1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • GregSB
    #1029
  • precision
    #1028
    majd ha az iTunes felajánlja hogy van új iOS akkor updatelsz... addig minek szívatod saját magad? :)
  • k1vl0v
    #1027
    Üdv ha esetleg érdekelné valakit az alábbi kiegészítők valamelyike:Ipad Mini vízálló tok

    Ipad Mini autós tartó

    :)
  • Botond #1026
    Megjelent a Colin McRae Rally, 4,5 EUR.
  • Magiszter
    #1025
    Ment vissza a 6.1.3. Este úgy döntött hogy rebootolja magát és infinite loop-ba került. Majd ha lesz egy hangyányit stabilabb verzió ismét megpróbálom, hátha.
  • Magiszter
    #1024
    Úgy értettem hogy a béta iOS marad nem a verzió, csak nem voltam elég egyértelmű.
  • GregSB
    #1023
    A véglegesig nem tudod használni a beta 2-t, mindegyik betanak van egy lejárati ideje, ha eljön ez a nap akkor vagy restoreolnod kell vagy upgrladelni.
  • Magiszter
    #1022
    Fent van a béta 2, clean install-ra ment fel és egyenlőre csak apróbb inkompatibilitási problémák voltak programokkal. Amúgy gyors és gördülékeny minden animáció és funkció. Pár bugot leszámítva semmi komolyba nem futottam még bele.
    Az akksi is egész jól fut: 2:30 használat / 12:20 készenlét 80-100%-os fényerővel+wifi 76%-nál jár a töltöttség.

    Ha nem bugzik be észveszejtően akkor marad a véglegesig.
  • robotnyk
    #1021
    4-esen már az iOS5 első betája is szar volt :D
  • GregSB
    #1020
    3G volt az egyetlen telefon amin lassú volt az arra elérhető legújabb OS.

    i4-en még a 6-os is tökéletesen gyors, úgyhogy de, várom hogy a végleges 7-es is gyorsabb legyen.
  • G_ArchAngel #1019
    Ez igy ebben a formaban nem teljes. Lassu, mert iPhone 4-en hasznalod. Ne vard, hogy sokkal gyorsabb lesz a vegleges.
    Ugyanezt ereztem en is a 3G-mel, sajnos ez egy ilyen jatek, ujat kell venned vagy lassu lesz es az ujdonsagok egy resze szamodra elerhetetlen.

    V.a.s.a.r.o.l.j.!!! :)
  • GregSB
    #1018
    Én nem kísérletezek vele. iPhoneon kipróbáltam a betat, teli van még bugokkal, meg lassú is.

    Én is csak a véglegest fogom feltenni.
  • Magiszter
    #1017
    Ez jó csak nem merném még felrakni a minimre mert ki tudja nem csinál e belőle téglát.... Majd a végleges verziót. Aztál lehet majd meggondolom magam. :)
  • GregSB
    #1016
    iOS 7 beta 2 már támogatja iPadeket (screenshotok)
  • Botond #1015
    Settlers4 pl rts, egyik kedvencem iPadre. Aztán van c&c red alert is, de azt még nem próbáltam. Igazandiból azt mondanám, hogy minden amit PC-n balclickkel lehet irányítani az jobb iPaden. Pl civ5 vagy anno1404 vagy anno2070 port istenkirály lenne.
  • Magiszter
    #1014
    Én nemrég vettem meg a KOTOR-t. PC szinte lehetetlen már játszani vele, hiszen W7/8-on el se indul. Most azért felrakni egy virtuális XP-t meg nem fogok. Letöltöttem Mini-re és a játékélmény kb ugyanolyan, bár az irányítást szokni kellett.
    Ha megjelenik a KOTOR2, esetleg egy Jedi Knight azt is inkább iPad-re veszem meg mint PC-n szenvedjek a telepítés->elindítás->anyázással :)

