1214
  • kovalik
    #293
    Alakítunk egy magyar guild-et ?
  • pxxl
    #292
    mint a vihar vazze. reggel anyáztam is rendsen. cigi+kv+qva anyád...
  • Doomista
    #291
    Te tényleg elaludtál
  • pxxl
    #290
    stáblista
  • Doomista
    #289
    Mi volt a film vége? XD
  • pxxl
    #288
    vááá este ki akartam próbálni, de volt még 1 óra kezdésig, elkezdtem nézni addig egy filmet...köv. kép az hogy reggel felkelek
  • Cromac Mac Art
    #287
    ha valakinek van egy felesleges működő accja az nagyon megköszönném, ( sajna sem öcsém sem én nem jutottunk be phase 1-re :/
  • kovalik
    #286
    Akkor nálam lehet a gond
    Milyen néven vagytok a játékban?
  • ScarY MAN
    #285
    +1 :)
  • Vamp17
    #284
    nem, nincs lag. Tökéletesen fut.
  • kovalik
    #283
    Nektek is nagyon nagy a lag ? Vagy csak nekem akadozik durván, mert laptopról nyomom
  • teremtes
    #282
    grrrrrrrr !!!!!!!!!!!!
  • Vamp17
    #281
    Nem, mert van tobb accom is ami megy :)
  • teremtes
    #280
    Akkor te is húzhatod a strigulákat a phase 2 -ig
  • Vamp17
    #279
    hat igen...

    Mivel koliban vagyok, VPN-t hasznaltam hogy be tudjak lepni, mivel le vannak tiltva a portok, amik kellenek a game-nek. Erre 5 percre belepes utan bannoltak....

    Uh ezt rohadtul megszivtam....
  • ScarY MAN
    #278
    kurvasokan vannak:D ennyi....megyek játszom tovább :D ... vamp meg kurva ügyes volt :D ... majd mesél ha akar:D
  • Vamp17
    #277
    http://www.massively.com/2010/10/27/we-have-your-forsaken-world-closed-beta-keys

    GARANTÁLT KEY A PHASE1 HEZ!!!!! SIESSETEK!!!!!!!
  • pxxl
    #276
    inkább örülj neki, mert így legalább van még esélyes bekerülni...
  • tutituti
    #275
    Tehát ezért írja a joinkor hogy unable server.
    azt hittem valamit elszabtam.
  • teremtes
    #274
    Olvastam hogy valaki több accal is regizet és hogy 1 vagy több accát is felvették az első CB tesztre. Ha valaki megosztana velem 1 olyan accot amit fevettek az első CB tesztre azt nagyonszépen megköszönném az email címem [email protected] Eőre is köszi és bocsi a nyomulásért de nagyon kiszeretném próbálni
  • Ati810
    #273
    Thx. Már azt hittem nem indul el mert találtam olyan oldalt ahol ezek szerint rossz adatokat írtak.
  • Szakesz
    #272
    Biztos vannak itt nálam okosabbak, akik megtudnák mondani, hogy a Vampire Blood talenttel az ellenfél életerejét szipolyozza el, hogy azt majd a sajátjához adva meggyógyítsa magát, vagy pusztán egyszerű healelős skill path ami a HOLY helyett a BLOOD nevet kapta? :))
  • Anthrax
    #271
    ha valakinek nem tetszik vagy napközben nem ér rá mert dolgozik, suli és szeretné megosztani az accountját azt szívesen venném :D
  • frango
    #270
    System Requirements: Windows® XP, Windows 2000, Windows Vista, or Windows 7
    CPU: Intel® Pentium® 4 1.5Ghz or AMD Athlon 1500+ or newer and faster CPU
    RAM: 512MB or more of RAM (Vista and Windows 7 require 1GB or more, 2GB+ preferred)
    Hard Disk: 5GB of Hard Drive Space or more (14GB or more preferred)
    Graphic Display: 3D video chipset with pixel and vertex shader model 1.3 supported. GeForce 4 Ti4200 64MB or ATI Radeon 8500 64MB or newer for Windows XP. For Windows Vista and 7, a GeForce FX 5200 128MB or ATI Radeon 9500 128MB or newer is needed.
    Sound Drivers: DirectX compatible sound chip or onboard audio capability with the latest sound drivers
    Network: Broadband Internet connection required
  • Anthrax
    #269
    Béta keye mindenkinek van itt már szerintem, de az még mindig nem egyenlő a bejutással
  • Ati810
    #268
    Itt mindenki szerezhet egy Beta Key-t. Egyébként az igaz hogy a minimum videókártya ami kell hozzá az Nvidia 9600 ?
  • Vamp17
    #267
    kizart hogy mar jovo heten jon a kov fazis. legalabb 3-4 het lesz egy fazis.

    teremtes: ennyire tesztelni akarsz? :) mert ez arrol szol, nem a jatekrol. Ha jatszani is akarsz, akkor meg vagy 2-3 honapot varnod kell az Open betaig, sőt a release-ig.

    Nagyon pozotivnak tartom hogy csak korlatozott szamban jutnak be emberek a jatekba, igy nem lesz az h sokan a zart beta alapjan itelik meg a jatekot. Gyakori mostansag, h a CB csak reklamkent funkcional, beengednek boldog, boldogtlant, a felkesz jatek csalodottsagot valt ki, mire elmondjak mindennek azok, akik mar most jatszani mennek, nem pedig tesztelni.
  • teremtes
    #266
    Hátralévő idő a START-ig



    http://www.timeanddate.com/counters/fullscreen.html?mode=m&year=2010&month=10&day=27&hour=15&min=0&sec=0&p0=224
  • teremtes
    #265
    Azért elég elszomorító hogy így felosztották 2 részre a CB-t. Már nagy és rég vártam rá most várhatok még 1 hetet jobb esetben. Pedig most jön az őszi szünet :) szemétség T_T
  • teremtes
    #264
    Sziasztok!!! Szerintetek mikor lesz a következő test? Én arra számítok hogy a kövi szerdán de csak találgatok. Akinek még nincs kulcsa annak addig itt van 1: BLB39-D3Z-98MX a másikat csak kérésre adom ki :)
  • frango
    #263
    Szerintem biztos lesz wipe. Szép lenne, ha nem lenne...
    Erre a morcos teknősre rámegyek majd szerintem. Hátha jó lesz majd valamire:)
    Egész jó a login screen is. Ahogy a háttérbe vergődik az a griff..................................várunk............
  • Szakesz
    #262
    Úgy gondolom fontos tényező, hogy a beta után várható-e wipe, erről valakinek van infója?
  • pxxl
    #261
    akik benne vannak az első cb szériában azoknak szól a köv.:

    első teszt időszak alatt el kell érni 3 karakterrel a 29es szintre, és OB-re kapsz egy spéci pet-et...



    link


    aki nem került be az se aggódjon, minden teszt korszaknak lesznek ilyen event-jei :)

    ___

    OB-re kapsz egy spéci pet-et...vagyis OB után nem lesz wipe?
  • Gubberx
    #260
    Nagyon gáz a narrátor csaj hangja :S
  • pxxl
    #259
    Launch Trailer


  • pxxl
    #258
    nem enged be ...
  • pxxl
    #257
    ez az 5 kép (sztem concept art) váltakozik telepítés közben :)
  • szabii98
    #256
    Sajátok?ugye nem???
  • pxxl
    #255
    telepítés alatti képek :)











  • kovalik
    #254
    Na közben sikerült utánanézni , ha jól számolom, csak holnap éjféltől, azaz okt.28-tól lehet játszani csak