1214
  • ScarY MAN
    #413
    valaki bennevan egy forsaken world hungary fejleszteseben ?:) csinalok egy tervet aztan majd meglatjuk ki venne részt :)
  • pxxl
    #412
    nah a 2. instához egy lvl21-es pap kevés :) de lényegesen jobb mint az első ez tény
  • frango
    #411
    Star Crystalt hol/hogy lehet szerezni?
  • pxxl
    #410
    lvl20 vagy 22 nem emléxem pap, Flee néven :) sztem ma este felnézek...
  • zsibaa
    #409
    sziasztok nekem egy lvl 13-as magem van a neve Tiszike_Hun
  • pxxl
    #408
    jó az kb fél óra
  • Anthrax
    #407
    Addig nem is fogsz bekerülni amíg nem tanulsz meg olvasni
  • tttmelis
    #406
    Nekem is csak mákbol van accom :D de am jó a gém :)
  • vegeta22
    #405
    ehh ilyen nincs ma is jelentkeztem 2x és semmi.
    Pls ha valakink van felesleges accja szóljon
    Thx.
  • tttmelis
    #404
    Na kiráyl a játék :D már lvl 10 es vagyok :] Human assasin név : Fireball
  • tttmelis
    #403
    őőő pls dobj 1 msn-t jo lenen ha legalább 1 forsakenesel felvenném a kapcsolatot :D
  • frango
    #402
    RF Online után ez az első f2p mmo ami megfogott. Télre jó lesz:)
    Lehet valami blokkolja az installt. Windows, tűzfal vagy valami védelmi progi. Nézd át őket és ha kell engedélyezd.

    Valaki tudja, hogy hogyan lehet farmolni pént? NC event után kaptam, de az csak naponta egyszer van...
    Guildre összefarmolnám a 10 aranyat:)
  • tttmelis
    #401
    rányomok az "install"-ra és semmi
  • tttmelis
    #400
    Azt hiszem jó mmorpg-nek nézünk elébe :D
  • tttmelis
    #399
    Jajj de mákom van 2 e-mailel regeltem és csak a 2. jutott be az elsőre és ugyebár ez azt jelenti hogy a 2. on is benn vagyok csak nem voltam jelen elsőn juppi 2 órába telt mire kitaláltam a 2. account jelszót ;D
  • pxxl
    #398
    Phase 2 nov 24. :)

    Akik benne voltak az első részben autómatikusan ott lesznek a 2-ban is :)
  • kovalik
    #397
    hogy kapunk exp aid-ot ?
    mitől függ ?
    van több karakterem mindegyik kap, de egy nem,De nem tudom miért.
  • Anthrax
    #396
    Az még jobb :D
  • frango
    #395
    Nov. 24 :)
  • Anthrax
    #394
    Már kezd fárasztó lenni a sok hülye kérdés miért nem jutsz be bétára. Most írom le utoljára, remélhetőleg ezt már megértik az emberek. Ha béta keyt kapsz nem egyenlő azzal,hogy be is jutottál a ZÁRT bétára. Október 27én indult a phase1 tesztelés és arra már kiosztották azokat akik bekerültek a ZÁRT bétára. November 27én kezdődik a phase 2 ahova még nem tudni kik kerültek még be. Szóval ha regisztráltál oldalon, jelentkeztél bétára és kaptál pluszba még 2 kulcsot, az nem egyenlő azzal,hogy jelenleg játszhatsz is a ZÁRT bétán.
  • angyal2232
    #393
    hi, regeltem a betara kaptam is egy beta kulcsot azonnal amivel aktivaltam, aztán a levél végére amibe a kulcsot írták az van írva hogy "You will receive an email notification when your beta account has been activiated with more information on how to log in and play!"
    Na most akkor én hiaba kaptam meg a kulcsot meg aktivaltam, még nem tudok játszani mert várni kell hogy aktiválják ők?
  • Doomista
    #392
    Camembert sajtot csípem. Esélyem van? :-)
  • Vamp17
    #391
    Van egy masik ut :) Ha sajtos vagy. Ok jo esellyel kapnak. :)
  • vegeta22
    #390
    ...Ilyen nincs.
    Négy szer is jelentkeztem bétára de semmi.
    Nincs valami könnyeb út?
  • frango
    #389
    10 gold kell a guild létrehozáshoz...
  • pxxl
    #388
    majd este ha lesz időm ránézek a guild megoldásra, ha addig nem előz be valaki :)
  • kovalik
    #387
    Nem tömörülünk egy guildbe ? Könnyebben tudnánk segíteni egymást, a tapasztalatokat megosztani.
    Van vállalkozó kedvű ember ?
  • pxxl
    #386
    pedig folyamatosan adja, már az elejétől megvan a szál amin elindulsz :)
  • eurom
    #385
    hi! én egy kindred assát csináltam , a kezdö térképröl nem engedett ki ,minden mobbol levertem párat lv3 lettem és egyébként questet nem találtam ennyi fél ora alatt ...
  • frango
    #384
    Na megnéztem az eventeket. Egész jók. A God's Trial jó sok xpt ad, de a Nightmare Carnival a legjobb. Kőkemény feladatok vannak itt:D A legidegesítőbb meg a horgászós. Azok a kuki rákok folyamatosan megtámadnak és nem lehet nyugodtan pecázni miattuk....szóval mindig lehet mit csinálni:)

    Tera és Gw2 megjelenéséig asszem elleszek ezzel az MMOval:)
  • teremtes
    #383
    Sziasztok megint :) Ha valaki időközben megunta volna a játékot vagy netán a 4-5 regje közű többet is beválasztottak a phase 1 be és nem használja az legyen olyan kedves és ossza meg velem. Hát már nem tudom mit tudnék adni cserébe de az biztos hogy pénzt nem fogok. Esetleg annyit tudok felajánlani hogy az OB-ban adót fizetek vagy mit tudom én :) De nagyon kiszeretném próbálni és ha valaki megszánna azt tényleg nagyon megköszönném.
  • pxxl
    #382
    "Chars are deleted after closed beta, but they are NOT deleted once open beta starts."
  • pxxl
    #381
    f_szt :D pl. Martial Empires-ben sem töröltek OB után.
  • Cat 02 #380
    Áh, szokták törölni mindig.
  • pxxl
    #379
    passz. protector a main tank, sztem neki.
  • Doomista
    #378
    protnak vagy warrnak van nagyobb phydefje ?
  • pxxl
    #377
    vámpír az dps+heal, a bárd az meg inkább csak buffolásra jó, de persze tud dps-t is. pap egyértelmű, bár lehet talentolni attack-ra is, sztem hülyeség. tanknak ott a protector, meg a warrior. bár az első instát egy assassin is betankolja, csak figyelni kell az agro-ra. főleg a papnak :D
  • Anthrax
    #376
    A vámpír és a bárd lényegében mire van ? support,heal, dps ?
  • pxxl
    #375
    kipróbáltam, és direkt öltem csomó mob-ot, és volt hogy direkt csak a q-kat csnáltam, és így is úgy is 10-es szinten kerülsz a városba :) max egy kicsit több xp-d van ha ölsz is mellé 1-2 potya mob-ot.
  • pxxl
    #374
    nem feltétlenül, CB után mindenképpen van wipe, OB után már nem mindig. minek? ha már OB, akkor bárki regelhet, nem marad le semmiről :) max jön egy nagyobb frissítés, és vége a bétának.