1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Dzsega #1189
    Egyre jobban idegesít, hogy ha előhívom a futó programokat balra középre csúszik az adott progra... Ha a home gombbal hívom nem zavaró de ha néhy ujjal felfele az nagyon furán néz ki. Csak engem zavar?
  • GregSB
    #1188
    Végre megoldották hogy ha új appot nyit rgy másik, akkor a multitasking animáció a jelenlegitől balra nyitja meg az újat, nem jobbra dobja be mint eddig. Agyfaszt kaptam ettől az inkonzisztenciától iOS6 alatt (mivel ha lapozni akartál appok között akkor a régi app jobbra volt, nem balra mint ahogy az animáció alapján elvárnád)
  • Dzsega #1187
    Áhhhá! Köszi! Mindjárt jobb 1 fokkal.
  • GregSB
    #1186
    A szalaghírdetést felfele "pöcköléssel" tudod eltűntetni. Eddig ugye jobbról balra kellett elhúzni az ujjadat rajta, most lentről felfelé kell (van is az alljánál egy "gomb" ami ezt jelzi. Ugyanilyen jelzés van a lock screen allján és tetején, amik mutatják hogy tudsz le/fel húzással ott valamit csinálni.
  • dzsegameló
    #1185
    vannak benne fura dolgok...
    Nekem pl a noti center sem tetszik, hogy teljes képernyőn jön le. Régen idegesített, hogy miért ilyen kicsi de most, hogy így látom az sokkal jobb volt... Vagy pl ha kapok egy emailt akkor ugye megjelenik a szalag hirdetésben és amíg az ott van nem lehet csinálni a felső sorban semmit, mert kitakar egy csomó gombot, tök nagy undormány, ráadásul sokáig is van kint.
  • Bercy #1184
    Hat ezaz hogy nalam az is gyors pedig csak 2es ipad... Lehet a nem retina kinelzo miatt gyorsabban allitja be a hatteret.
    Viszont a sok kis grafikai baki nagyon zavar. Pl setting es passcode beirasa. Hat mi az az ablak??? Undorito.
    Ez az ios7 NEM lett ipadre megcsinalva meg.
  • Dzsega #1183
    Csak a beállítások lassú a többi jó.
    A fotók rendezése nagyon nem jön be... Az albumoknál is jobban tetszett, hogy olyan szétszortabbak voltak a képek, meg egyszerübb volt keresni mint a mostaninál. Pl helyszín alapján sem lehet rendezni, viszont ahogy csoportosít ott írja, hogy hol készült... Szokni kell. Bár jobban örültem volna, ha olyan mint a zárolt képernyő vagy a command center (meglátni és megszeretni)
  • Bercy #1182
    nalam a sebeseggel nincs gond viszont nagyon betanak erzodik meg ipaden.
    telefonom tokeletes de ipaden vannak hianyossagok apro reszletek teren...
  • Dzsega #1181
    Bazze sima frissítés esetében olyan lassú pl a beállítás, hogy az szánalmas. Ha hátteret akarok választani 6-7mp eltellik mire kiválasztja. (Ipad 4)
  • Magiszter
    #1180
    Akkor még mázlisnak mondhatom magam hogy a jó 98%-át annak amit akartam le tudtam még szedni :)

    Remélem estére sikerül már mindent leszedni
  • GregSB
    #1179
    Dettó, nem tudok updateket letölteni én se App Storeból. Vrt izzadnak az Apple serverek a napokban:D
  • Magiszter
    #1178
    Én nem tapasztaltam az általad leírt hibát a billentyűzetnél, pedig teszteltem. A 4 ujjas csíptetős bezárást nem, mert azt nem sikerült, csak lapozni vele. :)
    A fodlerrel egyetértek, mert lenne ott hely dögivel, főleg iPad-on.

    Nekem most csak az AppStore-ból nem hajlandó semmit letölteni. Megy a guriga-guriga aztán visszavált a felhő ikonra és ennyi. Persze kb 1 órája ment mint az ágyba-hugyozás és lejött vagy 2 gigányi alkalmazás.
  • GregSB
    #1177
    Eléggé kiforratlan ez az iOS7 iPaden SZVSZ.

    Folderekben sokkal több ikon is látszódhatna egy lapon, multitaskingban is kiférne többdolog egyszerre.

    Animációk bugosak néhányhelyen(4 ujjas csippentős app bezárás, billentyűzet széthúzás - összetolás)

    Remélemoktóberig mág reszelnek rajta, mert egyelőre nagyon úgy tűnik az iPhonera fókuszáltak, az iPades meg mg nincsen készen.
  • Magiszter
    #1176
    Hát az olyan cég ami nem hallott még terheléselosztásról, nem is bírja az biztos. De ha nekik olyan "egyszerű" managereik vannak mint nekem, akkor meg se szabadna lepődnöm ezen :D
  • GregSB
    #1175
    Több tízmillió ember esett neki a servereknek (tekintve hogy 700 millió iOS device kelt el eddig összesen ez kb reális szám). Szerintem nincs olyan cég ma a Földön aki ezt bírná kapacitásban.
  • Magiszter
    #1174
    Felment, de most nem tudja aktiválni mert az aktiválási kiszolgáló nem elérhető!

    F@szért nem tud az Apple úgy kiadni egy frissítést hogy az működjön!?

