1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Bucsek
    #1436
    bármelyik Bluetoothos füles jó az ipadhoz? Valaki használ ilyet? inkább fülhallgató érdekelne, mint fej. Van olyan ami valakinek bevált?
  • Bucsek
    #1435
    Sajnos semmi nincs benne :(

    A 3 kis erintkezo pocok kozul lesz az egyik a ludas :(
  • GregSB
    #1434
    "Zsebkosz", "szöszmösz" nem került a jack dugóba? Világíts bele és nézd meg milyen, pici kosz is képes arra hogy megzavarja a jack érintkezését.
  • Bucsek
    #1433
    Igen most vettem :D de kivettem belole es ua :(

    Remelem csak almodom es holnap jo lesz. Szervizben meddig lenne emiatt? V ujat kapnek?:(
  • Dzsega #1432
    Nálam is ez volt...
  • Botond #1431
    Tok van rajta? Nekem az tartotta el az iPad3-on a fülest és attól lett mono. :)
  • Bucsek
    #1430
    Oooo fakin' sit :(

    Koszi azert
  • passatgt
    #1429
    akkor szerviz sajnos
  • Bucsek
    #1428
    Nincs. Total kozep. Megneztem mindent es tenyleg akkor szol mikor "raeroszakolok" kicsit a jack dugora :(
  • passatgt
    #1427
    esetleg a beállítások/általános/kisegítő lehetőségek/-ben a hallás részben van egy csúszka, hogy melyik oldal szóljon, nincs véletlen elállítva?
  • Bucsek
    #1426
    Sajna nem. Eddig ezzel is jo volt. Most este jatszanek h ne zavarjam a nepet erre fraszt kapok hogy miert nincs hang. Remenykedtem h a fules rossz de nem :D
  • passatgt
    #1425
    másik fülessel se jó?
  • Bucsek
    #1424
    Sziasztok. Az lenne a problemam hogy van egy uj retinas ipad minim. Eddig semmi gond nem volt most sincs de.... Az a helyzet hogy ha bedugom a fulesem akkor csak a jobb oldalt szol :(

    Tudom mar mi a hiba mert az van hogy ha kicsit jobban belenyomom a fules dugojat a minibe akkor szol mindketto.. Nade nem marad ugy. Tehat nemtudom mit csinaljak. Eddig minden jo volt csak most kezdte el ezt. Kosz nincs benne megis valamiert nincs meg a teljes kontakt. Ha csavargatom a dugot akkor se.

    Valakinek vmi otlet?? :( nemakarom mar most szervizbe vinni .
  • GregSB
    #1423
    Ma ingyenes a Reszkessetek betörők
  • narumon
    #1422
    Pcn nyomtam vegig szerintem eleg jo
  • GregSB
    #1421
    Best apps for your new iPad
    Best games for your new iPhone or iPad

    Ez a Shadowrun returns jónak tűnik. Izometrikus Cyberpunk RPG.
  • robotnyk
    #1420
    ingyenes a skulls of the shogun, ajánlott.

    KKÜ!
  • rastaman
    #1419
    thx bro! :)
  • GregSB
    #1418
    Gratula!

    Ingyenes a héten az Angry Birds Star Wars II

    Kellmes ünnepeket mindenkinek :)
  • rastaman
    #1417
    tegnap délután meghozta a futár az Air-t (16Gb, WiFi only, SpaceGray - és nem fekete :D). szerencsémre így bekerül majd a karácsonyfa alá.
    még csak most "lakom be" de amit eddig el tudok mondani róla: imádom <3
  • GregSB
    #1416
    Off

    Ez egy ördögi kör. Én éltem olyan országban, ahol az emberek bíznak a kormányban, és az nem bassza át őket, vagy csak minimálsan, és amit befizetnek adót azért cserébe minőségi szolgáltatásokat kapnak. Egyetemisták fizetést kapnak államtól, egészségügy beszarás jó szinten van, stb.

    Ezzel teljesen szembe megy amit itthon látok. 0 bizalom, az emberek nem bízank a kormányzásban és érthető módon kiskapuznak, a kormányzás nem bízik az emberekben és extra adókat rónak ki hogy fent tudja tartani a költségvetést + tudjon magának mutyizni.

    Nem akarok külföldön élni mert itt van a családom, a barátaim. Lehet naív vagyok de hiszek abban hogy ha egyre több ember lesz becsületes és bizakodó, akkor ki tud itt is alakulni az a harmónia amit kint láttam... Mert egy idő után kikopnak majd a vezetésből az őskövületek és új szellemiségű emberek veszik át a helyüket...
  • Dzsega #1415
    Én a NewYorkerben vettem egy sima snassz gumi hátlapot az elejére meg raktam fóliát. Igaz nekem nem minim van és csak itthon használom, a hátlap talán egy ezres volt a fólia sztem még annyi sem...
  • passatgt
    #1414
    nekem ilyesmi van, csak gombos, meg nem került ennyibe, mert anyám varrónő:)
  • mousee
    #1413
    Kezemben a mini, nagyon jó cucc :) Kis kompakt, nem akad, és határozottan szimpizek az üzemidejével. Viszont óvnám a drágát. Mit javasoltok hozzá? Én a smartcovert néztem, de mielőtt kidobnám rá a zsetont, gondoltam bekérdezek: Tudtok valami jó ár/érték arányú tokot, vagy covert minihez?
  • GregSB
    #1412
    A teszt már több mint 1 éves, azóta vannak újabb termékek, de a cikkben szereplő márkáknél érdemes nézelődni.
  • GregSB
    #1411
    Itt egy angol nyelvű iPad bill teszt

