1214
  • vegeta22
    #893
    Hali.
    Mivel egyik magyar klánba sincs hely és nagyon sok magyar nincs klánban úgy gondoltam csinálok egy klánt és amíg a hely engedi invelem aki szeretne csatlakozni:)Mivel 10 arany kell egy guild csinálásához és nekem még csak 3-van:(,aki szeretne csatlakozni vegyen fel Slashun néven az Illyfue szerveren és valahogy szeggyük össze azt a 7- aranyat:)
  • teddymac
    #892
    Abba akik itt fórumoznak.
  • #891
    fennvagyok Beek néven! invelnétek?
  • BuriP
    #890
    Az imént újabb magyar guild alakult, az Illyfue szerveren, CB-s BlackArmy guild tagjaival!!! XD
  • BuriP
    #889
    Melyikbe? :D
  • teddymac
    #888
    szeretnék a guildba bekerüni
  • #887
    hát nemtudom te hogy vagy vele, de én most vagyok 19es, és van vagy 10 küldim..:D
  • #886
    köszi:)
  • BuriP
    #885
    talent pontokat a talent compass nevü itemmel reset-elheted Itemshopos cucc, de a lvl20as ládádban is lesz egy 30napos lejárati idővel, illetve 60 achivement pont után kapsz még jutalomba. De tegnap irta a systemchat hogy talált valaki egyet kincsestérképpel.
  • BuriP
    #884
    soul coinnal az npc-kel kereskedhetsz, playerek közti tread-hez AH-hoz kell a sima pénz, igy is juthatsz hozzá, illetve Nightmare Carnival eventes game tokent válthatsz be rá sátor mellett álló kis npcnél.
    Később a mercury-s questekkel is szerezhetsz(lvl30 vagy 40 után, azt hiszem 40)
  • BuriP
    #883
    a parfümös questhez partyba kell lenned egy ellenkezö nemü karakterrel. Én male karaktereket probáltam csak eddig, ugyhogy azt irom le, a nönek kell lenni a leadernek, megmondja milyen parfumfajtát kapott questnek, te beszélsz az npc-del egyszer akihez a quest szól (colonel sheperd, vagy mi a neve) utánna ujra tudsz majd beszélni vele és felajánl egysor különféle parfümfajtát, kérd a megfelelőt. A nö menjen oda hozzád közel és használja a saját itemét (nem tudom mi lehet az), neked megjelenik a chatnél kékkel hogy ezt a farfümöt érzed,
    .... na most gondban vagyok....
    vagy egyböl kapod az XP-t és egy tárgyat a zsákodba(teddymackót, fátylat,stb), vagy ujra beszélned kell a npc-vel, old meg valamelyik a kettő közül, majd adja magát. Utána tread-eld át a nönek a tárgyat. Ennyi.
    Néha kapsz egy tekercset is mellé, social action-öket tanulhatsz belöle(kiss, pose...).
  • mikichi
    #882
    sziasztok! a talent pontok berakását nem értem ,mire érdemes egyáltalán rakni a karim stoneman és vissza lehet-e venni azt a pontot amit beraktál .Előre is kösz...
  • #881
    mi a különbség a Soul Coin meg a Gold Coin között? hogyan szerezhetek goldot?
  • frango
    #880
    Én nem tudom mi van, de alig kapok questeket. CBTn 30ig simán el tudtam vinni solo questekkel és volt is egy rakat, de most alig van...
  • teddymac
    #879
    rio add valami parfümös questet ,merre induljak mert nem értem :(
  • #878
    köszi:)
  • teddymac
    #877
    Sikerült a guild ?
    bevennétek : joghurt :)
  • BuriP
    #876
    FHban a fötéren sétál körbe egy kövér szakácsszerü npc, töle vehetsz.
  • vegeta22
    #875
    Marksman-t mennyire keresik instákba?Mert lehet hogy azt kezdek
  • Vamp17
    #874
    Mercury Statuette. Egy NPC nel 3 Gold(rendes, nem soul)-ert el lehet adni...
  • #873
    Hol lehet Demar Sweet Wine-t szerezni a Life in the Harbor küldihez?
  • kovalik
    #872
    Vamp milyen CS itemre gondolsz pontosan ?
  • andrew1988
    #871
    20+feletti weapont és armort hol lehet venni?
  • andrew1988
    #870
    ki játszi cassandrax néven?
  • teddymac
    #869
    Mehetsz kisebb szinten is inkább ügyességi játék .
  • andrew1988
    #868
    őőő irtam, psszelehet szedni, kedden, csütörtökön és szombaton van egy event
    nightmare carnival ha jól tudom... na ott lehet szerezni a goldot... majd ma ha már 30 körül leszek elmegyek és megnézem
  • BuriP
    #867
    Tegnap az első farkasom rögtön zöld lett, másodpercre pont 10 percig volt az inkubátorban :D
  • NorDel
    #866
    Hát ahhoz kéne 10 gold, neked van?:)
    Más: Próbálkoztam hatchelni jobb petet, ami 10 perc után van, de csak 9 perces sikerült eddig:(
  • andrew1988
    #865
    na mi a helyzet a guilddal?
  • Vamp17
    #864
    Jaja nekem is feltunt. Meg mintha a mobok mozgasa is sokkal "pontosabb" lenne. Viszont ez az uj CS item... Ezzel meg lesznek gondok.
  • Tomy Lee
    #863
    US pvp szerveren van magyar legio?
  • pxxl
    #862
    am jó látni, hogy optimalizálták a játékot, vagy nemtom, de tegnap nagyon "féltem" a várostól, mert CB-n még butítva is kb 10 fps-el rohangáltam a rengeteg játékos mellett :D de simán megy most sok játékos mellett is 25 körül :)
  • #861
    na, indítottam én is egy karaktert Pocak néven. Ha van már valami guild, akkor aki tudna invelni, az felvenni friendlistbe?:)
  • teddymac
    #860
    bepakoltam a bankba :)
  • pxxl
    #859
    asszem lvl10-en kapsz egyet abból a csomagból amit ki lehet nyitni, utána nemtom.
  • teddymac
    #858
    Valami ötlet ,hogyan lehetne a bagpackot növelni ?
  • teddymac
    #857
    Reggel
    Melohelyen is eldöcög a játék már csak valami "fönök" gomb kell és mehet a menet .
  • BuriP
    #856
    a kentauroknál is van pókember? :D
  • mikichi
    #855
    vannak küldik amit nem tudok meg csinálni remélem majd tud valaki segíteni meg egy két dolog amit nem tudok beállítani igazából még béna vagyok a játékhoz.Előre is kőszi. hali all
  • mikichi
    #854
    hali mindenki!én is beszeretnék lépni majd a guildba. MikiHun néven vagyok bent.tank karival stoneman