251
Hunted: The Demon\'s Forge
  • wedge31
    #211
    Megvan, nem nehezebb hanem könnyebb lesz ugy a játék.
  • wedge31
    #210
    Old school nehézségi szint mit jelent, nincs vial vagy valami hasonlót ?
  • hanta
    #209
    Valaki próbálta már Tunngle-ön keresztül coopban?
  • ratgab
    #208
    Nem volt nehéz kitalálni, hogy mi lesz, mivel már az első ilyen bödönnél mondja a csaj, hogy nagy ára van, ha iszol belőle... éppen ezért én nem is tettem! Viszont amikor megláttam egy ilyen tálat egy nagy terem közepén már tudtam, hogy 10-esével jönnek a minotauruszok (némi túlzással)!

    Egyébként meg nem ez a lényege a dolognak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha figyeltétek a Lore-t akkor ki is derül, hogy 2 királyság állt egymással szemben az egyik gonosz a másik jó! A háború már korábban indult, de a gonosz királyság királya kétségbeesésében démoni segítséget kért és kapott a Sleg nevű ital formájában, mely gyakorlatilag egy anyagtalan gonosz entitás, mely nem tud testet ölteni, így folyamatosan keresi az erősebb gazdát (mint a gyűrűk urában is), így először megszállta a gonosz ország királyát, aki megölte a feleségét. Így pecsételte meg a szövetséget a Sleg-gel! Azonban a másik ország királyának volt egy hatalmas varázseszköze, amivel irányítani tudta a sárkányokat (akik ezért utálták a királyt)...Jó király rászabadította sárkányait a Gonosz királyra, akik győztek is, de közben megtalálták a Sleg-et, amiből ittak (ez megtörte a varázseszköz uralmát felettük) és ezután a jó király (rabszolgatartójuk gyakorlatilag) ellen fordultak és megölték, majd az erősebb sárkány a 2 közül (2-en ittak a folyadékból) megölte a társát!

    Viszont a túlélő sárkány a környéken pusztított, ezért felbérelték a Sárkányölő hőst (aki később a játékban a főellenfél volt), ő és csapata (4-en voltak, az egyikük Seraphine) megkapták a Deathstone-t, hogy segítse őket a sárkányok legyőzésében. 2 társuk hamar elhullott, de Annuvin harc közben "ivott" a sárkányvérből véletlenül és miután győzött megölte Seraphine-t, akinek a lelke a Deathstone-ban ragadt!

    Annuvin sereget gyűjtött és megtámadta az emberek világát, hogy felépítse birodalmát és áldozzon a Sleg-nek! Seraphine a 2 zsoldost akarta felhasználni, hogy feloldhassa önmagát és szerelmét az "átok" alól, hogy mások vegyét át a helyüket!
  • Seth
    #207
    Akaratlanul is átsiklik rajta az ember szeme, nem lehet nem észrevenni. Ezért szokás spoiler-be rakni
  • matyi009
    #206
    Hát ne olvasd el ha nemakarod tudni D
  • Seth
    #205
    Ó, köszi hogy lelőtted a poént. Üdv
  • matyi009
    #204
    Lol ez mi a szar sose néztem meg ezt a videot és alapből ezt rakta be url beszurásba lol omg sry

  • matyi009
    #203
    lol utánanéztem és van más befejezés is és ez tökjó D


    Ha ugy viszed végig a játékot hogy nemiszol az ezüst bödönből akkor happy end
  • matyi009
    #202
    Hát gondolom bár a férfi dumáját már nem is figyeltem de mingyárt meglesem.
  • Shep
    #201
    Ja ezt vágom, csak azt nem hogy akkor most az elf társunk tutira minket lőtt le?
  • matyi009
    #200
    A mostani főellenség és a szellem csaj ugyanugy megölt egy szörnyet aminek a gonoszsága átment a férfiba akiből lett a démon akit megöltél és annak a gonoszsága átment egyikötökbe és az megölte a másikat mert ez a folyamat körforgása blabla
  • Shep
    #199
    Na a végére értem, de nekem most nem tiszta, hogy akkor mi is történt a legvégén. Valaki spoilerben esetleg leírná?