    Ráadásul iPad mindig velem van, így amikor kedvem támad tudok játszani...
  • Dzsega #1013
    Hát nem lehetetlen de inkább autós, vagy valami kevésbé durva strati. Bár a GTA 3 és a Vicy City is megvan. A 3-al játszok a VC-t még nem kezdtem el, meg kell szokni. A Gangstarst végigvittem iPhone-on meg a Nova 3-at is. A GTA IV-et tolom xboxon, ott is nehéz, nekem ezekhez inkább egér bill kombó kéne. Asztalim viszont már nincs...
    Szóval maradnak az egyszerübb játékok, RR3, settlers, fruit ninja, angry birds stb... A nova-t megint el fogom kezdeni (GTA 3és VC után), mivel lényegesen könnyebb mint iPhonenon, ahol szinte a képernyő 1/3-át kitakarod az ujjaiddal.
  • szucsy89
    #1012
    értelek titeket. és mi a helyzet az rts/fps/tps játékokkal? a játékélmény nagyban lecsökken, ezt ne mondja senki hogy nem így van, próbáltam mobilon vice cityzni, hát 5 métert nem lehetett menni egyetesen, meg kényelmetlen volt. persze vannak játékok, amik tableten jobbak sokkal, ezeket nem ismerem mondjuk.
  • Dzsega #1011
    Nekem sikerült összeraknom pár év alatt azt, amire évek óta vágyom (iPhone, iPad, konzol, jelen esetben xbox 360)
    Gyakrabban játszok iPaden és több időt is mint xbox-on. Az ok nagyon egyszerű: az iPaden egy játék indítása max 30 mp míg az xboxon legalább 10 perc( tv bekapcs xbox bekapcs addig eldöntöm mivel játszok dvd kikeresése, majd játék betöltése, mentett állás betöltése ja és a kontroller megkeresése...) :) Ez idő alatt már mentem egy versenyt RR3-al.
    Plusz ha a tv foglalt akkor bukta, ha asszony alszik akkor is bukta, a mobilitásról már többen szóltak.
    Ja mégvalami: xbox játék 10-12eFt használtan 3-5eFt, iPad 0,89- 19,99€ (a többség 2€).
    Ez persze csak az én véleményem.
  • szucsy89
    #1010
    én egyáltalán nem játszok, nem azért írtam és nem is kötekedésből, csak én mint kívülálló az ilyen hardcore kockákat sem értem, ez a tabletes dolog meg még furcsább volt. de így ahogy leírtátok lehet benne valami, bár továbbra se fogok egy játékot se letölteni rá :D
  • robotnyk
    #1009
    szerintem nonszensz, hogy valaki zellert eszik. ott a hús, meg a rizs, ha enni akarok, én azt eszek, nem hogy zellerért fizessek...
  • Magiszter
    #1008
    Vízálló tokkal:
    "... amikor a strandon" a medence alján "is lehet? :D"
  • Botond #1007
    Ki az a hülye aki csak otthon játszik, meg görnyed a széken/fotelben, amikor a strandon az árnyékban is lehet? :D
  • GregSB
    #1006
    Például én.

    Nem akarok se időt se pénzt arra fordítani hogy konzolon vagy PC-n játsszak.

    Tabletem azért van mert millió más dologra is használom, és inkább fizetek $10-$20-t egy játékért amivel ezen tudok játszani időnként amikor ráérek, minthogy vegyek még egy €3-400s ketyerét ami otthon porosodna az esetek 90%-ban csak azért hogy néhanéha játsszák rajta.

    Bizonyos játékokra meg teljesen jó a tablet. KOTOR hibátlan játékélményt nyújt, ugyanígy a Real Racing 3.. FPS-t nem játszanék rajta.
  • szucsy89
    #1005
    Csak kíváncsiságból, mert tényleg nem értem: ki a f.sz játszik tableten akármit is? Arra ott a PC/konzol, nehogy már egy fos táblakgépen játszak ilyen játékokat, az meg egyenesen nonszensz, hogy még valaki fizet is ezért.
  • robotnyk
    #1004
    csak néhány kép az XCOM elejéről, iPad4:

    1.
    2.
    3.
    4.
  • GregSB
    #1003
    Baldur's Gate meg közben lekerült a storeból valami jogi nyavaja miatt :S
  • robotnyk
    #1002
    már sikerült, épp most töltöm. \o/
  • Botond #1001
    :(
  • robotnyk
    #1000
    próbálnám megvenni, de sem itunesban, sem az ipaden nem engedi (ismeretlen hiba: 5002)

    ¬_¬
  • Botond #999
    Egyszerűen szuper! Gfx-ben látni kompromisszumokat, gondolom iPad4-en még szebb, de 3-ason se csúnya. A játékmenet is király! Jól sikerült port lett.
  • Dzsega #998
    Akciós az Infinity Blade II
  • Botond #997
    Lefekszenek a kölkök és belevetem magam. 3,2 giga nem két perc alatt jött le.
  • GregSB
    #996
    X-COM Review a Verge-ön
  • Xing
    #995
    Yap. Az első bétát is szívesebben használom már bugokkal együtt mint a 6-ot. Kicsit mintha új telefonom lenne.
  • GregSB
    #994
    Én iPhone 4-emen kipróbáltam. Tetszik, várom hogy megjelenjen a végleges.
  • robotnyk
    #993
    igen.
  • Pistike 007
    #992
    iOS 7-ről vélemény? Várjátok? :)

    HVG
  • robotnyk
    #991
    It'll run on the iPad 2, 3, 4, and mini, as well as the iPhone 4S, 5, and 5th generation iPod touches.

    It's going to be a universal app with both Game Center and iCloud support, providing the complete console experience in a snazzy new touch interface. Additionally, multiplayer is said to be coming later via a free update.

    nem rossz, nem rossz :)
  • Botond #990
    0 day, nem is kérdéses. Vannak ilyen protest vásárlások, hogy jöjjön még jó cucc. Vice City, Baldurs Gate, Kotor és most ez is.