1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Botond #709
    Na kijött végre TinTin patch, tovább lehet jutni a második fejezetben iPad3-on!
  • Dzsega #708
    Jipí!!! Végre van iPadom!
    Egy 3. gent sikerült vennem elfogadható áron. Még meg kell szoknom a billt. de alakul az is.
    Nem is sokat tapicskoltam amikor jōtt egy email az iPhone-ra és olyan kis vicces mérete volt. Mintha valamilyen kis játék telefon lenne. :)
    Imádom!!!
  • Botond #707
    Prológot lenyomtam és ott tartok. Addig 0 bug. :)
  • GregSB
    #706
    Akik megvették a Baldur's Gatet mi a véleményük róla? AppStoreban sok értékelésnél azt írják még kissé bugos, kifagyogat...
  • GazCamp3r
    #705
    Sziasztok. Ma vettem egy ipad 2-est. iOS 6.0.1 van rajta. Googleztam egy darabig a jailbreakkel kapcsolatban, és arra jutottam, hogy nincs rá egyelőre semmilyen.

    Jól gondolom? :S se tethered, se untethered :(
  • Mathiasse
    #704
    Nem, csak Smart Cover-t. Karcmentes.
  • Sharks
    #703
    Sziasztok, ti használtok védőfóliát az ipad-hez?
  • Botond #702
    Próbáltam PC-n, xboxon, iPadon, iPhoneon is NFS-t, kormánnyal és anélkül. iPad jött be legjobban, iPhone második helyen, Xbox controller rémálom, többi szódával elmegy. De ez ízlés kérdése nyilván.
  • precision
    #701
    szerintem mobil eszközre az angry birds szerű játékok termettek

    oké, biztos "fun" az iPad döntögetésével kormányozni az autót, de inkább játszom egy analóg gamepaddal vagy kormánnyal autós játékot mint döntögetem az eszközt :) bár lehet hogy az arcade jellegű NFS -nél még használható is a dolog de egy komolyabb félszimulátor/szimulátor autós játéknál szart sem érne :)
  • precision
    #700
    pl ez... de biztos van más egyéb cucc is, csak szét kell nézni :) ez volt az első amit a youtube -on találtam

  • Botond #699
    NFS pont hogy iPadra termett. :)
  • precision
    #698
    egy nfs vagy egy fifa vagy hasonló kaliberű játék soha nem lesz annyira szép és élvezhető egy mobil eszközön mint egy PC -n vagy konzolon

    persze értem amit mondasz... de én nem iTV -nek hívnám akkor hanem iConsole -nak vagy hasonló... szal érted, ütős hardver ami felveszi a versenyt a ps3 -al és a többivel és írjanak rá normális játékokat, ne mobilverziós portokat
    legyen rajta iOS, az nem hátrány... de legyenek teljes értékű konzol minőségű játékok és akkor tényleg jó cucc lehetne

    ahhoz, hogy fruit ninja -t vagy angry birds -öt játsz egy TV -n nem kell hozzá egy külön eszköz amit konzolnak csúfolnának :) biztos van rá most is valami megoldás hogy az iPad/iPhone képét vezeték nélkül kiküld egy TV -re :)
  • Dzsega #697
    Az ouya pont az mint maga az android. egy vicc...
    Egy kicsit részletesebben leírom, hogy hogyan gondoltam:
    Tehát adott az Xbox a Wii és a PS. Ezek ellenfeleként megjelenne egy iTV ami nem csak egy jó tv lenne hanem egyben egy konzol is. Játékok vannak dögivel amikkel el lehet szórakozni. Pl a fruit ninja nagyon nagy kinectel játszva és ez egy remek példa mennyire jó egy "gagyi" telefonos játék más eszközön. Az nfs, halo, fifa stb sorra jönnek ki és még sorolhatnám a nagy neveket, amik átíródnak iOS-re. Már most is van 3 csoport. 1:Simán iPhone és iPod, 2:minden iOS eszközre és 3:a HD-k iPadokra, lehetne akár egy 4 kategória is amik teljes támogatással és full grafival jönnek ki iTV-re. Ez sztem nem olyan nagy macera... Pláne ha azt vesszük a fenti 3 sem hasonlít egymásra és mind a 3-ra (plusz 4 lehetne a PC) úgy írják át őket (vagy mi a francot csinálnak). Ha már erre a 3-ra (4-re) átírják akkor már nem nagy macera egy 4-re (5-re) átírni portolni fordítani vagy mi.
    Sztem így kivitelezhető lenne.
  • Ability
    #696
    Hát egy XBOX-ot nem mostanában fognak überelni a mobil játékok, nem tudom ezt hogy gondoltad. Amúgy meg ott az OUYA, ha erre vágysz akkor meg tudod rendelni, igazi olcsóság.

