1214
  • pxxl
    #333
    lvl10-en kapsz +5 vagy 6-ot. utána még nemtom :)
  • Vamp17
    #332
    nem tom, egy quest adott hozza 6-ot, lehet hogy kesobb is kesz ra quest, ami tovabb boviti.
  • Gubberx
    #331
    Ha jól látom itt is hangyapöcsnyi méretű az inventory mint JD-ben és jó pénzért majd bővítheted... fail
  • Vamp17
    #330
    Biztosan.....de azért varjuk meg meg kiadjak jo?:) Ugye CB ben nincs Item Mall es eddig az eg egy vilagon semmi hatrany nem volt belole :) Az egyetlen, amit eszrevettem, h rengezeg mana poti kell, de azt a jatekban is lehet szerezni/csinalni.

    Plusz a jatekbeli penz, Item shop fizetoeszkozre valthato.
  • JaSoN HuNTeR #329
    biztosan nagy item mall lesz az egész :)
  • Vamp17
    #328
    1. Nem tok magyar oldalrol.

    2. Vannak tervek uj torp es stoneman kasztokra

    3. a kinaiban van XP, stb növelö, mana, hp poti, illetve kosztumok, petek, mountok. Az NA/EU verzioban meg nincs bekapcsolva az item shop.
  • Turist
    #327
    Üdv mindenkinek.

    Tudna valaki infót mondani arról hogy van -e magyar oldal ami napi szinten foglalkozik ezzel a játékkal?
    A törpöknek nem is lesz több kasztja csak a marksman?
    Az item shop mekkora előnyökkel fog járni? Gondolok itt olyanra mint: EXP - Drop rate és stat növelő dolgok.( DMG, Def, stb.. )

    Kösz a válaszokat :)
  • Szakesz
    #326
    Engem az érdekelne, hogy a Marksman kap-e sebzésbüntetést? Perfect Worldben az archer close combatban a sebzése 50%-t elveszti, FW-ben mi a helyzet? :))
  • Anthrax
    #325
    Egy kis MMOHut-s gameplay : http://www.youtube.com/watch?v=ljUM0DazJig

    Egyre jobban tetszik ez a game
  • Soner
    #324
    probléma megoldva
  • Soner
    #323
    Your account has already logged in.pontositva...de nem értem ha valaki feltörte volna akkor egymást léptetnénk ki azzal h mind a 2 en megprobálunk bejutni....ha megváltoztatta vna a jelszót ,azt írná helytelen adatok. Tudna valaki segiteni?
  • Soner
    #322
    játszok játszok,egyszer csak ki disconnectel a szerver ....Your account have been logged in...wtf?
  • pxxl
    #321
    csináltam pár képet. fúhádé, minden maxon :)


  • pxxl
    #320
    nah lvl10-es karakterek: mage, protector, marksman, assassin...

    egyelőre ez a fav. sorrend is. többit holnapra hagyom :)
  • BuriP
    #319
    Mikor regisztráltál bétára az első kulcssal, akkor csak felkerültél a listára amiről a bétásokat kisorsolták/ják, az még nem jelent biztos bejutást (máskülönben itt már mindenki játszaná).
  • BuriP
    #318
    Elsőre mindenki csak egy kódot kapott, és ha regisztrált vele bétára kapott még egy e-mail-t és +2 kulcsot "fedezd fel az FW világát a barátoddal, vagy kettővel" szöveggel.
  • Szoa
    #317
    Hú de megvan ez bonyolítva ^^' és am a bekerülésel...ha kaptunk kódot egyszer mindenképp bekerülünk vagy csak esélyt kapunk rá ? Meg amúgy is mikor lesz hogy szabadon bárki jáchat rajta ? ScaryMAN és akkor honan tudtad meg a másik nevet ? :O
  • ScarY MAN
    #316
    ha egy kódot kapott akkor az valószínű hogy bejutott. aki 2kódot kapott, azon embereknek kell várni.

