1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • GregSB
    #469
    iPhoto bemutató videó.
  • GregSB
    #468
    Tönkre fognak menni :D
  • skinnyman
    #467
    A csúsztatást a 260 dpi-s retina magyarázkodásra írtam...
    Azt csak simán viccesnek mondtam, hogy abba kötnek bele, hogy egy konkrét program fejlesztői ennyire igénytelenek, erről aztán tényleg senki más nem tehet, csak a Twitter...

    Más: Profit visszaesést jósolnak az új iPad miatt, mert a szokásos 56%-os profit helyett "csak(?)" 51% profit van rajta a becslések szerint: Link...
  • GregSB
    #466
    Twitternek mai napig nincs tabletre optimalizált appja Androidon, szóval nagyot nem csúsztattak...
  • GregSB
    #465
    Hmm érdekes, az apple.hu-n már csak 16GB-osat lehet venni.
  • GregSB
    #464
    iPad 2 ára már le is ment magyarországon!



    120 ropi az 16GB Wifis. Nem rossz.
  • samsung123
    #463
    nice tényleg! de sajan a 3d programok(játék, stb) max 1280x720 mennek vagy annyiban sem!
  • GregSB
    #462
  • Bercy #461
    Ez az éves termékfrissítési ciklus kicsit túl gyakori szerintem.
    Az emberek minden évben valami nagy újdonságot várnak (sokaknak ez annyiban nyilvánul meg, hogy legyen más a design, de ezt inkább hagyjuk) és az Apple nagy show keretein belül próbálja ténylegesen újdonságként bejelenteni a készülékeit...
    Szerintem évenként max apróbb ráncfelvarrások kellenének (mint az most is történt a 2 modell között) mindenféle show nélkül és néha (amikor tényleg van valami jelentős újítás) akkor lehetne bemutatni egy új modellt.
  • skinnyman
    #460
    Akit érdekel, itt van amúgy egy összehasonlító táblázat a hasonló tabletekről, csak a vasat nézve az Infinity 700 nekem összességében szimpatikusabb (vékonyabb, könnyebb, 4 magos CPU, microSD, HDMI, elől 2 megapixeles kamera, billentyűzetes dokkoló lehetősége)... Az iPad kijelzője persze nagyobb felbontású, az mindenképpen egy előnye, de azért az 1080p sem hiszem hogy olyan rossz lenne...
  • pyrohun #459
    Van benne igazság, amit leírtál (sajnos).
  • skinnyman
    #458
    Hát ez azért baromira izzadság szagú volt... Hogy a konkurenseket emlegetik, de csak abba tud belekötni, hogy a 2 éves telefon os-ű tableten hogyan néz ki egy szarul megírt program, az azért sokat elmond az egész objektivitásáról...
    A másik dolog ami zavart, hogy hazudtak benne, illetve nyilvánvalóan hülyének nézik az embert... Persze mindig szoktak csúsztatni, de kifejezett hazugság azért nem szokott lenni... Például azt mondják, hogy az iPhone 4 óta nem volt olyan kijelzőjű mobil? Hát, azért ne viccelődjünk már... Egy mostani Sony telefon is 342 dpi-s, 720p kijelzővel jelent meg, de szívesen a kezükbe adnék egy Note-ot vagy Galaxy Nexus-t :D
    Meg hogy csak 260 dpi-s az iPad amit kb minden telefon tud de erre is rányomják a retina bullshit szöveget, azzal magyarázva, hogy azt távolabbról nézed majd? Ha a holdról nézed, a Nokia 3210 is retina...
    Szóval ennél azért többre számítottam...
  • GregSB
    #457
    Kiváncsi leszek az új Infinity Bladere hogy fog kinézni rajta.
  • precision
    #456
    http://www.apple.com/ipad/
  • precision
    #455
    amúgy ez már elég emberes felbontás a héccázát :)
  • GregSB
    #454
    iPad 2 lesz olcsóbb $100-al, az új ára marad $499.
  • precision
    #453
    mibe hogy 200al lesz drágább? :)
  • robotnyk
    #452
    az alapmodell odakint 100 dollárral olcsóbb lesz. mibe hogy nálunk ennyivel lesz drágább?
  • GregSB
    #451
    Bejelentették.

