1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Pistike 007
    #949
    Segít a játék, ráhúzza az enemyre a keresztet.. :D
  • dzsegameló
    #948
    A Nova 2-t elég sokáig toltam iPhone-on nekem pozitív csalódás volt. Meglepően jó az irányítása, kíváncsi leszek majd milyen lesz iPad-on (nincs elég helyem felrakni... :( ).
    De valóban az FPS egér+bill combóra lett kitalálva. Nincs is annál jobb.
  • GregSB
    #947
    Novanak nagyon szép grafikája van, de a tapicskolós FPS-ezés nagyon nem jön be :(
  • Dzsega #946
    Ingyé van most a NOVA 3 és a Gangstar Rio
  • precision
    #945
    persze, engem nem zavar :) csak segíteni akartam, hogy minél hamarabb el tudja adni
    a legtöbben már apród/jófogás oldalakat használják ha használt cuccokat akarnak venni
  • Dzsega #944
    Fenn van máshol is, láttam asszem vaterán. Ennyi meg belefér.
  • precision
    #943
    elvileg tilos hirdetni az sg -n, másrészt aprod.hu, jofogos.hu, hardverapro.hu és beszeljukmac.com apró részlegén sokkal hamarabb célba érsz
  • Mathiasse
    #942
    Sziasztok!

    Eladóvá vált tökéletes, teljességgel karcmentes állapotban lévő 3. generációs iPadem. 32GB-os WiFi verzió fekete színben, iOS 6.1 szoftverrel.

    Kérésre rajta hagyok játékokat és alkalmazásokat, amiket az App Store-ból vásároltam.

    Az iPad-et minden tartozékával, szintén kitűnő állapotú dobozával adom.

    Adok mellé még két eredeti Apple tokot, ezek teljes védelmet nyújtanak:


    -kék poliuretán Apple Smart Cover


    -világosszürke Apple Smart Case

    Fix ár: 105.000.-



  • franc0
    #941
    Kell is a reklám, eddig 100 papír volt, azért meg boltban kapsz két refurb Nexust.
  • Botond #940
    Nekem az tűnt fel, hogy bárhova megyek bannerban iPad Mini reklám 85k.
  • Dzsega #939
    Eddig is ennyi iPad Mini reklám volt? TV2 tele van vele naponta 2-3x is látom ( a képnézegetőset meg a zongorásat)
  • Dzsega #938
    Ingyenes a Tiny Troopers 2 és az Asphalt 7.
  • robotnyk
    #937
    érdemes a 4-est venni, a kijelző ugyanaz, de a hardver sokat erősödött.
  • precision
    #936
    ok
  • szucsy89
    #935
    Ja jó, akkor a "milyen tapasztalataid vannak" kérdést skipelem
  • precision
    #934
    nekem jelenleg nincsen... egy gagyi kínai dualcore -os tabletem volt, az ilyen 30ezres kategóriából
    igazából nem volt vele semmi gondom, de eladtam

    jelenleg csak egy Galaxy S2 -őm van, táblagép az nincs
  • szucsy89
    #933
    Neked egyébként milyen tableted van, ha van?
  • szucsy89
    #932
    Értem, azt hittem nagyobb árban a különbség, mert a 4-esnek nem is "mertem" utánanézni hogy mennyi, gondoltam ilyen 200 körül van. :)

    Múlt héten eldöntöttem, hogy N7 helyett iPad lesz, ma meggyőztetek a 4-esről... már csak annyi kérdésem van, hogy ez az aqua.hu akkor megbízható? És akkor valószínűleg innen veszem majd. :)
  • precision
    #931
    mert +10ezert rászánsz és kapsz "twice as amazing" -et? :)
  • szucsy89
    #930
    Kifejtenéd, hogy miért nem?
  • franc0
    #929
    Nem érdemes 3-asat venni, nézz 4-eset.
    Aquában kapsz 130-ért.
  • szucsy89
    #928
    Hi!

    Tudtok mondani olyan oldalt, ami megbízható, és viszonylag olcsón (120eFT körül) tudok hozzájutni garanciás iPad3(16GB)-hoz?