    Amúgy én is szoptam a bejelentkezessel, mert pl nekem nem azzal a névvel kell a jatekba belepnem amit megadtam az odlalon bejelentkezesnek :P ... lehet az a baj :)
  • pxxl
    #315
    azzal csak aktiválták a béta kulcsodat, de még nem kerültél be. majd írnak ha bennt vagy a bétában, és játszhatsz :)
  • Szoa
    #314
    Hello ! Én regiztem az oldalon és e-mailban kaptam is egy kódot amivel aktiválhatom...ezt meg is tettem de így sem akar beengedni a játékba...csak követem a leírást bejelentkezés, my account, beta key és oda beírtam a kódot...az oldalon azt írja ki hogy aktiválva van viszont a játék nem enged be -.- nem tudjátok mi lehet a baj ? :S
  • frango
    #313
    Valaki nem tudja, hogy a warriornak a Stancet hogy lehet leszedni?
  • pxxl
    #312
    :D gondolom
  • Anthrax
    #311
    pixxel ha nem akarod nagyon belemerülni akkor könnyedék kisegítlek és szívesen játszok az accountoddal :D:D
  • teremtes
    #310
    Még 1 esély a phase 1 bejutására. A Forsaken face book-ján van 1 topik ahova leírod az inditatásodat a járék felé és beírod a forum nevedet, mármint a Prefect World ös forumnevedet akkor ha szerencséd van aktiválják az accodat. Azt is írták hogy a közeljövőben még több módon is adnak esélyt a bejutásra.
  • pxxl
    #309
    odáig még nem jutottam, felhúztam 2 karaktert lvl10-re. stonemen, meg egy human mage-t. jónak ígérkezik a játék, de így az első 10 szint az nagyon könnyű volt. nem akarok nagyon belemászni a játékba, mert az lesz mint eccer, hogy cb, ob, kiadták, és kiadás után már annyira untam, mint állat :D szte megnézem a többi karaktert is, és 10 szint alapján próbálok levonni valami következtetést. :)
  • kovalik
    #308
    Aukciós házat vagy vmi ilyesmit láttatok vhol ? Van egyáltalán ?
  • pxxl
    #307
    isten áldja meg az auto-routing kitalálóját!


    fura, h nincs loot...
  • ScarY MAN
    #306
    az nekem is favorit volt :D 7darabot csináltam abbol 2 sikerult többi ment a peteknek kajának :D
  • pxxl
    #305
    Na MOST megyek fel :D végre alszik mindenki ^^
  • Vamp17
    #304
    Amúgy a küldetéseken be lehet xarni :) Van itt ármány és intrika, ide teleportálnak, oda teleportálnak, itt kell beszelni valami rejtélyes idegennel, valami összeesküvésről egy sikátorban...

    De a kedvencem az volt, amikor medvehúst kellett összeszedni, folvenni az asztalról egy ilyen nyársaló botot és azon megsütni a cupákot :D
  • pxxl
    #303
    bemutatkoznak a warriorok is


    ____________________________________


    ____________________________________



  • pxxl
    #302
    még nem, majd később felmászok :)
    még van pár dolgom. meg kell fürdetni a kiscsávót, el kell altatni stb...
  • Rowlend
    #301
    Toljatok képeket, hagy csorgassam a nyálam
  • Anthrax
    #300
    Nem mivel nem kerültem be és irigykedek rátok nagyon
  • ScarY MAN
    #299
    na magyarok? :P mindenki tolja?:D
  • pxxl
    #298
    azért az pvp-ben nagy kibszás lenne pl a warriorokkal szemben...mage vs warrior, ha ügyes a mage, sértetlenül leverheti így a warrit, vagy más közelharcos kasztot csak futni kell előle :D
  • ScarY MAN
    #297
    Scarrry :P
  • Soner
    #296
    Nekem is akad ,pedig nem kéne...am tényleg jó,1 dolog amit sajnálok h nem került be...az a futás közbeni skill nyomása,mert igy az van h menekül a mob ,futok utánna,de nem tudom megölni ,mert ha rányomok a skillre megáll, a szerencsés meg csak fut tovább,szal ezt leszámitva,jó

    Írjatok Ingame neveket h tudjuk ki-ki
  • kovalik
    #295
    Akkor vki, aki érez késztetést csinálhat egy guildet :)
    sztem sem rossz a játék, pedig a gépemen még akadozik egy picit
  • ScarY MAN
    #294
    felőlem mehet :) ... amugy nálam a játék eddig 10/10 :D ... eszméletlen hangulata van, még így is hogy "beta" ... na mindegy:D ... kabu baszod:D en megmondtam :D keszitsd az alkoholt :D