1214
  • Azael
    #533
    +1 pixxelre, ne árválkodjon a topik gazda nélkül :D Am ezt az alchemy tutorialt h kell végig csinálni? A körülöttem lévők sorba faszán csinálgatták, de én iszonyat mód béna vok hozzá, mert nem vágom mit mire kit kire :S
    Ez a hungarys oldal mikor lesz kész? :D Már jó lenne magyarul olvasgatni róla (: Ja meg még 1 dolog. Rohadt mód idegesít engem, h kivág a game vmi rendszer hiba miatt, és sajna elég gyakran ))): Van h csak percekig vok bent aztán szotyi van :S Mi a retkes xarér csinálja ezt, volt vkinek hasonló baja? Vagy csak fogjam a gépet és kuka? (: Na de komolyan :S
  • Vamp17
    #532
    +1 a plusz egyre :D
  • Tomy Lee
    #531
    +1 Pixx
  • Doomista
    #530
    +1 rád.
  • pxxl
    #529
    felőlem +1 nekem :D ha másoknak is megfelel, akkor vállalom :)
  • Doomista
    #528
    Az nem volt vicc, hogy le sem szarja az egészet...:D
  • Doomista
    #527
    Khm...lassan házigazdát kellene választani a topiknak, mert a jelenlegi...



    ...szóval a jelenlegi házigazával beszéltem tegnap este, de le sem szarja az egészet, így ma délután meg is bosszultam természetes módon, enyhén a természetre bízva, kicsit mesterségesen és manuális úton segítve...jól leitattam, majd az otthonától 100+ km-re valami faluba kiraktam 200 forinttal a zsebében. A mobilom már csörög, csomó nem fogadott hívásom van, de én totál rákattantam a vampire classra, és lv up!


    Viccet félretéve...+1 + nevet kellene írni a topikba, hogy a moderátorok meggyőződjenek arról, a házigazda ki van válaszva...személy szerinte olyan kell aki játszik a játékkal, és dizájnot is ad a topiknak...[dizájn van by pixxel igen]...
  • pxxl
    #526
  • Doomista
    #525
    #524
  • kovalik
    #524
    Sztem nagyon jó lett, csináld tovább.Ha tudnék segítenék :(
  • ScarY MAN
    #523
    igazabol van ra igeny?:) csinaljam meg tovabb?:)

    egyedul kicsit s*ar :P:D
  • kovalik
    #522
    30 lvl-en mit lehet még csinálni ?
    A God's trial-ba miért mennek be 30-asok ? Több xp már nincs.Csak az utolsó boss ad vmit.
    A másik : Hogy lehet 1000 fölötti rating -el petet csinálni vagy szerezni ? Köszi!
  • Doomista
    #521
    értem, thx :D
  • ScarY MAN
    #520
    kapsz egy gem et ládábol 1x szinten. leveszed magadrol berakod tatyoba ott elhasznalod a gemet es voala mar fejlesztetted. egy ido utan kapsz egy masikat. tovabbiakban nemtudom hogy hogyan fogsz hozzajutni :)
  • Doomista
    #519
    Egy kérdés...ugyebár minden kasztnak van ilyen AOE féle durva skillje...nah most azt hol lehet fejleszteni további szintekre? Még lv1-es és 20+ lvl vagyok.
  • Doomista
    #518
    Én Kindred Assassin vagy Vampire leszek...
    ...vagy mind2, de akkor még egy monitort és egért kell szereznem xD
    De ezt biztos nem fogom überelni.
  • pxxl
    #517
    megint nemtom melyik karaktert szeressem ob-re :/ healer? tank? dps (assassin)? :/
  • Vamp17
    #516
    Korán sem biztos, hogy csak két fázis lesz.
  • pxxl
    #515
    sztem már csak év elején, bár ki tudja. ha 2-3 hét lesz a cb2 akkor még belefér idénre :)
  • BuriP
    #514
    Kínában már az van, de nálunk még 4-5 hét kb. (24.én kezda a 2.fázis és az is 3-4hét)
  • NinjaAssassin
    #513
    sikerült behozni a weblapot,de szerintem nem töltöm le mert 3kb/s jön az mire fogja letöltenni? amugy mikor lesz OpenBeta?
  • Doomista
    #512
    Adolf :D

