1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Dzsega #909
    Pedig így működnie kellene.
  • GregSB
    #908
    Bastion fejlesztőinek új játéka.

    Úgy érzem ez is instant get lesz :)
  • pöttöm21
    #907
    Az adataim már nem is érdekelnek, a fontosabbakról úgyis van privát másolatom. Csak tudnám már végre használni a gépet.
    Bár pontosan nem tudom hogyan is kell "restort" alkalmazni, de félek már próbáltam azt is:
    Kikapcsolt állapotban a Home gombot nyomtam, közben rácsatlakoztam a pc-re, és így elindult az iTunes visszaállításos progija. Sajna a letöltés közben kérte volna a kódot, s ezt kaptam:
    "az iTunes nem tudott csatlakozni az iPadhoz".
    De te hátha nem erre a restorra gondoltál! :-)
  • Dzsega #906
    A gyári állapotra ott a restore, de akkor minden adatod elvész, hisz nem tudod visszaállítani a backupból.
  • pöttöm21
    #905
    Köszi Dzsega a segítséget, de nem jött be a próbálgatás sem. Kell hogy létezzen valami megoldás arra hogy visszatudjam állítani a gyári állapotára :-(
  • Dzsega #904
    Mivel a biztonsági másolatban is benne van a kód ezért csak úgy megy a dolog, hogy új iPad-nak állítod be. De lehet próbálkozni a kóddal. Max újra beállítod a mentést és próbálkozol tovább.
  • robotnyk
    #903
    köszi!
  • pöttöm21
    #902
    Sziasztok! Kérlek segítsetek ha tudtok. Pár napja belépési kódot adtam az A 1430-as ipad-omnak, amit természetesen elfelejtettem. Már nagyon idegesít, remélem nem rontottam el véglegesen. Az sem gond már, ha az adataim letörlődnek, mindenről van másolatom. Próbáltam itunes-al visszaállítást csinálni, de akkor is kérte a kódot. Légyszi! Köszi előre is a tippeket, remélem használhatom nemsokára újra.. .
  • GregSB
    #901
    1$ a Modern Combat 4
  • GregSB
    #900
    StarKing MOM Park megnyitó: 84.900Ft az iPad mini! - http://t.co/AabchPXYzT
  • Dzsega #899
    Ingyenes az Angry Birds!
  • Andr0
    #898
    Április közepe még az jó nekem. Meglátjuk, hogy lesz-e frissítés vagy nem.köszi.
  • GregSB
    #897
    Egy valami szerintem fix, amit már korábban is írtam: retina mini kizárt hogy lesz most tavasszal. Max procit meg GPU-t frissítenek rajta, meg esetleg kamerát.
  • GregSB
    #896
    Semmi konkrétat nem tudni, a cég mély csöndben van, közben 8 különböző verziojú pletyka is kering a neten... Az egyik ezek közül azt mondja hogy lesz áprilisban új mini. De hogy ez most mennyire hihető azt a fene se tudja, simán lehet csak ősszel fogják frissíteni.

    Ha tudsz várni mostmár várj április közepéig, végéig és utána vegyél csak...
  • Andr0
    #895
    hogy állunk most pletykák terén? Jön az új mini vagy nem jön tavasszal?

    Most jött el az ideje hogy szükségem lenne egy Minire.
  • Örm
    #894
    Hello!
    Az mitől lehet, hogy az itunes, ha pdf-et akarok hozzáadni a gyűjteményhez akkor ezt a hibaüzenetet adja:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_6_tyqip91sf7.jpg

    Az üzenet után az itunes leáll. Már egyszer újra telepítettem, de a probléma még mindig megvan.
  • Botond #893
    Royal envoy 2 most ingyenes. Nagy kedvencem mindkét rész, nektek is ajánlom!
  • Dzsega #892
    Igen.
  • robotnyk
    #891
    az is megvan hogy a public mappában van a torrent file? ha igen akkor sajnos nem tudok mit mondani rá, mert én magam nem használom :)
  • Dzsega #890
    Nah nekem nem megy. Ha a laptopon tolom neki az url-es torrentet akkor megy, de ha az ipadon akkor nem jön be sosem. Nem értem miért.
  • GregSB
    #889
    Traktor DJ for iPad

