883
  • tarti19
    #763
    Tudom, hogy furcsán fog hangzani, de van egy védekező gombod is, amit nem ártana használni. Érezz rá, mert a megfelelő időpontban véghezvitt védekezés, nem csak az életed menti meg, hanem ellentámadásba is lendülhetsz.
  • bigapó
    #762
    eleinte dobált, de aztán megunta, mikor már 22-edjére kellett neki jönni :)

    mindegy, már átverekedtem rajta magam, de elég hülyén van megoldva szerintem, nagy lépés volt a többihez képest. most már kezd érdekesre fordulni, végre vannak gondolkoztató részek is, az ilyenek tetszenek.
  • gfreak
    #761
    amit ő dob még az elején, azt dobd neki vissza..roppantul nem örül neki ;)

    nem túl nehéz ellenfél, nyomd a target lock-ot, és így mindig ki tudod kerülni ügyesen, hátba kapod és darálod ;)
  • bigapó
    #760
    szívesen dobálnék Én autót rá, de valószínűleg azért nem írtam, mert nincs egy kurva darab sem a közelben. előtte volt igen, de nem tudom odahordani, visszaugrálni sem, mivel akkorát nem bír.
    Azt nem tartom fair-nek, hogy nem tudom kikerülni az ütéseit, egyszerűen gyorsabb, mint Én. Odafutok, megcsapom és visszaugrok, erre nekem ront olyan sebességgel, hogy nem tudom kikerülni vagy ha igen, akkor csap egy olyat, hogy az ujja vége elkap és már oda a fél életem...ez tényleg ballance lenne? mert az előző ellenfelek kismiskák sem voltak. Nem voltak egyszerűek, de nem kellett ennyit szenvedni velük, az sem volt több üres hentelésnél nekem...
  • gfreak
    #759
    mondjuk autókat visszadobálni rá, annak már alapból nem örül, megdobálod még, aztán meg leszeled a rákba

    Prototype szerintem meg egy talicska szar volt, monoton hentelgetés meg hatmilliószor megcsinálhattad ugyanazt(gondolom ott nemigen akadtál el)
  • lammaer
    #758
    Hát, játszá' prototypeot :)
  • bigapó
    #757
    Sziasztok.

    Én még nagyon az elején vagyok, de egy eddig legyőzhetetlennek tűnő ellenfél állja el az utamat. Amikor az autópálya maradványain kell ugrálgatni ezzel az árnyékszárnyal, de közben jön egy baszott nagy állat aki eltünteti ezeket a kék gömböket, így meg kell vele küzdenem. Kerülgetjük egymást néha odaugrok, megcsapkodom a kardal aztán vissza, próbálom kikerülni a csapásait, de 2-3 és végem van, meghalok. már fújkáltam a trombitával fél órán át, de az sem hatotta meg, a földből kijövő pengéket sem érezte, több cuccom még nincs.

    Mi a lófaszt kell itt csinálni az érvágáson és az uninstallon kívül? Prototype százszor jobb volt ennél a játéknál...
  • kryst
    #756
    Köszi a segítséget, nem figyeltem tényleg, hogy nálam van már egy kard! :) Sikerült már átmennem! :)
  • norbi2fraktal
    #755
  • BlackShadow
    #754
    ha megnézed már van nálad egy hasonló kard. előbb tedd azt a helyére :)
  • kryst
    #753
    Köszi szépen a segítséget, jó lett!:)
    Viszont van egy gondom, hogy ennél a résznél nekem olyan mintha bugos lenne a játék. Nem akarja a kardot felvenni. Minden mást lehet csinálni.

  • norbi2fraktal
    #752
    Ninja Blade, Onimusha,őőőő izé van még aa izé na mi is, passz majd vki más
  • BlackShadow
    #751
    van még hasonló gamma pc-re? devil may cry-t ismerem, szal az most nem játszik :) végigküzdöttem magam .. végén a teleportálós rész má annyira nem tetszett de a story lekötött
  • norbi2fraktal
    #750
    tedd fel még 1x a patchet, de ne crack-eld, jól lesz :-)
  • kryst
    #749
    Feltettem a patchet hozzá, és nem hozza vissza a mentéseket. Nem tudok erre valami megoldást?
  • BlackShadow
    #748
    üdvözletem
    nekem az lenne a problémám h még a bat queenes pályán van a mélységben az a 3 szobor amihez gyűjteni kell a kardokat.. nos az utolsó 3-ik kardot mikor felvettem -- volna -- bebugzott ergó kihúztam a földből a kardot, eltűnt rólam a fegyver, megjelent a 2 nagyszörny és utána mászkálhatok fel alá a kard az eltűnt.. újratöltöttem és már nincs a helyén az új kard csak a régimmel lófrálok
    lehet itt vmit tenni? v egyszerűen rábasztam és kezdhetem elölről az egész játékot?
  • Norbii90
    #747
    http://kephost.hu/share-B63D_4CB5E1B2.html
    itt a kép URL-je
  • Norbii90
    #746
    Hello!