    http://www.ouya.tv/
  • Dzsega #695
    Ha átmegy 16:9-be akkor számomra elképzelhető, hogy kep egy hd felbontást. Ezzel azért jelentősen megnövelnék a felbontást és így mégsem lenne akkora mint az iPad 4. Bár nagyon közel lenne hozzá...
    Maga az álom lenne ha megjelenne egy iTV amin futnak az iOS appok (itt már elő lenne készítve a felbontás egy hd-s iPad minivel :) ) plusz ha lenne hozzá egy "kinect" beépítve! Mehetne a lecsóba a mostani tv+xbox kombó mert tuti vennék egy ilyent (már ha meg tudnám fizetni).
    Nem is olyan lehetetlen a dolog. Megjelentek a zenei szórakozásban taroltak mag kidobtak egy mobilt ami szintén a szorakoztatás és komoly multimédiáról szólt szintén tarolás, majd megjelentek az iPadok... Viszont ami nincs az pont egy xbox l, ps vagy wii jellegű konzol. Nos ha ezt a rést s betömnék tuti tarolnának. Ennyi appal a háttérben nagyot lehetne szakítani. Ráadásul ha összeraknák egy tv-vel... Hejj az lenne a világvége! ;)
  • pyrohun #694
    Szinte kizárt, hogy lesz belőle retina. Gondoljunk már bele: jobb pixelsűrűsége lenne az iPad mininek mint a zászlóshajó iPad 4-nek? Mert az remélem még gondolat szinten sem jött elő, hogy a "nagy" iPad felbontását megint négyszerezik :) Szóval szerintem a mini marad "retinátlan", maximum átmegy 16:9-be (meg a nagy is). De ne legyen igazam :)
  • GregSB
    #693
    Nem tudom, ahogy azt se mikor fogják frissíteni. Nem vennék rá mérget hogy tavasszal.

    De egy dologban minden techblog és szakértő egyetért: most ősszel ilyen méretben (a Mini vékonyabb mint az iPhone 5!), ilyen üzemindővel és ilyen áron az Apple nem tudott volna kiandi egy iPad Minit, ha Retina kijelzőt pakol bele. Ha eljutnak arra a szintre, hogy hasonló méretben lesznek már olyan erősségű és fogyasztású procik /GPU-k, amik ki tudják szolgálni a retina kijelzőt, és elmegy velük a cucc 10 órát, akkor fogják bele tenni.
  • precision
    #692
    És akkor mi lesz az iPad Mini2 -ben? Mi miatt fogják megvenni az emberek? Jobb kamera esetleg picit átalakított design (iphone 5 féle)? Gyorsabb cpu/gpu? Ez kevés. Jönni fog az a retina panel szerintem. Kell a twice as amazing faktor :)

    De persze majd meglátjuk.
  • GregSB
    #691
    Erősen kétlem. Nem tudnának megcsinálni ugyanilyen vastagság és üzemidő mellett mint a mostani Mini-t. Persze az iPad 2-3 váltásnál is bevállalták hogy kicsit vastagodott a cucc, de szerintem az üzemidőből nem akarnak leadni. Szerintem leghamarabb ősszel, ha nem 2014ben jöhet csak retinás mini.
  • precision
    #690
    hát ehhez nem kell jóstehetség... :) nem véletlenül nem retinával adták ki az első iPad Mini -t
  • Andr0
    #689
    pletykák szerint Retinás mini várható márciusra A6X-es procival... Na ha ez tényleg igaz, és nem változik az ár, akkor már elgondolkodtató...
  • Tyler Durden
    #688
    Most én is elkezdtem, és tényleg elég addiktív. Még az elején vagyok, de baromira tetszik. Most csináltam meg a bow és a pistol challenget 1st prize-ra 😎
  • GregSB
    #687
    Eléggé magába szippant, pláne ha fülhallgatóval tolod :) nagyon hangulatos az egész. Ha szigorúan nézzük akkor egy n+1edik diablo szerű RPG, de ahogy az egész meg van rajzolva + a zene és narráció óriásit dob rajta.
  • Tyler Durden
    #686
    Lekaptam, de meló miatt még nem tudtam tesztelni :S Beszippant? :D
    Viszont aki nem JB-vel használja a Pad-t és filmet akar nézni, annak jó hír, hogy visszakerült az avplayerHD a store-ba. AC3 támogatás is van benne, szal nem lesz para a hanggal sem.
  • GregSB
    #685
    Hubble Space Telescope: Discoveries

    Karácsonyi ajándék a NASA-tól, ingyenes interaktív ebook iPadre. Vigyázat, 900MB!
  • GregSB
    #684
    Azta, ez a Bastion valami hihetetlen jó játék! Nálam eddig ez 2012 év játéka iOS-en!
  • Tyler Durden
    #683
    Nekem egyelőre van helyem, addig nem trükközök..
  • Tyler Durden
    #682
    Bastion és smash cops beszerezve 😎
  • Dzsega #681
    Miért nem veszitek meg iTunes-on és törlitek le? Nem kell mindennel rögtön és azonnal játszani. Vagy igen?
    Nekem még nincs is iPad-om de már van egy rakat játékom rá.
  • GregSB
    #680
    Smash Cops Heat ingyenes.

    Elkezdem ezeket a progikat összeszedni majd egy listába amiket itt felsoroltunk, és megy majd a banner alá mint ajánlott játékok listája :)
  • Botond #679
    Arc squadron ingyenes, Bastion 89 cent, nekem is fogy.
  • GregSB
    #678
    Max Payne $1... Kezd elfogyni a tárhelyem :D
  • Dzsega #677
    Azt hittem az újak is azok. Akkor bocs.
  • Botond #676
    Nem, a retro az ingyenes és még mindig.
  • Dzsega #675
    Már fizetős... Lemaradtam róla...
  • Botond #674
    Én most 89 centes most wanteden filózok.
  • Tyler Durden
    #673
    Ha ilyen szinten lesznek leárazások/free cuccok, akkor csak győzzük bírni tárhellyel..
  • Botond #672
    Nekem már megvolt 79 centért. :)
  • Tyler Durden
    #671
    Kaptam is le egyből.. (:
  • Botond #670
    Pop most lett ingyenes.