1214
  • pxxl
    #1014
    torrent foghatja ennyire, ha megy lődd le. nálam is ez van :) ha nem megy akkor passz :/
  • Jabbba
    #1013
    Nyos szerveren másnál is általános a 700-1300 ms ping?Nem hinném hogy nálam van a gond mert más szerveren illetve más játékban nincs ilyen gondom.Pöttyet élvezhetetlen így :(
  • pxxl
    #1012
    exp aid-ot akkor kapsz, ha hosszabb ideig nem vagy online.
  • pxxl
    #1011
    nincs pvp mivel pve, max a téren lehet pvp-zni barátilag. tehát nincs olyan, hogy save zone-on kívül bárki megtámadhat.
  • kovalik
    #1010
    EXP Aid -ot mikor ad pontosan ?
    Van amelyik karimnál adja van amelyiknél nem.Jól tudom, hogy a pihenési idő alapján adja ?
  • Lord Diablo
    #1009
    Van valami különbség hogy Human Priest vagy Elf Priest vagyok mana eltérés erősség vagy ilyesmi?
    Vagy csak külsőleg különböznek?
  • kovalik
    #1008
    Az Illyfue PVE szerveren milyen PVP módok vannak ?
    Azaz miben különbözik itt a PVP szerver a PVE-től ? Csak annyiban, hogy a PVP szerveren van PK ? Vagy bármikor bárki támadható ?
    Kösz
  • highdrift
    #1007
    http://www.facebook.com/FWHungary

    Magyar FaceBook Fan Page !!

    Társ Admint Keresek ! Hírek, Változások közlésére! Admint Kap !
    Jelentkezni a

    Msn : [email protected]
    Email: [email protected]
    Lehet !
    Két embert veszünk még föl pluszban !
  • BuriP
    #1006
    Az Illyfue szerveren a magyar Hunicum guild (Lvl4es, tegnap óta boldog guildbase tulajdonos) AKTÍV játékosokat keres tobb mint 100 lelkes tagja mellé!!!
    Amit kérünk: légy aktiv, és lvl 20 felett (hogy felvehesd a guildquesteket, és ezeket csináld is rendszeresen.)
    További infokért ingame Kyra-ra, vagy Szivacs-ra.
    Honlapunk
  • BuriP
    #1005
    érdemes valamelyim EU-s szerveren indulnod ha magyarokat akarsz látni a PvEs Illyfue, a PvPs Nyos.
    én az elözőn vagyok és ott több magyar guild is van.: Hunicum, Crazy, Pannonia, HUN
  • JaSoN HuNTeR #1004
    Melyik szerverre éri meg felmenni hol van a legtöbb magyar? Amúgy élvezhető a játék ahoz képest hogy free??
  • szabii98
    #1003
    közben sikerült, sokáig kellett lenyomva tartani az entert O.o dehát mitmondjak, nemvagyok elájulva a játéktól :D
  • BuriP
    #1002
    Legegyszerübb ha csinálsz egy új accountot.
  • szabii98
    #1001
    Hali...
    letöltöttem a játékot majd regisztráltam, de azt írja ki a játék hogy incorrect account name or password vagy mi...
    100% hogy jó a jelszó és a nevem is...mit tudok tenni? :S
  • robi1000s
    #1000
    Fenntvagyok EU pvp szerón.Vki segítene a játékban ???
  • robi1000s
    #999
    Üdv!
    Elakarom kezdeni a játékot.Adnátok tippeket hogy milyen kasztok vannak abból melyik erős,nagy hp,def meg ilyenek mi mire jó pl egyik kaszt pve másik pvp akkor melyik a legjobb pvp re ??Röviden ennyi.Ti melyik szerón vagytok??
  • pxxl
    #998
    automatikus dupla EXP-es időszak indult tegnap, egészen ápr 17 éjjel 11:59 (PDT)
  • kisvihar
    #997
    Pannonia guild Magyar játékosokat keres.( EU szerver, Illyfue) Lvl 3 a guildunk.
    Aktív és tetrekész játékosok jöjjenek csak!
    Jelentkezni : Westie,JamaHun, EnnHun, barkoo
  • Vamp17
    #996
    Hat mindenesetre jol nez ki :D
  • pxxl
    #995
    hát nemtom van-e értelme :D
  • Vamp17
    #994
    http://www.mmoculture.com/2011/04/forsaken-world-cn-mounted-battle-is.html