    Elakadtam az első boss előtt, mikor feljövök ahonnan össze kellett szedni a 3kardot, nem nyílik ki a kapu!:O


    a videóban 9:00-től felmegy, és a vidiben kinyílik, nekem nem!:S
    Updateltem, újra telepítettem de semmi.
    Aki esetleg tudna vlmi okosságot, kérem írjon!:)
    Előre is köszi!
  • kérdező00
    #745
    köszi mindenkinek a segítséget közbe kiderült egér jobb gombja nem működik nálam tökéletesen átállítottam más billentyűzetre és csodák csodája elsőre sikerült.
  • cikasz
    #744
    Birom ezt a "mindent kipróbáltam, de nem megy" dolgot.
    Egyértelmű, hogy nem hiszen mindenki átjutott ott és máshogy nem is lehet továbbjutni!

    Megfogod az "R" betűvel a kockát és ha a kesztyű a kezeden van jobb gomb-al átütöd a másik liftre ott ahol nincs korlát!
  • Shep
    #743
    Tegyél már be egy képet ahol próbálod átlökni!
  • kérdező00
    #742
    nekem akkor se jön össze nem tudom átlökni a másik liftre pedig már mindent kipróbáltam
  • Shep
    #741
    Nem tudom mit kombinálsz túl, de egyszerűen odamész R-el ráfogsz aztán az R-t nyomva tartod befeszít és elengeded ennyi (ha jól emlékszem :)).
  • kérdező00
    #740
    próbáltam kiválasztani a kesztyűt tabbal, de ahogy a tabot rányomom eltűnik az ököl. nálam amikor ezen a pályán vagyok akkor legfölül a dobócsillagom van és az alatt helyezkedik el az ököl csak a koponyát és a dobócsillagot tudom változtatni
  • Shep
    #739
    Abyssal armor nem kell simán le lehet verni nélküle is. Az armageddon kard meg amúgy is kötelező :)
  • The Protector
    #738
    a tabbal kiválasztod a kesztyűt amin ilyen kutyaszerű fej van.Odamész ahoz a fémhez.R betűvel megragadod és hosszan a jobbegérgomb.
  • gfreak
    #737
    nyomva tartod az R-t, es úgy nyomod meg az ököl gombját :)
  • kérdező00
    #736
    sziasztok
    23-as pályán vagyok ahol három lift szerűség, van az elsőt teljesen lelehet engedni erre ráhúztam a nagy fém alkatrész és innen kellene átütnöm a másik liftre és aztán a harmadikra. A problémám az ,hogy melyik az a gomb amit még meg kell nyomni ahhoz,hogy át tudjam ütni a másik liftre. Nálam csak R betű megnyomásakor tudom húzni és tolni és aztán kellene megnyomni a bal egérgombot erre csak leesik az első liftről és nem tudom átütni a másodikra. videóban már megnéztem sajna de ott csak azt látom, hogy valamelyik gombot benyomva feltöltődik az a kéz amivel hosszabb távolságra lehet ütni a tárgyakat. Légyszives segítsetek előre is köszi.
  • cikasz
    #735
    Hasmenésed van?
    Fingom sincs...
  • DarkSector
    #734
    hát fingomsincs tudtommal addig oda se tudsz menni. :)
  • abel0317
    #733
    a főboss-ot nagyon nehéz legyőzni ha nincs meg az abyssal armor meg az armageddon blade?
  • Shep
    #732
    Hát én se tápoltam őket hasonló technikával intéztem el én is :)
  • ratgab
    #731
    Nekem meg a végén jutott eszembe, hogy 1 darab fejlesztést nem vettem meg a fegyverekhez: megvettem a kaszát középtávon, meg időnként vettem max életfeltöltést meg krisztályt oszt csá! De így is bealáztam a végén a destroyert (level 3 előrszúrás rulez)! :-D
  • Shep
    #730
    Én az elején a dobókoronggal jártam úgy, hogy véletlenül elnyomtam a tutorialt és utána nem tudtam, hogy lehet vele pl. tüzet továbbítani. Onnantól kezdve vigyáztam ,hogy nehogy megint kihagyjak egy szöveget.
  • ratgab
    #729
    Hát van az úgy, hogy a figyelmetlen (l)user nem figyel oda a szövegre...
  • abel0317
    #728
    köszi!!!!! sikerült :)
  • Shep
    #727
    Ja hát pedig azt írta is mikor megkaptad a képességet.
  • ratgab
    #726
    Hát spec én ott úgy elakadtam, mint a pinty! Ugyanez volt a gondom, mint a kollégának, hogy nem tudtam, hogy hosszan nyomás után kilőve a kaput nagyobbat lehet ugrani belőle kijövet!
  • Shep
    #725
    Igaz, nem is gondoltam ,hogy az valakinek gondot okozhat :)
  • ratgab
    #724
    Még egy dolog: Miután 3-vel fejbeszúrod a mikrobit, összeesik a védőpajzsa és ekkor ütni kell a közepét, de vigyázz, ha feléled őrjöngeni kezd, na ekkor el kell húzni a közeléből. HA 3-szor ezt eljátszod, akkor 3.jára már elpusztul!