1214
  • kovalik
    #253
    Van arról info, hány órakor lesz a cb ? A honlapon nem találtam róla semmit
  • Tomy Lee
    #252
    Ja az jó akkor figyelem továbbra is topic-ot:-)
    Különben másik 4 haverom regisztrált bétára és senki sem került be lol
  • pxxl
    #251
    elvileg 2x3-4 hétre tervezik a cb-t. de ha regeltél cb-re, és írtak, hogy regisztráltak (de nem kerültél be elsőre) attól még lehet h lesz lehetőséged később a cb-re ;)
  • Tomy Lee
    #250
    Mikor lesz OB?Mert addig topic-ot is kiszedem kedvencekből,hogy ne idegesítsen nem kerültem be CB-re:/
  • pxxl
    #249
    már lehet tölteni a klienst
  • BuriP
    #248
    "De, ha jól olvastam, akkor megpróbálják úgy csinálni majd, hogy minden regisztrált játékos legalább egyszer lehetőséget kaphasson, hogy részt vegyen vmelyik CB-n" ->akkor nagyonsok embert kell bezsúfolniuk, amennyi kulcsot kiszórtak. 5 e-mail címmel regisztráltam és mindre automatikusan küldték a +2 kulcsot, és ezzel azt hiszem mindenki más is így van. Ennyi accot belezsufolni 2x3-4 hétbe...
  • kovalik
    #247
    Akkor kerülsz be, ha kapsz mailt, hogy bevettek .A CB első szakaszára már sztem nem lehet bekerülni, gondolom mindenkit értesítettek.De, ha jól olvastam, akkor megpróbálják úgy csinálni majd, hogy minden regisztrált játékos legalább egyszer lehetőséget kaphasson, hogy részt vegyen vmelyik CB-n
  • Anthrax
    #246
    A kapsz 2 kulcsot nem jelenti még mindig a bekerülést ,csak hogy regisztrálva vagy bétára, bár ne legyen igazam,csak már mindenki jön a false infokkal,hogy bekerült :D
  • Szakesz
    #245
    További infó, úgy tűnik én is bekerültem és kaptam 2 betakeyt, nos ha valakit érdekel írjon...
  • Doomista
    #244
    Semmim sincs :-( Nem sikerült bemákolnom a bétára való indulást.
  • penge25
    #243
    doomkoma van ilyen betakeyed? Ha van dobj már egyet a mailcímemere :)
  • Szakesz
    #242
    Mhhh eddig a PW-t toltam, de ha betartják amit ígértek erősen elgondolkozom rajta, hogy lehet itt az ideje a váltásnak...:))
  • Soner
    #241
    Ez már igy fog bekerülni?Igaz ,óvatosan,de lehet balanszolni,csak ugyebár ahoz több skill(képesség kell)
    Egy jó PvP hez ez sztem hozzátartozik.Nem azt mondom h csak ilyenek legyenek,de akkor ugyebár kell a castereknek is instant spell.
  • Vamp17
    #240
    Jelenleg, többek között, ezen dolgoznak. Óvatosan kell megközelíteni a dolgot, mert a caster osztálynak meg a marksmannek az nagyon nagy segítség lenne.
  • ScarY MAN
    #239
    kinaiban még nincs benne, de ígérték az való igaz ;D
  • Soner
    #238
    Még anno azt olvastam,hogy megpróbálják nyugatiasítani a játékot ,hogy a skilleket pl futás közben is el lehet nyomni,ebböl lett valami?PL ha assasinnal megyek,a skilleket futás közben is eltudom nyomni?
  • Cat 02 #237
    Amúgy aki nem kockul 0/24 és hajlandó lenne megosztani az accounját az pm me.
    Akár az is játszik, hogy az övével játszom, csak már grind hiányom van :D
  • Anthrax
    #236
    Kulcsot mindenhol osztogatnak,de az nem jelenti,hogy 27én be is kerülsz, akik bekerültek azok megkapták már az e-mailt, akik nem azok meg várnak a következő teszt fázisra.
  • Nivel
    #235
    már csak 3 nap a bétáig :D de akinek van kedve próbálkozni a bejutással annak itt van ez: http://www.gameitems.com/get-your-closed-beta-forsaken-world-47.html
    333 kulcs van még jelenleg :) nem kell regelni csak beírod az e-mailt és kapod a kulcsot.
  • Nivel
    #234
    hát szerintem ez már nagyon annak tűnik :D
  • pxxl
    #233
    ilyen szöveggel jön ímél ha bennt vagy:

