883
  • norbi2fraktal
    #683
    valszeg újra kéne telepítsd, mer haveromnál is ez volt

    680-681, nem ezekre a gamepad-ekre van kitalálva..........
  • The Protector
    #682
    Hy.feltelepítem a gamet.minden okés.beadja a videókat,new game-t nyomok.ott is beadja a videókat majd mikor indulna az igazi game akkor lefagy a gép.kék halál és vége.Mi lehet a baj.Phys x,direct x,driver.microsoft faszomtudja mi is a legújabb.Vkinek vmi 5let?
  • Klemice
    #681
    detto ugyan ez, logitech dual action
  • Smitiz
    #680
    Sziasztok én egy Saitek p2600as gamepaddal próbáltam meg játszani, mozogni meg ütni-vágni tudok, de kezdéskor a kamera lement kb a cipőjéhez és néz felfelé + veszettül forog körbe a kép...

    Próbáltam az emulátort, bemásoltam a 2 fájlt az exe mellé, de nem csinált semmmit, és billentyűzettel meg nem akar működni... :-/

    Ha nincs bedugva a gamepad, akkor a kamera normális helyen van, de viszont nem tudok semmit csinálni (pl mozgás)

    Van erre megoldás?
  • DarkSector
    #679
    :) nm.
  • Tatyla
    #678
    közben a végére értem köszi jó kis játék volt érdemes volt várni rá most már jöhet a folytatás...
  • DarkSector
    #677
    ha bemész a mappra, baloldalt a szakadék túloldalán a falban van egy lyuk, mintha egy koponya szája lenne, mire énis megtaláltam leszoptam magamat, ugorj nagyot majd a szárnyaddal le tudsz ereszkedni visszafelé, a falon tud kimászni.
  • Tatyla
    #676
    igazad volt én nem tudtam hogy a kapaszkodókra is jó a csáklya viszont ide amit jelöltem honnan jutok el mert az nekem nincs megjelölve még?

  • DarkSector
    #675
    :P
  • cikasz
    #674
    Közben amint visszamentem a post után kipróbáltam a dobócsillagost és sikerült :D
    Köszi
  • DarkSector
    #673
    [spoiler]dobd meg sorban 1 hajítással mindhárom csápot, majd azonnal ahogy eldobtad már ugorhatsz is repülve a szárnyaidon, annyira közel a középsőhöz, amennyire engedi a repkedés és így lesz időd a bal oldali irányba átmászni a kötelet miután elkaptad, van egy billentyű, ha nyomkodod gyorsabban mászik. Jobbra csak egy extra láda van.[spoiler]
  • DarkSector
    #672
    pedig fel lehet menni, asszem kell használni a shadow mask-ot.
    Ne felejtsd el hogy a KAPASZKODÓS falakra fel tudod magadat húzni a kilőhető kampóval.
  • cikasz
    #671
    Itt hogy lehet átjutni? :)
    Mert ha meglövöm csak egy kicsit tünik el és a kötélen nem is lehet lövöldözni. Ha alá megyek és elkap akkor meg oldalra dob ki és ott leesek.
  • Tatyla
    #670
    gondolom oda kéne feljutni de nem látom a megoldást

  • Tatyla
    #669
    benn voltam de nem látom hogy jutok fel legfelülre...
  • DarkSector
    #668
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jobbra, majd balra be az alaguton. Onnan már rádbizom.
  • Tatyla
    #667
    oda hogy jutok fel már voltam a ház belsejében is egy részen?



  • DarkSector
    #666
    kb 1 ora.
  • Tatyla
    #665
    több mint 17 óra játékidőnél járok és még most kezdem összeszedni a kard darabokat,sok van még hátra?
  • Shep
    #664
    Hát az nagyon nagy túlzás :)
  • DarkSector
    #663
    jah annyira nem csőjáték, hogy volt olyan teszt, amiben RPG-nek nevezték, bár ezt azért túlzásnak tartom.
  • Shep
    #662
    Minek neked trainer?



