251
Hunted: The Demon\'s Forge
  • Shep
    #91
    Hát engem nem igazán győzött meg ez a játék. A városba beérve a design már ok csak valahogy a harcok olyan semmilyenek. Ja a piros üvegcsét nekem sem veszi fel így állandóan a másiknak kell élesztgetnie. Mondjuk az is érdekes, hogy 2 ütéssel elintéznek.
  • Prince23
    #90
    Ettől még a First templar is jobb, ezt elbaszta már megint a Bethesda :S



    Ja akinek van Gamespy accountja, annak free a játék, online,...
  • ratgab
    #89
    Egyre hangulatosabb ez a játék! Igazi jó kis Dungeon Crawling! És biza Dark Fantasy a javából!!!
  • cikasz
    #88
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg is lett. Nem sima tűzzel kell lőni
  • cikasz
    #87
    Sziasztok. Valaki járt már a nagy nyilazós torony után a kövér ember lányát keresve? Lent a kőfejnél hiába lövöm a szemét meggyujtott nyilvesszővel nem történik semmi :( warez bug vagy mifene van?
  • ratgab
    #86
  • Árnyvadász
    #85
    Nagyon jó kis játék lett ez. Féltem, hogy csalódás lesz, de egyáltalán nem az. Van ebben minden, ami egy jó kis H&S RPG játékba kell. Azt külön tetszett, hogy a megtanult képességet (pl. varázslat, amit mi adtunk a karakternek) az AI ugyanúgy felhasználja, ha éppen ő irányítja a másik karaktert.

    Most megnyugodtam. :)
  • ratgab
    #84
    Ha tanácsolhatok valamit, akkor ha ketten vagytok dukál egy legnehezebb szint!
  • ratgab
    #83
    Legyen
  • Shep
    #82
    Erős közepesben kiegyezünk? :)
  • Shep
    #81
    Megint megnyomod a Q-t
  • exoterm
    #80
    Q
  • wedge31
    #79
    Sejtettem, hogy coop-ban nem lesz rossz ez a játék, pénteken mehetek érte a CDG-ba...
  • Tatyla
    #78
    skill aktiválom a Q-val ott van a kezemben vagy mi de hogy sütöm el?
  • ratgab
    #77
    Hát én azért csúnyának sem mondanám...
  • ratgab
    #76
    A catalyst féle!
  • Shep
    #75
    Érdekes, hogy az álom után már nem csinálja és minden jó. A grafikára sok mindent lehet mondani de hogy szép lenne azt nem :)
  • Shep
    #74
    Nektek melyik NVIDIA driver van fent? Nekem eddig a witcher2-nél kijött béta volt, most felraktam a ma megjelentet de ezzel is villognak a textúrák, meg a fű is. Mi lehet ennek az oka?
  • ratgab
    #73
    Pirosak az élettöltők, de maguktól nem gyógyít... nyomj egy R-t, Mana elvileg az E betű! Skill-t meg a Q-val tudod aktiválni!

    Kristállyal meg skill-t lehet növelni, vásárolni! Egyébként rájöttem, hogy mire jó az arany: Crucible pályépítőben ezzel tudod megvenni a különböző ellenségtípusokat!

    Viszont a kis üvegcsében lévő kristályok hasznára még nem jöttem rá... egyenlőre fel sem tudom őket venni...
  • Seth
    #72
    A piros üvegcsék az életerőtöltők? Mert az energiám felén van és csak átgyalogolok rajta, nem veszi fel a karakter (kék manatöltő üvegcsét(ha nem max), kristálydarabot felveszi) Bug?
  • ratgab
    #71
    Közelharcosok figyelem! Ha Caddock-kal vagytok csak óvatosan, mert ez a játék büntet rendesen, ha nem taktikázol és csak 1 db életerő potit lehet vinni magaddal az elején...
  • ratgab
    #70
    Még annyit, hogy a játék sikít a coop kihasználásáért, nem mintha a gépi AI buta lenne (íjász távol marad és onnan arat, ha közel megy az ellen, akkor kardra vált, harcos meg teszi a dolgát és aprít... eddig vigyázni is tudtak magukra), de azért ez a játék nagy flash lehet coopban!

    Normálon kezdtem, eddig nem izzadtam meg, de mondjuk coopban legmagasabb szinten biztos okoz meglepetéseket, meg hát ugye még csak a prológot vittem végig (ilyen szempontból nem egy witcher2 nehézségű játék... XD)
  • ratgab
    #69
    Prólogot megcsináltam! Én egy csapkodós, kardozós, nyilazós játékra számítottam és... az is lett! Fix helyeken lehet váltogatni csak a 2 szereplő között: Elf csaj, aki ijjászkodik főleg, de oda is csap ha muszály és a nagy kopasz közelharcos muki között, aki azért útjára tud küldeni egy-két számszeríj lövedéket!

    Amit ennyi idő alatt kihámoztam: Harcban van kis ütés és nagy ütés, vannak skillek, melyeket minden pálya végén lehet vásárolni kristályokért és van pénz is, mely nemtudom mire jó egyenlőre, de egy bizonyos szint után (500 összegyűjtött arany) valami fog történni!

    Nem csak mész oszt csapsz játék ez! Ha távharcászkodunk, akkor fedezékbe lehet vonulni, majd kiugrani onnan (totál, mint Mass effect 2-ben), vannak rejtett helyek dögivel, melyhez fűkaszabolással, pókhálóégetéssel, tárgyak tologatásával lehet eljutni és egy tárgy használatával infókat lehet kiszedni a halottakból (taktikai infók, rejtett cumók, ilyesmi!)