    egy kis leiras az uj feature-okrol.
  • dooz3r
    #993
    Aki talált már használható marksman buildet igazán belinkelhetné !!
  • dooz3r
    #992
    A hős Winettou világító vibrátort vett élete párjának ?
  • pxxl
    #991
    LOL a general és kaszt mountokat olcsóbban meg lehet venni "falevélért" xD csak az a baj, hogy a kaszt mountokhoz lvl 50 kell :D merketingből jeles... -.-
  • Vamp17
    #990
    mert azonos a neveket tarolo szerveruk az osszes EU regioban levo szerverrel. Azert van ez igy, hogy a szerverek kozotti pvp tartalmakkor ne legyen osszeakadas.

    Más: nektek mit sugall ez a kép? :)


  • kisbakter91
    #989
    új vagyok, hogy tudom eladni azokat a tárgyakat amire nincsen szükségem?
  • Tomy Lee
    #988
    Igen már vártam csak elég érdekes,hogy szinte minden ingame nick-emre errorozik generálásnál(új szerver azért furcsa)
  • pxxl
    #987
    elindult :)
    __________________________________

    Introducing Nyos, a brand new PvP oriented server located in the EU region!


    Following the 4/5/2011 server maintenance, this new server will be up and running, and you'll be able to make new characters on it to forge a new path through Forsaken World. This server is PvP oriented, which means that at level 30 and beyond, all characters will be flagged as PvP capable. This means that you can attack others anywhere outside of a safe zone, as well as be attacked yourself!

    Once again, this server will be available after the 4/5 maintenance completes.
  • Tomy Lee
    #986
    Új szerver start holnap reggel 7-kor lesz?
  • berserker666
    #985
    Én is ezért hagytam abba FWt egy időre ^^ amcsin voltam én is csak hát nem nagyon volt magyar ..meguntam..utána eu PVEre mentem de az nem jön be ^^ PVP 4ever :D szal remélem jó sok magyar lesz rajta.
  • Tomy Lee
    #984
    Arra én is kiváncsi lennék mert ez miatt nem játszok FW-al,amcsi pvp szerveren húztam karit de magyar guildet nem találtam így abba is hagytam.
    Mivel én kizárólag pvp szervereken játszok így várom az új EU pvp szerót.
    Szerintem sokan át jönnek majd vagy lesznek újak és alakítani kell 1 pvp guildet ennyi:-)
  • pxxl
    #983
    na kezdtem egy mage-t is :) egész jó sztem ez a kaszt is.
    am egy PVE mage-nek melyik lenne jobb a fire, vagy az ice? ice az inkább PVP sztem.
  • pxxl
    #982
    én tuti maradok PVE szerveren. nem vonz a PVP :)
  • berserker666
    #981
    Hello !
    A napokban fog indulni az EU (PVP) szerver és az érdekelne lesz-e rajta magyar ? ^^"
  • kisbakter91
    #980
    Sziasztok!
    Most kezdtem a game-t nagyon bejön...tudnátok abban segíteni hogy esetleg van e valami olyasmi database mint a PW-hez van?
  • pxxl
    #979

  • Palinko
    #978
    nem tudom pontosan vannak svédek, románok, angolok, lengyelek vegyesen.
  • dooz3r
    #977
    És Ő lengyel ?
  • Palinko
    #976
    Írjatok rá Arazjel nevű tagra, ő a guild főnök.
  • dooz3r
    #975
    Esetleg még annyit elárulhatnátok , hogy kit lehet zaklatni ez ügyben ?