    Én Logitechet vagy Zagg-et nézném meg.
  • GregSB
    #1410
    Én amikor egymás mellett nézegettem APR-ben Air-t és Retina mini2-t, akkor nem vettem észre különbséget a két kijelző között. Ugyanazokat a demo fotókat nézegettem mindkettőn, meg honlapokat és egyáltalán nem volt olyan érzésem hogy "a fenébe mennyivel szarabbak a színek a retina mini2-n".

    Szerintem max akkor lehet feltűnő különbséget észrevenni AZ AIR ÉS KÖZTE ha tudatosan rámész és szőrszálhasogatsz, én emiatt nem stresszelnék túl sokat.
  • narumon
    #1409
    off ON

    Egyetértek a nagy részével amit írsz de az emberek sokszor nem azért ügyeskednek mert azt szeretnék hanem mert vagy muszáj vagy elegük van az államból! Én pl akkor fogadtam meg, hogy amíg nincs olyan kormány aki élvezi a bizalmamat addig én nekik semmit, de még annál is kevesebbet - amikor egész életemben rendesen betű szerint fizettem mindent, még akkor is amikor egyre jobban lehúztak, majd durván 4-5 évvel ezelőtt megnyekkent a derekam és a szó szerint több millió forintos befizetett TB-mért cserébe hónapos várólistát kaptam MRI-re, minősíthetetlen ellátást cserébe - ha USA biztosítási rendszerben ezt befizetem akkor ott egy superior korházi magánszobában nyalták volna a seggem a nap 24 órájában. A következő szög akkor érkezett meg amikor anyósom lábát amputálni kellett és 1 évig mi tartottuk el, mi intéztünk mindent (ha mi nem vagyunk akkor állam szerint meg is dögölhet), mire lett végre ellátása és rokkantnyugdíja. A harmadik és végső szög meg az volt, hogy jól menő vállalkozásomat ahol 10 embernek adtam munkát folyamatosan basztatták, lehúzták, büntették a semmiért (mert ki van adva a kötelező beszedés) ráadásul visszamenőleges hatállyal ami a világon sehol nem elképzelhető Magyarországon kívül, míg végül lehúztam a rolót, majd az újabb vállalkozásomat is ellehetetlenítették mert felső körök érdekeit sértem vele. No itt telt be a pohár ezeknek a kormányoknak SEMMIT! Amit lehet elkerülök, kikerülöm, kikiskapuzom - jó példa, hogy hogyan lehet egy államkasszába minden téren (ÁFA, TB, SZJA) milliókat befizető emberből "ügyeskedőt" faragni!

    Off OFF
  • narumon
    #1407
    Sziasztok!

    Kellene nekem ipad3-hoz egy külső billentyűzet hosszab távú írásra.
    Igazából ahogy nézem olyasmi mint a nimblstand (http://www.nimblstand.com/) tökéletes lenne, ha nem 40 USD lenne a műanyag keret meg plusz még vagy 70USD az apple keyboard. A lényeg, hogy jobb lenne ha a bill kicsit szélesebb lenne mint az ipad fektetve, mert ahogy nézegettem az ugyanolyan méretűeken túl kicsik a billentyűk. No szóval méretre, kialakításra (tudjon állni is benne az ipad), ilyen nimblstand + apple keyboard combó szerű kialakítást keresnék csak mondjuk valami utángyártottban, vagy kínaiban. Tud valaki valami ilyesmit ajánlani?
  • GregSB
    #1403
    Republique

    Ez eléggé megvevősnek tűnik.

    Verge review
  • GregSB
    #1402
    Star Wars: KOTOR frissült és leárazták $5-ra

    Jönnek a karácsonyi akciók :)
  • GregSB
    #1401
    Deadalus Touch ingyenes a héten (szövegszerkesztő)
  • GregSB
    #1400
    Ez igencsak jó üzlet volt, grat
  • GregSB
    #1399
    Baldur's Gate Enhanced Edition $10 -> $7
  • rastaman
    #1398
    az jó biznisz volt akkor!
  • dzsegameló
    #1397
    Grat!
  • Solt
    #1395
    Mázlista... :)
  • mousee
    #1394
    Úgy fest eldőlt a dolog. Van egy ismerős, aki vett sima minit kb 1 hónapja, és most szerzett magának egy air-t. 50-ért odaadja, és még a mediás kártyámat is beszámítja, szóval 20-asért van egy fél hónapos minim.

    Majd ha kinövöm, retinásodok, de ez most nagyon jól lett időzítve :) Juhhú, thx télapó :D
  • franc0
    #1391
    Annyira nem szééép az, lásd displaymate teszt.
  • mousee
    #1390
    Úgy néz ki, hogy sikerült találnom egy ismerőst, aki épp mosógépet készül venni, szóval így a media markt utalván átalakul 3 holy pistivé. Gyanús hogy retina lesz belőle :)