1214
  • Vándorr
    #373
    szerintem meg ponthogy OB után törlik a karaktereket, hogy az éles indulásra mindenki nulláról induljon.
    Esetleg a karakter neveket tartják meg
  • Doomista
    #372
  • kovalik
    #371
    vannak
  • kovalik
    #370
    CB-k után törölni szokták a karikat, de Ob után már nem
  • Doomista
    #369
    napi daily questek vannak?
  • Vándorr
    #368
    hali, ha valakinek van egy felesleges kiválasztott accountja, legyen szíves ossza meg velem. Kösz.
  • zsibaa
    #367
    tehát akkor a mobok ölésével nem lehet előrébb jutni pedig azt hittem hogy itt is lesznek majd olyan jó kis mob ölős pt-ék mint az lc-ben
  • pxxl
    #366
    én asszem addig hanyagolom is :)

    van már infónk arról , hogy OB után lesz-e wipe vagy nem? mert ha nem akkor húzom is a pap nénit, ha lesz akkor addig nem érdekel míg OB-nek vége nem lesz :P
  • frango
    #365
    Valaki szervez majd teamet? Én mennék egy tankal...
    Nov. 23-tól CB2!
  • pxxl
    #364
    döntöttetek már, hogy melyik lesz a fő kaszt ha vége a bétának? én nagyon hajlok még mindig a pap felé, egyedül a bárdot nem próbáltam még ki, a többi mind lvl10, vagy több. asszem megmaradok healer pozícióban, legalább lesz egy papja is a majdani csapatnak ^^
  • pxxl
    #363
    sok értelme lenne pvp-ben ha látják egymást "rejtve"...
  • Anthrax
    #362
    De ez miért fura ha 2 assasin duealzik akkor mind2 stealth ? Ugyanez van Wow rugónál is, persze ott sapot spamelik . Nem kell ilyen hülye duelt játszani ha nem tetszik, próbálkozz más classok ellen.
  • teremtes
    #361
    Ha van valakinek felesleges acca és játszik a Silkroad onlinéval adok érte 1 95+ os warriort PW változtatóval. Ha valakit érdekel írjon 1 pm et
  • Vamp17
    #360
    A mozgas kozben elsutheto skilleken dolgoznak a fejlesztok.

    Az hogy nem latja egymast a kett Assa. lehet hogy bug, ha pedig nem az, nyomas a hiv. oldal suggestions szekciojaba es tessek leirni az otleted. :) De komolyan, aki benne van a betaban nyomasa a visszajelzeseket, mert ugy lesz jobb a jatek! Ha csak itt bosszankodunk, hogy ez sincs, az sincs, azt nem halljak meg a fejlesztok :)

    kovalik: sztm meg nem aktiv ez a lehetoseg. Irtak is, h a "magasabb rendu" pet funkciok a 2. fazisban lesznek bekapcsolva.
  • Szakesz
    #359
    Szerintem a FW és a BoI teljesen más tészta, bár a PvP lehetőségek biztos nem térnek el sokban..., azonban utóbbiban úgy emlékszem lehet bizonyos spelleket mozgás közben is használni, kizárásos alapon a FW-ben nem. :/ (még? (:)
  • Lord Zax
    #358
    Sziasztok.
    Sokan irtátok itt hogy 10-20 emailell regisztráltatok hogy kapjatok belépöt. én csak 1et csináltam és nem adtak. Másrészt szerintem ez teljesen etikátlan, és nem értem miért nem tiltották le ha 1 ipröl 20 kül reg ment.
    Akinek van felesleges légyszives küldjön nekem egyet, kiváncsi lennék a játékra, érdemes e boi rol átváltani, mennyire unalmas ismétlödö és mennyi uj van ahhoz képest. Mennyi pvp lehetöség van benne stb.
  • kovalik
    #357
    Kösz Vamp, de már 24-es vagyok, és egyetlen mob sem volt még befogható.Ugyanúgy zajlik ez akkor, mint a BOI-ben, hogy egyszer csak egy lasszó megjelenik ?
  • Soner
    #356
    +
    Szép grafika
    Jól kinéző effektek
    Nem kell grindelni a szintekért
    Az eddigi legjobb free mmorp amit valaha láttam

    -
    A mozgási körülmények nem teszik lehetővé a hardcore pvp-t!!
    Néhol átgondolatlan (pl: assasin vs assasin duelnél,ha mind a ketten elmegyünk stealthbe nem látjuk
    egymást ,csak azután mikor letelik a stealth)
  • pxxl
    #355
    hogyan?
  • Cat 02 #354
    Nincs benne grind?: %
  • Tomy Lee
    #353
    Ez a "nincs xp grind" nem biztos,hogy jó dolog mert aki először kezd egy mmo-t az tuti végig küzdi első karakterrel egytől egyig a küldiket majd elérkezik a pvp részhez amikoris észreveszi,hogy nem éppen jó kasztot választott így felhúzna még hamar gyorsan 1-2 class-t.Na ilyenkor én pl.nem vagyok kiváncsi ugyanaz történetre ugyanaz küldikre..
  • Vamp17
    #352
    Én a szaladgalos reszeket elvezem a legjobban :) Mindig elolvasom a quest leirast, tok erdekes kuldik vannak, egy csomo elorelenditi a tortenet szalat.

