1214
  • pxxl
    #653
    attól h van egy kulcsod, még nem kerültél be, majd küldenek egy ímélt, hogyha meghívtak cb-re, de sztem már nem lesz meghívás, nemsokára wipe, és indul az ob, arra várunk :) onnantól szabad a pálya, nem lesz több wipe :P
  • ApPa123
    #652
    Az oldalon ott van h registration for cb stb rámész regelsz kapsz 1 emailt és van benne béta kulcs. Nekem eddig ment be is írtam accomhoz béta kulcsot de mikor be akarok a játékban lépni incorrect username or password....:S ez mi miatt van?? mikor honlapon az van h aktiválva van accom is meg minden _S
  • szabii98
    #651
    OB vagy valami ilyesmi van már?
  • puca007
    #650
    Üdv, nincs valakinek felesleges Beta Accountja, aki már esetleg ráunt a tesztelgetésre? :D
  • Flymi
    #649
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy miután regisztráltam és aktiváltam az accountot a kulccsal, mikor aktiválják az accountom?
  • BaSSeR
    #648
    Az tény hogy az allodsot nagyon jól megcsinálták. Csak aztán jöttek a hülye oroszok és olyan item mail systemet találtak ki ami lehetetlenné tette az "ingyen" játékot... Remélem nem ez lesz az FW vel. Eddig nekem az Atlantica online IM je tetszett a legjobbat. A piacon lehetett venni egymástól IM cuccokat. Van aki direkt ebből csinált goldot, hogy IM et árult. Ndoorsnak megéri. Játékosnak megéri. Mindenki jóljár:D
  • Anthrax
    #647
    Ja oké ,arra értetted a tetejét :D
  • Anthrax
    #646
    Nekem a login rész van elcsúszva, fiefox alatt nézem
  • NinjaAssassin
    #645
    Nekem eddig az allods online visz mindent! Igaz hogy még nem láttam milyen az FW,de képek meg videók alapján jónak tünik
  • ScarY MAN
    #644
    az még nincs megcsinálva :D
  • pxxl
    #643
    pöppet el van csúszva a teteje :)

    am faszás :D majd szólj ha regelni lehet. de aztán kérek ám admin jogot :D
  • ScarY MAN
    #642
    na eddig ennyi. kérlek ha megnézitek ne regisztraljatok még:D
  • pxxl
    #641
    +1
  • Doomista
    #640
    Pont az előbb uninstalláltam a gamet :D
  • ScarY MAN
    #639
    most megkérdezem utoljára kit érdekle az oldal :P készülget meg minden, de segitseg kene :) fejleszto, fordito, cikkiro :)
  • pxxl
    #638
    jön a 3. része is a CB-nek.

    A Phase 3 január 12-én indul.

    - max szint 50
    - marketplace tesztelés

    ide már minden CB kulcsost beengednek (vagy mi). elvileg lesz WIPE.

    most hírtelen ennyi, meló van :)

    link


  • pxxl
    #637
    Mage videjo
  • pxxl
    #636
    sztem mindenki ob-re vár, vagy meghívásra :D
  • Doomista
    #635
    meg
  • ScarY MAN
    #634
    meguntuk? :D:P
  • teremtes
    #633
    Accountot vennék persze olyat ami jó a phasékhoz :) Ha lenne eladó 1 pm et írjatok
  • Vándorr
    #632
    A regisztrálás meg az utána kapott email nem jelenti a bétába bejutást. Megtévesztő de ez van. Minden új fáziskor kisorsolnak véletlenszerűen pár accountot, akik kapnak egy mailt, amiben gratulálnak hogy bejutottak a Closed béta x fázisába. Ameddig ezt nem kapod meg, nem lesz aktív hozzáférésed.
    Azt olvastam most, hogy hamarosan jön a 3.fázisa a bétának, újabban kisorsolnak accountokat,
    aztán február végén-március elején jön a 4.fázis, ahol viszont mindenki bejut aki regisztrált.
  • Norberto88
    #631
    Hello, segítsetek pls!
    Miért nemtok belépni? Most van a Closed Beta 2, de még mindig nem enged be és már az elsőnél is ezt csinálta. Pedig beta kulcsot is beírtam ki is írta h jó meg minden. Próbáltam új accot csinálni a pw oldalán de azt se lehet vmiért...
    Aki tudja mi lehet a gond az válaszoljon köszönöm! :)
  • teremtes
    #630
    Légyszi aki több accal regget és felvették a phase 2 töbe vagy 1 be az osszon meg velem 1 accontot pls alahogy megháálom. PL az OB-én veszek neki zent vagy valami pls pls pls
  • BuriP
    #629
    Hát meghívó sajnos nekem sem jött, marad a kínai. Majd szavazok rájuk ha küldenek meghívót, valamit valamiért!
  • puca007
    #628
    Én sem kaptam még de,nem lehet, hogy kicsit késve érkezhet nekünk az email? De amúgy ha valakinek van felesleges account, én is szívesen venném, előre is ksözönöm =)
  • pxxl
    #627
    Az MMOsite.com indított egy szavazást, az Olvasói Választás Díjára (Readers Choice Awards) (deszar így elírva). Lehet szavazni a FW-re is, amire meg is kért a PerfectWorld :)

    ITT lehet szavazni napi 1x.
  • teremtes
    #626
    LoL!! Hihetetlen, még most se kaptam semmi emailt. Szerintem akkor azt jelenti hogy megint bukta. Ezért ha lenne valakinek 1 felesleges acca ami bekerült az legyen olyan kedves ossza meg velem. Már csak innen kaphatok helpet pls 1 hónapot már vártam már tényleg jó lenne kipróbálni köszi
  • Anthrax
    #625
    Aki bejutott pahse 2-re és van egy felesleges accountja, dobjon egy privát üzenetet pls, nagyon szépen megköszönném :D
  • NinjaAssassin
    #624
    Sajnos nekem se külték még :S
  • teremtes
    #623
    Sziasztok!! Valaki már kapott emailt hogy felvették a phase 2-re? Mert az elsőhöz kaptam hogy nem vettek fel de még a phase 2-hőz még nem kaptam semmit.
  • pxxl
    #622
    read only on :D

    most nem játszok vele, majd OB-n újra kezdem. NFSHP-t tolom meg az asszonyt :D
  • ScarY MAN
    #621
    kihalt a topic?:D
  • ScarY MAN
    #620
    alakul az oldal :)
  • ScarY MAN
    #619
    este lesztek?:D mert akkor felzaklatlak titeket :D
  • szabii98
    #618
    okés
  • BuriP
    #617
    A hivatalos oldalon regisztrálhatsz és kapsz bétakulcsot amivel regisztrálhatsz a CB-re. A kulcs azonban nem jelenti hogy bent is vagy, csak felkerülsz egy listára ahonnan behívják a tesztelőket. Amúgy igen CB van az első meghívókat egy hónapja küldték ki az első fázisra és az már 3 hete megy, lassan véget is ér. Hamarosan küldenek újabb meghívókat a második 2 fázishoz. Voltak akik bejutottak az elsőbe, sokan nem, szerencse kérdése.
  • szabii98
    #616
    Hali

    CB van?Be lehet még jutni valahogy?:D
  • Cashew
    #615
    a cb ph1-ben megalakult az első magyar guild BlackArmy néven. igaz van két tiszteletbeli külföldi tagunk is, a játékban rengeteg segítséget nyujtottak (nem zavarja őket a magyar nyelvű guild chat). minden magyar aktív játékost szívesen látunk. gyertek! PM Maccs, Hunlegend vagy rám.
  • pxxl
    #614