3818
10255461851297344244.jpg

Táblagépek topicja
  • franc0
    #3582
    Én is erre gondoltam, de az volt a mondás, hogy csak Q4-ben jön az új modell, ami már 8 colos lesz.
  • GregSB
    #3581
    Szerintem megpróbálják kiszórni a készleteiket a Google I/O elott, ahol lehet bemutatják az utódot.
  • skinnyman
    #3580
    Hm, uj N7 hivatalos helyeken (edigital, mm) most 60k/90k a 16gb wifi/32gb lte, ajandek tokkal, 2 ev gyari garival. Nem tudom ideiglenes akcio-e, de ez most baromi jo ar mindket verzioert.
  • Istvan2014
    #3579
    ebben a Facebook játékban Sony Tablet Z-t lehet nyerni
    https://www.facebook.com/EricssonMagyarorszag/app_459438450855975
  • precision
    #3578
    és? :) mást ne nagyon vegyél szerintem... én már csak az s-pen miatt azt venném :) gyors processzor, elegendő ram, nagyon jó kijelző, és lehet vele telefonálni ami neked fontos (a 3G/LTE verzióval)

    ezek mellett a szín szerintem egy nagyon "sokadlagos" dolog :)
  • bajgunar
    #3577
    Én erre várok már hogy kijöjjön (mindneképp kell), nagyon megtetszett:
    Acer Iconia Tab 7 A1-713HD
    Ipon hírek- Acer Iconia Tab 7 HD A1-713HD



    acer_iconia_tab_7_hd_a1-713hd_16gb
    acer-iconia-tab-7-a1-713hd-full
  • Savmacska
    #3576
    Nézegettem, de csak fehér van piacon :(
  • Savmacska
    #3575
    Telefonálni
  • precision
    #3574
    Samsung Galaxy Note 8.0
  • passatgt
    #3573
    telefonálni akarsz vele, vagy a mobilnet kell csak?
  • Savmacska
    #3572
    Sziasztok, nem értek hozzá, így hozzáértőkre van szükségem :) Érdekelne minden olyan tablet mivel lehet telefonálni rendesen hálózatról, amibe sim kártyát lehet tenni. 7' col környékén legye, bővithető, 2gb belsővel, 2-4magos, szep kijelzős ne 480x600as legyen :) 60-100eft-ig keresek. Köszönöm szépen előre is.
    Pontosabban a gyártóra és a tipusára vagyok kiváncsi :) Lehet linkelni is :) Köszönöm :R
  • SNICKER
    #3571
    miért van az hogy wayteq 79qci-n, ha android 4.4.2-ről vissza akarom tenni a gyári 4.2.2-t, akkor nincs hang és akadozik még az is ha váltok az oldalak közt a főképernyőn? pedig a wayteq weboldaláról töltöttem le mindkettőt. a 4.4.2-vel meg az a bajom hogy az összes böngésző összeomlik a bet365 alatt. pedig nekem csak arra kell a tablet
  • precision
    #3570
    kicsit vastag még mindig szerintem, vagy ránézésre ugyanolyan vastag mint az előzőek
    de még mindig ez a leginkább épkézláb termék Microsoftnéknál :)
  • joebacsi
    #3569
    Surface pro 3 - 12"-on:
  • grimm13
    #3568
    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni tőletek! Szeretnék venni egy táblagépet de nem akarom elkölteni az összes pénzem (ugyan úgy mint a legtöbben :D) főleg arra használnám hogy jegyzeteljek, netezgessek óra közben, eddig kézzel írtam a dolgokat de ugy is begépeltem mert elég csúnyán írok illetve gépelve tovább is tudom küldeni, illetve jobban szeretek olvasni egy kijelzőt mint a papírt (az szakad, gyűrődik, és 2-3 könyvet magammal cipelni nehezebb is mint egy tablet-et). A lényeg hogy max 30ezret költenék, nem vagyok márka sznob. Eddig ezt találtam ami tetszett LINK de gondoltam megkérdezem hátha ti tudtok valami jobbat... előre is köszönöm a választ!
  • joebacsi
    #3567
    Csak szimplán gyengék szvsz az asztali windows-nak, vagy legalábbis nagyon a határon vannak.
  • tutituti
    #3566
    miért?sok velük a baj?
  • joebacsi
    #3565
    Surface / Surface 2 --> Windows RT, ARM processor
    Surface pro / Surface pro 2 --> Asztali Windows 8, i5 processor

