883
  • Klemice
    #803
    a toronyban a fénysugaras puzzle utáni mentése van valakinek? formáztam és elszállt
  • The Protector
    #802
    Ahham.köszi a választ.Kár h dobozos akció nincsen.
  • Lunki88
    #801
    Pár napja volt leárazva steam akcióban.
  • wesker24
    #800
    Steamen volt akció ! Jó reggelt ! 1 napig ! xD

    Csak 7,5 Euro volt 75 %-os leárazás volt ! xD

    Én is lecsaptam rá azonnal ! Minden pénzt megért ! xD
  • The Protector
    #799
    Hol vetted meg te 2 ezerért?
  • Lunki88
    #798
    Teljesen beszippantott a játék, simán megért 2 ezret. Viszont az achievementek bugosak nálam, mert már 4 olyan van amit rég meg kellett volna adnia és nem kaptam meg. :(
  • Kiado
    #797
    Na túljutottam rajta rég, kössz a helpet. :)
    Van elvileg ez a parancs:
    The Harvester is a scythe-type weapon that belongs to the Horseman, Death.

    To unlock the Harvester, pause the game in progress and select Options. Under Game Options, select Enter Code. Then enter "The Hollow Lord" (this is space and case-sensitive). The Harvester will then be available to purchase from the demon Vulgrim for free and it replaces the normal scythe.


    Ha rámegyek Options-ra és nézem Game optionst nálam nincs sehol olyan lehetőség, hogy Enter code.
  • wesker24
    #796
    A megfelelő kard mágia képességet kell használni ellene !

    Mert nem mindegy mivel ölöd meg !
  • wesker24
    #795
    Az tényleg nem könnyü Boss de meglehet csinálni ! Kell hozzá egy két dolog ! Pl HP lötyi War lötyi és az Undying lötyi (Ez visszaállitja maximura az életed érdemes akkor használni amikor már nagyon kevés életed van ! És nem árt ha megvan a Stone Skin képességed is ez elnyeli a bevitt támadások egy részét !

    Szóval az elején dobocsillagal becéloz rádobni a bombát begyújtani és adni a pofájának 2x ekkor mindig földre esik és használd rajta a legerösebb kard combo technikát minémgasaban van az adott como technika annál jobb ! Asszem van olyan kard képesség is ami felturbozza a kardod sebzését asszemm az világos kék kard ! Miután 2-x-er földre került már nem levegöben fog támadni próbálld meg kikerülni a támadásait és mikor földön akkor adj neki ezerrel ha eleget sebeztél neki akkor rád támad és ha gyorsabb vagy akkor visszaüti ha ezt 3x-or megcsinálod akkor ki is végezted 2-xszer üti vissza és 3-dikra végzi ki ha jól idözitesz !
    jah és mikor Tiamat a földönn van ha megvan a stone skin képességed akkor használd igy kevesebb sebzést kapsz be !
  • xxxpaulxxx
    #794
    próbálkozz csak... érdekes, hogy a játék elején van a legnehezebb főellenség:D:D
  • Kiado
    #793
    Retek Tiamat-ot hogy öltétek meg?:D
    Én már vagy 10 szer földreküldtem és csapkodtam amíg fel nem kelt, de szívós a hülyéje, aztán csak elbaxom mindig 1 szer és akkor bele is döglöm...
  • setuh
    #792
    Sziasztok!
    Tudok arra megoldast h nem mennek az atvezeto videok?
  • cikasz
    #791
    Ez volt a baj. Ez durva. köszi igy már látszik a save ha nincs elinditva a steam!
  • norbi2fraktal
    #790
    steam-et se indítsd, mer bekavar, mást nem tudok sry
  • cikasz
    #789
    ez már megtörtént és utána is játszottam vele. ezért csodálkozom, hogy wtf?
  • norbi2fraktal
    #788
    tedd fel rá a skidrow által feltört patcht de ne crack-eld utána és már folytathadot az elözö játékod
  • cikasz
    #787
    Akkor nincs senkinek egy kimentése?
  • The Protector
    #786
    ha ez a te stílusod akkor valóban xbox a neked való,mert ott tucatszám jönnek az ilyen gammák és nem is gyengék.
  • Sgtfathi
    #785
    Lehet Box-ot kellene vennem mert ez a gama nagyon tetszett.
    Ahogy hallom sok ilyen van x-box-on,a mostani Pc-s gamék elég gyengék rövidek,és kevés is ami jónak mondható!
  • cikasz
    #784
    Ja elfelejtettem mondani, hogy nem eredeti :)
  • wesker24
    #783
    Dehogy az sokkal hátrébb volt mint a férges !

    A férges Stygian boss az Ashlandsben volt a sivatagos pályán !

    Akiröl meg beszélsz az Ulthane volt az a nagy darab fickó kalapáccsal !

    Az meg Anvil Ford-ban volt az sokkal hátrább van mint az Ashlands !

    Anvil Fordban még csak Griever-hez (2 boss)-hoz kerested meg a barlang bejáratát !

    Amugy nálam is volt már ilyen hogy csak ugy eltüntek a mentések !

