1214
  • dooz3r
    #974
    Van 3 G.T.-Run mára talán meglesz a 27 :))
  • pxxl
    #973
    én meg nyomtam ám sokszor az apply-t :D azt semmi :P :(
  • Palinko
    #972
    pár napja még pont 25 volt a határ de aztán felemelték 27 re :S
    meglesz az gyorsan :) vagy próbáld meg így
  • dooz3r
    #971
    Szeretnék jelentkezni hozzátok a guildbe ha még lehet.
    IGN : Nomen . Egyenlőre még csak 25 , de ilyen közel még soha nem voltam a 26 hoz :)
  • Palinko
    #970
    nyomsz egy y ont és ott kikeresed a listában majd van egy gomb most nem tudom pont mi a neve és akkor elküldöd a jelentkezési kérelmet. a főnök Arazjel most sajna afk, de majd elfogad sztem amint lesz :)
  • pxxl
    #969
    nem volt időm, majd minnyá mászok fel. am hol kell? lehet jelentkezni valahol? (gulid masternél nem láttam ilyet) vagy "suttogjak" valakinek :D
  • Palinko
    #968
    Jah az a lángoló ló egész jól mutat. gyémánt átalakítva asszem 8000 gold körül van, hát lvl 35 ön van 3,5 szóval :DDD

    A Didot questet hol lehet megcsinálni a tomb of gloryt már vagy 10 szer kipucoltam de sehol sem volt :S
    Emígy guildba miért nem léptél be? :D
  • pxxl
    #967
    jah :D


    néztem a nagy mountokat, de vazze az már gyémántokba kerül (vagy minek nevezzem) na olyanom sosem lesz, hacsak nem fizetek be 20 dollárt kb xD
  • Palinko
    #966
    az megyen :D meg rájöttem nem árt 1 személyhez vinni a dream medalokat :DD
  • pxxl
    #965
    Party Time (vagy hasonlók) orrba-szájba :D
  • Palinko
    #964
    igen ám de mi van ha nincs meg a lvl 4? :D
  • pxxl
    #963
    ja azt tudtam h bossból esik a kék. a zöldet is bossból fogtam.
    am néztem, a ló jobban érdekelne, mint a láncos.

    Tamed job merre van? :) mostanában nem nagyon csinálok questeket, inkább csak karnevál, vagy god's trial.
  • BuriP
    #962
    Petfogó instában (Creekbank Valley) zöldet és fehéret tudsz befogni, max a bossokbol eshet ott kék.
    Illetve a zöldböl lehet kék ha több mint 30 percig van az inkubátorban.
    Láncos démont oblivionban lehet fogni, de kell hozzá Tamed job is, a lovat (nightmare) pedig a 40es teruleten, de nem sima mobbol esik, hanem egy 4 oránként spawnolobol, és ehez is kell Tamed.
    Emperor Canyonban eshet Apopihs bosstol, annak a lelke, illetve lost lighthouseban lehet rák petet fogni egy lvl50es mobbol a torony alatt a vége felé.
  • Palinko
    #961
    van toborzás simán jelentkezz. SGX a guild neve
  • pxxl
    #960
    na egy zöld megvan. az is valami :)
  • pxxl
    #959
    ha van még hely a guildben akkor szívesen megyek :P most is fennt vagyok, igaz csak Party Time megy most :D
    Szilva_lekvar-t kell invelni :D
    lvl31 Kindred Assassin
  • Palinko
    #958
    láncos dögöt fogott nekem guildtársam lvl 35 ön.
  • pxxl
    #957
    agyam eldobom már. 5x voltam a "pet-fogó" instában (fogjuk rá hogy az) és 1 szakadt kék dögöt nem tudtam befogni -.- már naon unom :D de kellene egy kék kékség :)
    __

    am láttam ilyen lovat, láncos dögöt azokat is ilyen helyen lehet majd befogni, csak magasabb szinten?
  • BuriP
    #956
    Idő kell hogy kialakuljanak, és beálljanak az árak. Persze lesznek majd akkor is ingadozások a kínálat függvényében.
  • pxxl
    #955
    sztem jók, ha az elején csinálod. erre gondolom nem csak ő jött rá, hanem sokan mások is. minél többen csináljátok annál kevésbé lesz hasznos, mert egymás alá fogtok menni az árakkal, míg a végén "összeomlik" a biznisz. aztán jön 1-2 user akik befizettek, és váltottak aranyat, felvásárolnak mindent, és drágán eladják. :)
  • hunbasser
    #954
    köszi :)
  • BuriP
    #953
    AH=Aukciós házak ahol elárverezheted a cuccaid.
  • BuriP
    #952
    jobb klikk a világito petekre és kikelve visszakerulnek a zsákodba.
    pénzszerzésnek AH-z, és Nightmare carneval-os gametokent is válthatsz be.
  • hunbasser
    #951
    egyébként nagyon szép lett a topik,gratulálok a készítőnek :)
  • hunbasser
    #950
    sziasztok!