    Az atom processoros windows-os táblákat (mint amilyen a Toshiba encore) én nem erőltetném, de ahogy érzed.
  • tutituti
    #3564
    Az rt ha jól tudom.És úgy oktattak ki hogy jobb ha már egyből win8.1 és nem win rt.de lehet itt is tévedek.ezért gondoltam hátha van aki megmondja sületlenégamit mondok vagy sem :)
  • precision
    #3563
    nem vagyok otthon a windowsos táblagépekkel kapcsolatban... :) a Microsoft Surface szériával mi a gond?
  • tutituti
    #3562
    új táblagép után nézegetek.windows rendszer legyen alatta (nem rt)ez a fő szempontom.
    A toshiba Encore-ra gondoltam mivel ahogy néztem ár érték arányban ez viszi a prímet.mennyire gondolom ezt jól?van nála jobb ebben az árkategóriában?
  • Promi #3561
    Paragon exFAT, NTFS & HFS+
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.paragon.mounter

    (miért nem lehet előnézettel szerkeszteni mint más fórumokon?????)
  • Promi #3560
    Valószinűleg NTFS rendszerbe van formázva a HDD amit az android alapból nem lát.De ha feltelepíted a Paragon exFAT, NTFS & HFS+ progit, akkor látnia kell neki. Galaxy S3 így látja a külső 1.5GB. -s HDD -t is.
    Paragon exFAT, NTFS & HFS+
  • Angyisz
    #3559
    Sziasztok
    Van egy Concorde Speed 7" tabletem szeretnék rá külső HDD-t csatlakoztatni, a fizikai csatlakoztatást és a HDD részére plusz energiát megoldottam. Viszont a tablet nem látja a HDD-t illetve annak tartalmát. Tudom elvileg nem tud az Android külső HDD-t kezelni, de ha valaki mégis tudna rá megoldást azt megköszönném. Üdv
  • GregSB
    #3558
    Melyik platform? iOS / Android / Windows 8?
  • gorgeous
    #3557
    Sziasztok!

    Táblagépet szeretnék venni maximum 90 ezerért. Fontos lenne a nagyobb kijelző, filmeznék, facebookoznék, e-maileznék, böngésznék, olvasnék stb. rajta. Nagyon laikusnak érzem magam a témában. :(

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • joebacsi
    #3556
    a nexus vackod már ott elavult, hogy nincs hozzá nyomásérzékeny toll és nem tud x86-ot futtatni

    üdv.:
    vérpistike-surfacepro
  • skinnyman
    #3555
    Egyszeruen bele sem megyek, mert felesleges, de az hot ziher, hogy soha nem latott meg egyikotok sem n7 2013-at. Ilyen mennyisegu baromsagot ilyen kis helyre besuritve regen olvastam mar.
  • vass17
    #3554
    Így van, nem kellene látatlanban megítélni a kínai tabokat. Egyrészt ott se mindegyik ugyanolyan, van ahol szigorúbb a minőségellenőrzés, van ahol meg képesek akksi nélkül küldeni, mivel kilopják a gyárban. De általánosítani nem lehet, ha kicsit utánaolvas az ember, simán talál gyors és minőségi gépet, méghozzá annyira minőségit, hogy a csoda műanyag nexus elbújhat mellette. És még így is olcsóbban jön ki az ember, legalább egy 20-assal.

