1998
iPadAir-iPadMini2.png
  • Solt
    #1596
  • G_ArchAngel #1595
    Köszi

    Srácok, egyre jobban idegesít, hogy nem lehet gépelni néha. Van amikor tökéletes, van amikor egy leütésre 4-5 karakter beugrik, de random, meg csak nem is az, ami a közelben lenne.
    Gondoltam, hogy fólia okozhatja, de mivel nem állandó a jelenség, ezért kétlem
  • GregSB
    #1594
    Clear (mostmár univerzális app) ingyenes 1 napig.
  • Victorpictor76
    #1593
    Kollégám iPad 2-esét frissítettük 4.x-ről 7-es iOS-re. Minden szépen ment, de hiányolta róla a zenéket. Kiderült, hogy vásárolt zenéje nem volt, de volt egy valaki által megosztott library, ez látszik is iTunes-ban. Hogy lehetne ezt összeszinkronizálni az iPad-del?
  • Solt
    #1592
    ;)
  • Pistike 007
    #1591
    aaa köszi :)
  • Solt
    #1590
    0.89 ajró a Room Two
  • robotnyk
    #1589
    nem, csak ha az auto correct idióta :>
  • G_ArchAngel #1588
    Srácok, használ valaki eredeti Apple SD Card readert iPadhez?
  • G_ArchAngel #1587
    Nektek is meghulyul neha a szoftveres billentyuzet? teljesen mast ir, mint amit gepelek es hasonlok... csak a restart segit
  • Pistike 007
    #1586
    Dettó. Annyi a változás, hogy iPhone-ra is csúszik már pár órát.
  • G_ArchAngel #1585
    IPad-re nem jönnek át a Gmail levelek 100%-ban, napi 1-2 nem landol az inboxban, de megkapom iPhonera és OSX-re...:(
  • G_ArchAngel #1584
    iOS 7.06
  • Victorpictor76
    #1583
    Reinstall és megjelent. Tiszta Windows
  • Victorpictor76
    #1582
    Minden lement szépen, csak xbmc ikonom nincs, most erre keresem a választ. Mintha másoknak is lett volna ilyen nyűgje.
  • Bencee7
    #1581
    Én iPad3-mal csináltam, 5.1.1ről itunes restore, itunes update 7.0.4re aztán ment az evasion jb :)

    //evasion honlapján lévő leírás és a videó alapján, sima ügy :)
  • Victorpictor76
    #1580
    Evasion ezt írja:
    Compatible with all iPhone, iPod touch, iPad and iPad mini models running iOS 7.0 through 7.0.5
  • GregSB
    #1579
    Az van, hogy muszáj lesz iTunesL restoreolnod és ujra jailbreakelned. Nincs más út.

    Egyebkent mintha azt olvastam volna valahol, hogy a legújabb iOS (7.0.4 a amit fel tudsz tenni) mar gátolja a jelenlegi jailbreaket. Ennek járj utána mert ha ez van akkor bele se kezdj.
  • Victorpictor76
    #1578
    Mi lenne a helyes út? Egy fórumon ezt találtam:

    Common road to take is,
    Backup.
    Restore as a new iPhone.
    Update to new firmware.
    Re jailbreak using the newest exploit for the newest firmware or stay stock.

    De aztán alatta pár sorral:

    I can however say that the "reset to factory settings" function will simply crash your device if it's jailbroken.

    Akkor most hogy is van ez?
  • Victorpictor76
    #1577
    Kénytelen leszek iTunes-t használni?
  • dzsegameló
    #1576
    JB-s iOS-t nem lehet frissíteni OTA-n!
  • Victorpictor76
    #1575
    A Cydia blokkolja az iOS frissítést? Szeretném felrakni az iOS 7-et, de csak forog a karika, hogy frissítés ellenőrzése...
  • robotnyk
    #1574
    az nem baj ha a gyártók belenyúlnak, valamivel meg kell próbálni kitűnni, de arra tényleg semmi szükség, hogy a t-mobile felpakolja nekem a rettenetes csengőhangjait, az origót, meg a lottó appot, amit feltehetnének nyugodtan a playstorera is
  • GregSB
    #1573
    Mondjuk amit elfelejtettem az a versenyhelyzet. A gyártó azért nyúl bele az OS-be, készít saját UI-t meg szolgáltatásokat mert meg akarja magát különböztetni a versenytársaktól. Szolgáltató dettó.

    Ha minden telefonon ugyanaz a Vanilla OS lenne akkor mi alapján döntenénk LG, Samu, Sony, Huawei között? Hogy tudnák megkülönböztetni magukat?

