1214
  • teddymac
    #693
    szereztem kulcsot regeltem de megse tudok belépni a játékba mi lehet az oka ?
  • frango
    #692
    Történt valami nagyobb változás CBT1 óta?
  • Vamp17
    #691
    18 nap és bárki játszhat, akinek van CB regje.
  • Rowlend
    #690
    Nincs valakinek esetleg egy fölösleges profilja ami bejutott bétára? :D Még anno 7-el regisztráltam de egy sem sikerült.
  • szabii98
    #689
    pixxel copy :D
  • pxxl
    #688
    lol az új háttér a hivatalos oldalon :D


  • KaBuTo666
    #687
  • pxxl
    #686


    már pörög is a visszaszámláló :)
  • darkling
    #685
    Március 23-án indul.
  • kisbakter91
    #684
    Sziasztok!
    Lehet már vhol játszani vele?Inter szero? Jó kis játéknak tűnik!
  • pxxl
    #683
    már töttöm is :) am érdekes, hogy mind a 2 ilyenekhez használt ímélem regelve van, viszont jelszóemlékeztetőt nem küld, mert nem találja egy usernévhez sem az ímél címeket
  • Titan
    #682
    Akkor nézd meg a Champions online-t, addig is! 25-étől ingyenes lett! Azt hiszem maradok is ott..:)
  • pxxl
    #681
    csak lenne már ob...unatkozok néha :D
  • sznorbi88
    #680
    sziasztok, már készül a német és francia verziója a Farsaken Wolrd nek bekerültem a németbe tesztelönek az eu részen máshogy menek kicsit a dolgok

    Dyos lesz a német szero
    Illyfue Europai Angol
    Shylia Francia

    Prolog

    Dátum: Szerda, 26. Január 2011
    Idő 17.00 – 20.00 CET ig lesznek nyitva a szerverek
    I Fejezet– Eyrda Születése

    Dátum: Freitag, den 28.Január – Vasárnap, 30. Január 2011
    Idő: 17.00 – 20.00 CET

    A többi még nem ismert

    az Open bétával egy időben indulnak ezek a szerverek
    és Amszterdamba lesz a központ
  • BuriP
    #679
    lvl10es ládából kapsz hozzá itemet amivel hozzáadsz +6 slot-ot, gondolom késöbb is kapsz még, vagy vehetsz majd IM-ben.
  • Titan
    #678
    Köszi ! Akkor jól sejtettem...
    Az inventorit hogyan lehet növelni?
  • Vamp17
    #677
    veszel vagy csinalsz kajat/piat (fillerekbol lehet) akkor leul :)
  • Titan
    #676
    Nem lehet itt leülni vagy meditálni amitől gyorsabban töltődik a manna vagy a HP? Csak poti?
  • nyuszigod
    #675
    Én nemtudom nekem sejnos még beta key se kaptam :D Nincs esetleg valkinek plusz kulcsa? :O
  • Tatyla
    #674
    ma kaptam engedélyt a bétára de ráindítok nem történik semmi és kilép,ötlet?
  • frango
    #673
    Szerintem már nem sokan játszanak vele. Mindenki OBT-re vár(OBT után nem lesz wipe). Ha addig nem jön ki Tera szerintem én is tolom majd vele:).

