1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Bercy #1838
    Meg iPad2-re is kijott :) De az mar ios7 alatt is beteges volt.
  • precision
    #1837
    iPad 4 -re még kijött az iOS 8? Van valami hivatalos info hogy meddig lesz támogatva?
    Illetve mennyire használható iOS 8 -al?
  • Dzsega #1836
    Ez nem a mail program? Mert akkor az mindig fut a levél szinkronizáció miatt. Esetleg úgy tudod lelőni, hogy kikapcsolod a levél szinkronizálást. Olyan mint az iphone-on a telefon app az sem áll le sosem...
    De ez téged miért zavar?
  • megvan11
    #1835
    Sziasztok!
    Az ACTMonitor programmal latom, hogy milyen alkalmazasok ill. milyen processzek futnak az ipademen. Szokott olyan lenni, hogy a mobilemail fut, pedig nem is inditottam el. Raadasul akar tobb napja fut. Es mintha a hatterben futna, mert nem tudom elohozni es bezarni. Van otlete valakinek, hogy hogyan lehet kiloni ilyenkor ezt, ill. hogy miert indul el magatol?
    Koszi elore is.
  • passatgt
    #1834
    meg a jobb oldal tele lesz a mobilnetes verzióban, felül modem, alul sim kártya:)
  • precision
    #1833
    gondolom a súly miatt nem raktak bele nagyobbat
  • passatgt
    #1832
    Air belseje, érdekes megnézni, mennyi üres hely van benne, az egyik akksi simán lehetne nagyobb szélességre. Bár tökmindegy, így is bír 10+ órát.
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2014.12.02. 21:40:15
  • Botond #1831
    anno 1404 iOS-re

    Kicsit átalakítva a f2p modellnek megfelelően. Aki bírja az ilyesmit vagy annyira kedvelte az anno1404-et mint én annak kötelező! iPad3-ason kicsit ledadog, tényleg ideje upgradelni...
  • Dzsega #1830
    Nincs rajta, függetlenek.
  • bence007
    #1829
    Sziasztok!

    Mit tudtok arról, hogy Telekomos iPaden van-e hálózatzár? Előfizetéssel lett vásárolva.

    Köszönöm!
  • robotnyk
    #1828
    kb ilyesmi: eladó ipad 4, 16gb cellular, icloud zár van rajta szóval a legnagyobb ajánlatnak eladó
  • Piszkos  Fred
    #1827
    Törölték, mi volt?
  • precision
    #1826
    imádom az iOS mögött álló jailbreak community -t :) azért egy-két hasznos cuccot csináltak, iPadre is :)
  • robotnyk
    #1825
    valószínű...
  • precision
    #1824
    Ez ugye lopott iPad?
    http://hardverapro.hu/apro/nezz_be_ipad_4g_wifi_nagyon_szep_allapotban

    és még van pofája hirdetni...
  • franc0
    #1823
    Sok oka van ennek, a magam részéről amíg iPad-em volt sokat neteztem tableten, amióta Nexusom, azóta csak Duolingóra meg emailre használom.

    Egyszerűen a nagyobb jobb.

    Mint az élet oly sok területén.
  • passatgt
    #1822
    Érdekes adat, összes tabletből 30% ipad, mégis a netes tablet forgalom 80%-a ipadról jön:)

  • GregSB
    #1821
    Ingyenes lett az Office iOS-en és Androidon
  • megvan11
    #1820
    Kosz Gregnek es Robotnyknak is a valaszt. Sajnos nem igazan latok valtozast..
  • Xing
    #1819
    Köszi az infokat. Ma rendbe is tettem a jegyzeteimet. Mennyivel kényelmesebb iPaden olvasni őket :)
  • G_ArchAngel #1818
    Annyit valtoztatnek, hogy a PDF-et a Keynote es Preview Cloud Drive mappakbol is meg tudtam nyitni iPadon es iPhoneon. Szoval nem kell a Dropbox.
  • passatgt
    #1817
    pdf-et nem támogatja pages, excel fájlt próbáltam most numbers-ben, simán megnyitotta - bal felül +, iCloud és ott van a listában az excel fájl
  • Xing
    #1816
    iPhoneról próbáltam. Behozta teljes felbontásban az oldalt, így kb két ikon látszott és nem lehetett görgetni.
    Szerintem az lenne az ideális, ha lenne az iWork appokban egy All My Files fül és ott látnál mindent ami az iCloud Driveon van és támogatott formátum. Pl ppt-k a Keynoteban, PDF-ek a Pagesben stb. Vagy egy iCloud Drive app.
    Szerettem volna Dropbox helyett használni az iCloudot és megörültem neki, hogy mostmár azt teszel fel amit akarsz, de ez így még nem az igazi.
  • passatgt
    #1815
    Documents 5-ot próbáltam most, az megnyitotta simán a pdf-et.
  • passatgt
    #1814
    safariban iCloud.com desktop verzióját megnyitva elérhetők az iCloud drive fájlok. Jó fos megoldás, de amíg nincs külön app, addig jó...
  • Xing
    #1813
    Köszi, akkor csak nem lehet elszakadni a Dropboxtól :(
  • G_ArchAngel #1812
    Most kiprobaltam neked: betettem OSX-en egy PDF-et a Cloud Drive-ba es Dropbox megnyitotta, Apple App-ek nem
  • Xing
    #1811
    Ha OS X-en létrehozok mappákat az icloud driveban és teszek bele mondjuk PDF-eket azt meg tudom nyitni valahogy iPaden?
    Google csakmaz iWorkkel kapcsolatos dolgokat dobta ki, viszont én nem típus szerint szeretném rendezni a fileokat.
  • G_ArchAngel #1810
    de legalabb draga!
  • GregSB
    #1809
    Logitech's rugged new iPad keyboard




