1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Solt
    #1476
    Egyébként mennyire kényes a hátlap?
  • Solt
    #1475
    No akkor ezt még megrágom, köszönöm... :)
  • passatgt
    #1474
    akkor én az ilyen sleeve-re szavazok, nem karcolódik se az eleje, se a hátulja, ha jó anyagból van a belseje, akkor szépen letisztítja a kis rázkódástól a kijelzőt, ha meg használni akarod, kiveszed és rárakod, így nem az asztalon van, megintcsak nem karcolódik. Ez a legjobb megoldás szerintem, ilyenből van ezer féle(nekem anyám varrónő, szóval csinált egyet az előbb linkelt alapján:))
  • passatgt
    #1473
    + ahol van benne a "hajtás", ott nem fogja letörölni a kijelzőt és csíkos lesz mindig:



    rohadt idegesítő, ezért is nem használtam:)

    Szerintem az ilyen vagy ehhez hasonló sokkal többet ér
  • Solt
    #1472
    Igazából számomra a minősége kérdéses... van-e olyan mint a gyári. No meg én képtelen vagyok heteket várni valamire. Ha fizetek valamiért, az most kell, azonnal! :)

    franc0: Nekem az Air-hez kéne fekete, de azért köszi. ;)

    passatgt: Azt mondod mondjuk egy fóliázással jobban járnék? Főleg autóban vinném magammal, ott meg az ajtó zsebbe, kesztyűtartóban tartanám... szóval eléggé karcolás veszélyes környezetben lenne...
  • robotnyk
    #1471
    igazából covert én sem vennék, inkább smart caset, úgy legalább nyújt némi védelmet szállítás közben
  • passatgt
    #1470
    Régebben rendeltem még 2-es ipadra, egyik zsanér szállítás közben kicsit meghajlott, de ettől függetlenül tökéletesen működök, bár nem használtam sokat. Képen poén, de gyakorlati hasznát nem nagyon látom.
  • franc0
    #1469
    Épp agyalok hogy eladom az iPad-em, tudok adni ilyet 5 ezerért.
  • Örm
    #1468
    Én onnan rendeltem, lehet nem eredeti, de tökéletesen működik! A MacBook tokomat is Kínából rendeltem azzal sincs semmi gondom! Minek fizessek valamiért több 10e ft-ha 2-3000-ért is megkapom!
  • Solt
    #1467
    10000.-Forintért van az Iponban... nem kockáztatok. :)
  • robotnyk
    #1466
    elég valószínűtlen. ha esetleg eredeti, akkor meg gondolom leesett a kamionról :)
  • Solt
    #1465
    Jogos, hülyén fogalmaztam... arra lettem volna kíváncsi, hogy eredeti-e, mert ugye a képek szerint az, csak ugye az ember fia ezeknek már nem igen hisz... :)
  • robotnyk
    #1464
    az árának lehet, csak valószínűleg nem eredeti.
  • Solt
    #1463
    Üdv Urak!

    Az ebay-n fellelhető smart cover áraknak mennyire lehet hinni? Kicsit gyanús, hogy 2-3000.-Forintra jön ki ingyen szállítással...
  • Örm
    #1462
    Szeretnék minden adatot és beállítást törölni az ipad-ról és az iphone-ról. Az lenne a kérdésem, hogy amennyiben ezt megteszem akkor az ibook-bán lévő könyvekhez írt jegyzetek is elvesznek, vagy ezeket is visszatudom állítani az icloud-ból?
  • Örm
    #1461
    Szerény véleményem szerint képtárolásra a flickr a legjobb. 1TB ingyen tárhelyet kapsz regisztrációkor.
  • Dzsega #1460
    Hehe

  • rastaman
    #1459
    nem tapasztaltam még ilyet.
  • passatgt
    #1458
    Másnak is van gond ipad air wifivel? Simán csatlakozik otthoni hálózathoz, ezzel nincs gond, 2-3 percig lehet netezni rendesen, utána pedig nem tölti be az oldalakat, videókat, viszont semmi hibaüzenetet nem dob, csak percekig tölt mindent. Ilyenkor ki-be kapcsolom wifit, megújítom a kiosztást és megint megy pár percig, utána megint szar. Teljesen véletlenszerűen