    Esetleg próbáld ki steam-el és nélküle ! Egyszer elfelejtettem kilépni steamből és ugy játszottam legközelebb mikor játszottam nem voltak sehol se a mentések beléptem steambe és ott voltak a mentések !

  • cikasz
    #782
    Sziasztok. Az mitől lehet, hogy eltüntek a kimentéseim?
    Nem csináltam semmit a géppel csak egy ideig nem játszotatm a játékkal!
    Elinditottam és gondoltam load game, de ott üres mind :(
    Megsértödött vagy mi? :D
    Van valakinek kimentése valahol a nagy kukac után? Arra emléxem, hogy azt megcsináltam.
    Meg volt egy olyan is amikor egy nagydarab csávóval közösen harcoltam akinek egy marha nagy kalapácsa volt! Az a kukac után volt? ha igen akkor egy olyan kimentés jobb lenne :D
    köszi
  • bigapó
    #781
    ja és ha még nincs ló, akkor meg a fa tákolmányokon keresztül kell átjutnod a másik oldalra, ez egyszerű, várd meg míg elég messze van tőled a hernyó és akkor fuss a következőre. nyomd a célzást, úgy mindig látod merre jár.
  • bigapó
    #780
    valamint ha azzal találkozol akinek a fején van egy fémkupak :) akkor azt előbb karddal le kell verned róla és csak utána tudod lőni a száját a pisztollyal. egyébként youtube-on fent van az egész játék végigjátszása, nekem is az szokott segíteni mikor láma módon botorkálok összevissza, miközben az orrom előtt van a megoldás.
  • wesker24
    #779
    Ha már megvan a lovad és visszafele találkozol a hernyóval féreggel akkor azt ki kell nyirnod ! Amint visszaértél oda ahol a hernyó féreg van idézd meg a lovad és fuss körbe körbe a féreg körül és vedd elő a pisztolyodat és kezdj el lönni rá pont ugy helyezkedj el hogy mikor támadni akar akkor aszáját kell lönni ezerrel ki is irja pontoan melyik billel kell a lovat gyorsitani !
  • dani40
    #778
    valaki tudna segiteni elakadtam annál a résznél amikor már meg van a lovam és egy zárt résznél egy hernyó szerű szörny támad rám mindig és ott nem tudom mit kell csinálni
  • bigapó
    #777
    Bár igaz ami igaz, cuccokat sem sokat szedtem össze, bár biztos volt amit hátra is hagytam, nem találtam meg stb.
  • bigapó
    #776
    Fú, akkor jó van, csak abból gondoltam, hogy már csak egy szív van hátra. De minél tovább tart annál jobb:)
  • Maxtreme
    #775
    Annyira még nem vagy a végén. :)
    Utána jön még a Black Thorne (portálos fejezet...hogy én ezt hogy úúútáltam) aztán még utána sincs vége. (1 fejezet még biztos van, én most ott tartok)
  • bigapó
    #774
    Azt hiszem a vége felé járok már, most nyírtam ki a Dune-féle hernyót :)
    Tetszik a játék, frankón összerakták, jó kis történet is van kerekítve alá (bár egyszerű, de nagyszerű:) )
    És jól sejtettem, az elején direkt szívattak meg, mert azután sosem volt olyan, hogy kettőnél többször kelljen visszatölteni egy főellenfelet vagy bármelyik haverját. Pedig amiatt majdnem abbahagytam, kár lett volna, tartalmas szórakozás és még nincs vége:)
  • cikasz
    #773
    http://gamekapocs.hu/hir/20907/masik_fohost_kap_a_darksiders_2
  • Maxtreme
    #772
    Honosítás nincs.. Illetve nem fagy, és nem szaggat.. A hiba az ön készülékében található :)
  • abel0317
    #771
    van a játékhoz magyarítás vagy valami patch? arra hogy ne fagyjon vagy ne szagasson
  • newc22
    #770
    UUUuuu az messze van még ráadásul amíg átkonvertálják PCre ha lesz egyáltalán PC-s megjelenés.... :(
  • cikasz
    #769
    2013-ban folytatodik a darksiders
  • kryst
    #768
    Hát ez teljesen ki is ment a fejemből, hogy hosszabban kell nyomni! :) Köszi szépen. :)
  • tarti19
    #767
    Nyomva kell tartani a kütyüt s ekkor erősebb portál révén magasabbra ugorhatsz/repülhetsz.
  • kryst
    #766
    Ezen a részen, hogy lehet ennek a robotszerűnek a fejére ráugrani? Mert néztem róla videót, a Youtube-on és ott egyből felugrik rá, nekem meg max a robot feléig ugrik fel.
  • tarti19
    #765
    Minden ellenfél ellen érdemes védekezni, persze vannak olyan támadások, amiket nem lehet klasszikusan kivédeni, ekkor vagy elugrasz vagy a környezetben fellelhető tárgyakat kell saját oldaladra állítanod.
  • bigapó
    #764
    Egy ilyen nagy állat ellen (és társai akik később jöttek, még nagyobb kivitelben), működik a védekezés? talán egyszer már használtam, de eddig mindig a dodge effekt volt értelmes, meg azóta is működik, de nála valamiért nem tudtam alkalmazni :)
    persze köszi a tanácsot, megnézem magamnak azt a verziót is.