngel #1774
    Nekem a bányákat hagyjak el random es mennek vissza a városba, elég idegesítő. Más bajom egyelőre nem volt.
  • Dzsega #1773
    Sikerült rávenni őket...
    Te jártál már úgy, hogy játék után nem menti el az adott állást? Letörlöm újra felrakom és belépek akkor jó volt eddig 2x is, de most 3. alkalommal ez sem jött be. Elég sok időt fektettem abba, hogy csináljak egy síkságot (tengerből meg hegyből) és mikor reggel elindítottam megint hegy és tenger volt... Ráadásul a bányáim sem voltak meg...
  • G_ArchAngel #1772
    Bekoltoznek, lehet veluk epittetni, de nem adoznak. En hagytam oket a francba...
  • Dzsega #1771
    Hogy lehet a homlessnek házat csinálni?
    Az astarik vagy kik jöttek és hiába építek házak oda ahol ücsörögnek nem költöznek be...
  • robotnyk
    #1770
    ingyenes az EPOCH.2
  • G_ArchAngel #1769
    Nekem nem hianyzott. Mar lassan kristalyt banyaszok, a kartyak tobbsege megvan, az elso szigeten csak a ket magasabb hegy nincs beepitve, 2 hajotura letudva (a kovetkezo egy het mulva elerheto csak), a nagy hegy melyen volt egy templom, most azt banyasztam ki (meteorral gyorsabb), annyi farmom, ercem van, hogy el sem tud fogyni es eddig egy fillert nem koltottem a jatekra. Tenyleg a legjobb, ami eddig megjelent az iOS kezdetetol.
  • Dzsega #1768
    Tüzem még nincs...
    Szomorú, hogy nem lehet, sok minden könnyebb lenne.
  • G_ArchAngel #1767
    Nem lehet.

    Old meg tuzzel es lesz uj...
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2014.08.12. 13:28:14
  • Dzsega #1766
    A Godus-al játszik valaki?
    Hogyan lehet a kamera állást forgatni? Elakad egy farmer és nem látom...
  • Sickness
    #1765
    Ha valakinek esetleg kell ez az app, akkor írjon privátot, mert iphone helyett ipadra vettem...... haha.
  • passatgt
    #1764
    Egy sima nagyobb felbontású fényképről amin látszik az ujjlenyomat, akár magán a telefonon lévőről már simán csinálnak másolatot és be is lehet vele lépni. Csak nem életszerű:)
  • GregSB
    #1763
    Mondjuk Touch ID csak élő ujjal mukodik, szóval ha levágják akkor nem mennek vele semmire :)
  • GregSB
    #1762
    Agy ugye 1password is használni fogja Touch ID-t, magyarul minden loginodat ki fogod tudni váltani az ujjaddal. Netes PayPal fizetések is tuti menni fognak vele.

    Lassan eljön a korúak amikor félteni kell majd az okostelefonodat és az ujjadat :D
  • precision
    #1761
    az utóbbi évek legfontosabb Apple újítása a touch id... az ios8 -al jön a touch id api amivel már nem csak kijelzőt feloldani és storeban vásárolni lehet majd, hanem 3rd appok is használhatják majd
    csak egy példa, ujjlenyomattal lockolható appok vagy mappák/fájlok :) esetleg multiuser, odaadod a családban valakinek az ipadet és ő az ujjlenyomatával belép a saját fiókjába és nem látja a privát dolgaidat... stb. stb. a lehetőségek adottak...
  • KaBuTo666
    #1760
    Kérlek, írjátok le, mert valamit tudtok amit én nem. :)
  • KaBuTo666
    #1759
    Sóhaj...