    Kinyírtam Adolfot... EZAZ enyém a birodalom :D
  • BuriP
    #511
    Probálkozz újra, de a hiba nálad lehet, kipróbáltam, minden link müködik a blogon.
  • NinjaAssassin
    #510
    nekem azt irja ez a weboldal nem érhetö el.Ilyenkor mit lehet tenni? Már mint amit leirtal a Kinai oldal
  • BuriP
    #509
    Mivel rajtam kívűl még sokan nem kaptak meghívót CB első fázisára, és a másodikig is még két hét van (és semmi garancia hogy oda bekerülünk), OB-ig pedig még több mint egy hónap! Megosztom veletek Gringo' nagyszerű szerzeményét hogy kipróbálhassátok ti is az FW-t még OB elött!!!
    tudom hogy a Kínai verzióra eddig is fel lehetett jutni, (Vamp17 meg is tette és megajándékozott minket pár kedvcsináló videóval) de Kínai nyelven nem túl vonzó a játék.
    MOST viszont lehetőség van rá hogy angolul játszatok a kinai szervereken. Nem valami google fordításos förmedvénnyel, hanem az angol verzió Textfájl-jaina behelyezésével!
    a héten kipróbáltam, és MŰKÖDIK!!! Már van is egy lvl22es Marskman-om !!!
    Lehet hogy a KÍnaiakkal játszani nem nyújt olyan játékélményt mint az angol szervereken ahol érted a többi játékost is nem csak a quest-leirást, kitapasztalni a különböző classokat, és megismerni a játékot, a crafting-rendszer, a páncélok, fegyverek fejlesztését, erre kiválló! A Kínaiaknál már ráadásul OB van, így több minden szerepel a játékban mint itt a CB-n!
    Gringo' blogja az útmutatóval

    A dolog egyetlen idegesítő pontja hogy a játék kliensének letöltése torrent alapú, és lassú. A 2.9 GB-ot majd egy napig tölti le, de egy nap azért jóval kevesebb mint több hét!
  • ScarY MAN
    #508
    közbe csinalgattam még :) ötletek jöhetnek :P

    na és aki a következőket tudja, esetleg csak egyet :P, és szeretne segíteni, szóljon :) :

    forditani, cikketirni, php/html/flash(? csak akkor ha szükségét érzitek)/ javascript, kreatív ötletek esetleg ezek megvalositasaban közrejátszani :)

    úgy gondolom inkább jöjjön össze egy jó csapat és családiasan alakítsuk az oldalt, mint hogy legyen egy igénytelen oldal, vagy feledésbe merüljön egy idő után és ne keszüljön el...szal értitek :D
  • Vamp17
    #507
    Arena sztm lesz, guild war is, illetve erőd foglalás is. A terkepen vannak bizonyos pontok, ahonnan el lehet jutni a lebego guild varakba. Minden terkepen levo teleport ponthoz tartozik egy folotte lebego guild var (ha jol ertelmezem) es ezekert a pontokert lehet harcolni. Akie a pont aze a guild vár. A varat lehet fejleszteni, uj epuleteket huzni, stb...
  • kovalik
    #506
    Köszi! Vamp PVP-ről tudsz vmit mondani ? Aréna guild war, stb. lesz-e ?
  • Doomista
    #505
    Kösz az információt!
  • Vamp17
    #504
    Az első dolgok amik módosításra kerülnek a visszajelzések alapján:

    1. A fejlesztők in-game órát integrálnak a játékba, hogy a játékosok az eventeket jobban nyomon tudják követni, stb...

    2. Egyet értenek hogy a HP/MP regen elég lassú harcok alatt, ezért ezt felgyorsítják.

    3. Az alacsony szintű skillek túl sok mannát fogyasztanak, ezért ezek manna költségét csökkentik.

    4. Jobban el lesz különítve a többitől fő küldetésszál. Így jobban láthatjuk, hogy melyik küldetés a fontos és melyik csak XP szerző küldetés.

