1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • robotnyk
    #1878
    10 ojró
  • Botond #1877
    Vki megnézné, hogy a magyar storeban mennyi a heroes 3 hd? Innen nem érem el. :( Köszi!
  • Xing
    #1876
    Nálam sem tűnik el :( Ráadásul nem is nem fogadott hívások, mert iPhone-on felvettem.
  • G_ArchAngel #1875
    az nem segít, szeretném látni a missed callst, de ha annak el kellene tűnnie, mint OSXen, ha megnyitom az alkalmazást. Minden másik appról eltűnik telefonon, iPaden, semmi gond a 3rd party app-ekkel, csak pont az Apple natív alkalmazása szar?
  • Xing
    #1874
    Beállítások - Értesítések - Jelvény-alkalmazás ikon off
  • G_ArchAngel #1873
    Van valami ötletetek, hogy a nemfogadott Facetime hívások kijelzését - piros körben szám az alkalmazás ikonjának sarkában - hogy lehet eltüntetni?
  • Ulthane
    #1872
    Sziasztok!

    Van egy eladó iPad 2 G4GB Wifi-s modellem, hozzá egy smart case. Dobozzal, töltővel, vásárlást igazoló számlával megválok tőle, első tulajként. Kiváló esztétikai és műszaki állapotban.

    Ha valakit érdekel, PM.
  • passatgt
    #1871
    innen-onnan ingyen is beszerezhető
  • G_ArchAngel #1870
    24 GBP -seriously?
  • precision
    #1869
    akkor a lentebb írt lejátszók közül ami szimpatikus
    vagy iTunesban fel tudod másolni a videót a lejátszó libraryjébe konvertálás nélkül vagy wifin keresztül is át tudod rá másolni
  • G_ArchAngel #1868
    Windowsra kellene, Waltr Mac only.
  • precision
    #1867
    csak hogy legyen választási lehetőség én is ajánlanék egy lejátszót, mégpedig az nPlayer -t
  • Botond #1866
    Hát én a gyári dvd-im szoktam felmásolni, azt meg ígyis úgyis le kell másolni dvdről vmilyen formátumban, és akkor már egyszerűbb mpeg4ben, és viszi a beépített lejátszó, mint szórakozni külön lejátszóval.
  • passatgt
    #1865
    Waltr
    iTunes nélkül bármilyen formátumú filmet vagy zenét rámásol a gyári lejátszóba.
  • GregSB
    #1864
    Ja en nem szarakodnek konvertalassal, csomo $1-2 app van ami lejátszik neked mkv-tol kezdve avi-ig mindent. Az is lehet ingyenest is találsz.

    En AcePlayert használom, anno letöltöttem amíg ingyenes volt. Most nem tudom mennyibe kerül. AVPlayert is sokan ajánlottak anno
  • robotnyk
    #1863
    veszel egy szimpatikus lejátszót (vagy előtte kipróbálsz egy olyat aminek van ingyenes verziója), és azokba wifin keresztül át lehet tölteni browserből a filmeket. a lejátszók nagy része eszi a hd mkvt is, de az AC3 és DTS támogatás problémás az Apple szabályai miatt.
  • Botond #1862
    MPEG4-be konvertálod, behúzod az itunesba és rászinkronizálod. Így a sima lejátszóban is megjelenik, és lejátszható.
  • G_ArchAngel #1861
    Mi a legegyszerűbb módja filmek iPadra másolásának és lejátszásának? Nincs VLC UK storeban sajnos...
  • precision
    #1860
    kösz a megerősítést :) air 2re fogok már csak upgradelni valamikor, ha a pénztárca is úgy engedi
  • Dzsega #1859
    Nem.
  • robotnyk
    #1858
    a tárhely miatt én nem cserélnék
  • passatgt
    #1857
    nem
  • precision
    #1856
    srácok, tudom ez szubjektív dolog de azért mégis megkérdezem, bár nyilván nem sok értelme van :)
    szerintetek érdemes cserélni egy ipad4 -et mini 2 -re? a 4 32 gbos wifi+cellular, a mini 2 16 gb wifi only
    mobilnetet nem használok, a tárhely már húzósabb kérdés, de talán ellennék 16on is... a mini 2 teljesítménye persze sokkal jobb, de nem tudom nyújt e annyi pluszt ami miatt érdemes e gondolkodnom rajta
    a legutolsó és talán legfontosabb szempont pedig ugye a méret... eléggé megszoktam a 10es kijelzőt, nem tudom hogy a mini mérete nem lenne ezek után kevés...

