1214
  • Doomista
    #573
    komolyan fogunk játszani, egy percre se vicceljük el :D
  • pxxl
    #572
    igen, autómatikusan részt vesznek a következő béta teszteléseken, és persze a kiadás után is élni fognak :) csak OB elött lesz wipe (törölnek minden karaktert), és utána már megmarad minden. szval OB után lehet komolyan játszani :)
  • Turist
    #571
    Hello, engem érdekelne account, ha még aktuális tegnap óta :)
    Nem érdekel h mennyi-milyen karik vannak rajta.

    Ugye jól tudom hogy ezek az accountok mennek CB -2 -re is?
    Hol tudlak megkersni?

    Kösz előre is :)
  • pxxl
    #570
    tudom, nem is játszom most míg nem lesz OB :) meg fogom unni addigra :D
  • Doomista
    #569
    ne felejtsd el, hogy törlés lesz...:D amúgy vamppal lehet üzletelni szerintem, egy wow accountért biztos odaadja! :D
  • Vamp17
    #568
    :p
  • pxxl
    #567
    csak ha van rajta 1-2 karakter feltápolva és tele pénzzel xD
  • Vamp17
    #566
    Van egy fölös accom, érdekel valakit?
  • Azael
    #565
    Ez aztán a részletes kiigazítás! :D Köszi Ahet ^^ Ha szöges lánccal ütöttek volna se tudtam volna h a chat részen mondja mit kell csinálni LOOL. :D

    Nah még kicsit vissza meek leölök pár homokkukacot, am ez a karneval igen ütős, semmi drop, igaz az xp frankó, de szivatott rendesen.


    Egyébként, hol, kitől lehet venni armorokat? Még mindig lv10es armorban futkározok, de minden armorer-nél csak lv10es páncél van o.o freedom harborban is, sivatagi faluban is egyaránt. Csak raid-en lehet szerezni? :S
  • Anthrax
    #564
    nem tudni mikor osztják ki e p1 3 wave kulcsait ? Összejött a 25k néző csak azért
  • Anthrax
    #563
    meg a közepe ugy ámblok
  • Anthrax
    #562
    Oldallal kapcsolatban szerintem a hírek lehetne szélesebb is
  • Doomista
    #561
    Kösziiiii!
    Chat ablakot nem is néztem...:D
  • Ahet
    #560
    Először is Sziasztok! (:

    Ha jól láttam még nem írta le senki, gondoltam segítek.

    Alchemy Tutorial
    Első lépés felveszed az Alchemy Tutorial küldetést az NPC-től (Luia- alchemy tutor). Ezután 10 perc áll rendelkezésre végigcsinálni.
    - ezután újra beszélsz vele és felveszed a Mix Practice feladatot.
    Az NPC mögött látsz egy hosszú asztalt amin ekkor két csillámló jel jelöli mire is lesz szükséged. A bal oldali a Dilulent, a jobb oldali a Magic Steel Powder. Valamint asztal mellett láthatsz még egy Alchemy Pot nevezetű tárgyat.

    Ha ezekkel tisztában vagy nincs más dolgod mint bal alul figyelni a chat ablakot ahol is Luia (az npc) szépen elmondja mire van szüksége. Amint kiírta 20 másodperced van hogy felvedd (klikk a bal vagy a jobb oldali tárgyra) az asztalról és beletedd a keverőedénybe (dupla klikk az Alchemy Pot-ra). Egy kör 3 lépésből fog állni, vagy 2 Dilulentet kér és 1 Magic Steel Powdert, vagy fordítva. A lényeg mindig azt tedd bele amit pontosan kér. Ha az első körrel megvagy. Akkor mégegyszer felveszed a Mix Practice küldit és megcsinálod úgy mint az előbb.
    Ha kész leadod a tutorial küldit és kapsz xpt, 5 manapotit és egy bort ami ugyancsak xpt fog adni ha megiszod.

    Ha elrontanád a sorrendet semmi gond. Mondani fogja, hogy próbáld újra. Újra Mix Practice küldi és hajrá.

    Jó Játékot! (:
  • Doomista
    #559
  • Cat 02 #558
    Beléptem Kabuto karakterével, de még mindig nem tetszik :/
  • Azael
    #557
    Rendben köszi az infót :D Én sajna a szakmát tanultam meg D: És most nem tok botanikát tanulni, h lötyit gyártsak magamnak. Hamar elfogy, és a skill alig tölt vissza vmennyit :S De ha jól láttam lv30on kapok majd job pointot, vagy csinálom tovább a main questeket (nem tom mellyek azok szal... xD), és akkor már tok lötyiket kenyni :D

    nemtom h a forditast bevállaljam-e :DD
  • Vamp17
    #556
    Kétféle horgászás van. Az egyik az event, a masik a szakma. Az eventes botot az event NPC nel kapod, de csak az event idejere. A szakma motot pedig akinel a szakmat tanulod.