    Na én is a végére értem és bár a vége felé többször is volt amikor jobban vártam a végét, mintsem tovább játsszak vele de azért csak a végére értem és nem bántam meg. Összességében jó kis játék lett és pár dologban jobb is, mint a DMC pl. nincs millió1 kombó amit millió2 -féleképpen kell előcsalni ezermillió gombkombinációt megjegyezve. Nincsen az, hogy rosszul tápoltál a végén megszívod itt elég sok pontot ad és futja a vásárlásra. Nagyobb a bejárható világ nem annyira csőjáték. Viszont pl. a teleportos marhaságot kivehették volna, mármint a hülye lépcsőzést kb. 0 értelme van vagy legalább egyszeri bohóckodás után legközelebb már lehetett volna léptetni a dolgot. A történet eléggé össze lett kutyulva a végére azért összeállt nagyjából :) Bár a sok hülye nevet nem bírtam megjegyezni :)
    Mondjuk most így hirtelen nem igen kezdenék bele újból de valamikor később lehet, hogy igen. Ja igen 16 óra volt kb (15,?? volt mikor elindultam a végső csatába) ebből 4 körül amit csatával töltöttem, a többi meg csak ide oda mászkálás :)
    A végén Abbadon meg tiszta Vergil volt a DMC3-ból szinte ugyanazokat a kombókat nyomta :)
  • asdasdasd
    #661
    Tud valaki egy linket adni a olyan trainer-hez, ami megy a SKIDROW UPDATE 1-el?
  • CalebJoe
    #660
    nem lehet állítani rajta
  • dani40
    #659
    Hali !! vki megtudja mondani hogy a játékban lehet e állitani részletes grafikát???? mert csak a felbontást tudom állítani meg a vertycal sync-et vagy csak ennyi lehetőség van benne???? előre is köszönöm ha valaki segítene
  • Shep
    #658
    ÁÁÁÁ ez a fénysugár gyűjtögetés annyira fárasztó és unalmas már főleg, hogy 3x kell.
  • DarkSector
    #657
    jaja :P
  • raven87
    #656
    Akkor ráb*szatam. :) Pont most nyírtam ki. :) Majd valamelyik előtte lévő mentésből megcsinálom.
  • DarkSector
    #655
    nem. :(
  • raven87
    #654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, ott tartok,hogy vissza kell menni Azrael-hez a Armageddon kardal és le kell majd győznöm a főboss-t. Ha őt megölöm akkor már nem mehet vissza összeszedni a maradék ládákat meg tekercseket ugy-e?
  • DarkSector
    #653
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vége akkor lesz ha a térkép legtetejére teleportálsz az Armageddon kard megszerzése után!
  • raven87
    #652
    Most tartok ott hogy megyek kinyírni Destronyer-t. Miután kinyírtam folytathatom még a játékot, hogy össze szedjem a maradék cuccokat vagy újra kell majd ahhoz kezdenem?
  • Sir Quno Jedi
    #651
    De ha nagyon elakadsz, vannak jutyúbon végigtolások, ott a tiamatos szint is megvan term. végig.
  • Sir Quno Jedi
    #650
    Ezt az ajtót 3 karddal lehet "kinyitni". Van egy plató lent az épület alatt, amin három szárnyas szobor van és azokhoz kell beszermányolni a 3 kardot majd, az felemelkedik ide ahol most vagy és haller.

    Lejutni a katakombás részekhez meg úgy lehet, hogy fentről az emeletről le kell lökni az egyik szobrot a belső kertben (visszább, mint ahol vagy).
  • DarkSector
    #649
    menj viszább újra járd be a környéket meglesz a szobor, asszem te a nagy tér közepén vagy tutira , mert én isegy ien résznél hirtelen nem tudtam mivan, és elkezdtem visszafelé menni ahol jrtam már, tutira lesz valahol egy szobor.
  • ricsa008
    #648
    sziasztok
    Tiamat előtt van ez az ajtó
    és nem tudom hogy kell kinyitni megvan a kard gondolom egy szobor kezébe kellene adni ezt is de nem találom sehol már csak ez az ajtó van hátra



    pls help
  • DarkSector
    #647
    jah rátapadtam a tüzgombra, lehet időkiesésem volt. :)
  • Shep
    #646
    Hát ok, csak mindig küldi a kicsiket és akkor őt ugye nem lehet sebezni, meg utána is 2x tát szájat aztán elbújik, elég hosszadalmas.
  • DarkSector
    #645
    jah érte jó nem gúnyolni akartalak. Azt hittem hogy Hard-on küldöd, amúgy nem hiszem hogy a kukac fél órás lenne, de lehet rosszul néztem, nekem hamar megadta magát, csak a szájt kell egyfolytában lőnie.
  • Shep
    #644
    A frászt, egyszerűen csak nem vagyok nagy H'nS játékos, bár ennél a résznél nem nagyon tudom hogy lehetett volna gyorsabban megcsinálni.