    The wait is over! Congratulations! You are now officially one of the lucky few selected to enter the first phase of Forsaken World's closed beta starting on October 27th.
  • Nivel
    #232
    mármint a kialakítás, maga a talen meg a talent kalkulator az jó, meg nagyon is tetszik :D kicsit hülyén fogalmazok..
  • Nivel
    #231
    Király :D bár eléggé hasonlít a wow-éhoz :S nem mintha bajom lenne vele.. csak..
  • ScarY MAN
    #230
    talent kalkulator :P
  • ScarY MAN
    #229
    pont tegnap próbáltuk ki.... szép a környezet :D ... érdekes küldik, skillek egész jók. de nekem itt véget is ért mivel antibot rendszer kibaszott non-stop :D nem értettem a kinai szoveget és rossz válaszokat adtam meg :D
  • frango
    #228
    Nem:) Itt csak leírja, hogy hogyan tudod a kapott kulcsot regisztrálni. A kulcsokból válogatnak random, hogy melyik jut be.
  • Soner
    #227
    http://v.youku.com/v_show/id_XMjE1NjQwNDMy.html valaki nem tudja ennek a szép számnak a címét?
  • Rowlend
    #226
    Jött egy mail amiben kaptam még két kulcsot, ez jelentheti azt, hogy bejutottam? :)

    Beta Registration Complete!

    You have now successfully registered your account for the Forsaken World beta. As a beta player, you'll get to experience Forsaken World ahead of thousands of others.

    While Forsaken World is our most highly anticipated MMO to date, we know that a game isn't great unless you're able to play with your friends, so we're giving you two additional keys to share below.

    (beta key1)
    (beta key 2)

    Share the Love!

    Simply forward this email to one or two of your friends and have them follow the below instructions to join you in the Forsaken World beta.

    1. Go to www.perfectworld.com
    2. Login using your Perfect World Entertainment username and password.
    3. Click on the "My Account" link.
    4. Click on "Redeem Beta Keys".
    5. Enter your beta key.
  • frango
    #225
    Az csak annyi, hogy a kulcsal aktiváltad az FWt... Emailen küldik, hogy bejutottál e vagy sem.
  • Kiado
    #224
    Ha perfectworld.com ezt írja accountnál, hogy:

    Forsaken World Status: Accepted

    Akkor most bennvagyok?:D
  • kovalik
    #223
    Marksmant indítanék első körben ...
    Vamp te játszottál ezzel a kínai verzióban,tetszett ?
    Köszi!
  • Doomista
    #222
    Helyesen jó ötlet, amúgy is fasza oldalakat raksz össze :D
  • Nivel
    #221
    igény szerintem van rá :D én is támogatom de sajna a beszélőkém nem valami jó és az admint sem érzem _XD
  • ScarY MAN
    #220
    én összedobnék egy magyar fw rajongoi oldalt :D már vampnak is mondtam:DD ... ugyi? :D ....ha van rá igény és vannak akik érzik magukban az admint és hireznek miegymás akkor csinálok :P
  • Soner
    #219
    Vamp,írnál valamit a hivatalos fórumra,vagy ide ,vagy ahol a legtöbb magyar megfordul és bent van a phase 1 ben,hogy könnyen megtaláljuk egymást?jólenne összerkani 1 magyar guildet a CB tesztelésére.
  • Nivel
    #218
    Üdv! nekem is van egy fölös kulcsom, akinek kell írjon :) és nem e-mailben kaptam. Amúgy valami guild szerüség van már tervezésben vagy a játékban eldől ? :D
  • Rowlend
    #217
    Köszi szépen
  • Tenkory
    #216
    Küldtem neked pmben.
  • Rowlend
    #215
    Valakinek van még kulcsa? :)
  • Vamp17
    #214
    nah meg 5 szervert hozzacsaptak. Mar 35 :Ö