883
  • strebacom
    #403
  • DarkSector
    #402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez komoly, nekem eszembe se jutotott volna, mindent szétütni, lol
    aszittem csak a lelkek véget kel szétverni a berendezéseket. köszönöm a tippet.
    játszottam sok játékkal de ez eszembe nem jutott volna segítség nélkül.

    és mit rejt az a láda? ha esetleg tudod fejből. mert kiváncsi lennék, majd megcsinálom énis ha gépnél leszek.
  • Seth
    #401
    Ja tényleg, fene sem emlékszik rá
    Amúgy ezen a nagy placcon ha minden táblát vagy tűzcsapot szétcsaptok akkor kaptok egy titkos ládát
  • DarkSector
    #400
    de ne csak egy fájlt küld el, hanem a darksiders mappát, ott van más is benne.
  • DarkSector
    #399
    de.
  • wedge31
    #398
    Ez nem az a rész ahol lelkeket kell gyüjtened ?
  • DarkSector
    #397
    NEM később.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vedd meg 500 lélekért a kürtöt az árustól, rakd be, és fújd meg ebben a pozícióban.
  • strebacom
    #396
    OK! de akkor innen merre???
  • Seth
    #395
    Majd később
  • strebacom
    #394
    Segitsetek, ide hogyan jutok be???
  • Seth
    #393
    Mi vagyunk igen az egyik lovas, a Háború
  • cikasz
    #392
    Szerintem mi vagyunk az egyik lovas! Csak valamiért elveszik az erőnk
  • DarkSector
    #391
    jeah
  • wedge31
    #390
    #364 az elsö linken elég jó a teszt kivételesen.
  • watto
    #389
    Link a mentéshez, kössz a segítséget :D
    Amúgy ha jól értelmezetem a remek angolommal a szöveget, akkor mi az a pokalipszis 4lovasának eggyikével vagyunk?
  • DarkSector
    #388
    uh most laptopról irok, nem tudom megnézni, de a c meghajtón nyiss egy keresőt, írd be hogy "darksiders" és valahol a "Document and Settings" mappában fog találni egy mappát.
  • watto
    #387
    Nem tudod véletlen, hol tárolja a mentéseket?
    Köszi a válaszokat.
  • wedge31
    #386
    Csak a felbontást.

    Fagyás gondom eddig nem volt pedig ezen a részen már túl vagyok.
  • DarkSector
    #385
    csak felbontást igen.
    nálam nem fagyott ki, ha küldesz mentést, megcsinálom.
  • watto
    #384
    Hali!
    Itt tartok:

    de amit oda megyek ahhoz a döghöz középen jön valami intro én meg kifagyok. 5. próbálkozásra is. Valakinek volt ilyen? Ha igen hogy oldotta meg?:D

    Másik kérdés hogy tényleg csak felbontást lehet állítani?
  • DarkSector
    #383
    igen pc-n ritka.
    Batman is ien amit emlitettek. ez volt pc-n.

    Lara Croft GOL is ien.
  • [HUN]Crassus
    #382
    wow érdekes koncepció ilyet se láttam még,de köszönöm!
  • DarkSector
    #381
    ennek az a lényege, hogy nem kell mindent elsőre megcsinálni, maradnak titkos helyek secretek, későbbre, illetve néhány lezárt hely a későbbiekben maga a továbbvezető út, a pályatervezők jó munkát végeztek, mielőtt lenyomnád a főboszt, tekereghetsz majd vissza a régi helyekre begyüjtögetni a sok elrejtett cuccot.

    élet vagy Whrat nővelőket stb, amivel erősebb lehetsz, így ha néha néha visszamész, akkor "erőt gyűjthetsz" a játék további részéhez.
  • DarkSector
    #380
    DMC is ien volt.
  • Seth
    #379
    A lényeg, hogy később megszerzett képességekkel lehet eljutni egyes helyekre, vissza lehet menni bárhová. A közelmúltból a Batman Arkham Asylum volt hasonló, de említhetném a Metroid,Castlevania,Zelda játékokat is (konzolosok előnyben :) )
  • balee4
    #378
    Majd a játék vége fele szerzel egy kütyüt amivel más módszerrel oda is feljuthatsz. Amit nem tudtok megszerezni a játék egy bizonyos pontján, azt később meg lehet majd szerezni, mindenhova vissza lehet menni a végén. Folyamatosan kapjuk a "kütyüket" és később ezek segítségével lehet az addig elérhetetlen helyeket elérni.
  • cikasz
    #377
    Igen érdekesnek tartom, hogy nem lehet elérni dolgokat és mi lesz akkor késöbb a történetben, hogy visszamehetsz arra.
  • DarkSector
    #376
    Nem tudtok mindent az elején elérni, majd később lesz rá lehetőségetek visszamenni, menjetek tovább ha úgy érzitek hogy valahová képtelenség az addigi adottságotokkal be-eljutni!
  • [HUN]Crassus
    #375
    Sziasztok! tudna segíteni valaki,hogyan lehet magasabbra ugrani valahogy a játék legelején a könyvtárban látok egy ládát,de képtelenség odajutni egy palló van leszakadva ,de nemlehet dupla ugrással akkorát ugrani sehogy sem....
  • CalebJoe
    #374
    Először is baszottúl tetszik a ló meg ahogy előhívja a föld alól az nálam epic
  • DarkSector
    #373
    jaja.
    No most öltem meg a lovast, elvettem a lovát, majd kinyirtam a földigilisztát, atom élvezetes és látványos volt. mára elég is. na JO8 :P
  • CalebJoe
    #372
    ja ott is az ügyességi rész lesz a lényeg a harc csak másodlagos
  • DarkSector
    #371
    jah demo-t megnézem majd, csak valszeg hétfőn kapom vissza a gépemet. a bemutatóban elég jól fest, az ugribugri hasonlit az Unchartedre.
  • DarkSector
    #370
    SPOILER!
    csináltam egy kis videót a sivatagos pályáról, akit érdekel mozgás közben!
  • CalebJoe
    #369
    Az engem is érdekel nagyon tetszik a karakter no meg a grafika is én biztos megveszem ja meg a Castlevaniát is
  • DarkSector
    #368
    OFF
    egy h&s van amin gondolkodom még: Enslaved
    megveszem vagy sem majd kiderül
    ON
  • cikasz
    #367
    Ne vigyük végig helyetted?
  • DarkSector
    #366
    de nem mindent, csak 1-et, de ha benthagyod chuck norris-t a ringben megintcsak értelmetlen a harc. :)
  • Shep
    #365
    Ja hát ilyen alapon akkor ha mindent elvetünk akkor a Mesterlövész a legjobb FPS :) Az a baj, hogy te piszok elfogult vagy a játékkal kapcsolatban :)
  • wedge31
    #364
    Válogass.