    Néztem árgépen, de ott a legolcsóbb oldalakban nem bízok, azok olyan 110-120eFt között mozognak, de lehet hogy nincs gari, vagy egyéb átbaszások, van valakinek e téren valami tapasztalata?
  • GregSB
    #927
    Most akartam linkelni :)

    Ha már nosztalgia: Another World csak $1
  • Dzsega #926
    Akciós a Vice City most 1,79€!
    Nosztalgiára fel!:D
  • GregSB
    #925
    Nincs és nem is lesz. 6.1.2 a legutóbbi ami törhető, legközelebb iOS7-re fog csak érkezni jailbreak.
  • JaSoN HuNTeR #924
    Ipad 2 6.1.3 van már jailbreak?
  • Botond #923
    Aki diablot szereti az próbálja ki a dungeon hunter4-et, nagyon profi kis klón. Jobb mint az Orc vagy a Heroes Call.
  • Andr0
    #922
    most elvagyok, megvárom a kövi szériát ;)
  • GregSB
    #921
    Hát ez nem jött be, mostmár nem valószínű hogy bármit is bemutatnak Áprilisban. Májusban meg már nincs értelme, Júni elején WWDC, ott lesz legközelebb valami bejelentve.

    Nagyon kis esélyt látok rá hogy nyáron frissítsék a minit, szerintem ősszel jön a 2-es belőle. (október - november)
  • Sharks
    #920
    Törd a fejed a kódon, de ha nem jut eszedbe sehogy, akkor hívj fel egy hivatalos szervízt (leginkább ott, ahol vetted) és kérdezd meg őket.
  • pöttöm21
    #919
    ELFELEJTETT KÓDJEL!! Továbbra is szívesen fogadnék ötleteket, ugyanis még mindig nem sikerült az iPademet „szóra bÍrni”. Próbálkoztam rendületlenül a visszaállítással (az útmutatóban leírtak szerint), de a frissítés letöltése kb. 15. percében mindig kapom a barátságos üzenetet, miszerint: „az iPad nem tudott csatlakozni az iTunes-hoz, mivel az iPad kódjellel van ellátva. Adja meg a kódjelet, mielőtt használná az iTunest.” Ezután próbáltam letöltés közben újracsatlakoztatni, de ismét jött az üzi.
    Kérlek Titeket, ha valaki volt már hasonló helyzetben, akkor ossza meg velem, hogyan használhatom újra az iPademet. Adatveszteség nem számít, fontos dolgot nem tároltam rajta, egyszerűen csak valahogyan újra szeretném indítani végre. Üzi jöhet privátban is, természetesen szívesen meghálálnám valahogyan ;-) Előre is köszi.
  • Dzsega #918
    EA akciók vannak:
    Real Racing 2
    FIFA 13
    NFS Most Wanted
    SimCity
    RISK
    Meg ahogy nézem minden jatékuk 1-2 kivétellel, ,89€!
  • Dzsega #917
    A NOVA 3 most ,89€!
  • Örm
    #916
    Hello!
    Tudnátok ajánlani olyan feed reader alkalmazást, ami megy iOS-en és wp-n is?
  • Botond #915
    Firaxis és 2k games a csúcs. Megnéztem újra a videót, hihetetlen! Már az eddigi iPad játékaik is hihetetlenek, a PC-s civ5 is támogatja az érintőképernyőt, de ezt el se hiszem. Ha civ5 is jön iPadre, akkor elkezdek 2k Games részvényt venni. :D
  • robotnyk
    #914
    heh, ez jó, köszi. megnéztem, a Mercury Browserben is működik ugyanígy :)
  • GregSB
    #913
    iPad tipp: safariban ha hosszan nyomjuk,a + tabnyitót, akkor kilistázza a nemrég bezárt tabokat.
  • Botond #912
    Aliens vs humans toljad addig, az régi ufo klón!
  • robotnyk
    #911
    +1
  • GregSB
    #910
    Jön az XCOM: Enemy Unknown iOS-re!



    Kell :)