    Az újabb Android verziókat meg hagyjuk már, kipróbáltam az enyémen a 4.4-et és számomra semmit nem adott hozzá a 4.2-höz képest, azonnal ment is vissza a régi. Majd ha már 5.0 vagy 6.0-nál tartanak, akkor azt mondom talán érdemes lecserélni. De nem értem miért erőlködik mindenki, hogy ezeket a tizedes javításokat felvarázsolja a gépre. Aztán meg elárasztják a fórumokat bug reportok, ahelyett, hogy használnák a jól bevált rendszert, ami kb ugyanannyit tud.
  • [NST]Cifu
    #3553
    Megbocsáss, de ez olyan vaskalapos hozzáállás, amit tényleg hanyagolni kéne. A "gyenge" kínai cuccokról annyit, hogy sokszor (néha már kínában gyártott) "japán" (Sharp/Sony) IPS LCD panelekkel vannak szerelve, az MT6582/92 SOC untig elég bármire, és elég decens szoftveres hátterük van ahhoz, hogy aki mókolni akar, az bőven tudjon honnan ROM-okat szerezni vagy főzni a tabletjéhez.

    Aki meg nem akar, annak hétköznapi használatra az alap (általában 4.2.2) Android is tökéletesen elég.

    Akkor miért is ne vegyen egy jó minőségű, és gyors, szép képű tabletet?

    Néha nézz ki azért a Nexus feliratú váradból, mert rosszabb vagy, mint az Apple fanok...
  • skinnyman
    #3552
    Minden új Nexus 7 2013 vásárlásával két ingyenes ajándékot kap az ASUS jóvoltából!

    Kar h csak mostanaban vett n7-ekre vonatkozik... Az a Qi tolto eleg elgondolkodtato lenne fel aron, foleg h telohoz is meg mas cuccokhoz is jo lenne.
  • Jim Morrison
    #3551
    Az nem baj, hogyha gyorsítanak a rendszeren. De ahogy te is említetted az animáción gyorsítottak, így az egész rendszer azt az érzést kelti, hogy gyorsabb lett. Az, hogy az angry birds gyorsabban betölt nem tudom, erről nem írtál :)
  • GregSB
    #3550
    :-))

    Ha lassítanak a rendszeren az a baaaj, ha gyorsítanak rajta akkor meg sz a baaaj,
  • Jim Morrison
    #3549
    így hogy felgyorsították, sok felhasználó azt fogja hinni, hogy ennyivel lett gyorsabb az új rendszer. Szemfényvesztés :p :D
  • GregSB
    #3548
    Kint az iOS7.1, mostmár nem lehet panasz a lassüságra. Animációkat is felgyorsították, igazából ez volt a lassúság érzet fő okozója.
  • skinnyman
    #3547
    Valszeg azert tunik keskenyebbnek, mint amilyen, mert az also es felso kerete joval szelesebb, mint a ket oldalso, ezzel rajatszik kicsit a dologra. Ennek elvileg funkcionalis oka is van, landscape-ben ott kenyelmesen meg lehet fogni a szelen. Az oldalanal tartani ezeket (ahogy a kepen amit linkeltel) a vekony keret miatt hosszabb tavon mar nehezkes/kenyelmetlen lehet. :)
  • precision
    #3546
    nézz utána, hogy a Note 8.0 -val lehet e telefonálni (90%-ig biztos vagyok benne, hogy igen)
    használtan szerintem megkapod 80ért... olyat nézz ami garanciás, minden tartozéka megvan és jó állapotban van, számlával, miegymással...

    esetleg Note 2
  • precision
    #3545
    Egyetértek, ízlésről vitázni felesleges. Én csak a személyes véleményem írtam le a nexus7ről.
    Nem tudom akkor lehet csak a többi ugyanilyen képaranyú tablet nem tűnik ennyire keskenynek? Vagy tényleg a nexus 7 lett ilyen? Az én szemem zavarja, ennyi.
    Semmi bajom az egy kézben tarthatóságról, de rengeteg review -ban azt pozitívumként vagy indokként hozzák fel a nexus 7 keskenységét illetően, hogy egy kézzel át lehet _markolni_ a tabletet. Ez biztos ilyen must have feature, nem tudom :) Amúgy meg az ipad mini -it is át lehet, igaz nem annyira kényelmesen: kép
    Szerintem inkább így tartunk tabletet használat közben.