    5. A Creekbank Valley event további tartalommal és céllal lesz ellátva a jövőben.



    Ezen kívül, az első hivatalos álláspont is elhangzott a fórumon az aukciós házzal kapcsolatban:

    crabclaw (Administrator): "I can definitely say that the developers are keenly aware of the need for an auction house."

    Fordításban: Azt határozottan mondhatom, hogy a fejlesztők nagyon is tisztában vannak azzal, hogy szükség van egy aukciós házra.


  • sznorbi88
    #503
    sziasztok kaptam egy emailt és nem tudom bent vagyok a Phase 2 ben

    With the launch of Phase 1 of the Forsaken World closed beta, we have noticed a great deal of confusion regarding beta keys and how they function. We have had a record number of players redeem beta keys for the Forsaken World closed beta.


    However, many of these same people have found that they can't log in to play now that Phase 1 has launched. This letter will hopefully clear up the cause for this, and address this issue in way that will satisfy anyone unhappy with the situation.


    Redeeming a Forsaken World beta key has one guaranteed effect: it will get you into the closed beta of Forsaken World. However, the closed beta for Forsaken World is broken up into phases. These phases are designed to gradually let people into the game, and is not an all-encompassing section of the beta test.


    Future phases will let more and more people in, until every single person with an activated beta key will have access to the game. This is why your beta key is worth having, because by applying it, you are reserving your spot for closed beta testing as it moves forward.


    We want to apologize to anyone that felt mislead, or was confused over how the beta process is proceeding. We understand that there are a huge number of players that want to get their hands on Forsaken World. The time will come when anyone with an activated beta key will be able to test out the game for themselves before the launch of open beta.


    At this point in time, no additional beta keys will be created. Please feel free to continue contributing feedback and suggestions about anything related to Forsaken World , whether it be the beta process or a game play related issue. We value everyone's opinions, and are thankful for the continued support offered by our community.
  • Anthrax
    #502
    Angol tudásom hiányos, így fordítani nem igazán vállalnám, de moderálást meg ilyen hasonló kaliberű dolgokat szívesen csinálom
  • ScarY MAN
    #501
    továbbá. megbeszéltük kabuval hogy ő lesz az oldal biztonsági őre/kidobó fiúja/oldal bohóca miegymás :D
  • ScarY MAN
    #500
    lenyegeben mindenbe :D eloszor ugye oldalt összedobni, amit en megcsinalok de plusz munka/suli mellett lassan fog menni :D tartalommal feltolteni :D bár pixxel baratunk ha hozzájárul akkor inen a bannerbol kivesszuk azzal is elorebb vagyunk :D

    a kerdes:

    miben szeretnel segiteni ?:D
  • Doomista
    #499
    :DD
  • Anthrax
    #498
    Mihez kell segítség ? Szívesen segítek,csak mire van szükséged?
  • ScarY MAN
    #497
    Te bármire :D msn-en ertekezunk :D
  • Doomista
    #496
    mond mire vagyok jó ott.
  • ScarY MAN
    #495
    na valaki fw hungaryba szeretne segetkezni? mert ha nem akkor nem torom magam :)
  • kovalik
    #494
    Ha minden igaz ma meglesz a 3 lvl 29-es kari :)
    Jó ez a God's Trial event ! Ha esetleg vki nem tudná, magyar idő szerint 18:00h-kor kezdődik és 19:30-ig tart, majd 1:30-tól 4:30-ig.Ez utóbbi azoknak való,akik nem tudnak aludni :)