    Azt láttátok ,hogy a csaj hangja Xéna volt? :)
  • matyi009
    #198
    A fehér fiolával támasztanak fel téged ha jóltudom, ha pl 10x meghalsz akkor már 2 lehet rajtad. Az enchantok legyen íj vagy kard vannak rajta töltések amiket eltudsz használni, íjnál pl csak sima lövésnél lehet használni, szal a robbanó nyílnál nem használódik el. Ém sose használtam egyet sem mert miután elhasználod a töltéseket a normál sebbzése lecsökken és lekell cserélni a fegyvert.
  • Seth
    #197
    Még nem jöttem rá: Mik azok a fehér fiolák amiket gyűjtenek az övükön? Most pl 3 db van, de nemtom mire használható.
    Plusz rare íjaknál az a szám ami a nyílvesszőszám felett van(ami gondolom a rare fegyó speckó támadása,charge a státuszlistában),azt automatán,véletlenszerűen használja?
  • matyi009
    #196
    Hát kicsit monoton de aki szereti ezt a fajta játékstilust annak jó, 11 óra gameplay de végelett :D a vége tiszta szar mást vártam volna, a játék nemvolt rosz talán, taláán jobb is mint a Dark Messiah.
  • ratgab
    #195
    Tényleg elírtam a nevet és 6 chapter van összesen!
  • Shep
    #194
    Én tegnap este a 6.ban hagytam abba de valahogy nem is bánom ,hogy mindjárt vége lesz, mert szerintem nem túl változatos. Nem hiszem, hogy ennyire nem volt fantáziája a készítőknek. Minden pályán ugyanaz történik csak a helyszín más.
  • Maxtreme
    #193
    Nos én is kivégeztem. Jó kis unaloműző volt ez.
    Ráadásul végtelenül egyszerű a mapszerkesztő, és coop feature miatt, baromi időtálló is lehet.
  • matyi009
    #192
    Aha közbe utánagugliztam, hát mekkora hülyeség, értelmetlen goldot gyüjteni kb.
  • Seth
    #191
    A pénz a pályaszerkesztőhöz kell, semmi köze ahhoz, milyen fegyó esik
  • matyi009
    #190
    Feltettem az uj ati drivert és már megy jippi D
    Márcsak azt nemtudom hogy, hogy veszek másik tiert anyi pénzt összeszedtem hogy elvileg tier 8 ba vagyok de csak tier 2 cuccok esnek szal wtf.
  • Maxtreme
    #189
    ehh oks, nem olvastam vissza. Megvan a válasz.
  • Maxtreme
    #188
    Jah még egy. Az arany mi a túróra jó? Mert szép és jó hogy gyűlik, csak minek :)
  • Maxtreme
    #187
    Jaja tényleg jó stuff, engem teljese mértékben leköt, nem változott róla a véleményem.
    Egyébként chapter van? :) Most vagyok a 4.4-nél.
    (Amúgy E'Lara, nem Elira :-D)
  • matyi009
    #186
    hát az ati driverek szerintem nagyon szarok :D. Hát csak bosszanto ha nemtudnak rendesen programozni, főleg bethesdátol nemvártam volna ilyesmit.
  • Shep
    #185
    Hát akkor másik driver, új win fene tudja. Amúgy vigasztaljon az a tudat, hogy túl sokat nem veszítesz ha nem játszol a játékkal.
  • matyi009
    #184
    Ha egész nap cod6 al játszok se melegszik től semmi szóval ez a lehetőség kizárva. Ja és low grafika avagy high ugyanaz az eredmény.
  • Shep
    #183
    Én azt vettem észre, hogy eléggé melegszik a video kártya a játék alatt úgyhogy lehet érdemes lenne megnézned, hogy nem poros-e túlzottan a kártya ventije, vagy éppen a tápodat nem lepi-e be vastagon a por.
  • matyi009
    #182
    Hali
    Végignéztem a postokat de sehol sem találtam megoldást úgyhogy megkérdezném. Nekem folyton lefagy az egész gép ha játszom ezt a játékot de ugy randomba, néha 5 perc, de volt hogy 10 másodperc után.Nem akad, a színek is szépen egyszercsak megáll az egész.A gépem nem valami új de ha unreal 3 motorral megy és az ut3-al nemvolt baj akkor ennek is mennie kéne nem? A pirate bayen irogatta egy ember hogy a directx et mindenféle képp felkell rakni mert fontosak a dll-ek. Hát fentvan minden crack anyámkinja és mindig szar. Ha tudnátok valami féle megoldást akkor nagyon hálás lennék.
  • csulok007
    #181
    én próbálkozom vele de még nem jött össze :D
  • ratgab
    #180
    Próbálta már valaki a játék Coop részét Gamespy acc.-al? (Nem eredeti esetén)
  • ratgab
    #179
    Amikor térdre rogy az ellenfél, akkor ha ránézel kiírja a játék, hogy e-vel kivégezhető! Ahogy egyre több kivégzést csinálsz úgy fejlődik a kivégzés talent és egyre többször adja be a játék a lehetőséget!
  • Lacc 88
    #178
    Kivégzéseket hogyan lehet megcsinálni? Nekem még csak egyszer sikerült de az is véletlenül :D
  • ratgab
    #177
    Én végig is küldtem! Jó kis játék volt! Csak 1x volt fagyás az is a főboss kinyírása alatt! Tisztességes iparosmunka volt, jó sok gyilkolással (kivégzések fegyverenként különbözőek és nagyon hangulatosak)!