    Szóval azért nem ennyire egyszerű a képlet hogy a Gúglinak szabályoznia kéne.
  • GregSB
    #1572
    Ez már a gyártó döntése / fejlesztése (Knox - Samu), nem a rendszer tulajdonosáé (Google).

    Ez is annak köszönhető, hogy a rendszerhez mindenki (gyártó, szolgátató) kénye kedve szerint belenyúlhat, hozzáadhat. Pont emiatt ha Androidos készüléket vennék akkor csak Vanilla vagy Nexus jöhetne szóba.

    Ez mondjuk szerintem pont az a rész ahol a Googlenek fel kéne adnia a szabadságot, és igenis szabályoznia kellene. Legyenek ők a felelősek az OS-ért, a többieknek meg kuss a neve. A gyártó gyártson, a szolgáltató meg szolgáltasson hálózatot. Mert így a fene nagy szabdságban a felhasználói élmény csorbul, ami meg nem tesz jót senkinek.
  • robotnyk
    #1571
    annyira azért már nem szabad. note 3-at rootolod, a knox számláló ugrik, elbuktad a garanciát. a következő androidban már a gyári verzióba is kerülhet hasonló megoldás
  • GregSB
    #1570
    Ha így is van akkor sem a vevő "hülye" hogy ha szolgáltatótól vesz telefont. Nehogymár a vevő hibája legyen hogy kihasznál egy vásárlási opciót.

    A Googlenek kéne jobban szabályoznia hogy a szolgáltatók ne tudjanak belekotnyeleskedni az OS-be. Bár ez meg szembe menne az állandó mantrával hogy az Android "szabad".

    Itt az élő példa arra hogy mindennek van árnyoldala is. Jelen esetben - ha valaki szolgáltatótól akar telefont venni pl 2 éves hűségre - az rosszabbul fog járni egy "szabad" rendszerű telefonnal mintha egy olyat venne ahol a gyártó az mondta hogy a szolgáltatónak kuss a neve :)
  • GregSB
    #1569
    Nem vágom annyira, de mintha az rélmene hogy Androidon ha szolgáltatótól veszel (függő) telefont, akkor olyan OS van rajta amikbe ők is belekotnyeleskedtek. Amik rendszerint késnek és bugosabbak. Ettől egy szinttel jobb a kártyafüggetlen telefon, amin a gyártó OS-e van (pl szűz TouchWiz), a legeslegjobb meg a Vanilla változatok, amiken az OS-t közvetlenül a gúglitól kapod.

    Javítsatok ki ha tévedek :)
  • Solt
    #1568
    Esetemben 60000.-Forintért vettem anno az iPhone4-t úgy, hogy egyébként is bőven telefonáltam annyit, mint amilyen csomag kellett ehhez az árhoz... ráadásul a 2 év hűségtől függetlenül is már vagy 10 éve vodás vagyok...

    Nem tudom franc0 miért írta ezt... számomra ez igencsak jó üzlet volt.
  • G_ArchAngel #1567
    Ezt én sem értem...
  • robotnyk
    #1566
    ezt a lehető legfinomabban mondom franco, szarok a véleményedre.
  • Solt
    #1565
    Miért?
  • franc0
    #1564
    Aki függő telefont vesz, meg is érdemli.
  • robotnyk
    #1563
    ha jön egy 5 col feletti iphone ősszel, akkor nekem meg az érik :)
  • Botond #1562
    Ezeket sose szúrná ki a nejem, de amit azért kapok, hogy nem tudta ezredszer is megörökíteni, hogy a gyerekek együtt játszanak az napi szintű probléma, és az emiatt kapott fejmosások sokat rontanak az életérzésemen. :D

    Viszont így érik egy air vásárlás, szóval van benne vmi jó is. :)
  • robotnyk
    #1561
    android 4.4.2 óta nem tudok az SD kártyára másolni wifin keresztül (3rd party appok nem érik el), csak ha gépre kötöm a telefont.
    4.3-ban a note 3 egyik vezető funkciója részben nem működött (a tollal írt emlékeztetőket nem mentette el) a t-mobileos telefonokban. az egyik nap újra kellett indítanom a telefont mert 1 megabittel ment a wifi (újraindítás után 40)
  • Botond #1560
    iPad3on nem lehet fotózni mióta a friss iOS van rajta. :)
  • robotnyk
    #1559
    tapasztalat, hogy ezek az Androidhoz képest még mindig piszlicsáré problémák :)
  • GregSB
    #1558
    Azért a napi 2-3 az sok, nálam max 2-3 hetente jon elő.

    Tolj neki egy resetet (home + power gomb hosszan nyom), hátha jobb lesz 7.1-ig.
  • G_ArchAngel #1557
    Köszi, akkor várunk....