    petet hanyas szinttől lehet szerezni/venni? pet dealernél csak pethez való cuccokat meg pet stonet tudok venni,én vettem wolf pet stoneoket és beraktam abba a petnél lévő két slotba,mind a kettő világít,de nem tudom mire jó ez így,azt hittem ki fog belőle kelni a pet vagy valami :) pénzszerzési lehetőségek is érdekelnek,egy fityingem nincs,csak soul coinok amiket a questek után kapok,de az igazából nagyon kevés. légyszi úgy magyarázzátok el,hogy életemben nem mmo-ztam úgyhogy nem vágom még ezeket az "mmo-s szakzsargonokat" :)
  • SzQk
    #949
    Hali, tegnap kezdtem a játékot, 20-as vagyok. Csomó olyan képet láttam, hogy ez egy ilyen egyiptomos cucc, vagy legalábbis van benne. De már minden kasztot végignéztem, de sehol... :/ Valami?
  • Palinko
    #948
    ezek a technikák
    érnek valamit? vagy hogy lehet relative gyorsan pénzhez jutni?
  • pxxl
    #947
    jah tényleg... jó drága :S
  • Tomy Lee
    #946
    Quest mount 1 hétig jó ha lejár repu npc-nél tudsz újat szerezni
  • Jama85
    #945
    Sziasztok

    Magyar guild mindenkit vár szeretettel, Fórumban tudtok jelentkezni, Eu szerveren vagyunk,
    Ennhun vagy Westie keressétek a játékban.

    http://pannonia.tarhely.biz
  • pxxl
    #944
    LOL eltünt a mountom lehet venni valahol vagy valami, mert nagyon kellene
  • Palinko
    #943
    ok köszi!
  • BuriP
    #942
    A the heptameron egy quest heti 3x lehet megcsinálni, könyveknél ráviszed a kurzort és ott lesz narancssárga sorba leírva kihez kell elvinni, attól kapsz majd questet.
  • Palinko
    #941
    Kaptam pár eszközt amit nem tudok használni. Itt van pl a potion of decryption charlotte adta, de sehol sem tudom meginni. mondja menjek nyugatra, ott vagyok akkor dél nyugatra, ott sem észak nyugatra menjek, ott sem :S
    másik meg 2 könyv The heptameron a címe azokat sem tudom sehol sem elolvasni
  • Palinko
    #940
    köszi, hát akkor nem valószínű hogy lesz, gondolom drágábban árulják mint 3 gold, és nekem még 1 sincs :D
    egyébként ha van magyar klán szívesen lennék tagja, palinko néven vagyok.
  • BuriP
    #939
    Item shopos cucc, vagy onnan vagy másik játékosoktól, akik megvették. Közvetlen traedel, vagy AH-n keresztül. Dropként nem hallottam róla még terasure mapbol sem pedig az talent compasst is dobott már nem egyszer.
  • Palinko
    #938
    de hol lehet beszerezni?
  • BuriP
    #937

    :D
  • pxxl
    #936
    "főleg mert Michell-töl a szakácstól venni is lehet"

    elfelejtettem :D


    jah első 10-et szoktam csak :)


    van már valami a guild-el am? vagy nem is lesz sg-s? :)
  • BuriP
    #935
    Órákig zúzni a farkasokat 5 húsért tényleg idegesitő lehet, főleg mert Michell-töl a szakácstól venni is lehet! XD

    XP-t a questek közül a main questek adnak jól, a sub questek kevesebbet, Henrynél az elsö 10et érdemes inkább csak csinálni, mert ott azokért kapsz sok XP-t a maradék 20 sokkal kevesebbet ad már.

    Mana mindig is sok fog fogyni, ezért is érdemes csinálni az alkémiát, és a fözést.

    Nem volt kötelezö egyébként felvenned a fözést sem mikor megkaptad az elsö 3 job pontodat, ki lehetett volna hagyni, de fruit of wisdom-mal (remélem jol irom a nevét) bármikor befagyaszthatsz bármilyen foglalkozást és visszakapod a rá elnyomott jobpontodat, hogy új job-ot tanulhass. Persze a lefagyasztott jobot nem fogod tudni tovább használni.