    Szerintem a grafika nagyon illik a játékhoz, tetszetős! REjtett dolgok, Rejtvények kifejezetten jók... időnként még gondolkodásra is ösztönöznek!

    Igazán jó ez a játék azonban Coopban lehet, mivel gépi ellenfél, azért csinál érdekes dolgokat (rendesen harcol, végzi a dolgát, de pl nem sokszor vesz fel új fegyvert, de ellenben jól állja a sarat!

    Apropó, aki Caddoccal nyomatja az használja a Wind of Wraith-et sokat (felemeli egy körben az ellenfeleket, akit Elira szépen le tud nyilazni, mivel teljesen védtelenné válnak ezen ellenfelek). Caddocnak van még egyfajta Rage képessége, amit én nem sokat használtam, illetve egy pajzzsal odacsapós, ami keményebb ellenek ellen nagyon jó!

    Tetszik a fejlődési rendszer is, míg az elején még egy páncélozott Wargar is gondot okoz hőseinknek később a nagyobb dögöket is a megfelelő taktikával 2-3 lövésből ki lehet szedni pl.: ELira-val... Elirá-t használóknak ajánlom a páncélzúzó nyílvesszőt és a tömegoszlató robbanósat, fagyasztós annyira nem jó sztem!

    Azonban érdemes a varázslatokra is pakolni, mely nem is támadásban hasznos, hanem fel lehet buffolni a társad vele, aki ezek után egy pár 10 másodpercig gyakorlatilag mindent 1 csapásból, nagyobb ellenfeleket 4-5-ből kiírtja! VAnnak olyan dögök, melyek a sima csapásoktól nem igazán sérülnek... ellenük vagy képességeket kell használni (páncélzúzó nyílvessző, pajzscsapás) vagy felbuffolni a társat, hogy ő vigye be a nagy sebzést!

    Coopban érdemes lehet védekező állásban menni... Közelharcos védi az ijjászt, aki távolról az apraját kiírtja, míg a keményebb ellenfeleket a harcos lefoglalja, addíg az íjász tud támogatni (plusz sebzések a védtelen páncélos ellenfél hátába, vagy felbuffolja a harcost, esetleg páncéltörővel szétrobbantja a páncélzatát az ellennek)!
  • Solid Snake
    #176
    és tényleg jó kis game
  • Csokis
    #175
    Érdekes. Nálam semmi gond nincs DX10-ben. Igaz, én a Motion Blur-t is kikapcsoltam, mert azt eleve kikapcsolom minden játékban, ahol lehet.
  • Shep
    #174
    Hát átállítottam DX10-re most a változatosság kedvéért pirosan villog. :)
  • Shep
    #173
    Ok, kösz.
  • Csokis
    #172
    Ugyan ebben a DFEngine.ini file-ban keresd meg az AllowD3D10 sort, és írd át True-ra, azaz AllowD3D10=True legyen!