    Az meg sztm pozitiv, h nem lehet xp-t farmolni. Minek is, eszmeletlen sok quest van.
  • Vamp17
    #351
    Igen
  • kovalik
    #350
    mobokatt egyébként lehet befogni petnek, mint a BOI-ben ?
  • kovalik
    #349
    hoppá, elsiklottam felette :)
    kösz
  • zsibaa
    #348
    magyarokat keresek cb-n ha valaki szeretne velem játszani akkor a nevem Tiszike_Hun ja és ha valakinek van egy felesleges acc-ja akkor szóljon mert az apukám nem jutott be a cb-re
  • pxxl
    #347
    eleve semmi értelme a petnek sztem. minek? legyen egy kaszt pl mage-ek akik tudnak idézni állatokat, aztán kész. de most mindenki rohangál itt a 3 kül. petjével... papnak jó a pet néha :D ráküldöm a mob-ra aztán healelem a kis dögöt, legalább fejlődik az is :D

    am nagyon sokat kell rohangálni, ami elég unalmas. kb 15-20 szint között csak futottam a városban, alig keleltt egy-két küldetésben vadászni. meg marhára nem éri meg pl farmolni sem az xp-t. :/

    a kis méretű táska meg nem akadály, amúgy sincs lootolás, alig van benne 1-2 cucc.
  • Anthrax
    #346
    perfectworldös gamekbe ez a pet mizéria meg a craftolás túl bonyolítása nem tetszik igazán, meg,hogy a mountokat is lehet upgradelni meg ilyen hülyeségek :D
  • pxxl
    #345
    jah am a petekkel kapcsolatban, ha még nem jöttetek rá, vagy aki még nem játszott vele, 2 alap petet lehet kombinálni, illetva a 2 kombináltat megint stb, ha azonos a szintjük! ilyekor egy erősebb peted lesz, talentpontokat kap. pl HP-ra. :)
  • pxxl
    #344
    itt, de ott a link a 261-es hsz-ben is, ahonnan a szöveget másoltad ki :D
  • kovalik
    #343
    pixxel :

    "akik benne vannak az első cb szériában azoknak szól a köv.:

    első teszt időszak alatt el kell érni 3 karakterrel a 29es szintre, és OB-re kapsz egy spéci pet-et... "

    Pixxel emlékszel még véletlenül, hogy ezt hol olvastad ?
    Köszi!
  • Vamp17
    #342
    Nekem az elso insta annyira nem tetszett. Foleg az hogy csak egy helyisegbol all. A masodik, a sivatagos "kings of valley" sokkal jobb! Mindenkepp problad ki!
  • pxxl
    #341
    na voltam az első instában. (láttunk már róla videót is) Fort a neve. pappal bemegyünk, behúznak 3-4 mobot, nyomom az alap gyógyítást, olyan szépen lehúztam a tankról 3 mobot mint a vihar :D am 20-as pappal egyedül nem lehet kihealelni a csapatot, nagyon fogy a mana. kell a vámpítok ereje is.
  • Vamp17
    #340
    Errol jut eszembe, hogy igencsak meglepo, de nagyon keves a "rinya" a hiv. forumon. Sehol egy "csalódtam", vagy "xar a jatek" topic... és nem azert mert kimoderaljak oket :D

    Mindenki boldog, meg meselgeti a jatekelmenyet, meg h mit hogy kell csinalni :) Vagyis egyenlore tetszik az embereknek. :)

    A szeron is mindig sokan vannak font, illetve azt kell hogy mondjam, a szoveg elcsuszasos, kinai szoveges bugokon kivul szinte alig van jelentosebb hiba a jatekban. Minden megfeleloen mukodik. Latszik hogy igencsak hosszu kinai zart beta elozte meg a nyugati kiadast.
  • Szakesz
    #339
    Igen, de valamiből a játékot is fent kell tartani, nekem BoI-ban és PWI-ben sem volt semmi gond az invertoryval, mert a bankban tárolhatod a fontosabb cuccokat, s csak a szükségest kell magadnál tartani. Én azt mondom ez egy kényelmi megoldás, egyelőre belefér, láttunk már rosszabbat is..., de mégis azt érzem ennek is az a mozgatórugója, hogy valamiért rinyálni is kéne már. :))
  • Titan
    #338
    Mondjuk, ha lehet a játékpénzt átváltani rendes itemshoppos cointra, akkor nem hiszem, hogy nagyon nagy bajban lennénk...max többet kell farmolni/craftolni egy kicsit.
  • BuriP
    #337
    A Hotk is Perfect World-ös játék, és van ami a videók alapján hasonló megoldású mint ott, Pl. az auto-útkeresés egy az egyben ugyanaz. Ott is egy kisebb inventorival indulsz és 3x nagyobbíthatsz rajta (legalábbis lvl50ig amíg a karaktert vittem). 2x sima questtel kapsz +6 slot-ot, egyszer pedig itemshopos cuccot kell vinni az npc-nek a questhez.
  • Doomista
    #336
    Köszönjük, Emese!
  • JaSoN HuNTeR #335
    Higyétek el ugyan úgy lesz mint a többi MMOban Item Mall elfogja rontani. Allods online is milyen jól indult azt mekkora szar lett...

    Guild Wars 2ben van a remény.
  • Doomista
    #334
    na hát remélem nem úgy lesz mint jd-ben :D ezt a rossz szokást ha áthozzák ide is...mondjuk boi-ban is ugyan ez volt...akkor ez miért maradna ki bakker