883
  • DarkSector
    #443
    jah thx
  • norbi2fraktal
    #442
    menj a dokumentumok/my games/darsiders, ott találsz mentési fájlt,és mappát is, ha több mappa van tedd be mindegyikbe, nekem is ez oldotta meg :-) GG
  • DarkSector
    #441
    Aki lenne szíves nézze már meg a mentéseimet: KATT

    A legutlsó mentésemnél a Piros Koponyánál van a pók, akit nem tudok megölni.
  • wedge31
    #440
    Sikerült visszahoznod a mentéseid ?
  • DarkSector
    #439
    pedig valami nem stimmel a videóban is a pofáját üti, és nem 20percig mint én.
  • wedge31
    #438
    Valszeg már nukolták volna ha ilyen hiba lenne benne.
  • DarkSector
    #437
    AZ ISTEN BASSZA MEG EZT A KURVA PC-T, MOST UPDATELEM A DARKSIDERS-T, ÉS MÁR NEM ISMERI FEL A MENTÉSEIMET.

    GRATULÁLOK A KURVAÉLETBE.
  • DarkSector
    #436
    jo de meg kéne halnia, ha unlimited health-al nekiugrok és ütöm vágom vagy 20percig. O_o
  • Seth
    #435
    Nyugtasson meg a tudat, hogy ez a legnehezebb boss a játékban :)
  • CalebJoe
    #434
    nem most a Dead Rising köt le, már úgyis végigvittem PS3-on majd utána belemerülök:)
  • DarkSector
    #433
    jah te még nem mentél át rajta????
  • CalebJoe
    #432
    csak nem valami védelmi hiba mert akkor crackfix
  • DarkSector
    #431
    te mondok egy vicces dolgot: leszedtem egy trainert, és akkor sem halt meg. O_o
  • CalebJoe
    #430
    ja jó én egy másikról beszélek te erre gondolsz, ez tényleg elég szemét
    http://www.youtube.com/watch?v=Xii-bTXUg6s
  • DarkSector
    #429
    2 életből szerinted meg lehet verni?
    mert én mindig a pofáját ütöm akkor az a baj.

    meg enyhén idegesitő, hogy a hátát meg se tudom közeliteni, max ha rámugrik, és időbe felkelek a földről.

    lehet ennél én vagyok béna de nagyon felbaszott.
  • DarkSector
    #428
    nem neked való, akkor játsz mással.
  • CalebJoe
    #427
    tuti ott is lesz olyan akit nem vághatsz át egyből akármilyen durva Raiden kardja de majd meglátjuk
  • Novotsik
    #426
    majd a metal gear solidba végre meg lesz csinálva az h csak 1X kell belevágni a fasziba és két vagy több részre nyisszantod
  • CalebJoe
    #425
    Más ilyen játékban is ütöd az ellent egy ideig utána kidob egy gombot vagy többet és egyből kis is végzi, billentyű egér meg működik.
  • Novotsik
    #424
    forintot nem ér a játék,egy szar átírat meg a játék szar. Annyira nem voltak képesek h belerakjanek egy bill kiosztést???? Mondjuk az annyira nem is érdekel mert box-os joy-al próbáltam
    de az már annál inkább felbaszott h nincsen grafikai beállítás a játékban csak a felbontás,nah azért elmehetnek a picsába. Am szeméy szerint csak idegeskedtem ez alatt a 3 óra altt amit jástzottam vele. Most kellett volna megszerezni az első szívet attől a repülő szartól. A legnagyobb ellenségeket órákig kell püfölni bezzeg amikor megjelenik a "B" akkor kettévágja,levágja kezét lábát,letépi a fejét. De te nem tudod kettévágni. Van nálad egy 100 kg kard gondolom qurva fasza gyerek lehet ha elbírja de egy zombit se vág vele ketté,abba is bele kell vágni min 2X pff ritka szar,devil may cry 4 klasszisokkal jobb volt
  • CalebJoe
    #423
    pedig nem nehéz csak ütni kell a hátát oszt kész ha ügyes vagy hozzád se ér
  • cornellred
    #422
    sziasztok! az érdekelne hogy az artifactok adnak valamit, vagy el lehet őket adni (mer a képe az után is ottmarad az inventoryban csak elszürkül)
  • DarkSector
    #421
  • DarkSector
    #420
    valaki segítsen má.
    van a végén az a kibaszottnagy pók. Kellene vennem életet, de nem tudom hol van az a kibaszott árus a pókfalván, visszább meg már nem tudok menni. :S
  • DarkSector
    #419
    :D
  • Tatyla
    #418
    igazából nem hittem hogy arra át lehet ugrani mert leestem vagy 20x...
  • watto
    #417
    Amugy szerintem is rohadtjó játék, rég játszottam olyan gammel ami ennyire lekötött:D
  • norbi2fraktal
    #416
    Darksiders.Update.1.incl.Installer.Fix-SKIDROW

    ez mi a fakk?
  • strebacom
    #415
    Kezd tetszeni ez a játék, elég jól elvagyok vele....

  • DarkSector
    #414
    látom ezen elakadtál, akkor nehéz idők várnak még rád. :P

  • DarkSector
    #413
    jah hogy ezt komolyan írtad...:)
    énmeg azt hittem hogy viccelődtök.
    én csak simán kinyitogattam a kérdőjeleket.
  • Tatyla
    #412
    na most itt elakadtam help:

  • Seth
    #411
    De, 6 db tűzcsapot kell szétverni. A megjelenő ládában pedig 500 lélek van
  • DarkSector
    #410
    jo basszus de az nem az. az 500 lélekhez nem kell szétverni a berendezéseket, és nem rejtett ládában van...WTF...
  • cikasz
    #409
    500 lélek
  • DarkSector
    #408
    -.-
  • Seth
    #407
    Ezt a viccet már hallotta XD
  • norbi2fraktal
    #406
    500 lélek
  • DarkSector
    #405
    uh. :) ne viccejjé velem. :P
  • Seth
    #404
    500 lélek