1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Botond #1149
    Mi alapján, vagy hol jön ez ki? Xcom-ban látok pár helyet, ahol kisebb a textura részletesség, amik lehet iPad4-en szebbek, de ez is nagyonsokadikra tűnt fel, és nem zavaró...
  • mousee
    #1148
    Ismeretségi körömből jövő infó, ilyenekre panaszkodtak, hogy kevesebbet bírja az akksi és könnyebben melegszik mint az előde-utóda. Nyilván felhasználásfüggő a dolog.
  • robotnyk
    #1147
    sokan úgy gondolták, hogy a 4 hardvere kellett a 3 kijelzőjéhez
  • Botond #1146
    Ezt én sem értem. Nálam tökéletes az iPad3...
  • Dzsega #1145
    Miért? Azzal mi baj van?
  • mousee
    #1144
    Csak nehogy a retinával úgy járjon mint az iPad3... 1 lépést előre, 2-t hátra.
  • GregSB
    #1143
    Hogyne lenne. Kiszivárgott már több hete az új 10" iPad üvegje, úgy fog kibézni mint a mini (keskenyebb káva). A Mini hátlapja is kiszivárgott, egy az egyben úgy néz ki mint a mostani, tehát ott designban nem lesz változás. Kap erősebb procit, meg talán retina kijelzőt is.
  • G_ArchAngel #1142
    Erdekes, hogy iPhone pletyka, szivarogtatas ezerrel, iPad-rol meg sehol semmi.
  • Dzsega #1141
    Ingyé van a Cut The Rope!
    Szedjétek nagyon jó, iPhonen már végig toltam...
  • GregSB
    #1140
    Pedig nem tették véglegesen ingyenessé. Elvileg csak a héten az.
  • G_ArchAngel #1139
    ahah, de most meg kell venni egy halom repulot, igy osszesegeben dragabb lett, mint anno volt
  • GregSB
    #1138
    Ingyenes a Sky Gamblers

    Eredetileg $5, csapatok le rá :)
  • dzsegameló
    #1137
    Faja...
    (G_ArchAngel sima GSm alapú SMS-t szerettem volna olvasni...)
  • GregSB
    #1136
    GSM hálóuatos SMS-eket te nem nagyon fogsz látni iPadon :)

    Csak iMessage.
  • G_ArchAngel #1135
    Te most az iMessage vagy Messages-re gondolsz?
    Mert más sms-t nem támogat az iPad, csak amit iEszközről küldtek Messages-en keresztül. (vagy más app, de az gondolom nem kérdés most - Viber, Skype...)
  • dzsegameló
    #1134
    Hol tudom megnézni az sms-t az iPadon?
    Az üzenetekben nincs és megjelenik egy kis ablak, hogy szöveges üzenetet küldött a t-mobile, csak egy bezárás gomb van rajta.

    Küldeni nem akarok csak a bejövőt akarom megnézni, átraktam a SIM-et az iPhone-ba, meg egy nokia 2600-ba, de nem látom az sms-t ott sem. Ötlet?

    Komolyan egy külső alkalmazás kell, hogy sms-t olvassak???
  • GregSB
    #1133
    Asphalt 8: Airborne

    Elég jó grafikája lett.
  • Dzsega #1132
    Ami lemaradt:
    Lightroom képeket kéne szinkronizálni iPadra majd azon csillagozni, zászlózni, megjegyzést fűzni hozzá, majd vissza szinkronizálni lightroom-ba. Ha másik remek jól működő appot tudtok az is jó
  • Dzsega #1131
    Használja valaki a Photosmith app-ot?
  • GregSB
    #1130
    Youtube app frissült

    "The big new feature of this version is picture-in-picture for videos, which allows you to keep watching a video while browsing or searching."
  • GregSB
    #1129
    Én ezzel a tokkal szemezek. Könnyen belemegy és kivehető az iPad, otthonra jól jönne néha a keyboard, utazásnál meg elég jól védi, nedvesség ellen is.
  • Dzsega #1128
    Köszi!
    (Akkor ezek szerint az a tok amit vettünk nem támogatja ezt az opciót...:( )
  • Xing
    #1127
    Itt azt írják nem jelenik meg az opció a beállításokban, csak ha már csatlakoztattál egy mágneses tokot.

