1214
  • Anthrax
    #613
    Mi lett ezzel a youtube-n nézzétek meg videot 25.000. és jön a köv inv ?
  • pxxl
    #612
    tanknak kemény. pvp-ben sztem sovány. warrior simán alázza pl :)
  • NinjaAssassin
    #611
    A videok alapján szerintem a legjobban nekem a StoneMan tetszik!szerintem kurvára jól néz ki.De vajon erös is??
  • Doomista
    #610
    Ilyet én is össze tudok photoshoppolni. :-)
  • pxxl
    #609
    lol egyik FW user aláírása...



    nagyon ráér a gyerek :D
  • pxxl
    #608
    am remélem, hogy lesz egy kis grafikai ugrás OB-re, mert eléggé wow szinten van most (na jó nem, de ráférne egy kis tuning)
  • pxxl
    #607
    gondolom elötte küldenek ímélt majd jah :)
  • NinjaAssassin
    #606
    mikor kaphatom meg majd a béta kulcsot? a CB2 re? nov23?de lehet nem kerülök be:S
  • pxxl
    #605
    az első hivatalos privjú :)

  • pxxl
    #604
    gondolom aludtak/játszottak fél10 után, most meg iskola, meló... am nincs accja senkinek sztem, de regelj be bétára, és esélyes vagy a cb 2. fázisára :) ;)
  • dooz3r
    #603
    Jó kis pörgős téma :)
  • dooz3r
    #602
    Nincs valakinek egy felesleges accountja egy kipróbálás erejéig ?
  • ScarY MAN
    #601
    csitt :D
  • Doomista
    #600
    Te miért nem vagy ágyban?? Ott a helye a betegnek :D
    Amúgy meg igyál forralt bort, az segít.


    ték ;)
  • ScarY MAN
    #599
    te inkabb a fellelhető virtuális alkohol miatt kedveled ezt a jatekot :D
  • Anthrax
    #598
    Ha bejutok bétára akkor bárdot indítok
  • Doomista
    #597
    Én szerintem a Vampire kaszttal leszek.

    Szeretem a vörösbor színű skilljeit, stb.
  • Vamp17
    #596
    A mozgás kozbeni spell használat nem hianyzik, csupan meg fejlesztes alatt van. (úgy, ahogy az aukcios haz is) November 25-en indul el a kinai teszt szerver, ahova ezek a valtozasok eloszor bekerulnek. (nov.25 tol mar benne lesz az AH de az instant skillek sem fognak sokat varatni magukra)
  • Vamp17
    #595
    Valamikor 2011 első felében.
  • NinjaAssassin
    #594
    Akkor kb mikor lesz OB??
  • Szakesz
    #593
    Ha valakinek van mágusa meg tudná mondani, hogy mennyire hajaz a tipikus mágusokra? Azaz sok AoE, bivaly sebzés, low def és HP jellemzi, vagy ebben a játékban kicsit több is lehet neki a kelleténél?S még az foglalkoztat, hogy ha tényleg low def-fel és HP-val rohangál, akkor mozgás közbeni spell nyomogatás hiánya miatt PvP-ben is gáz? :D
  • ScarY MAN
    #592


  • NinjaAssassin
    #591
    ha neked nem fö nyeremény oda adhatnád az accountodat :D
  • ScarY MAN
    #590
    bétát próbálni nem főnyeremény :P ez még nem "végleges" :)
  • NinjaAssassin
    #589
    Van valakinek fölösleges Accountja?nagyonkellene ki szeretném probálni a game-t! ha van valakinek PM
    PLS
  • pxxl
    #588
    aukciós ház jó lenne a sok lerakott "gramofon" helyett :D elég idegesítőek -.-
  • Vamp17
    #587
    Pár érdekesség: November 25-én indul kínában a teszt szerver. Többek között olyan funkciók lesznek a teszt változatban mint az Aukciós ház (!!!), valamint egy ilyen mester - tanítvány rendszer (ha jól értelmezem), illetve egyéb, a játékélményt fokozó elemek.

    Természetesen ezek a változások a Live szerverekre is kikerülnek, alapos tesztelés után (először a kínaira, majd az angolra).

    Nem hinném, hogy nagy csúszás lesz a kínai és angol verziók között, most sem vagyunk lemaradva a kínaitól verzióban.
  • pxxl
    #586
    #576
  • Tomy Lee
    #585
    Neked megvan még ?
  • Tomy Lee
    #584
    Ki szeretném már nagyon próbálni!!!
    Valakinek fölös acc van?:Ss
  • pxxl
    #583
    mage az tényleg jó :) marksman nem jött be, warrior sem, bárd az alapból megállt lvl3-on :D assassin elmegy, vámpít sem jött be
  • kovalik
    #582
    Nekem az Assasin, Vámpír jön be leginkább, bár ez még változhat.Jó a marksman, mage is, de a protector is állat, na meg a warrior :D. Mit hagytam ki ? a bardot, healert nem próbáltam most, de állítólag azok sem rosszak. :)
  • pxxl
    #581
    ha akarunk csinálni sg-s (és társaink) guildet, kitárgyalhatnánk, hogy ki milyen karaktert akar indítani, hogy ha lehet akkor legyen egy komplett csapat, ne az hogy vagy 4 tank, meg 8 dps, healer meg nincs vagy ilyesmi :D már ha hajlandóak páran átállni másik kasztra. nálam jácchat pl a tank, és a healer is :) inkább healer úgy érzem (elf papnéni ftw)
  • pxxl
    #580
    első insta bullshit :D második sokkal jobb :)
  • oreal
    #579
    Ha valakinek van esetleg egy felesleges acc-ja vagy aktivacios kodja privat uzenetbe elkuldheti nem haragszok meg :) sot meg is koszonom
  • oreal
    #578
    CriticalHit neven jatszok,vegyen fel aki csak tud. A jatek tetszik,sot egyenlore jobb mint a tobbi vetelytarsa a piacon. Az instakba meg nem jartam , de majd Ma :)
  • pxxl
    #577
    úgy értem hogy OB-ig sztem felesleges belemélyedni, mert úgyis wipe lesz, és újra el kell kezdeni :D
  • Vamp17
    #576
    Elkelt igen.
  • Anthrax
    #575
    Accounttal mi lett ,elkelt ?
  • Doomista
    #574
    Ez a Projection Crystal (kék kőféleség) mire jó? Tudok vele idézni egy nyulat, de kinyírni se tudtam.