12
  • Mice
    #12
    én a kis "s@rgákat" nézném meg WCG-n RTS-ezni:DD!
  • djw
    #11
    moonedit ... ezek le vannak maradva egy kissé... vagy most megint feltalálják a spanyol vigaszt
  • pasi29uk
    #10
    Telenonom bluetooth kapcsolaton kerestül simán alkalmas volt az egér vezérlésére (5 éve).
    Az tényleg poén volt amikor az iroda másik feléből mozgattam az egeret :D
  • opeca
    #9
    Vajon mi értelme lenne egy ilyennek amúgy?
    Semmi...

    Én inkább a szerver kliens közti kommunikáció hatékonyabbá-tételét erőltetném.
    Persze a programokat kéne felkészíteni erre...
  • opeca
    #8
    Madjnem ilyet csináltunk gimiben, csak ott egy egér volt és a szőke csaj meg nézett, hogy miért nem arra mozdul az egere, amerre akarja:D
  • macseke
    #7
    na, a múltkor órákon át keresgéltem egy ilyen programot, de nem találtam, mostmeg nem emlékszem, mit akartam vele csinálni.. :/
  • nextman
    #6
    Arra gondoltál haxy, hogy mindenki csak a saját megnyitott alkalmazását lássa eközben? Mert nekem is az jutott eszembe, hogy ennek lenne értelme.
    Multimonitor kell, nem multimouse.
  • RoyalPredator
    #5
    Vicces, ha 1 netezne, 1 passziánszozna, 1 cúnya oldalra látogatna, és a negyedik mindeközben dolgozni akar...
  • nyalógép
    #4
    Amire gondolsz olyan számítógépeket gyártottak eddig is, főként Afrikába. Úgy tudom ezeknek két egér bemenetük van, és a képernyőt kettéosztva használják.
  • WilliamMcKinley
    #3
    Na igen, ez egy valóban jó ötlet! Vicc hogy 2010ben ennek a közelében sem járunk pedig kb ennek lenne értelme. El kell adni azt a sok gépet a mediamarktban.
  • haxy27
    #2
    ennek nem sok értelme van
    Több értelmét látnám ha a számítógépem minden videókimenetét külön kezelné más más felhasználó jelentkezhetne be rajta. és így lehet ne akár 4 egér ami meg lenne határozva melyik egér és billentyűzet, melyik monitorhoz van és a.

    de jelenleg még, az egeret sem lehet az éppen futó, programhoz konfigurálni!!
    Szóval tényleg nem értem ezért ki fog pénzt ki adni.
  • bracsek #1
    Ez egy sima vnc nek néz ki, extrákkal, vncknek is van sok extrája, és legtöbbet linux és win alatt lehet használni akár szimbiózisba is, linux szerver win kliens vagy fordítva.