  • Dzsega #1126
    Az iPad Miniben nincs "lecsukás érzékelő"?
    Nincs a settings-ben ilyen opció... Toljak rajta egy resetet? Vagy egyszer rá kéne rakni egy olyan tokot ami támogatja?
  • Xing
    #1125
    iPad 2/3/4 szintetikus bőr mágneses tok - fekete

    N case for iPad3 Jisoncase genuine leather case F, iPad3 2 4compatible

    BLACK LEATHER FLIP STAND CASE COVER CARD WALLET NEW IPAD 4 4G IV GEN 3 3RD
  • dragon11
    #1124
    köszi

    és ipad 4 4g-hez hol lehet ilyen tokot venni ? csakmert sehol nemtalálni:S
  • Dzsega #1123
    Nem.
  • dragon11
    #1122
    üdv

    ez az iPad 2 tok jó lenne iPad 4 4G-hez is ?
  • GregSB
    #1121
    Semmit nem rontasz el. Ha jól emlékszem akkor CCK-el avikat nem tudsz felmásolni jailbreak nélkül, csak fotókat és mp4-eket.
  • precision
    #1120
    adott egy ipad és egy camera connection kit
    szeretnék rámásolni egy avi -t az sdkártyára, majd az letjászani az ipad -en, mondjuk VLC -vel

    próbáltam simán rámásolni az avi -t, bedugtam a kit -et és semmi... még az importáló felület sem jön fel ahol át tudnám másolni ipadre a file -oket

    mit rontok el? vagy mire kell odafigyelni?
  • GregSB
    #1119
    Ezzel a t-rexel be tudok ülni retyóra sorozatot nézni?

    Hmm. Végülis ha veszek bele egy bilit akkor ez is megoldható...
  • Dzsega #1118
    Aham meg 4x annyi pixel is....

    Botond: nem akkora autó kell, hogy zsebre rakd, hanem akkora, hogy mindenhol elmenjen. Pl egy Dodge t-rex
  • Magiszter
    #1117
    Nekem Minim-van, ami olyan vékony hogy elvágja az ujjad.

    Most rágógliztam hirtelen és úgy látom a Miniben 4500mah az akksi míg az iPad4-ben 11.600mah. De cáfoljatok meg valami hiteles linkkel.

    Szóval az hogy a 4-es megy 15 órát nem olyan nagy szám ha azt vesszük hogy 3x akkora az akksija mint a 12 órát menő mininek :)
  • mousee
    #1116
    Ja, tényleg bocsi :D Ultimate downsizing :D

    "aztán ha esetleg máshol is használni akarja, akkor csak kitépi a középkonzolt, és zsebre bassza, mi az neki." -ezen besírtam :D
  • Botond #1115
    Akkora autót kell venni, hogy elférjen a zsebedben. Mit nem értesz? :D
  • mousee
    #1114
    Nem direkt navira veszem, csak ha épp úgy esik, akkor tudjon navit is. Tecczikérteni?
    Plusz kiránduláskor is jól jön a GPS ha épp eltévedek 7 fa között a hegyen... oda is cipeljem az autót beépített ájgóval? Nóóóóóóórmális? :D
  • robotnyk
    #1113
    így van, egy 100 ezer forintos tablet helyett inkább autót vegyen, az a pár millió igazán nem számít. aztán ha esetleg máshol is használni akarja, akkor csak kitépi a középkonzolt, és zsebre bassza, mi az neki.
  • Dzsega #1112
    iPad 4 3G-s (igaz airplane mód de a wifi visszakapcsolva) 14:45 használat 2 nap 8 óra készenlét és 8%-os akksi. Nem rekord, tök átlagos. A rekord 16 óra fölött van, többnyire netezek meg játszok. Az iPad 3 (sima wifis) nem bírja eddig, az 12-13 órát megy azt annyi, pedig azon nincs játék, csak netezés meg online műsornézés van.
  • GregSB
    #1111
    A mini nem vészes méret kocsiba szerintem.
  • franc0
    #1110
    iPad-et navira?
    Jókora ágyú icipici verébre.

    Inkább vegyél végre egy normális autót amiben beépített navi van.