883
  • DarkSector
    #523
    juj az infamous nagyon szar.
    te az végett ne nagyon lelkendezz, nahyon gáz játék.
  • Shep
    #522
    Na most kaptam idegrohamot, van ez a hülye sárkány a torony tetején hát ezt nekem egy rémálom lesz megölni.
  • gfreak
    #521
    hát egy move-os leosztás most nyolcvan körül van..alap meg hatvan...csak az a bajom hogy mondjuk tolnám az Infamous-t, ami ps3 only, meg a fable 2-t is, ami meg xbox only..de asszem ebből ps3 lesz tényleg ;)
  • DarkSector
    #520
    x360 olcsóbb, de god of war 3 csak ps3-ra van...nehéz a döntés, ha van lóvéd, vegyé ps3-at, meg egy GOD 3-at.:)
  • gfreak
    #519
    ja, nekem is kell vennem mostmár konzolt úgy érzem :D nemtom hogy x vagy ps3 legyen..addig meg haverhoz átmegyek god of warozni :D
  • DarkSector
    #518
    nekem van x-em, majd játszok ott a többi résszel, a pc-t meg majd meglátjuk. :)
    annyira állat volt a játék, és jó hosszú. ejj.
  • gfreak
    #517
    remélem is...bár konzolosoknak annyira nem fless, elvégre tucatszám kapják az ilyen játékokat, de PC-n sajnos nem túl gyakori..
  • DarkSector
    #516
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de durva, nah lenyomtam a játékot, Easy-n kellően nehéz volt, majdnem 16 óra a végigjátszás, úgy hogy nem kóboroltam semerre, csak a megadott irányt követtem.

    A végén kurvanagy a videó, meg mikor mondja hogy - NOT ALONE :) és jön a 3 másik hozzá hasonló lény, egy-egy meteor formájában.

    Asszem még 3 rész lesz ebből a játékból!!! :)
  • DarkSector
    #515
    jah majd a végény szarod össze magad a 3 lélek megszerzésekor. :)
  • ratgab
    #514
    Jó kis fejtörők vannak benne: Pl.: Ashlandsben a fúrós részre mire rájöttem!
  • strebacom
    #513
    Köszi...sikerült...
  • DarkSector
    #512
    [spoiler]nagyon durva, most szedem össze az Armageddon kard darabjait, nagyon szép itt a végefelé a játék, a sivatagos pálya óta, mind a pókos, mind a trónos, mind ez a vége gyönyörű lett.[/spoiler
  • PunkZoli
    #511
    komolyan nem tudsz kilépni és vissz a játékba?:D vagy ez mindig előfordul? csaknem
  • DarkSector
    #510
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az kegyetlen, mikor a 3 lelket összegyűjtöd, és fel kell menned a lebegő platformokra, majd megküzdeni az árnyékoddal, hogy használhasd a maszkot, amivel a környezetet tudod áthelyezni más dimenióba, így továbbjutva....:)
  • DarkSector
    #509
    Nálam ugy megy, hogy csillag elővesz, egyik gommbal benyomom a célkeresztet.
    utána nyomva tartok egy másik gombot, és a célkeresztet csak át kell húznom a fáklyán majd egy bombán, mire mindkettőt kijelöli.
    és dobás.
  • killecske
    #508
    Heló

    Az egyik arénába meg kell ölni 5 ellenfelet és az a kritérium h először hárítani kell és utána ütni. De hogy?
    Sehogy se tudom megölni őket helyesen!
    Mi a megoldás?

    #505 Célozd be a fáklyát (shift) és utána az oszlopon a robbanó kis szarokat és úgy dobd!
  • strebacom
    #507
    Na ezt nem értem, tüzzel.. a bombát, hogyan dobjam a csillagot a tüzbe??????
  • DarkSector
    #506
    meg köll dobni tüzzel a bombát.