    Most már van iOS7-em amiért sírt az iTunes is, de használni nem tudom mert képtelen aktiválni. Se WiFi-n se iTunes-on... :@
  • Probatbicol
    #1173
    Köszi, akkor azt hiszem nem rakom fel amíg nem lesz muszáj.
  • Dzsega #1172
    Nem tudsz visszatérni hivatalosan egy régebbi ios-re. Jb kell hozzá meg, hogy ki legyenek mentve az ssh-k.
  • Probatbicol
    #1171
    Ha felrakom a 7.0-át és ne adj isten nem jön be, akkor hivatalos módon vissza lehet térni a mostani verzióra? Az itunes biztonsági mentés az oprendszert is lementi és vissza?
    Vagy esetleg a 'Frissítés' melletti 'Ipad visszaállítása' gombbal lehet ilyet csinálni, vagy az sima gyári adatok visszaállítása az aktuális verzión?
  • Magiszter
    #1170
    Igen, azért elég ciki az Apple-től hogy úgy gondolták a legújabb OS-ük a kutyának se fog kelleni, ezért nem tették meg a szükséges lépéseket a terhelés elosztásra. Pl csinálhattak volna egy p2p alapú módszert és azon is lehetne tölteni az restore fájlt az iOS7-hez. Akkor nem az ő szerverük terhelődik és hamar szárnya kél az új "csodájuknak".
  • Pistike 007
    #1169
    Dettó. Oké, hogy rengetegen töltik, de azért illene valami nagyobb szervert csinálni erre a célra. Vagy ha más a gáz, azt orvosolni
  • Magiszter
    #1168
    Tölteném de:
    iTunes
    - szerinte a 6.1.3 a legfrissebb (a hülye)
    iPad
    - Megszakad
    - El se kezdi
    - 10 percről kerekít 3 órára 2 percnyi próbálkozás után
    - 4 órát tippel miután megszakad és újra próbálom.

    Vagy hagyom este futni, hátha nem szakad most meg vagy holnap estére halasztom hátha több sikerrel járok.
  • Pistike 007
    #1167
    Töltsetek :)
  • Xing
    #1166
    köszi!
  • Botond #1165
    Asphalt8 ingyenes a hétvégén.
  • GregSB
    #1164
    Hol voltál eddig?

    Hetek óta tudni, hogy ugyan az lesz mint tavaly: Szeptemberben iPhoneok, Októberben iPadok.
  • G_ArchAngel #1163
    hol az uj iPad?
    en nem fogok tobbet varni erre a szarra, az egesz technologiai evolcio elrohant a cupertinoi csiga mellett...
  • Magiszter
    #1162
    Hajam égnek áll ezektől a hátlapokról szóló cikkektől.
    Ájpad szekönddzsen rivjú...meg pék f*sza erre mivan a cikben 4 oldalon keresztül? Egy nyamvadt hátlap. Az iPhone 5S/C-ről is csak ilyen cikkek vannak tonna szám.
    Legalább írnák a hatásvadász címbe, hogy nyugi ez csak egy alsógatyában kilopott hátlap, amin még a gombok sincsenek kifúrva...

    Azért köszi a linket! Legalább kiszörnyülködtem magam mára xD
  • GregSB
    #1161
    5th gen iPad
    2nd gen iPad mini
  • dzsegameló
    #1160
    Gyönyörű!
    Ilyennek kéne lennie már régóta!
  • precision
    #1159
  • GregSB
    #1158
    Pacific Rim játék ingyenes lett.
  • precision
    #1157
  • dragon11
    #1156
    jaigen iPad 4 4G
  • dragon11
    #1155
    az ingyenes maypad alkalmazással lehet statust updatelni fb-n úgy h betaggelek néhány barátot ? v ez hogy oldható meg ?
    esetleg vlmi más olyan app ami kiírja h ipad használatával ?:))

  • Probatbicol
    #1154
    Én kifejezetten reménykedek, hogy az új miniben a plusz processzorerőt elviszi a nagyobb felbontás, és akkor a mostanit még jó sokáig lehet gond nélkül használni, mert imádom.
  • mousee
    #1153
    Bocsánat ha félreérthető voltam, én csak 2-est használtam, és remélhetőleg majd a köv gen. minit veszem meg magamnak :)
    Az infó az ismeretségi körből jött akik 1-2ről váltottak 3-ra, vagy 4-esük van, és nyomkodtak 3-ast.
  • Botond #1152
    Szerintem azt csak a nagyonnagyon durva játékoknál látnád, ha mindkettőt sokáig használnád párhuzamosan, hogy lásd a különbséget. Szóval kb senki nem veszi észre, majd idővel ahogy jönnek ki a durvábbnál durvább cuccok talán látható lesz mindenki számára, és akkor váltanak iPad8ra.
  • Bencee7
    #1151
    Én 1ről váltottam 3ra, a 2esről nincs tapasztalatom, de most ez úgy hangzik tőled, mintha az iPad3 szar lenne(?)... Melegedés van, akku szerintem jól bírja :)

    Amúgy meg a proci, a lightnincs csati, az elülső kamera a különbség a 3 és a 4 között, Apple szerint duplája a sebesség processzor terén, de én nem vettem észre, amikor egy 4 került a kezembe...
  • robotnyk
    #1150
    nem tudom, nincs összehasonlítási alapom, de pár helyen olvastam, és lehet erre gondolt