    XP-aid: Ahogy scary mondta. Amig tart a zold csik, addig a leolt mobok utan +30%(kb) Xp-t kapsz.
  • Doomista
    #555
  • ScarY MAN
    #554
    pixxel: grat :D továbbá én csinálom az oldalt, csak kellenek emberkék(fordito, cikkiro,moderator miegymas) plusz ha szeretnel flasht oldalra akkor besegithetsz mert akkor az is hamarabb megvan, a többit csinalom en.

    Azael: horgaszbotot eventnel kapsz, mikor beszelsz a csavoval a parton (en ott kaptam:D)

    xpaid meg feltölti az xp csikod (zöld szinu lesz) es amig azt nem toltod fel plusz xp-t kapsz, magyarul több xp-t szerzel:D
  • Azael
    #553
    grat pixxel :D

    Ez a game megőrjít komolyan mondom, lol. Annyi kérdőjel van a játékkal kapcsolatban, h ..... magam. Most épp van 1 küldim, ami szerint halat kell fogjak. Nah akkor gyerunk irány a topart, ahova frankón meg is érkezek, megjelenik a fishing area ikon, klikkelek rá mint 1 barom de csak nem jön a hal, meguntam a dolgot, utána néztem h lehetne halászni. Csak a hiv oldal fórumán találtam rá 600 oldalnyi rizsát elolvasva, kínkservesen h fishing pole kell hozzá, amiről halovány fingom sincs h honnan a rákból lehet szerezni. Annyira megörülök mindennek h rátaláltam a megoldásra. de csak azért is falba ütközök, hihetetlen... :S

    Jaaa am az alchemy tutorial még mindig nem m1, lehet túl kevés iq-m van hozzá, nem beszélve a cooking tutorialról ahol farkashúst kellett szereznem, naná h bőven nagyobb vok a farkasoknál és xarnak nekem húst dobni... :DDD

    Jaaaa igen az xp aid. Nemtom h az h műxik, de nem kevés lóvémat (nálam soknak számít xD) befizettem az xp aidbe, de xpt én nem kaptam. Nah de majd talán rá is jövök h műxik :D bár nem hiszem....
  • pxxl
    #552
    na meg is van a HG-ja a topiknak :)
  • pxxl
    #551
    jóvancsak kérdeztem :D
  • Vamp17
    #550
    "lekódolni" a legkevesebb :) www.runesofmagic.hu ez is a mester munkája és ezt sem a hangyák hordák össze :P
  • pxxl
    #549
    am lehetne download link is pl; regelés erre az oldalra (az van) meg a hivatalos oldalra is; média, értsd pl: képek, videók; talent kalkulátor, 1-2 mintával fajonkként; meg valami mozgékony is, ne csak álljon az oldal, pl valami flash mozgás, híreken ugrálás (mint a hiv oldalon) vagy valami :)
  • pxxl
    #548
    le is kódolja majd valaki? :D mert ps-ben bárki csinál ilyet :P
  • Doomista
    #547
    Jobb oldalt alulra az üres nemtom mi kerül oda ablak alá:

    -patch/karbantartás információk és velük együtt dátumnak ablak.
    -chat is jöhet szerintem, az mindig jól jön. (azt szerintem már bal oldalra kellene)
    -
  • Gubberx
    #546
    elég gáz.....
  • ScarY MAN
    #545
    kicsit nagy:D ... ötleteke kérek már na! :D
  • Doomista
    #544
    jah igen így már nehezebb ;D nézd a jó oldalát...legalább semmi esélye annak hogy függővé válsz :D
  • pxxl
    #543
    nem érek rá :D kajálás, babázás, fürdetés, jáccás és/vagy alvás (vagy dolgozás asszonypajtáson)
    most spec nincs itt a nőstényördög :D és még jáccani se voltam :/
  • ScarY MAN
    #542
    szarul megy:D

    najo. elintezem a tarhelyet es elkezdem összerakni az oldalt. aztan majd beszállnak az emberek :)
  • Doomista
    #541
    otthon meg nem tudsz vagy mi? :D
  • pxxl
    #540
    jah bocs, 4ig dolgozok xD
  • Doomista
    #539
    Nem tudom, 4 óra után értem haza ránéztem msn-n és nem láttam újoncot a partnerlistán. Mi a beosztásod? :D
  • pxxl
    #538
    egész nap msn-en lógtam nem írtatok :D
  • pxxl
    #537
    tudom, írok holnap, meg pár nap múlva átalános-ba is :D
  • Doomista
    #536
    pixxelre szólj már rá de keményen :D

    pixxel gondolom tudod, hogy szólnod kell a [email protected] e-mailre házigazda jog ügyben.
  • Azael
    #535
    Hát nemtom, h nekem hasznomat tudnád-e venni, de mire kellenének emberek? q:
  • ScarY MAN
    #534
    +1 pixxel :D

    ez az alchemy tutor engem is erdekelne :D

    tovabba magyar oldal? :D itt tepem a szám hogy kellenek emberek mert egyedul nem allok neki :P