    #669: Gondolkozz már kicsit! Szerinted aki Free MMO-kal játszik annak mi van otthon? Hát biztos nem i7 2600k + gtx 580 sli. Így a fejlesztők is és mi is olcsóbban kijövünk:)
  • Azur92
    #672
    Na én is elkezdtem a játékot és nem rossz Van magyar klán ahová belehetne lépni?
  • nyuszigod
    #671
    Sziasztok! Ha valakinek akad esetleg egy feles accountja szívesen kipróbálnám a játékot. Köszi! :)
  • KaBuTo666
    #670
    Elég BOI koppintás....nekem bejött, de már nem játszok online játékokkal.
  • BoneDragon
    #669
    Ja és még a grafikai is ugyan az. Magyarul, ocsmány.
  • BoneDragon
    #668
    Ahogy érzed. Meg is érdemli az aki ilyenbe elcsesz sok időt. Az a legnagyobb pofátlanság, hogy ugyan az mint a Battle Of The Immortals, csak nem felülnézetbe... A pet rendszer, a kovácsolás, a soulok..minden bazze. Ez a fejlesztő brigád, iszonyat nagy pofátlan banda. :(
  • KaBuTo666
    #667
    Teljes mértékben free... khm. tisztában vagyok az item shop témával, viszont nem egy embert ismerek aki teljesen free-n játszik/játszott és még is sokkal erősebb karaktert épített fel mint egy fizetős. Nem csak a játéktól függ ez a fizetős dolog, ő csak felkínálja a könnyebb életet, a felhasználó a hibás hogy hagyja magát a csábításnak, amúgy is inkább erre basznám el a pénzt mint hogy drogra, és el is érkeztünk ismét az emberi elvekhez...Számomra meg nincs olyan mmorpg hogy legjobb. Sok freevel játszottam, és nem tudnám eldönteni hogy számomra melyik volt a legjobb, mert nem egybe vertem el sok időmet. Ennyit. Köszöntem.
  • BoneDragon
    #666
    Free? Igen félig. De megsúgom, ezerszer jobb free gamek vannak jobb graffal/történettel/harc rendszerrel. Ennyit erről.
  • KaBuTo666
    #665
    Én nem azt akarom írni, hanem azt, hogy ez free. És mivel NEM fizettél érte, nem is FOGSZ, és mivel nem havidíjas, így végül is akár mit mondhatsz rá. :-))
  • BoneDragon
    #664
    Ja és nehogy jöjjenek azok a kommentek, hogy jaj ez csak beta még sok minden fog változni.. A nagy fenéket, nem fog ez változni semmit se, max kijavítanak pár bugot meg beletesznek kimaradt dolgokat. Elég terített az mmo piac, szerintem ez soha nem fog kiemelkedni a tömegből. Középkategória alsó szintje.
  • BoneDragon
    #663
    Sajnos nagy csalódás ez a játék, ugyan olyan mint az a felülnézetes kínai farmereknek való sz*rság. Csak az a különbség, hogy nem felülnézetes. Grafika, meg egyszerűen böki a szemem és ráadásul maxra húzva még szaggat is a városba. Hát ez elég ciki, hogy ezt a fost, nem tudják leoptimalizálni rendesen. Gáz az egész. Ez az én véleményem.
  • Anthrax
    #662
    Van guild ahova belehet lépni ?:P
  • Anthrax
    #661
    Igen,de addig uhzzák halasztják mire kijön egyéb mmo ami szintén jó lesz és inkább oda mennek emberek mint ide, bár tény,hogy a FREE jelző vonzza az embereket,de akkor is 2011 az mmo megjelenésekről fog szólni, elég sok nagy név lesz itt
  • kovalik
    #660
    lehet, most már mindenkit behívnak a cb3-ra
    kaptam én is mailt 2 emailre is ...

  • Vamp17
    #659
    Inkább legyen hosszu zart beta, mint kiadjanak egy felkesz jatekot... igenis jot tett a jateknak az eddig CB is... Remélem még eltart joideig, hogy minden hibat sikeruljon kigyomlalni.
  • Kiado
    #658
    bekerültem phase 3-ba, ma jött meg e-mail, spam között volt :D

    Congratulations! Your account has been activated for the third phase of Forsaken World's Closed Beta, which starts on Wednesday, January 12.

    You can download the Forsaken World client here:
  • Anthrax
    #657
    phase3ra bekerült valaki ? Addig húzzák ezt a phase faszságot,hogy mire kijön lófaszt nem fog érdekelni,mert simán csak elkúrják a marketinget és mindenkit felbőszítenek
  • Tomy Lee
    #656
    Ajha,még jó,hogy nem várnak nyárig mert akkor tuti senki sem játszik majd vele mert jönnek nagy nevekkel mmo-k.
    Jól elhúzzák ezt is mondjuk engem már ott felbasztak,hogy eddig 1 fázisra sem kerültem be vagy 8 accountal..
  • ApPa123
    #655
    ahha :S Köszi :D
  • frango
    #654
    CB 3. fázis Január 12-től. A 4. pedig Február vége Március eleje azt mondják. Ezek után jön csak az OBT...