    Ötlet?
  • dzsegameló
    #1457
    Én sem örülnék neki!
  • Botond #1456
    Mert te ebből élsz, mi meg nem.
  • G_ArchAngel #1455
    En szemely szerint nem orulnek neki, ha a Google ingyen hasznalna a fotomat illusztraciora egy alkalmazasa alatt vagy sajat marketingjehez.
  • Probatbicol
    #1454
    És akkor mi van? Kb. mintha egy homokszemnek azt mondanád, attól kezdve, hogy bekerülsz a Szaharába, bárki betölthet egy homokórába :)

  • G_ArchAngel #1453
    Nem, iPhone-on nem tartok mindent, csak ami fontos lehet vagy a kozelmultban keszult.
  • Dzsega #1452
    Az szép!
    De gondolom ez már nem a családi fotóalbum. Meg nem is az iPhone-on hordod. :)
  • G_ArchAngel #1451
    Csak nezd meg a Google policy-jet: alapvetoen szabadon felhasznalhatova teszed a kepeidet, ha feltoltod oda. Nem mindenki szamara, de a Google hasznalhatja.
  • G_ArchAngel #1450
    Nekem 115 GB-om van :)
  • Dzsega #1449
    Ez jól hangzik. Köszi!
  • Probatbicol
    #1448
    A google plus-ban eleve 15 gb van, és ha csak standard méretben töltesz fel képeket, akkor meg korlátlan. A standard méret azt jelenti, hogy a hosszabb oldal max 2048 pixel. Egy beállítással automatikusan standard méretre konvertál a program feltöltéskor.

    Vicces egyébként, hogy a google plus jobban szuperál ios-on mint androidon.
  • robotnyk
    #1447
    nem tudom hogy még aktív-e ez a promóció, de valamikor az előző évben így működött. akkor az egyik dropbox update után jött az info

    ezt találtam róla. "To help you get started with the feature, we're giving you 500 MB of free Dropbox space for every 500 MB you upload via Camera Upload, up to a total of 3 GB"

    szóval csak három gigáig van a promó, de az sem rossz azért. :)
  • dzsegameló
    #1446
    Hogy mi?!
    Ha a fényképeket szinkronizálom akkor az nem számít bele az 5gb-ba???
  • robotnyk
    #1445
    ha bekapcsolod dropboxban a fényképszinkronziálást akkor ahogy töltöd fel a képeket, úgy kapod az ingyen helyet pluszban
  • dzsegameló
    #1444
    de ha mappákba van rendezve akkor cseszhetem a dropboxot... ráadásul ott is csak 5GB van plusz ha az iphone és ipad képeket is odaszinkronizálom akkor nagyon kevés lesz...
    (bár ez nem az én problémám mert nekem kevés kép van a gépeken, de ismerősöm kb 14GB képet hordoz az iphone-on azzal van bajban mikor menteni kellene...)
  • Xing
    #1443
    iCloudból valóban szépen vissza tett mindent. Szerencsére nem készített újabb biztonsgái mentést azóta így még meg volt a régi. Minden esetre jó lecke volt, Dropboxot is használni fogom mostmár mert a képeim a legfontosabbak.
    Köszi a tippet!
  • G_ArchAngel #1442
    Arra ott a Dropbox, az azonnal ment mindent a felhobe, semmit nem vesztesz es ugyanugy minden eszkozrol elerheto.
  • Dzsega #1441
    Nekem az itunes backuppal sem volt gondom de az icloud az jobb. A baj mindössze annyi, hogy ha valakinek sok képe van akkor azok nem férnek el az icloudban...
  • GregSB
    #1440
    iPhone topicban pont most volt ereől szó. iTubes backup - restoret nem szabad használni, kalap kaki. iCloudba kell menteni és onnan restoreolni, az tökéletesen működik.
  • robotnyk
    #1439
    őszintén szólva nem értem miért. egy ismerős iphone 4-ről költözött 5C-re, azt mondta, még azokat a programokat is megnyitotta a háttérben amik a régi készüléken futottak.
  • Xing
    #1438
    Remélem soha nem lesz szükségetek restorerra. Annyira csodás ez a backup és iTunes rendszer, hogy a képeim fele eltűnt. (Persze emlékeztetőül az Albumokat vissza tette full üresen ... ) Minden folyamat végig ment teljesen, kíváncsi volnék mi alapján dől el mi az ami marad mi az ami nem.
  • Pistike 007
    #1437
    Azért vidd csak el a szervízbe. :D