    dilemma (?) :)
  • Botond #1855
    Hm, végre le lehet tölteni PDF-et plusz program nélkül és tovább tudom e-mailezni!
  • precision
    #1854
    thx :)
  • Dzsega #1853
    nálunk egy TP-Link 1043 v2.1 teljesít remek szolgálatot OpenWRT-vel (poli27 által készitett)
    A régi egy v1.x-es ilyen router volt varxalex-es de az egy hulladék volt ehhez képest.
    Megy a letöltés és egy fullHD-s filmet röccenésmentesen nézek a tv-n miközben wifi-n netezik nejem... Régen netezni sem lehetett ha ment a letöltés...
    Az egyik legolcsóbb usb-s router, nagyon jó vétel, igaz már csak 1év gari van rá(a v 1.x-re még 5 év volt, 2x is cserélték másodikra kaptam a v2.1-et)
  • precision
    #1852
    köszi mindenkinek :) találtam köztük jó cuccokat :)

    videó nézés nekem is kérdéses dolog... most jailbreakelve van az ipadem és itransmissionnel szedem a dolgokat, de ezt szeretném megszüntetni... venni fogok egy routert amire lehet usbn dugni külső hddt, és magán a routeren fog futni a torrent kliens, azzal fogom letölteni... az iPadről szeretném vezérelni ezt a torrent klienst... és onnan fogom streamelni a videót az iPadre majd később valami tv okosító kütyüre / média lejátszóra
    ilyesmit valaki csinál? esetleg valami tipp hogy milyen routert vegyek, mit hogyan csináljak :) thx :)
  • Dzsega #1851
    Upnp-re én az ace playert használom, de az ac3 hiányzik belőle...

    En is főként játékra és netezésre használom, ezeket szeretem:
    Godus
    Settlers
    Trials Frontier
    Real racing
    Roc
    Worms2
    Blood&honor
    Tentacle wars
    Gta 3,4
    Infinity Blade
    Cut the rope
    Angry Birds

    Multiplayer:

    Slingshot
    Draw race
    Ice rage
    Game42

    Videóra:
    Ace player
    ZappoTV
  • passatgt
    #1850
    Macet használsz? Mert akkor Waltr és konvertálgatás nélkül felmásolja gyári lejátszóba a videót:)

    Nekem a VLC azért kell, mert a Plex UPNP hálózaton osztja meg videókat, azt a gyári lejátszó nem viszi.
  • Botond #1849
    Én all free dvd to mp4 converterrel tolom át a dvd-im mpeg4be a pc-n, azokat másolom át, és azok elindulnak a sima lejátszóval. :o
  • Botond #1848
    Hát nekem játékfelület a cucc, szóval amiket beszereznék a helyedben (fizetősök):
    - Ticket to Ride
    - Lego Batman2
    - Lego Harry Potter 1-4
    - Lego Harry Potter 5-7
    - Sid Meier's Pirates!
    - Star Wars: Knights of the old republic
    - Xcom
    - Royal Envoy 1-3 közül vmelyik, ha tetszik, akkor mind
    - European war 3
    - Asphalt 7
    - ibomber pacific

    ingyenes:

    - Anno: Build an empire
    - Castlestorm
    - Champ man 15
    - Hearthstone
    - Lego Star wars (csak az első szakasz ingyenes, de abból el tudod dönteni tetszik e a stílus, és akkor jöhetnek a fizetősök is)
    - heti ingyen appot mindig behúzni és kipróbálni

  • passatgt
    #1847
    Mindegyik ingyenes:
    Tubex (Mctube-ot nem frissítik valamiért, helyette ez van)
    Tinyscan
    Fifa 15
    Mindig TV
    Calculator for IPad
    OLX
    Google Maps
    Időkép
    Vine
    VLC - viszont ez már törölve lett appstore-ból...:)
    Paper
    Google Earth
    Dropbox
    Vevo - ez csak akkor, ha van usa apple id-d
    Ted

    Más nincs, mert főként netezésre használom csak + filmet nézni VLC-vel Plex-ből megosztva
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2014.12.13. 16:12:39
  • precision
    #1846
    nem :D ez a nem akarok végig nyálazni annyi appot az appstoreban c. játék :D ráadásul csomó jó app nincs már benne a toplistákban mert nem frissült már vagy nem jutott fel odáig de attól még említésre méltó lehet :)
  • franc0
    #1845
    Ez most a "vettem egy drága valamit ami lehet nem is érte meg annyira ahogy vártam, de hátha sikerül többet kihozni belőle" című népi játék?
    Ismerős :)
  • precision
    #1844
    úgy is le van halva egy kicsit a topik... :D nem irnátok le nekem kezdő ipad usernek a személyes kedvenc appotokat? játék, app vegyesen... top5 vagy top10 formában :) biztos lesz olyan amit nem ismerek :)
    köszi előre is!
  • Botond #1843
    gz!
  • precision
    #1842
    na, iPad 4 32 gbos verzió beszerezve :) jó cucc... :) sajnos air -re nem tellett a mostani költségvetésből de majd idővel lecserélem arra :)
    Utoljára szerkesztette: precision, 2014.12.09. 11:11:01
  • Botond #1841
    Idén márciusban volt a váltás, hogy az iPad2 helyett az iPad4 lett az "alapgép". Szóval 3/4 éve tudtál még új iPad2t venni. De idén kijöttek már az első játékok, amik nem támogatják már a hármast se (Bioshock pl).
  • precision
    #1840
    iPad 2 -re tudom hogy kijött... azt valami érthetetlen oknál fogva még 1 vagy 2 éve még forgalmazta is az Apple :)

    #1839: thx!
  • Botond #1839
    iPad3 és 4 is teljesen jó a 8.1.1-el.