  • Xing
    #1808
    "súly: 1kg" wtf? :D

    Tegnap rendeltem egy ilyet: http://www.ebay.com/itm/271642413403
    Kiváncsi vagyok milyen lesz :)
  • Laky
    #1807
    Sziasztok!

    Tud valaki ajánlani normális áron egy (a hivatalos verzióhoz hasonló) tokot iPad Air-hez, amit lehet gyűrni, hajtogatni és van rajta automatikus on/off funkció?

    Illetve tudtok valamit erről a Muvit gyártóról? Mennyire megbízható a tok?
    http://aruhaz.kauffer.hu/index.php?page=details&prod=11928&cat=523
    Utoljára szerkesztette: Laky, 2014.10.25. 16:01:56
  • G_ArchAngel #1806
    Nalatok toltheto a Pixelmator? Hirlevel jott, rakattintok, bejon a store link, buy es azt irja, hogy not available - akkor miert van a storeban?
  • GregSB
    #1805
    Frissíts 8.1-re, abban sok hiba javítva lett.
  • robotnyk
    #1804
    van már 8.1, frissíts arra, ha továbbra is fennáll a gond, lépj ki minden programból, és indítsd újra az iPadet
  • megvan11
    #1803
    Sziasztok!
    Van par kerdesem, biztosan tud valaki valaszolni.
    Nem keresgeltem sokat, ezt az élő forumot talaltam eloszor.
    Frissitettem az iOS-t 8.0.2-re, de minek!!? iPAD 4th cellularom van.
    Egyszer mukodnek a 4-5 ujjas mozdulatok, maskor nem. Teljesen bizonytalan. Vagy pl a gmail alkalmazas sokszor elszall az elso bejelentkezesnel (en ki szoktam lepni belole mindig).
    Kerdeseim:
    1)
    Annyira sz.r a tavaly vasarolt ipadem, hogy nem birja ezt a verziot, vagy mar elavult?
    2)
    Annyira sz.rul van megirva ez a verzio?
    3)
    En vagyok a sz.r, hogy valamit nem ugy csinalok, ahogy kellene?
    4)
    Vissza lehet allni korabbi iOS verziora?
    Bocsanat a sz.rozasert, lehet, hogy faradt vagyok, ezert akadtam ki, de azert vettem tavaly ipadet - sokkal tobbert, mint egyeb tabletet -, hogy ne legyenek ilyen problemaim. Termeszetesen tudom, hogy nincs 100%-os szoftver, nadeazert egy ilyet csak csak letesztel az ALMA...?
    Es nem akartam eddig beirni, utana olvasni, stb. Egyszeruen hasznalni akarom gond nelkul.
    Koszonom, ha valaki valaszol.
    mv
  • passatgt
    #1802
    van egy olyan érzésem, hogy a február vagy márciusi iwatch bemutatón jelenik majd meg az mini air2 hw-el
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2014.10.17. 12:56:11
  • GregSB
    #1801
    A régi mini most a legjobb vétel ebben a méretben. A TouchID nem ér $100-t.
  • passatgt
    #1800
    így viszont a régi mini elég jó vétel:D
  • G_ArchAngel #1799
    Gondolom mert a Mini-n nem maradt akkora haszon, mint kellett volna. De őszintén hány százalékét jelenti a vásárlóknak, akinek ez szemet szúr és hányan vannak, akik azért veszik, mert TouchID és új?