    2048 x 1536 kijelző. Hahheluja!
  • zsimborgo
    #450
    http://handras.hu/?p=5801
  • GregSB
    #449
    iPad retina kijelző
  • robotnyk
    #448
    wi-fi onlyban amúgy miért lenne 4g? D:
  • pyrohun #447
    "Ha a drágábbikban, csak az alapelvárások teljesítése."

    Alapelvárások? Kb. sehol sincs még normálisan(!) működő LTE hálózat.
  • Bencee7
    #446
    iPad jailbreak-be tudna nekem valaki segíteni? PM-ben is jöhet, ha úgy érzi az illető, h nem ide való a dolog :D
  • GregSB
    #445
    500 dolláros alapverzióban sztem kizárt.

    Az meg hogy alapelvárás az nem jelenthető ki ennyire határozottan. A HTC pár hete azt nyilatkozta, hogy az LTE-s telefonjaik eddig nem túl sikeresek USA-ban. MOndjuk nem csodálom k sok áramot is zabálnak a 3G chupekhez képest.

    Ha iPadba tényleg belekerül LTE chip, az már biztos következő generációs lesz.
  • franc0
    #444
    Ha az 500 dolláros alapverzióban, akkor ez hír.
    Ha a drágábbikban, csak az alapelvárások teljesítése.
  • GregSB
    #443
    Wall Street Journal azt állítja, lesz 4G LTE az iPad 3-ban. Ők nem egy huszadrangú pletykaoldal, szóval valszeg így is lesz.
  • precision
    #442
    én nemtom milyen oldal ez...

    de mobiltelefonnak nevezi az ipadet, az akkumulátort a csomag tartalmának írja, holott az beépített/nem cserélhető... ill. mi az, hogy nincs rajta magyar nyelv? :) tudtommal ipad2 -őn nem is lehet olyan verziójú iOS amiben nincs magyar nyelv

    de majd az okosabbak kijavítanak ha tévedek
  • K Ace
    #441
    Bocsi elírtam, tehát a 130 ezres azért drágább, mert van rajta gyártói garancia?
  • K Ace
    #440
    Mondja már meg nekem valaki, hogy ez, meg ez között mi a különbség? A 130 ezres csak azért drágább mert nincs rajta gyártói garancia? Tehát vehetem a 119 ezreset is, akkor is megkapom dobozával mindenestül, csak gyári gari nem lesz rá?
  • Bercy #439
    "Magyar nyelvű menü nélkül"
    Na ezt, hogy csinálják amikor ios4 ben a magyar nyelv alapértelmezetten benne van!?
  • K Ace
    #438
    pl: itt
    Bal oldalt piros szöveggel írják, de van még sok helyen.
  • precision
    #437
    link?
  • GregSB
    #436
    Hivatalosan nincs tartozék nélküli kivitel. Az vagy használt, vagy lopott.
  • K Ace
    #435
    Webshopokban árulnak ipad-et akciós áron, amire azt írják, hogy tartozékok nélküli kivitel. Tehát nem jár hozzá még töltő se?
  • GregSB
    #434
    Mostmár mindenféleképpen várd meg márciust.

    Már csak azért is, mert a 2-es ára tuti esni fog a 3-as bejelentése után.

    Egyébként szerintem azonos áron fogják árulni emelt felbontással is, nem lesz drágább.
  • robotnyk
    #433
    na, ekkora upgradenek pont nem örülök :D egy ideje gondolkodom, hogy esetleg vennék egy 2-t. nem gondoltam hogy a cput és a képernyőt is upgradelik (utóbbit ráadásul ennyire). viszont ez így elég durvának hangzik, és nem tudom elképzelni hogyan fog ez beleférni 200ba (legfeljebb a legolcsóbb modell). így most eléggé elbizonytalanodtam, érdemes-e 2est venni, vagy akkor sem ha sokkal drágább lesz a 3, érdemes-e most, vagy márciusban, ha az új leviszi a régi árát, stb...
  • precision
    #432
    hát ha van hozzá tethered JB akkor azt kell használni mindenképp

    nekem fogalmam sincs, nincs iPadem :( :D
  • CoD23
    #431
    aham, megnéztem a readme-t, és ott untethered van írva... szóval akkor átkell jailbreakelnem tetheredre?
  • precision
    #430
    untethered jailbreak? azaz kell neki pc, hogy be tudjon bootolni... avagy ne hagyd, hogy lemerüljön, ne kapcsold ki

    persze ez csak tipp... ha tethered JB akkor nemtom mi lehet