    $20, de állítólag nagyon zsír
  • Magiszter
    #888
    A die hard is ha érdekel valakit
  • robotnyk
    #887
    ingyenes plants vs zombies
  • robotnyk
    #886
    azt írja ki, de megnéztem, csak mentsd el úgy hogy xy.torrent, és torrent lesz belőle
  • Dzsega #885
    De azzal egy torrent.php-t akar leszedni. Azt kėne átnevezni .torrent-ra? Nem emléxem a dropboxos címemre, de most már késő is van hozzá. Asszem olnap lesz mivel játszanom. :)
    Köszi a segítséget!!!
  • robotnyk
    #884
    megpróbáltam, nekem sikerült az N betűs oldalról. a torrent teljes adatlapján hosszan nyomom a torrent letöltése linken, download, és megadtam a filenevet magam
  • Dzsega #883
    Mercuryt használok de nem tudom letölteni a torrentet.
  • Bercy #882
    Koszi a segitseget. Abba nem vagyok biztos, hogy a transmission webes kliens elfogad URL-t, mint torrent linket, de ki fogom probalni.
    Koszi megegyszer.
  • robotnyk
    #881
    egy ismerősöm használ torrentet hasonló módon, bár elég kacifántos, azt mondja.

    [13:25:22] Menyus: leszeded icab-el
    [13:25:26] Menyus: feltöltöd dropboxba
    [13:25:32] Menyus: onnan kimásolod a direkt linket
    [13:25:34] Menyus: a torrentre
    [13:25:39] Menyus: (public mappa)
    [13:25:44] Menyus: (máshonnan nem megy)
    [13:25:52] Menyus: és azt az url-t beadod a webes torrentnek
    [13:26:18] Menyus: azt még tedd hozzá
    [13:26:29] Menyus: hogy ez több idő, mintha odamegy és betallózza gépről

    azt én teszem hozzá, hogy az iCab mobile fizetős browser, de valószínű hogy mással is működik, ami támogat dropboxba feltöltést. ahogy nézem a mercury browser például ilyen, és ingyenes is.
  • Bercy #880
    Hat erre meg en se talaltam megoldast. Addig oke, hogy letoltom a torrent file (ha van iFiles akkor azt hiszem le engedi menteni) de utana kitallozni nem lehet a safaribol. :(
    Remelem valakinek van valami otlete.
  • Dzsega #879
    Van egy kis problémám. Mostanában nincs itthon a laptopom, meg már nem is szeretem bekapcsolgatni mióta megvan az iPad de torrentezni nem tudok. Van itthon egy router amin fut egy transmission torrent server, de nem tudok az iPaddal hozzáadni semmit mivel magát a torrent állományt sem tudom leszedni. Próbáltam már a safarival is és mercuryval is de nem sikerült. Van rá valami megoldás esetleg? A transmission rendelkezik webes eléréssel is azzal nincs gond.
  • AnarchoiD
    #878
    kosz az infot ,teszek is vele probat
  • Dzsega #877
    Igen.
    Nekem mondjuk pont fordítva van de működik rendesen. Annyi a hiba, hogy ha az eu-s app frissül az nem mindig látszik az appstore-ban, néha át kell lépni abba, hogy mik frissültek.
  • AnarchoiD
    #876
    Volna egy kerdesem, usa itunes accom van es semmi penzert nemmondanek le rola, viszont volna 1-2 app az eu regioban ami erdekelne, mukodik az hogy reggelek egy eu accot azokkal lerantom az appokat aztan visszamegyeuk US accomra es ugy hasznalom az (eu) appokat ? :)
  • Dzsega #875
    Már szedem is! :) köszi!
    A real racing 2 HD 0,89€!
  • Magiszter
    #874
    Köszi, töltöm is őket.
  • robotnyk
    #873
    ha valaki csak ezt a topikot nézi: Infinity Blade első része és az Asphalt 7: Heat ingyenes, a FIFA13 és az NFS Most Wanted 0.89€-ra van leárazva most.
  • Dzsega #872
    Az Angry Birds-ök ,89€ kerülnek.
  • K Ace
    #871
    Ma tulaja lettem egy ipad2-nek. Ráadásul az újabb 2.4 es modellt sikerült kifognom:D
  • GregSB
    #870
    Retina kijelző alatt ugyebár 2048 x 1536-ad felbontás értünk, ettől kisebbet nem tehet bele az Apple ha azt akarja kompatibilisek maradjanak az aljalmazások.

    Ekkora felvbobtást meg fél évvel a Mini előtt a 10" gépükbe is csak kompromisszumosan tudtak beletenni, vastagodott, melegedett, néha lassulás ok is jellenzőek voltak a 3-asra.

    Szóval de, igen is mérnökileg kivitelezhetetlen lett volna egy 2048 x 1536, 7,9"-os tablet, 10 órás üzemidővel, $330-ért tavaly ősszel.