    Ami nekem nagyon pozitív volt (amellett, hogy a közepes gépemen minden high-on 1280x1024-ben v-sync kikapcsolással tükörsimán fut), hogy lehet felvenni útközben fegyvereket (egyszerre csak 1 pajsz+ 1 közelharci fegyó+ számszeríj a közelharcosnál és 1 íj+1 kard lehet a csajnál), amik leváltják az előző fegyvert, de pl. pajzsok sérülnek (nem az van, hogy felveszek egy pajzsot és cipelem a játék végig, hanem bizony azt szépen szétverik az ellenk)! Egyébként sikerült már páncél darabot is találni!

    El lehet gurulni az ellenfelek elől, vagy blokkolni, ahogy már megszokhattuk! Írányítás nekem semmi nehézséget nem okozott (egyedül arra nem jöttem rá, hogy a skill-eket, hogy lehet ellőni...)

    Gyógyulás nem automatikus, hanem itóka kell hozzá, ugyanígy a mannához is!

    Fejlesztésnél mindkét szereplőnél 2-2 ág van, melyből az egyik mindig mágia, a másik meg harcra alapul: Összesen 18-18 skill mindkettő szereplőnél!

    Ellenfelek nagyon Badass-ül néznek ki... találkoztam egy démonnal, hát az valami baromi jól ki van dolgozva... Pályák lineárisak, némi kitérővel itt-ott (rejtett cumók miatt).

    Eddig teljes mértékben hozza az elvártat részemről, de még mondjuk nagyon az elején vagyok (most is azért léptem ki, mert van egy rész, ahol fel lehetne szedni 2 baromi jó fegyvert, de nem tudok oda bejutni...)
  • Fehercsoki
    #68
    Valaki tapasztalt olyat hogy erős gépen(főleg ilyen grafhoz képest) indokolatlanul beszaggat néha a játék?
  • Árnyvadász
    #67
    Ez jó hír! Örülök neki. :)

    Seth: Meglehet. Bár nézegettem bemutatókat és végül is olyan 80-85% körülire teszik a játékot, ami nem is olyan rossz. Nekem csak annyi a fontos, hogy le tudjon kötni. Legalább lenne amivel egy kicsit játszanék.
  • Seth
    #66
    [következő üzenet]

    Ez de szar játék, del. B+ Bethesda

    :D
  • ratgab
    #65
    Megkövetem magam!!! Ez a játék jól átba...szott! Képzeld el a menűben 16:9-es a játék (fekete sávok alul, felül), elkezdtem játszani (gyakorlatilag betöltött a tutorial) és átugrott 1280x1024-es felbontásban (4:3) teljes képernyősbe!!!

    Pedig már épp elkönyveltem magamban, hogy úgy játszom majd, mintha filmet néznék, erre jó lett! Mindent visszaszívtam kedves Bethesda!!!
  • ratgab
    #64
    Csak annyit tettem, hogy beléptem, majd elszomorodtam és kiléptem! Jelenleg nem futja semmilyen monitorra... Ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz kategória sajnos....
  • Árnyvadász
    #63
    Bethesda nagy ívben szarik a PC-re sajnos.

    Szerezz be valami olcsó (mondjuk 19" LED) monitort, aztán megoldódik ez a probléma. Van 720p meg 1440x900 felbontású is 30e alatt. Már, ha ér ennyit a dolog.

    Játék amúgy milyen? (Este tudom csak kipróbálni.)
  • ratgab
    #62
    Felraktam, hogy kipróbálom... erre ez is letterboxban jelenik meg... Miért van az, hogy egyes kiadók képesek megjelenéskor régebbi monitorokra is full támogatást nyújtani, mások meg tojnak erre (Eddig Ubisoft, CD Projekt REd, most meg már a Bethesda is, Most már tuti, hogy ez lesz a SKyrimmel is...)?

    Azért kriminális, hogy manapság új monitort kell vennem, hogy teljes képernyőben játszhassak... Kezd ezzel tele lenni a puttonyom már...
  • ratgab
    #61
    Rakj fel egy frissebb drivert!
  • ricsa008
    #60
    nállam kapásból valami grafikai bug jön ahogy bejön a csávó a fáklyával
  • grebber
    #59
    Nincs hozzá, csak megnéztem lehet-e magyarítani.
  • Palinko
    #58
    magyarítás honnan tölthető?
  • grebber
    #57


  • Seth
    #56
    Hát ebben az esetben nem erről van szó,mert ezzel az engine-nel mérföldekkel szebb,jobb játékok születtek már évekkel ezelőtt
  • Fehercsoki
    #55
    Coopozni lehet LANon keresztül is?
  • grebber
    #54
    Sajna ez van, nyomorék konzolok fejlődésére kell várni hogy ez a fos UE is fejlődjön már!
  • Maxtreme
    #53
    Rálestem pár perc erejéig én is. Nem lesz ez rossz, jól összerakott akciójáték, se több, se kevesebb.
    A pályaszerkesztő külön jó pont. (ráadásul még egy gyp-s 5 éves is tud vele mapot készíteni :))
    Grafika terén viszont (ue3 képességeit figyelembe véve), elég szegényes a cucc.
  • CalebJoe
    #52
    Egy third person action game

    Olyasmi mint a Demon Stone volt annó egy kis Gears of War-os fedezék lövök stilussal fűszerezve szóval sima hack-n-slash akció game, pedig azt hittem rpg lesz, azért egy egyszeri végigjátszást megér de semmit több