    Na de mindegy is :) Nekem fura a nexus 7 ezek a dolgok miatt. Nem vitatom a létjogosultságát és azt sem, hogy egy nagyon jó táblagép. A véleményem leírtam róla, nem kell ám egyetérteni. :) De hülyének sem kell nézni mást (most nem pont magamról beszélek) akinek neadjisten nem a nexus 7 a tabletek non plus ultrája :)
  • bajgunar
    #3544
    Na akkor szerintem lapozzatok! Személyeskedés meg itt sem dívik, ugyanúgy az e-pénisz növesztése is lejárt tészta.
    Inkább ajánljatok nekem egy phablet-et! (ha lehet link-el is megdobhattok) Amivel tudok telefonálni, nem péklapát méretű, na de nem is mini. lehet 7"-8"-os is (nagyobb már kényelmetlen lenne), farzsebbe ~elférjen. /De ha beülök a kocsiba azért előtte kiveszem./ Lehessen azért vele játszani is (ne 20 percig töltse a deer hunter-t), filmnézés is elmenjen 1~2 óra várakozás közben kényelmesen, ne mikroszkóp alatt szemüveggel kelljen skubizni, wifi-t korrektül kapálja, ne úgy mint egy lark freeme (ilyenem van, igaz gyerek kockul rajta a candy crush-al, meg ilyenek) de ez már nagy méretű lenne, 11"-os., vagy egy teszkós dps drím (asszony gépe, [álmaid netovábbja], ez is 11"-es). De hogy egyikkel se lehet telefonálni, wifi = 0-val kb,1 game és televan, stb. Csak - .
    Szóval férjen is rá valami, telefonálni is lehessen, játékok is hasítsanak, és elég ha 7-8"-os. Megbízható, nem fagy, strapabíró, kényelmes fogású, szép képű, fényerejű, akksija is tartós. És max ~80k (de ez már a plafon) beszerezhető.
    Köszi.
  • skinnyman
    #3543
    Izlesrol vitatkozni sztem total ertelmetlen.
    De pl manapsag egy 16:10-es kepernyore azt mondani, hogy "miert ennyire keskeny" az eleg erdekes, ahogy megkerdojelezni az egy kezzel megfoghatosag ertelmet is egy kis meretu tabletnel. Szerinted megis mi az ertelmuk a nagy meretu tablakhoz kepest, ha nem pont a hordozhatosag? Igen, baromi kenyelmesen meg lehet fogni egy kezzel, egy dolog a sok kozul amin az ipad mini elhasal.
    Nahat, nem jobb sebessegben a honapokkal elobb megjelent, masfel-ketszer olcsobb tablet a masiknal? De nem is rosszabb. Es masban sem. Akkor ez most kinek is gaz? :)
    Felhasznaloi elmeny meg kb csak izles kerdese.
    Es az aran kivul egy rakas dologban jobb az n7, tobbek kozott peldaul pont az emlitett hordozhatosagban, meg olyan "aprosagokban", mint a kijelzo szinei, a jo elrendezesu sztereo hangszorok, a kellemesebb tapintas, gps (!) a sima wifi-s verzioban, vezeteknelkuli toltes, nfc, miracast, hivatalosan nyithato bootloader, stb.
    Kb olyan cucc, mint telefon kozott az n5. Mindenhez kepest jo vetel, mert nincs jobb vetel a piacon, igazabol a kozelebe nem er semmi.