    ahhoz hogy a csillagal becélozz több pontot, nem elég csak célozni, hanmem nyomva kell tartani egy másik gombot is hogy sárga legyen a célkereszt
  • strebacom
    #505
    Segitséget kérnék....sehogyan sem tudok a dobócsillaggal eldobni a bombákig...hogyan kell...köszi!!
  • Tatyla
    #504
    nah most már nekem is :)
  • gfreak
    #503
    nekem működik most is...
  • Sgtfathi
    #502
    Köszi a gyors segitséget!:)
  • Tatyla
    #501
    kár hogy már nem jó a link :(
  • gfreak
    #500
    jaja, pattintsd le fáklyáról a korongot ;) később lesz viccesebb is ;)
  • DarkSector
    #499
    igen van amit meg is kell gyújtani.
  • Sgtfathi
    #498
    Ha tudtok segitsetek!
    Stricky bombával kellene robbantanom, de semmi.
    Felveszem, eldobom, Aim + kijelőlés F-el rádobom csillagot de nem robban valaki tudna segiteni?
  • DarkSector
    #497
    jah a sárkány boss-ra gondolsz? ne félj tőle közel mehetsz...
  • gfreak
    #496
    kozel? ahhoz a ebella allathoz? menjen hozza kozel akinek hat anyja volt, en kenyelmesen ledobaltam inkabb messzirol :D bezzeg a langolo madarakra mar csak az autoaim (celozgasson a f.szom felkialtassal! xDDD )
  • DarkSector
    #495
    jo nem fekszik, de autoaim-hoz közel kell menni ember, lehet kimész a megadott távolságból, és azértnem reagál. nekem mindig jo volt ha közel mentem.
  • Evoluti0N
    #494
    Xbox 360 controller emulatort használok. Sok játék csak xbox kontrollerrel működik és az emu segítségével eddig minden gond nélkül tudtam használni más játékokban (kivéve azoknál, amikben szintén jelentkezett a forgás - ami pár játéknál akkor is jelentkezett, ha nem használtam emut, hanem alapban felismerte a padot :P).
  • Shep
    #493
    Na ez ugyanaz az xinput ami nekem is van és sajna nekem megfordítja az irányokat a jobb karon a szar win 7 akármit csinálok. Szar ez így mert harcolni könnyebb kontrollerrel a kombók miatt, de célozni meg ugye nem tudok a kontrollerről :(
  • gfreak
    #492
    Shep véleményét osztom én is, elég retek a célzás..egérrel nem próbáltam, de kontrollerrel nem az igazi...az autoaim meg szép és jó, de nem mindig működik..pl a jailer esetében ugye..engem az szívatott kicsit xD
  • DarkSector
    #491
    nekem nem volt eddig gondom, ahol meg kell van automata, eddig csak a sárkány volt szar, de van ottis auto aim...
  • gfreak
    #490
    egyébként van ez a fórum ami elég hasznosnak bizonyult már többször amikor szívatott egy játék, mert nem x360 analógiájú kontrollerem van..nem csak logitech kontrollerek esetében működnek a 'megkerülő' megoldások, haver saitekkel tesztelte szintén...nulla probléma ;)
  • Shep
    #489
    Na megnézem ezt nem ismertem eddig (xinputot használtam eddig). THX.
  • gfreak
    #488
    ha az xbox emut használod amit az előbb linkeltem, rendben lesznek az irányok is ;)
  • gfreak
    #487
    hmm...nekem mondjuk mindennemű gond nélkül megy Logitech Dual Action 2-vel..

    lhuztam szepen ezt, bemasoltam a szukseges fileokata jatek konyvtaraba, es presto
  • Shep
    #486
    Nekem jó a saitekkel, de a fos win 7 nem kezeli rendesen a jobb kart (megfordítja az irányokat). Egyébként szerintem kurvára komolytalan és gusztustalan is az ,hogy PC mellé vegyél egy több tíz ezer Ft-os xbox kontrollert ha normálisan akarsz játszani. Olyan mintha vennél egy Skodát de csak akkor tudnál rendesen közlekedni vele ha vennél bele egy Lada kormányt. Nonszensz az egész.
  • Tatyla
    #485
    de itt most nem ez a probléma,hanem az hogy bekapta a saját farkát és beszorultam...
  • PunkZoli
    #484
    lockolj rá shifttel és menekülj előle, majd mikor kijön a föld alól pisztolykázd le...